Nutrinews
RunningNews.gr Forum
RunningNews.gr Forum
Αρχική | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
 Όλα τα Forums
 Τα πάντα για το τρέξιμο
 Εξοπλισμός
 Garmin 920xt και ελληνικοί χαρακτήρες.

Σημείωση: Πρέπει να είστε εγγεγραμένος για να δημοσιεύσετε.
Για να εγγραφείτε, κάντε κλικ εδώ. Η εγγραφή είναι ΔΩΡΕΑΝ!

Screensize:
Όνομα Χρήστη:
Κωδικός:
Κατάσταση μορφοποίησης:
Μορφοποίηση: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Μήνυμα:

* HTML is OFF
* Forum Code είναι ενεργοποιημένος
Smilies
Smile [:)] Big Smile [:D] Cool [8D] Blush [:I]
Tongue [:P] Evil [):] Wink [;)] Clown [:o)]
Black Eye [B)] Eight Ball [8] Frown [:(] Shy [8)]
Shocked [:0] Angry [:(!] Dead [xx(] Sleepy [|)]
Kisses [:X] Approve [^] Disapprove [V] Question [?]

 
   

ΠΡΟΕΠΙΣΚΟΠΗΣΗnbsp; ΘΕΜΑΤΟΣ
Infl3xibl3 Δημοσιευτηκε - 18/11/2018 : 15:06:32
Καλησπέρα σε όλους,

Έχω εδώ και αρκετό καιρό ένα garmin 920xt αρκετά ευχαριστημένος, με έχει βολέψει πάρα πολύ με τις προπονήσεις και τους αγώνες μου.Το μόνο πρόβλημα που έχω -αν μπορεί να το πει κάποιος πρόβλημα- είναι ότι αν βάλω την γλώσσα στα ελληνικά που έχω κατεβάσει μέσο του garmin express δεν είναι στα ελληνικά οι χαρακτήρες αλλά σε μορφή greeklish με αποτέλεσμα οι ειδοποιήσεις που λαμβάνω (π.χ. από φίλους στο messenger όσες είναι στα ελληνικά) να μην μπορώ να τις καταλάβω...Ίσως αν ανέβαζε ένα σωστό update η garmin για την γλώσσα να λυνόταν το θέμα αλλά είναι παλιά η συσκευή και τα updates έρχονται με το σταγονόμετρο πλέον...Έχει κάποιος-α παρόμοιο θέμα με τους ελληνικούς χαρακτήρες και αν ναι βρήκε κάποια λύση;Στο internet που έψαξα δεν κατάφερα να βρω κάτι...Αντίθετα βρήκα και άλλον χρήστη με άλλη συσκευή να παραπονιέται για το ίδιο θέμα..Ευχαριστώ.


RunningNews.gr Forum © RunningNews.gr Go To Top Of Page
Snitz Forums 2000