Nutrinews
RunningNews.gr Forum
RunningNews.gr Forum
Αρχική | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
 Όλα τα Forums
 Διάφορα
 Μικρές Αγγελίες
 Garmin Fenix 6 Pro Solar Slate grey with black ban

Σημείωση: Πρέπει να είστε εγγεγραμένος για να δημοσιεύσετε.
Για να εγγραφείτε, κάντε κλικ εδώ. Η εγγραφή είναι ΔΩΡΕΑΝ!

Screensize:
Όνομα Χρήστη:
Κωδικός:
Κατάσταση μορφοποίησης:
Μορφοποίηση: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Μήνυμα:

* HTML is OFF
* Forum Code είναι ενεργοποιημένος
Smilies
Smile [:)] Big Smile [:D] Cool [8D] Blush [:I]
Tongue [:P] Evil [):] Wink [;)] Clown [:o)]
Black Eye [B)] Eight Ball [8] Frown [:(] Shy [8)]
Shocked [:0] Angry [:(!] Dead [xx(] Sleepy [|)]
Kisses [:X] Approve [^] Disapprove [V] Question [?]

 
   

ΠΡΟΕΠΙΣΚΟΠΗΣΗnbsp; ΘΕΜΑΤΟΣ
Triantyllos Δημοσιευτηκε - 13/12/2021 : 00:06:58
Είναι το Garmin Fenix 6 Pro Solar Slate Grey with Black Band.Αγορασμένο στις 21/09/2021 στα 799 ευρώ, κυριολεκτικά αγρατζουνιστο, σαν καινούριο.Παρέχεται με την απόδειξη αγορας του, το κουτί του και το καλώδιο φορτισης της Garmin.Ανέβασα και τρεις ενδεικτικές φωτογραφίες που το δείχνουν.Διαμένω στη Μυτιλήνη, ωστόσο 30/12/2021 θα ταξιδέψω αρροπορικως Θεσσαλονίκη και την ίδια ημέρα θα μεταβώ στη Λάρισα για ολιγοημερες διακοπες.Το αναγράφω σε περίπτωση που κάποιος επιθυμεί συνάντηση από κοντά για ολοκλήρωση της συναλλαγής.Η τιμή πώλησής του είναι στα 650 ευρω(συζητήσιμη).

ps:Το ρολόι είναι κυριολεκτικά σαν καινούργιο και άψογο, ένα κόσμημα θα έλεγα.Ο μόνος λόγος που πωλείται είναι επειδή αγόρασα iphone(άσχετο τελείως) και νομίζω μπορώ να Καλυψώ τις αθλητικές μου δραστηριότητες και με το κινητό.

Σας ευχαριστώ!
1   ΤΕΛΕΥΤΑΙΕΣ    ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ    (Πρώτα η πιο πρόσφατη)
Triantyllos Posted - 13/12/2021 : 00:09:13
Δεν βλέπω πως μπορώ να βάλω φωτογραφίες.Το μειλ μου είναι triantyllos@gmail.com για όποιον ενδιαφέρεται

RunningNews.gr Forum © RunningNews.gr Go To Top Of Page
Snitz Forums 2000