Nutrinews
RunningNews.gr Forum
RunningNews.gr Forum
Αρχική | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
 Όλα τα Forums
 Διάφορα
 Μικρές Αγγελίες
 Κλασσικός Μαραθώνιος 2019 - Αμαξίδιο

Σημείωση: Πρέπει να είστε εγγεγραμένος για να δημοσιεύσετε.
Για να εγγραφείτε, κάντε κλικ εδώ. Η εγγραφή είναι ΔΩΡΕΑΝ!

Screensize:
Όνομα Χρήστη:
Κωδικός:
Κατάσταση μορφοποίησης:
Μορφοποίηση: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Μήνυμα:

* HTML is OFF
* Forum Code είναι ενεργοποιημένος
Smilies
Smile [:)] Big Smile [:D] Cool [8D] Blush [:I]
Tongue [:P] Evil [):] Wink [;)] Clown [:o)]
Black Eye [B)] Eight Ball [8] Frown [:(] Shy [8)]
Shocked [:0] Angry [:(!] Dead [xx(] Sleepy [|)]
Kisses [:X] Approve [^] Disapprove [V] Question [?]

 
   

ΠΡΟΕΠΙΣΚΟΠΗΣΗnbsp; ΘΕΜΑΤΟΣ
merops72 Δημοσιευτηκε - 25/07/2019 : 12:10:06
Καλημέρα στην παρέα. Φετος στον κλασσικό θα ήθελα να συνοδεύσω έναν φίλο που εχει πρόβλημα αναπηρίας αλλά συναντώ δυσκολία στο να βρω μία άκρη αν υπάρχει τρόπος να νοικιάσω ή να μου δανείσει κάποιος ενα ειδικό για την περίσταση αμαξίδιο. Εχω επικοινωνήσει με κάμποσες πλευρές ακόμη και με την ομοσπονδία ΑΜΕΑ αλλά τίποτα. Ακόμη και με ατομα που εχουν πραγματοποιησει παρόμοιο εγχείρημα αλλά τίποτε. Το ότι μένουμε Κω αποτελεί και ενα πρόβλημα. Το να δωσουμε το ποσό για αγορα είναι αδιανόητο.Αν κάποιος θέλει να δωσει καμιά ιδέα, ευχαριστως ας την μοιραστεί. Κώστας
1   ΤΕΛΕΥΤΑΙΕΣ    ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ    (Πρώτα η πιο πρόσφατη)
thalassa Posted - 12/08/2019 : 22:27:43
Γεια σου Κώστα. Από τον πρώτο μαραθώνιο Κρήτης μέχρι τώρα, τρέχουμε με την ψυχή του φίλου μου Γεράσιμου. Εγώ βάζω μόνο τα πόδια. Αυτός τα περισσότερα. Και τα 42 κλμ μαζί. Αυτός "μπροστά" να μας τραβάει όλους. Βιάζεται να, τερματίσουμε για να πάρει το κύπελλο και το μετάλλιο του. Και με το χαμόγελο να μας κάνει όλους μαζί πλούσιους. Ευχαρίστως να σου πω την γνώμη και την συμβουλή μου. Άσε μου μήνυμα και τηλέφωνο σου, στο 6944693378 και θα σε καλέσω άμεσα7θ

RunningNews.gr Forum © RunningNews.gr Go To Top Of Page
Snitz Forums 2000