Nutrinews
RunningNews.gr Forum
RunningNews.gr Forum
Αρχική | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
 Όλα τα Forums
 Τα πάντα για το τρέξιμο
 Εξοπλισμός
 Παπούτσια Nike για τρέξιμο

Σημείωση: Πρέπει να είστε εγγεγραμένος για να δημοσιεύσετε.
Για να εγγραφείτε, κάντε κλικ εδώ. Η εγγραφή είναι ΔΩΡΕΑΝ!

Screensize:
Όνομα Χρήστη:
Κωδικός:
Κατάσταση μορφοποίησης:
Μορφοποίηση: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Μήνυμα:

* HTML is OFF
* Forum Code είναι ενεργοποιημένος
Smilies
Smile [:)] Big Smile [:D] Cool [8D] Blush [:I]
Tongue [:P] Evil [):] Wink [;)] Clown [:o)]
Black Eye [B)] Eight Ball [8] Frown [:(] Shy [8)]
Shocked [:0] Angry [:(!] Dead [xx(] Sleepy [|)]
Kisses [:X] Approve [^] Disapprove [V] Question [?]

 
   

ΠΡΟΕΠΙΣΚΟΠΗΣΗnbsp; ΘΕΜΑΤΟΣ
StasouMygdala Δημοσιευτηκε - 09/04/2020 : 15:18:28
Καλησπέρα σε όλους , ελπίζω να είστε καλά ! Τρέχω/περπατάω κάπου 13-17 χμ ανάλογα τις αντοχές , έχω ένα ASICS nimbus που πήρα τον Γενάρη κ λεω να πάρω κ ένα δεύτερο παπούτσι για back - up , κοιτούσα τα Nike Joyride Run Flyknit , Joyride Optic , Pegasus 35 ή 36. Δυστυχώς λόγω της κατάστασης δεν μπορώ να δοκιμάσω , με ενδιαφέρει ωστόσο να είναι πολύ μαλακό . Ξέρετε να με κατατοπισετε σχετικά με αυτά ή κάποια άλλα ;

Ευχαριστώ πολύ !
11   ΤΕΛΕΥΤΑΙΕΣ    ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ    (Πρώτα η πιο πρόσφατη)
orion85 Posted - 03/06/2020 : 10:30:26
ωραία,θα το κοιταξω,σε ευχαριστω πολυ για το χρονο σου κ τις προτασεις
Chris44 Posted - 02/06/2020 : 21:41:54
quote:
Originally posted by orion85

θα ηθελα κατι σε παρομοια φιλοσοφια,αλλης εταιρειας.τρεχω ερασιτεχνικα γυρω στα 80-90 χιλιομετρα το μηνα κ σε γηπεδο αλλα και σε δρομο


Παρόμοια παπούτσια είναι τα New Balance 1080v10,ASICS gel nimbus 22 και Hoka rincon. Αν θες να παραμείνεις σε ΝIke τα infinity react και react miller είναι επίσης παρόμοια με το πρώτο να προσφέρει περισσότερο αφρό και να ταιριάζει λίγο παραπάνω για Long Runs.
orion85 Posted - 29/05/2020 : 19:28:35
θα ηθελα κατι σε παρομοια φιλοσοφια,αλλης εταιρειας.τρεχω ερασιτεχνικα γυρω στα 80-90 χιλιομετρα το μηνα κ σε γηπεδο αλλα και σε δρομο
Chris44 Posted - 27/05/2020 : 22:28:52
quote:
Originally posted by orion85

Καλημερα.να ρωτησω κ εγω κατι,ειχα τα τελευταια pegasus κ εμεινα πολυ ευχαριστημενος.τωρα που θελω να αλλαξω λοφω φθορας τι θα προτεινατε?να δοκιμασω και κατι αλλο


Βοήθησε μας λίγο θέλεις να πάρεις τα ίδια παρόμοια κλπ.?
orion85 Posted - 27/05/2020 : 11:12:09
Καλημερα.να ρωτησω κ εγω κατι,ειχα τα τελευταια pegasus κ εμεινα πολυ ευχαριστημενος.τωρα που θελω να αλλαξω λοφω φθορας τι θα προτεινατε?να δοκιμασω και κατι αλλο
Chris44 Posted - 13/04/2020 : 23:41:25
Τα Pegasus τα συστήνω ανεπιφύλακτα καλό παπούτσι σε φυσιολογική τιμή (μπορείς να τα βρεις και με 65-70 ευρώ τώρα)αντέχουν πολλά χιλιόμετρα και για κάποιον που τρέχει τόσο λίγο είναι ιδανικά. Τα joyride είναι απάτη μην τα πάρεις και στο λέω ως οπαδός Nike( αυτή τη στιγμή έχω 24 ζευγάρια και τα μισά είναι Nike). Τα epic react είναι επίσης καλά αλλά ακριβότερα όποτε διαλέγεις και παίρνεις.
quote:
Originally posted by StasouMygdala

Καλησπέρα σε όλους , ελπίζω να είστε καλά ! Τρέχω/περπατάω κάπου 13-17 χμ ανάλογα τις αντοχές , έχω ένα ASICS nimbus που πήρα τον Γενάρη κ λεω να πάρω κ ένα δεύτερο παπούτσι για back - up , κοιτούσα τα Nike Joyride Run Flyknit , Joyride Optic , Pegasus 35 ή 36. Δυστυχώς λόγω της κατάστασης δεν μπορώ να δοκιμάσω , με ενδιαφέρει ωστόσο να είναι πολύ μαλακό . Ξέρετε να με κατατοπισετε σχετικά με αυτά ή κάποια άλλα ;

Ευχαριστώ πολύ !

giomask Posted - 10/04/2020 : 19:25:36
APRIL30 κωδικος Στο site της nike και τα παιρνεις 52 ευρωπουλα
asxetos Posted - 10/04/2020 : 10:07:55
μια χαρα τα ναικ pegasus

τα εχω τωρα προπονητικα (15χμλ/μερα) και ειναι σκυλια
δεν ειναι οτι το μαλακοτερο ουτε φοβερα σε αποκριση αλλα για προπονηση και κακουχιες (ποιοτικα) ειναι καλα
MARIOS2020 Posted - 10/04/2020 : 02:00:08
Εγώ θα έλεγα να αγοράσεις τώρα που έχει πολύ μεγάλες προσφορές. Αν λήξει η καραντίνα και ο κόσμος θέλει να τα ζήσει όλα και γρήγορα οι τιμές θα ανέβουν. Έτσι πιστεύω. Εξάλλου αν δεν σου κάνει μπορείς να το επιστρέψεις. Τα Ελληνικά καταστήματα έχουν δωρεάν επιστροφές τα περισσότερα και μεγάλη περίοδο για να τα γυρίσεις, μέχρι 60 ημέρες είδα.
Γιατί θέλεις ντε και καλά Nike? Ένας φίλος μου πήρε τα asics quantum και ενθουσιάστηκε, και μάλιστα το 90 που είναι το πιο απλό της σειράς.
maiko Posted - 09/04/2020 : 22:13:01
καλησπέρα φίλε μου καλό θα ήταν να κάνεις λίγο υπομονή και να πας να τα δοκιμάσεις Γιατί η αγορά παπουτσιών όπως και να το κάνουμε έχει μια ιδιαιτερότητα από πόδι σε πόδι.γι αυτό μη βιαστείς.

maiko
skull Posted - 09/04/2020 : 22:08:56
από νικε θα σου πρότεινα για πολύ ωραίο μαλακό πάτημα τα epic react. φοβερό παπούτσι και αν το ψάξει από το site της nike θα το βρεις ενίοτε με πολύ καλή έκπτωση. Αν γραφτείς στο newsletter θα σου έρθει mail όποτε βγάζουν προσφορές με δωρεάν αποστολή (συμβαίνει συχνά).
Τρέχω με τα react 1. Έχω ακούσει ότι τα 2 είναι λίιιγο πιο σκληρά. Τα 1 τα έχει πολύ φτηνά

RunningNews.gr Forum © RunningNews.gr Go To Top Of Page
Snitz Forums 2000