Nutrinews
RunningNews.gr Forum
RunningNews.gr Forum
Αρχική | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
 Όλα τα Forums
 Τα πάντα για το τρέξιμο
 Οι Αγώνες μας
 Τι σκέφτεστε για τον επόμενο αγώνα ;

Σημείωση: Πρέπει να είστε εγγεγραμένος για να δημοσιεύσετε.
Για να εγγραφείτε, κάντε κλικ εδώ. Η εγγραφή είναι ΔΩΡΕΑΝ!

Screensize:
Όνομα Χρήστη:
Κωδικός:
Κατάσταση μορφοποίησης:
Μορφοποίηση: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Μήνυμα:

* HTML is OFF
* Forum Code είναι ενεργοποιημένος
Smilies
Smile [:)] Big Smile [:D] Cool [8D] Blush [:I]
Tongue [:P] Evil [):] Wink [;)] Clown [:o)]
Black Eye [B)] Eight Ball [8] Frown [:(] Shy [8)]
Shocked [:0] Angry [:(!] Dead [xx(] Sleepy [|)]
Kisses [:X] Approve [^] Disapprove [V] Question [?]

 
   

ΠΡΟΕΠΙΣΚΟΠΗΣΗnbsp; ΘΕΜΑΤΟΣ
Pantazis Δημοσιευτηκε - 30/03/2019 : 11:38:17
Πώς είστε αγωνιστικά , που είναι ο αγώνας και ότι άλλο νομίζετε ότι ενδιαφέρει τους δρομείς ...
15   ΤΕΛΕΥΤΑΙΕΣ    ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ    (Πρώτα η πιο πρόσφατη)
Pantazis Posted - 23/04/2019 : 14:50:13
Όλα καλα στο Π.Φάληρο στον ημιμαραθώνιο με χρόνο 2.09'

Ο επόμενος αγώνας στο Δαφνί 05.05 21.1 km !
Pantazis Posted - 20/04/2019 : 22:14:14
5αρι στο πασαλιμάνι σε 26' χωρίς ιδιαίτερο ζόρι …

Αύριο πάμε στον ημιμαραθανώνιο του Π.Φαλήρου … 8.30 η εκκίνηση ο 23ος ημι που συμμετέχω ..
ANASTASIOS Posted - 17/04/2019 : 13:55:49
Eυχαριστώ Γιώργη.

Δεν έχει σημασία πόσο αργά πάς αρκεί να μην σταματάς.
Ανθρωπος που γελά δεν είναι απαραίτητα ευτυχισμένος,δυνατός είναι.
geopa Posted - 16/04/2019 : 20:34:56
Αντέ καλή αρχή Τασο
ANASTASIOS Posted - 16/04/2019 : 19:06:17
Μετά την επέμβαση μου,λέω να μπώ σιγά σιγά σε αγωνιστικούς ρυθμούς αρχής γενομένης απο τον αγώνα λιμένων.

Δεν έχει σημασία πόσο αργά πάς αρκεί να μην σταματάς.
Ανθρωπος που γελά δεν είναι απαραίτητα ευτυχισμένος,δυνατός είναι.
Pantazis Posted - 14/04/2019 : 15:28:49
[quote]Originally posted by Pantazis

[quote]Originally posted by Pantazis

[quote]Originally posted by Pantazis

Καλησπέρα σε όλους !!! Νομίζω ότι στο Νιάρχος Μαραθώνιο δεν δίνουν μετάλλια παρά μόνο στους πρώτους !!!

Σήμερα είχε το πρόγραμμα 16 km στο Οβριόκαστρο Κερατέας! Ένα δύσκολο ορεινό 16άρι!!!

Ο επόμενος αγώνας το 5αρι στον Πειραιά το Σάββατο 19.45 και ο ημιμαραθώνιος στο Φάληρο την Κυριακή !!! και μετά ... θα φάμε για το Πάσχα !
Pantazis Posted - 14/04/2019 : 15:27:34
quote:
Originally posted by Pantazis

quote:
Originally posted by Pantazis

Καλησπέρα σε όλους !!! Νομίζω ότι στο Νιάρχος Μαραθώνιο δεν δίνουν μετάλλια παρά μόνο στους πρώτους !!!

Σήμερα είχε το πρόγραμμα 16 km στο Οβριόκαστρο Κερατέας! Ένα δύσκολο ορεινό 16άρι!!!

Ο επόμενος αγώνας το 5αρι στον Πειραιά το Σάββατο 19.45 και ο ημιμαραθώνιος στο Φάληρο την Κυριακή !!! και μετά ... θα φάμε για το Πάσχα.



Π.ΚΟΝΤΟΓΙΩΡΓΗΣ

Pantazis Posted - 14/04/2019 : 15:25:38
quote:
Originally posted by Pantazis

Καλησπέρα σε όλους !!! Νομίζω ότι στο Νιάρχος Μαραθώνιο δεν δίνουν μετάλλια παρά μόνο στους πρώτους !!!

Σήμερα είχε το πρόγραμμα 16 km στο Οβριόκαστρο Κερατέας! Ένα δύσκολο ορεινό 16άρι!!!

Ο επόμενος αγώνας το 5αρι στον Πειραιά το Σάββατο 19.45 και ο ημιμαραθώνιος στο Φάληρο την Κυριακή !!! και μετά ... θα φάμε για το Πάσχα.



Π.ΚΟΝΤΟΓΙΩΡΓΗΣ
Pantazis Posted - 14/04/2019 : 15:20:43
Καλησπέρα σε όλους !!! Νομίζω ότι στο Νιάρχος Μαραθώνιο δεν δίνουν μετάλλια παρά μόνο στους πρώτους !!!

Σήμερα είχε το πρόγραμμα 16 km στο Οβριόκαστρο Κερατέας! Ένα δύσκολο ορεινό 16άρι!!!

Ο επόμενος αγώνας το 10αρι στον Πειραιά το Σάββατο και ο ημιμαραθώνιος στο Φάληρο την Κυριακή !!! και μετά ... θα φάμε για το Πάσχα.
papanas13 Posted - 13/04/2019 : 14:58:38
20 απριλιου δρομος θυσιας μεσολογγιου για τις γιορτες εξοδου με πολυ κοσμο και αθλητες αλλα και θεατες
Pantazis Posted - 13/04/2019 : 13:31:12
Επίσης η ημέρα διεξαγωγής θα έπρεπε να είναι Σάββατο η Κυριακή πρωί αντί για Παρασκευή απόγευμα ...
Pantazis Posted - 13/04/2019 : 08:52:32
8ος Μαραθώνιος που τερματίζω !!! Στο ΚΠΣΝ . Μια χαρά τελικά παρότι πριν από τις 7:00 έριχνε καρέκλες !!! 42 στροφές γύρω γύρω από το κανάλι !!! Ο διαφορετικός Μαραθώνιος . Ίσως όμως του χρόνου πρέπει να γίνει πριν από το no finish line για να μην έχει ανθρώπους που περπατάνε σε όλο το πλάτος του χώρου . Επίσης τα μετάλλια τα δίνει την Κυριακή !
Pantazis Posted - 12/04/2019 : 16:59:42
quote:
Originally posted by trexantiris

quote:
Originally posted by Pantazis

Δύσκολο!!!



Ταυτόχρονα όμως και πολύ ενδιαφερον εγχείρημα! Καιρός βροχερός βέβαια που ίσως δυσκολέψει λίγο τα πράγματα...

Free your feet...free your senses!




Σίγουρα , δυο ώρες πριν μια βρέχει μια βγαίνει ο ήλιος … για να δούμε …
daxon1 Posted - 12/04/2019 : 15:14:52
Πείτε το αυτονόητο ρε παιδιά , «να έχω την υγεία μου χωρίς τραυματισμούς και να μην αναβάλει τίποτα τον αγώνα» όλα τα αλλά έρχονται σε δεύτερη μοίρα νομίζω .

Ι
daxon1 Posted - 12/04/2019 : 15:10:44
Πείτε το αυτονόητο ρε παιδιά , «να έχω την υγεία μου χωρίς τραυματισμούς και να μην αναβάλει τίποτα τον αγώνα» όλα τα αλλά έρχονται σε δεύτερη μοίρα νομίζω .

Ι

RunningNews.gr Forum © RunningNews.gr Go To Top Of Page
Snitz Forums 2000