Nutrinews
RunningNews.gr Forum
RunningNews.gr Forum
Αρχική | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
 Όλα τα Forums
 Διάφορα
 Γενική συζήτηση
 Βιολογικός Καθαρισμός Αυτοκινήτου

Σημείωση: Πρέπει να είστε εγγεγραμένος για να δημοσιεύσετε.
Για να εγγραφείτε, κάντε κλικ εδώ. Η εγγραφή είναι ΔΩΡΕΑΝ!

Screensize:
Όνομα Χρήστη:
Κωδικός:
Κατάσταση μορφοποίησης:
Μορφοποίηση: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Μήνυμα:

* HTML is OFF
* Forum Code είναι ενεργοποιημένος
Smilies
Smile [:)] Big Smile [:D] Cool [8D] Blush [:I]
Tongue [:P] Evil [):] Wink [;)] Clown [:o)]
Black Eye [B)] Eight Ball [8] Frown [:(] Shy [8)]
Shocked [:0] Angry [:(!] Dead [xx(] Sleepy [|)]
Kisses [:X] Approve [^] Disapprove [V] Question [?]

 
   

ΠΡΟΕΠΙΣΚΟΠΗΣΗnbsp; ΘΕΜΑΤΟΣ
dtziouvaras Δημοσιευτηκε - 06/03/2017 : 11:42:34
Εχει κανεις να προτείνει καποιο συνεργείο που να εχει προσωπική εμπειρία ή απο φίλους? (περιοχή: Αθήνα, ιδανικα κοντα Δυτικά Προάστια)
6   ΤΕΛΕΥΤΑΙΕΣ    ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ    (Πρώτα η πιο πρόσφατη)
dtziouvaras Posted - 07/03/2017 : 14:52:59
θα το σκεφτω αρκετα....
BASILIS Posted - 07/03/2017 : 09:50:08
Πρόσφατα έκανα στο αυτοκίνητό μου. Δεν έμεινα 100% ευχαριστημένος αλλά νομίζω άξιζε τον κόπο. Για την οροφή του το είπα και εγώ, δεν είχα ζημιές αλλά δεν καθάρισε 100%. Τα υπόλοιπα σαν ένα καλό πλυσιμο. Σημειωτέον ότι ταπετσαρίες δεν έχω στο αυτοκίνητό μου λόγω δέρματος είναι περισσότερο ανθεκτικές. Πλήρωσα 40 € με εξωτερικό κέρωμα. Ενα σοβαρό πρόβλημα ειχα όμως με το χειριστήριο το δεξί που έπαψε να λειτουργεί! Θέλει προσοχή πάντως
skrivi Posted - 06/03/2017 : 16:21:01
Γεια χαρά. Εγώ πήγα ένα μεταχειρισμένο που πήρα κι έμεινα πολύ ευχαριστημένος. Πενήντα ευρώ και το αμαξάκι που λέμε ήταν παμβρώμικο, με σκύλο μέσα κ.λπ. έλαμψε. Είναι πάνω στη Συγγρού στη Νέα Σμύρνη. Για τον ουρανό του το επεσήμανα, τον κοίταξε και μου είπε ότι δεν θα είχε πρόβλημα και δεν υπήρξε πρόβλημα.
gargadua Posted - 06/03/2017 : 14:47:50
Από 2 φίλους που έκαναν βιολογικό καθαρισμό κανένας δεν θα τον ξανάκανε. Φταίει το συνεργείο φταίει η όλη διαδικασία....θα μείνει μυστήριο.
Και οι 2 τους μου είπαν ότι ναι μεν καθάρισε αλλά δεν "έλαμψε".

Ηττημένος δεν είναι αυτός που χάνει αλλά αυτός που παραιτείται.
dtziouvaras Posted - 06/03/2017 : 13:29:39
για την οροφη ανησυχω και εγω....
Rigelian Posted - 06/03/2017 : 12:00:27
Όχι! Γενικά, αν δεν υπάρχει σοβαρός λόγος (αγοράζεις μεταχειρισμένο, σκυλιά μέσα κτλ) προτείνω να μην τον κάνεις, θα φθαρούν πολύ οι ταπετσαρίες και ειδικά η οροφή εσωτερικά.

RunningNews.gr Forum © RunningNews.gr Go To Top Of Page
Snitz Forums 2000