Nutrinews
RunningNews.gr Forum
RunningNews.gr Forum
Αρχική | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
 Όλα τα Forums
 Τα πάντα για το τρέξιμο
 Επικαιρότητα
 Αθήνα-Αγώνας δρόμου για την Αϊτή

Σημείωση: Πρέπει να είστε εγγεγραμένος για να δημοσιεύσετε.
Για να εγγραφείτε, κάντε κλικ εδώ. Η εγγραφή είναι ΔΩΡΕΑΝ!

Screensize:
Όνομα Χρήστη:
Κωδικός:
Κατάσταση μορφοποίησης:
Μορφοποίηση: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Μήνυμα:

* HTML is OFF
* Forum Code είναι ενεργοποιημένος
Smilies
Smile [:)] Big Smile [:D] Cool [8D] Blush [:I]
Tongue [:P] Evil [):] Wink [;)] Clown [:o)]
Black Eye [B)] Eight Ball [8] Frown [:(] Shy [8)]
Shocked [:0] Angry [:(!] Dead [xx(] Sleepy [|)]
Kisses [:X] Approve [^] Disapprove [V] Question [?]

 
   

ΠΡΟΕΠΙΣΚΟΠΗΣΗnbsp; ΘΕΜΑΤΟΣ
Kostasxalarosxiastos Δημοσιευτηκε - 19/02/2010 : 11:48:06
θα ήθελα να ζητήσω απο το www.runningnews.gr site να δραστηριοποιηθεί και να οργανώσει Αγώνα Δρόμου για την ΑΙΤΗ, με τη συμμετοχή ανθρώπων του Αθλητισμού και όχοι μόνο γνωστών και άγνωστων δρομέων.....έναν αγώνα 5ή 10 χιλιομέτρων με συνεισφορά 20 ευρώ του κάθε αθλητή ή ενδιαφερόμενου που θα τρέξει....θα ήθελα να είχα την τύχη να τρέχω μαζί με Νίκο Γκάλη, με Πύρρο Δήμα, με Φασούλα, με Γιαννάκη, με Κακιασβίλι, με Κεντέρη, Θάνου , Γκατσιούδη....κ.λ.π
Η εταιρική κοινωνική ευθύνη είναι σημαντικό στοιχείων των εμπορικών επιχειρήσεων σήμερα.....
Σε συνεργασία με το Δήμο Μαραθώνα ή το Δήμο Αθηναίων μπορεί να γίνει ένας Μινι Μαραθώνιος και τα χρηματα που θα συγκεντρωθούν να κατατεθούν σε λογαριασμό μη κυβερνητικής οργάνωσης για βοήθεια στην ΑΙΤΗ.
ΘΑ πρέπει να τρέχουμε και για κοινωνικους λόγους και όχι μόνο για την πάρτη μας.
Νομίζω μπορούν να απευθυνθούν προτάσεις να οργανωθεί το εγχείρημα και με τη συνεργασία του ΣΕΓΑΣ αλλά και της ΕΟΣΛΜΑΥ....αλλά να βοηθήσουν και άλλα αθλητικά sites όπως το www.google.com, www.dromeasclub.gr, www.runnermagazine.gr οι ερασιτεχνικοί σύλλογοι δρομέων, τριαθλητών, ποδηλατών, κολυμβητών κ.α.Αναμένω προτασεις σας.
Φυσικά θα υπάρχει δίπλωμα και μετάλλειο....και μπλουζάκι....ενώ στον τερματισμό θα διοργανώνεται και μουσική συναυλία απο γνωστά μουσικά συγκροτήματα ροκ, ή ραπ....εθελοντικά φυσικά...

AVE, SALVE,XAΙΡΕ, ΣΠΟΛΛΑΤΗ, ΕΙΣ ΥΓΕΙΑΣ!
15   ΤΕΛΕΥΤΑΙΕΣ    ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ    (Πρώτα η πιο πρόσφατη)
Kostasxalarosxiastos Posted - 22/02/2010 : 12:11:14
ΝΑΙ ΣΑΜΜΜ....ΤΟ ΘΕΜΑ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΑΥΞΗΣΟΥΜΕ ΤΗΝ ΕΥΑΙΣΘΗΤΟΠΟΙΗΣΗ ΤΟΥ ΚΟΙΝΟΥ....ΔΕΝ ΛΕΩ ΓΙΑ ΜΕΤΑΛΛΙΑ ΣΑΝ ΕΝΕΡΓΕΙΑ ΚΑΙ ΠΡΑΞΗ ΝΑ ΠΑΡΕΙ ΚΑΠΟΙΑ ΔΙΑΣΤΑΣΗ ΜΕ ΤΗΝ ΠΑΡΟΥΣΙΑ ΚΑΙ ΕΠΩΝΥΜΩΝ....ΕΙΝΑΙ ΑΝΑΓΚΑΙΕΣ ΑΥΤΕΣ ΟΙ ΚΙΝΗΣΕΙΣ ΚΑΙ ΝΑ ΠΡΟΒΑΛΛΟΝΤΑΙ....ΚΑΙ ΝΑ ΔΗΜΟΣΙΟΠΟΙΟΥΝΤΑΙ...

AVE, SALVE,XAΙΡΕ, ΣΠΟΛΛΑΤΗ, ΕΙΣ ΥΓΕΙΑΣ!
sam Posted - 22/02/2010 : 11:33:16
Να μη ξεχάσουμε να έχει μετάλλια όμως να θυμόμαστε και την μεγαλωσύνη μας...

Για μένα όποιος πραγματικά θέλει να βοηθήσει το κάνει ...δε χρειάζονται αγώνες και πανηγύρια. Υπάρχουν (και) λογαριασμοί για αυτό το σκοπό ήδη από τη πρώτη μέρα...
Kostasxalarosxiastos Posted - 22/02/2010 : 11:19:24
ΑΝΑΡΡΩΤΙΕΜΑΙ ΕΑΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝ ΚΑΙ ΔΙΑΘΕΣΗ ΥΛΟΠΟΙΗΣΗΣ ΑΠΟ ΤΟ ΣΕΓΑΣ ΚΑΙ ΤΗΝ ΕΟΣΛΜΑΥ....ΚΑΛΑ ΤΑ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΑ....ΚΑΛΗ Η ΙΣΤΟΡΙΑ ΤΟΥ ΜΑΡΑΘΩΝΙΟΥ ΔΡΟΜΟΥ ΚΑΙ ΤΑ 2500 ΧΡΟΝΙΑ ΑΛΛΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΚΑΙ ΑΝΘΡΩΠΟΙ....

AVE, SALVE,XAΙΡΕ, ΣΠΟΛΛΑΤΗ, ΕΙΣ ΥΓΕΙΑΣ!
Kostasxalarosxiastos Posted - 20/02/2010 : 20:36:23
ΠΑΙΔΙΑ ΕΓΩ ΕΙΠΑ ΝΑ ΣΥΝΕΡΓΑΣΤΟΥΜΕ ΟΛΟΙ ΑΠΟ ΚΟΙΝΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΤΟΝ ΑΓΩΝΑ....ΔΕΝ ΕΧΩ ΑΝΤΙΡΡΗΣΗ ΚΑΙ ΣΕ ΑΛΛΗ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΓΙΑ ΤΑ ΦΤΩΧΑ ΚΑΙ ΟΡΦΑΝΑ ΤΗΣ ΕΛΛΑΔΑΣ. ΑΠΟ ΟΤΙ ΘΥΜΑΜΑΙ ΣΤΟΝ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ ΚΛΣΣΙΚΟ ΜΑΡΑΘΩΝΙΟ ΔΟΘΗΚΑΝ ΧΡΗΜΑΤΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΟΜΟΣΠΟΝΔΙΑ ΣΤΗΝ ΚΙΒΩΤΟ...ΕΔΩ ΟΜΩΣ Η ΧΩΡΑ ΙΣΟΠΕΔΩΘΗΚΕ ΑΠΟ ΤΟ ΣΕΙΣΜΟ ΠΟΥ ΑΠΕΙΛΕΙ ΚΑΙ ΤΗ ΧΩΡΑ ΜΑΣ....Η ΧΩΡΑ ΕΣΒΗΣΕ ΑΠΟ ΤΟ ΧΑΡΤΗ...ΑΞΙΖΟΥΝ ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΝΑ ΤΑ ΒΟΗΘΗΣΟΥΜΕ.....ΕΔΩ ΠΗΓΑΝ ΒΑΠΤΙΣΤΕΣ ΝΑ ΤΑ ΚΛΕΨΟΥΝ....ΖΗΤΩ ΝΑ ΣΥΝΕΡΓΑΣΤΕΙ ΣΕΓΑΣ, ΕΟΣΛΜΑΥ, ΟΜΟΣΠΟΝΔΙΑ ΠΟΔΗΛΑΣΙΑΣ, ΤΡΙΑΘΛΟΥ, ΚΟΛΥΜΒΗΣΗΣ ΤΑ ΑΘΛΗΤΙΚΑ SITES ΚΑΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΤΟΝ ΜΙΝΙ ΜΑΡΑΘΩΝΙΟ, ΜΕ ΣΥΜΒΟΛΗ 20 ΕΥΡΩ ΑΠΟ ΤΟΝ ΚΑΘΕΝΑ ΜΑΣ...ΕΑΝ ΚΑΠΟΙΟΣ ΕΧΕΙ ΔΥΝΑΤΟΤΗΤΑ ΜΕΣΩ ΔΙΑΦΗΜΙΣΤΙΚΗΣ ΝΑ ΦΤΙΑΞΕΙ ΕΝΑ ΣΠΟΤΑΚΙ 40 ΔΕΥΤΕΡΟΛΕΠΤΩΝ....ΕΓΩ ΕΧΩ ΤΗ ΔΥΝΑΤΟΤΗΤΑ ΕΠΑΝΑΛΑΜΒΑΝΩ ...ΝΑ ΤΟ ΠΕΡΑΣΩ ΣΤΗΝ ΚΡΑΤΙΚΗ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ....ΕΝΔΙΑΦΕΡΙ ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΟ ΤΗΝ ΟΜΟΣΠΟΝΔΙΑ ΚΑΙ ΤΟ ΣΕΓΑΣ?
ΘΑ ΜΠΟΡΟΥΣΕ ΤΗ ΔΙΟΡΓΑΝΩΣΗ ΝΑ ΤΗΝ ΑΝΑΛΑΒΕΙ ΚΑΙ Η ΤΟΠΙΚΗ ΑΥΤΟΔΙΟΙΚΗΣΗ, ΕΙΤΕ Ο ΔΗΜΟΣ ΑΘΗΝΑΙΩΝ, Η ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ, Η ΜΑΡΑΘΩΝΑ, Η ΚΑΠΟΙΟΣ ΑΛΛΟΣ ΔΗΜΟΣ ΟΠΩΣ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΛΗΡΟΥ, ΓΛΥΦΑΔΑΣ, ΚΗΦΙΣΙΑΣ Κ.Λ.Π....ΕΑΝ ΘΑ ΜΠΟΡΟΥΣΑΤΕ ΝΑ ΜΕΤΑΦΕΡΕΤΕ ΤΗΝ ΕΠΙΘΥΜΙΑ ΑΥΤΗ ΣΕ ΦΙΛΟΥΣ Η ΓΝΩΣΤΟΥΣ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΟ ΣΕΓΑΣ Η ΤΗΝ ΟΜΟΣΠΟΝΔΙΑ....ΕΙΜΑΙ ΣΤΗ ΔΙΑΘΕΣΗ ΤΟΥΣ ΝΑ ΒΟΗΘΗΣΩ ΟΣΟ ΜΠΟΡΩ....

AVE, SALVE,XAΙΡΕ, ΣΠΟΛΛΑΤΗ, ΕΙΣ ΥΓΕΙΑΣ!
TRYPOKARYDOS Posted - 19/02/2010 : 22:49:33
Kωστα δεν ειπες τιποτα για τσιπακι... Χωρις τσιπακι πλεον δεν παω ουτε απο το κρεβατι μου μεχρι το μπανιο..

Οσο για Γκαλη και λοιπους τους ρωτησες;
Και γιατι Γκαλης και οχι Τζουλια Αλεξανδρατου..
Πιο πιθανο ειναι να ερθει ο Νικ Μαρβελ αυτος ειναι σε ολα μεσα.
Ειναι και αλλα πολλα.. εγω δεν ακουω ραπ .. γιατι ραπ και οχι Χαρα Βερα ή Σοφια Κολητηρη ή Φιλιώ Πυργάκη

Μετα ειναι το αλλο.. στη κρατικη ακουω για παχυλους μισθους και θα σου κανουν το σποτακι τσαμπα; Να το βαλουμε καλυτερα στο Τηλεφως;Θα χαρουνε σιγουρα και σιγουρα θα ειναι καλυτερο απο τους αδερφους Χαϊτίδη

Με ενα φιλο σπασαμε τα κεφαλια μας .. καταληξαμε σε αυτο αν βοηθαει για το σποτακι:

http://www.youtube.com/watch?v=iYc8syooco4

Οι ομοσπονδιακοι τι σου απαντησανε;

( Συγνωμη Κωστα μονος σου το χαλασες..)

Ο Έρωτας ειν' ο ύστατος παράνομος.
paolomarco Posted - 19/02/2010 : 22:33:39
Εντάξει η Αϊτή αλλά καλύτερα να ξεκινήσουμε από τα πτωχά παιδιά που ζούν γύρω μας στην πόλη μας , ας ξεκινήσουμε από εκεί πρώτα, λέω εγώ , υπάρχουν παιδιά που υποφέρουν δίπλα μας και έχουν άμεση ανάγκη βοήθειας,. Υπάρχει και ένας ιερέας διαφορετικός από τους άλλους που νοιάζεται για αυτά και μπορείτε να πάρετε πληροφορίες(πατέρας Αντώνιος και η κιβωτός του παιδιού)και να τρέξετε για αυτά , και είναι και παιδιά μεταναστών, αλλά παιδιά και θα μπορούσαν να ειναι και δικά μας παιδιά , παιδιά μας τα λέω εγώ,.

pavlos diakoumakos
Rigelian Posted - 19/02/2010 : 21:14:16
quote:
Originally posted by dimmyc

...αμερικανιές...

Γνώση που δεν μοιράζεται δεν έχει λόγο ύπαρξης



Συμφωνώ απόλυτα και δεν θα συμμετέχω...
Evita Posted - 19/02/2010 : 18:29:50
Ωραια ιδεα σου Κωστα, εγκρινω και επαυξανω

Μεσα και γω σαν εθελοντρια

Μονο που το runningnews.gr δεν μπορει να δραστηριοποιηθει στην οργανωση αλλα μονο στην προβολη του αγωνα

Καταλληλη για την οργανωση θα ηταν π.χ. η Ε.Ο.Σ.Λ.Μ.Α.-Υ


Το sex and the city εκανε μεγαλυτερο κακο στις Ελληνιδες
απ' οτι η ατομικη βομβα στις Γιαπωνεζες
ttsog Posted - 19/02/2010 : 16:13:01
quote:
Originally posted by Kostasxalarosxiastos
...δυνατότητα να βγεί δωρεάν ένα τηλεοπτικό μήνυμα στο ραδιόφωνο...



Αν το καταφέρεις αυτό σου χαρίζω το δικό μου μετάλλιο και μπλουζάκι!

Χωρίς πλάκα εννοείται ότι είμαστε μέσα...

Run To The Hills, Run For Your Lives...
DIMKAZ Posted - 19/02/2010 : 16:07:43
Εάν διοργανωθεί κάτι τέτοιο, από οποιοδήποτε φορέα, δηλώνω συμμετοχή από τώρα, αρκει να μη πέφτει πάνω σε κάποιο αγώνα.

So many times you want to give up, but you cannot.Thats what ultrarunning is all about. Thats what life is all about.
dimmyc Posted - 19/02/2010 : 16:03:43
...αμερικανιές...

Γνώση που δεν μοιράζεται δεν έχει λόγο ύπαρξης
swtki Posted - 19/02/2010 : 15:36:38
Όταν διαβάζω για "μεταλλιάκι" μου ανεβαίνει το αίμα στο κεφάλι . Π.χ. "καλός αγώνας, είχε μετάλλιο", κακός αγώνας, δεν είχε μετάλλιο".
Κατά τ'άλλα, αγώνας για την Αίτη!

Ωραία ιδέα, μεν και ρομαντική αλλά σιγά μην έρθει ο Γκάλης, Πύρρος Δήμας, Φασούλας κ.λ.π.!
Αλλά ρε χαλαρέ, τον σκότωσες τον ρομαντισμό με την μπλούζα και το μετάλλιο!
antonis.n Posted - 19/02/2010 : 14:54:18
δεν χρειάζεται να θυμάσαι τίποτα... και τα 2-3 ευρώ που κοστίζουν αυτά δωστα σε αυτούς που τα έχουν ανάγκη.. δεν είμαι εγώ κολλήμενος...
Kostasxalarosxiastos Posted - 19/02/2010 : 14:50:47
βρε ενα αναμνηστικ βρε άνθρωπε!!! απαπα!.....!!!!ξεκόλλα....απλά για να θυμόμαστε την ημερομηνία!και με τον αριθμό συμμετοχής εγω θα ήμουν ευχαριστημένος!!!!!όλο στο κόλλημα είσαι!

AVE, SALVE,XAΙΡΕ, ΣΠΟΛΛΑΤΗ, ΕΙΣ ΥΓΕΙΑΣ!
antonis.n Posted - 19/02/2010 : 14:46:10
Καταλαβαίνεις πολύ καλά τι εννοώ και άσε τα "Ρε Αντωνάκη"... κολλημένος σε μπλουζάκι μετάλλιο και δίπλωμα αλλά δεν τρέχουμε για την πάρτη μας..

RunningNews.gr Forum © RunningNews.gr Go To Top Of Page
Snitz Forums 2000