Nutrinews
RunningNews.gr Forum
RunningNews.gr Forum
Αρχική | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
 Όλα τα Forums
 Τα πάντα για το τρέξιμο
 Εξοπλισμός
 Garmin forerunner 630 & hrm band

Σημείωση: Πρέπει να είστε εγγεγραμένος για να δημοσιεύσετε.
Για να εγγραφείτε, κάντε κλικ εδώ. Η εγγραφή είναι ΔΩΡΕΑΝ!

Screensize:
Όνομα Χρήστη:
Κωδικός:
Κατάσταση μορφοποίησης:
Μορφοποίηση: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Μήνυμα:

* HTML is OFF
* Forum Code είναι ενεργοποιημένος
Smilies
Smile [:)] Big Smile [:D] Cool [8D] Blush [:I]
Tongue [:P] Evil [):] Wink [;)] Clown [:o)]
Black Eye [B)] Eight Ball [8] Frown [:(] Shy [8)]
Shocked [:0] Angry [:(!] Dead [xx(] Sleepy [|)]
Kisses [:X] Approve [^] Disapprove [V] Question [?]

 
   

ΠΡΟΕΠΙΣΚΟΠΗΣΗnbsp; ΘΕΜΑΤΟΣ
thodorisk80 Δημοσιευτηκε - 06/06/2022 : 22:50:25
Καλησπέρα σε όλους! Θα ηθα να ρωτήσω μήπως κάποιος έχει χρησιμοποιήσει κάποια διαφορετική ζώνη μέτρησης καρδιακών παλμών από την γνήσια της Garmin. Ο λόγος είναι ότι ήδη έχω χρησιμοποιήσει δύο γνήσιες με αντοχή περίπου 1,5 χρόνο η καθεμία. Θα ήθελα να μου προτείνετε κάποια ζώνη ή ίσως και κάποιο άλλο μέσο που από την εμπειρία σας θα είναι πιο ανθεκτικό.
Ευχαριστώ πολύ εκ των προτέρων
3   ΤΕΛΕΥΤΑΙΕΣ    ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ    (Πρώτα η πιο πρόσφατη)
Aroulio Posted - 08/06/2022 : 17:38:37
εγώ πάντως, επειδή για χρόνια δεν ήμουν ευχαριστημένος ούτε βολεμένος με τις ζώνες της garmin, αλλά ούτε κι από τον οπτικό παλμοgράφο του ρολογιού, χρησιμοποιώ πλέον οπτικό παλμογράφο καρπού της Polar
thodorisk80 Posted - 07/06/2022 : 23:20:50
Χαλάει ο αισθητήρας και δεν λειτουργεί. Είσαι πολύ τυχερός που την έχεις 5 χρόνια. Μπορείς σε παρακαλώ πολύ να μου προτείνεις κάποια συγκεκριμένη ή ποιο χαρακτηριστικό πρέπει να έχει ώστε να είναι συμβατή, για να το ψάξω;
denvas Posted - 07/06/2022 : 07:44:13
Καλημέρα. Εγώ έχω μία 5 χρόνια. Όταν λες σου χαλάνε τι εννοείς; Χαλάει το λουρί; Δεν δείχνει καθόλου ο παλμογράφος; Σε κάθε περίπτωση, υπάρχουν και πολλές συμβατές με μικρό κόστος.

RunningNews.gr Forum © RunningNews.gr Go To Top Of Page
Snitz Forums 2000