Nutrinews
RunningNews.gr Forum
RunningNews.gr Forum
Αρχική | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
 Όλα τα Forums
 Τα πάντα για το τρέξιμο
 Εξοπλισμός
 Παπούτσια Hoka One

Σημείωση: Πρέπει να είστε εγγεγραμένος για να δημοσιεύσετε.
Για να εγγραφείτε, κάντε κλικ εδώ. Η εγγραφή είναι ΔΩΡΕΑΝ!

Screensize:
Όνομα Χρήστη:
Κωδικός:
Κατάσταση μορφοποίησης:
Μορφοποίηση: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Μήνυμα:

* HTML is OFF
* Forum Code είναι ενεργοποιημένος
Smilies
Smile [:)] Big Smile [:D] Cool [8D] Blush [:I]
Tongue [:P] Evil [):] Wink [;)] Clown [:o)]
Black Eye [B)] Eight Ball [8] Frown [:(] Shy [8)]
Shocked [:0] Angry [:(!] Dead [xx(] Sleepy [|)]
Kisses [:X] Approve [^] Disapprove [V] Question [?]

 
   

ΠΡΟΕΠΙΣΚΟΠΗΣΗnbsp; ΘΕΜΑΤΟΣ
ang_elina Δημοσιευτηκε - 01/06/2019 : 23:12:50
Γεια σας όλους!

Ενδιαφέρομαι να δοκιμάσω και αν είναι να αγοράσω Hoka One παπούτσια. Που μπορώ να βρω το συγκεκριμένο παπούτσι στην Αθήνα;
11   ΤΕΛΕΥΤΑΙΕΣ    ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ    (Πρώτα η πιο πρόσφατη)
giomask Posted - 03/06/2019 : 19:46:32
πολυ σωστος
gargadua Posted - 03/06/2019 : 17:49:50
Σημαντικό να πούμε ότι σε περίπτωση αγοράς είτε από ίντερνετ είτε από μαγαζί είναι η περίεργη αίσθηση σε σχέση με τα asics λόγω χαμηλού drop. Μη νομίσεις ότι ατύχησες στην αγορά σου και πέταξες τα λεφτά σου, απλά άσε να περάσουν 2-3 προπονήσεις μέχρι να συνηθίσει το πόδι σου τη νέα στάση.

Ηττημένος δεν είναι αυτός που χάνει αλλά αυτός που παραιτείται.
giomask Posted - 03/06/2019 : 09:32:45
η εταιρεια αυτη ειναι πολυ μπροστα ,ξεκινωντας με clifton 2 κ στη συνεχεια 3,4,5 εχω πια καθαρη αποψη για την συγκεκριμενη εταιρεια ,πολυ τιμια κ αξιζουν τα λεφτα τους με το παραπανω ,τρεχω πλεον με clifton 5 αν και χρησιμοποιω κ το 4 το οποιο εχει πανω απο 3000χλμ κ ακομα παει...
ang_elina Posted - 03/06/2019 : 09:25:58
Σας ευχαριστώ όλους! Θα ήθελα να δοκιμάσω τα Hoka One One, για αλλαγή. Είμαι από Κύπρο και δυστυχως στην Κύπρο δεν έχουμε μεγάλη επιλογή αγορας.. Μέχρι τώρα έτρεχα με Asics Nimbus. Το βρήκα καλό παπούτσι για το πάτημα μου αλλά το τελευταίο που αγόρασα καταστράφηκε πολύ γρήγορα.. Ψάχνω για ένα παπούτσι με καλή απορροφητικότητα. Αν και είμαι μόνο 44 κιλά, έχω βαρύ πατημα.. και έχω λίγη κοιλοποδια. Έτσι είπα να δοκιμάσω τα Hoka One One.
gargadua Posted - 03/06/2019 : 08:52:32
Χρησιμοποιώ το Clifton 5(ουδέτερο) και είμαι ευχαριστημένος. Όμως και από άλλα παπούτσια ήμουνα ευχαριστημένος! Επίσης απορροφητικό. Λόγω τσιμπημένης τιμής αν δεν βιάζεσαι κυνήγα τις προσφορές ή αλλιώς...ιντερνετ.
Για μέγεθος, μέτρα το μήκος της μεγαλύτερης πατούσας και πρόσθεσε 1,5 εκ.
Βέβαια αν είσαι ευχαριστημένη από παπούτσι άλλης εταιρείας δεν χρειάζεται να επιμένεις σε ΗΟΚΑ.


The Doors, "The Crystal Ship".
https://www.youtube.com/watch?v=imcHmSUVEvk


Ηττημένος δεν είναι αυτός που χάνει αλλά αυτός που παραιτείται.
Mikegr Posted - 02/06/2019 : 22:00:18
quote:
Originally posted by ang_elina

Σας ευχαριστώ!! Εσείς τι γνώμη εχετε για τα Hoka One One;


Καλησπέρα, να προσθέσω επίσης ότι πουλάει και η ίδια η Hoka, έχει και προσφορές... Κατά τη γνώμη μου πολύ απορροφητικά αν αυτό είναι το ζητούμενο, ωστόσο το καλύτερο είναι η δοκιμή. Προτείνω να δοκιμάσεις το Challenger ATR 4 ή ATR 5.
https://www.hokaoneone.eu/en/gr/outlet-women/challenger-atr-4/1018295.html
Καλή τύχη.
Italian Posted - 02/06/2019 : 20:31:16
Αγόρασα το Tracer το 2. Πολύ ευχαριστημένος, το μόνο αρνητικό ήταν η τιμή-είχε 139€ αρχική, το βρήκα όμως στο Runner Store στις εκπτώσεις Φεβρουαρίου στα 69.50€ οπότε και το αγόρασα !

Εξαρτάται τι ψάχνεις, προσωπικά ήθελα κάτι γρήγορο, ελαφρύ, χωρίς πολύ χοντρή σόλα, όπως τα περισσότερα μοντέλα τους, θα έλεγα ότι κάλυψε απόλυτα τις προσδοκίες μου. Δύσκολα όμως τα βρίσκεις σε πολύ καλή τιμή, είναι γενικά ακριβά.
ang_elina Posted - 02/06/2019 : 14:23:32
Σας ευχαριστώ!! Εσείς τι γνώμη εχετε για τα Hoka One One;
Italian Posted - 02/06/2019 : 09:46:03
Καλημέρα και καλώς ήρθες. Hoka One One είχα αγοράσει στο Runnerstore (Μαρούσι & Γλυφάδα), έχουν και στο Pulse100 στην Νέα Ερυθραία.
ang_elina Posted - 02/06/2019 : 08:39:12
Ευχαριστώ πολύ!!
petaloudas Posted - 02/06/2019 : 05:47:55
[quote]Originally posted by petaloudas

Τα φέρνουν πλέον κ στα intersport ,η στο alpamayopro χαριλαου τρικουπη 6

RunningNews.gr Forum © RunningNews.gr Go To Top Of Page
Snitz Forums 2000