Nutrinews
RunningNews.gr Forum
RunningNews.gr Forum
Αρχική | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
 Όλα τα Forums
 Τα πάντα για το τρέξιμο
 Οι Αγώνες μας
 Η ζωη μετα ... τον Μαραθωνιο

Σημείωση: Πρέπει να είστε εγγεγραμένος για να δημοσιεύσετε.
Για να εγγραφείτε, κάντε κλικ εδώ. Η εγγραφή είναι ΔΩΡΕΑΝ!

Screensize:
Όνομα Χρήστη:
Κωδικός:
Κατάσταση μορφοποίησης:
Μορφοποίηση: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Μήνυμα:

* HTML is OFF
* Forum Code είναι ενεργοποιημένος
Smilies
Smile [:)] Big Smile [:D] Cool [8D] Blush [:I]
Tongue [:P] Evil [):] Wink [;)] Clown [:o)]
Black Eye [B)] Eight Ball [8] Frown [:(] Shy [8)]
Shocked [:0] Angry [:(!] Dead [xx(] Sleepy [|)]
Kisses [:X] Approve [^] Disapprove [V] Question [?]

 
   

ΠΡΟΕΠΙΣΚΟΠΗΣΗnbsp; ΘΕΜΑΤΟΣ
sotiris Δημοσιευτηκε - 06/11/2005 : 17:02:41
Καλως Ηρθατε στο afterMarathon Club .
Συγχαρητηρια σε ολους (ανεξαρτητως επιδοσης) για την προσπαθεια .
Αναμενουμε με αγωνια τα race reports σας .
15   ΤΕΛΕΥΤΑΙΕΣ    ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ    (Πρώτα η πιο πρόσφατη)
teacher Posted - 07/11/2005 : 16:59:11
Re paidia.emena mou efyge to tsip apo to papoutsi gyrw sto 15.Tsantisthka ligo alla.....ti na kanoume.19 xronw eimai.den tha xanapaw?ekana 5:30.
MANOLIS Posted - 07/11/2005 : 14:28:21
Με την ομαδα- αγορι μου- που εχουμε ουτε με φορμουλα ενα δεν μας κερδιζουν,και ειμαστε και πιο ομορφη,οπως λεει και η Ελινα.
sotiris Posted - 07/11/2005 : 13:26:24
Αντε speedy να τα κατοστησεις .
Εισαι και λιγο μικρουλης .
Ααα και κοιτα να προπονηθεις καλα γιατι δεν τους βλεπω καλα τους Διαπλεκομενους (μαλλον θα σας χρειαστει το 2:03:53)
Speedy Posted - 07/11/2005 : 13:21:34
Όλοι ξερουν σχετικά με τη συμμετοχή του Γιάννη Κουρου. Εδω:
http://www.runningnews.gr/show_news.asp?id=317&parent=home&type=news

Οτι δε σε σκοτώνει σε κάνει πιο δυνατό>>>Speedy
MANOLIS Posted - 07/11/2005 : 13:18:21
Mηπως ξερει κανεις τι εκανε ο Κουρος?
Konstantinos Posted - 07/11/2005 : 13:11:41
Natasha sigxaritiria!!!!

Gia na deis poso mikros einai o kosmos exoume enan koino gnosto ton Niko ton Anastasopoulo. Eimaste stin idia etaireia.

Kai gia na eimaste kai entos thematos, i zoi meta ton marathonio kai toulaxiston gia merikes meres akoma einai

Konstantinos
Lazaros Posted - 07/11/2005 : 09:08:45
Dear Speedy,

ζητω συγνωμη που δεν σταματησα , αλλα ουτε που καταλαβαινα τι γινοτανε απο τη υπερενταση και την χαρα μου, ( 52 λεπτα καλυτερα απο περσυ και κατω απο 4 ωρες).

Μολις τωρα και διαβαζοντας το μυνημα σου, μπορω να θυμηθω την στιγμη. Εισασταν στο σημειο μεταξυ των διπλωματων και τις αφαιρεσης των τσιπς. Σωστα!!!!!!

Ευχαριστω ανεξαρτητως αποτελεσματος για την προσπαθεια σας

"Make Heroes of Others Daily"
MANOLIS Posted - 07/11/2005 : 08:57:17
Καταφερατε να μας κανετε να σκασουμε απο ζηλεια,τα ποδια σταματησαν με το ζορι στο 30,ειμασταν τοσο καλα που ισως να ειμασταν στο club <<3,30>>+-5,δεν πειραζει ομως του χρονου.
natasha Posted - 07/11/2005 : 07:56:57
Grafike,

Oxi, den eixa to kinito mazi mou stin diadromi! Ήμουν αυτή που έτρεχε κρατώντας τα δύο energy gels! Δεν με είδες;;!!
Προς λύση της απορίας σου, είχα το κινητό μου στην τσάντα με τα ρούχα μου, αλλά έσπασε το μπουκάλι με το ισοτοτονικό ποτό και έγιναν όλα εκεί μέσα ... μπλιαχ! Κολυμπούσαν!!!
Νομίζω όμως ότι το κινητό μου θα επανέλθει σε κάνα-δύο μέρες! Προς το παρόν ... στεγνώνει!!!
antonis.n Posted - 07/11/2005 : 00:01:26
Καλή ξεκούραση σε όλους έυχομαι..
antonis.n Posted - 06/11/2005 : 23:51:41
Απορία: Μήπως ξέρετε πότε θα βάλουνε όλα τα αποτελέσματα στο site?
antonis.n Posted - 06/11/2005 : 23:47:01
Εμένα κανείς δεν με είδε στο τερματισμό? <-(Χιουμορ)
Έχω κι εγώ τις φωτό μου! Να είναι καλά ο μπαμπάς.
Κι εγώ τερμάτισα πολύ συγκινημένος..δεν το πίστευα στα τελυταία km ότι θα τερμάτιζα τόσο γρήγορα (για τα δικά μου δεδομένα).. έκανα σχέδον μία ώρα λιγότερη απ'όσο είχα κάνει πέρσι.

Υ.Γ. Κι εγώ είχα κινήτο μαζί.. και μάλιστα το χρησιμοποίησα αρκετές φορές..
natasha Posted - 06/11/2005 : 22:31:33
Σωτήρη,

Μίλησες πολύ σωστά! Τελικά, η συνταγή δουλεύει αμφίδρομα!
Πάντως βρε παιδί μου πολύ εμπνέεται κανείς όταν έχει τόση υποστήριξη! Σημαντικό! Sine qua non!



sotiris Posted - 06/11/2005 : 22:13:29
Καθε μεγαλη γυναικα θελει διπλα της τον καταλληλο ανδρα για μεγαλουργησει .
Ευγε και στον Αντωνη σου .
natasha Posted - 06/11/2005 : 22:10:34
Speedy,

Αυτό το email που σας έχω δώσει είναι στη δουλειά, οπότε τις φωτό θα τις δω από Τετάρτη (μέχρι τότε έχω κούρα ξεκούρασης)! Ευχαριστώ πολύ πάντως!!!
Ήμουν όντως μες στην τρελλή χαρά ε; Εμ, αφού έκανα ατομικό ρεκόρ υπό αντίξοες συνθήκες (είχα κάποια προβλήματα υγείας μέσα στον αγώνα, και ένιωθα πολύ απογοητευμένη). Αλλά τώρα όλα καλά!!!
Σωτήρη, ευχαριστώ για τα καλά λόγια, και επιφυλάσσομαι για ακόμα καλύτερα. Του χρόνου πάλι κλασσική, γιατί πολύ μου άρεσε!!! Τώρα ξέρω ότι το sub 3:30 το έχω, αν προσέξω ένα δύο πραγματάκια (π.χ. τα αιματολογικά μου). Έτρεξα με αιματοκρίτη 32.5, όχι και ότι καλύτερο. Γι' αυτό και ο Αντώνης ανησυχούσε πάρα πολύ. Κατάφερε να με συναντήσει για να με ενθαρρύνει όχι μόνο στην αφετηρία, αλλά και σε τρία ακόμα σημεία στον αγώνα. Και ήταν και με αυτοκίνητο. Ήρωας!!!

RunningNews.gr Forum © RunningNews.gr Go To Top Of Page
Snitz Forums 2000