Nutrinews
RunningNews.gr Forum
RunningNews.gr Forum
Αρχική | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα χρήστη:
Κωδικός:
Αποθήκευση Κωδικού
Ξεχάσατε Κωδικό?

 Όλα τα Forum
 Τα πάντα για το τρέξιμο
 Οι Αγώνες μας
 Το Καλοκαίρι Τρέχουμε στο Αγκίστρι!
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο θέμα
 Εκτυπώσιμη μορφή
Previous Page | Next Page
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα
Page: of 10

dpkouk
ellanodikis

Greece


11938 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 31/03/2014 :  13:34:32  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
quote:
Originally posted by Despixi

έλα να μαζευτούμε πολλοί!!!! εγώ θέλω ειδική τιμή για δωμάτιο, αλλιώς μας βλέπω και τους οχτώ στην παραλία στρωματσάδα...




εεε ρε γελια...

http://www.ultrarunning.gr/

Όλα είναι σχετικά, άρα κι ανεκτά...
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

vfor1977
Forum-Runner

Greece
62 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 31/03/2014 :  23:01:19  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Συγχαρητηρια σε οσους προσπαθουν για τη διεξαγωγη αυτου του αγωνα και δινουν την ευκαιρια σε μας να τρεξουμε στο ομορφο αυτο νησι.Η διαδρομη απο τα Λιμεναρια(αναστροφη) μεχρι το υψος της Δραγωνερας ειναι μαχιμη και πολυ καλη για προπονηση.
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Despixi
Advanced Forum-Runner

Greece


284 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 31/03/2014 :  23:18:36  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
quote:
Originally posted by dpkouk

quote:
Originally posted by Despixi

έλα να μαζευτούμε πολλοί!!!! εγώ θέλω ειδική τιμή για δωμάτιο, αλλιώς μας βλέπω και τους οχτώ στην παραλία στρωματσάδα...




εεε ρε γελια...

http://www.ultrarunning.gr/

Όλα είναι σχετικά, άρα κι ανεκτά...

μη γελάς φιλαράκι γιατί θα βάλω τα μικρά να στην πέσουνε και θα θυμηθείς τα μαθητικά μας χρόνια!!! φαντάζεσαι 6 πιτσιρίκια να σε γαργαλάνε και να μην μπορείς να σηκωθείς από τα γέλια;;; μόνο για αγώνα δε σε βλέπω στο νησί...

Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

kalogeridis
Elite Forum-Runner

Greece


2099 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 01/04/2014 :  00:46:04  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
quote:
Originally posted by SKOTEINOS

quote:
Originally posted by kalogeridis

το νησι προσφερεται και για ελευθερο καμπινκ... δοκιμασμενο!



Καλημέρα.Συγνώμη που θα σε απογοητεύσω,αλλά το ελεύθερο κάμπινγκ στο νησί απαγορεύεται ΑΥΣΤΗΡΑ και μάλιστα από ότι έμαθα ΕΙΔΙΚΆ ΤΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ ΤΑ Σ/Κ εντείνουν τους ελέγχους.Ήταν κάτι που μου το επεσήμαναν πολλάκις όταν συναντήθηκα με τους φορείς και μου είπαν να το διαβιβάσω και να το μεταφέρω στην προκήρυξη.

ΒΡΕΤΤΑΚΕΙΑ 2014-ΕΛΑΙΩΝ ΓΗ.ΚΡΟΚΕΕΣ ΛΑΚΩΝΙΑΣ 2/8/2014

μπορει να αλλαξαν τα κοζια... κοιτα λογικο ειναι να θελουν να γεμισουν τα δωματια τους με ενα δρομικο γεγονος. και μακαρι να το καταφερουν με λογικες τιμες. εγω παντα κατεφευγα στην ευκολη λυση του ελευθερου αφου εξασφαλιζα οτι λογω σκυλων δε με δεχοντουσαν σε κανενα δωματιο, οποτε κατελληγα στο κυμα . εννοειται οτι δε ρυπαινα το περιβαλλον, αντιθετως καθαριζα και την περιοχη που θα εστηνα! περασμενα εργενικα μεγαλεια!!!
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Lewvwtas
Advanced Forum-Runner

Greece


402 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 01/04/2014 :  01:50:52  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Καλα ενταξει παρα πολυ καλος αγωνας πολυ ομορφο-αγαπημενο θα ελεγα νησι με πολλους καλους φιλους και γνωστους!Ειχα μιλησει και με κατι φιλους που ειναι αγκιστριωτες και ειναι επιχειρηματιες του νησιου και συζητουσαμε για εναν αγωνα!Οποιος και να τον κανει,θα ειμαι εκει να στηριξω και να περασω ομορφα.Σκοτεινε ο,τι βοηθεια χρειαστεις μου λες!!!

Τω βίω μάχου...

Edited by - Lewvwtas on 01/04/2014 01:54:58
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

SKOTEINOS
Σκοτεινές Δυνάμεις

Greece


11053 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 01/04/2014 :  08:23:36  Εμφάνιση Προφίλ  Visit SKOTEINOS Προσωπική Σελίδα  Απάντηση σε αποστρόφους
quote:
Originally posted by Lewvwtas

Καλα ενταξει παρα πολυ καλος αγωνας πολυ ομορφο-αγαπημενο θα ελεγα νησι με πολλους καλους φιλους και γνωστους!Ειχα μιλησει και με κατι φιλους που ειναι αγκιστριωτες και ειναι επιχειρηματιες του νησιου και συζητουσαμε για εναν αγωνα!Οποιος και να τον κανει,θα ειμαι εκει να στηριξω και να περασω ομορφα.Σκοτεινε ο,τι βοηθεια χρειαστεις μου λες!!!

Τω βίω μάχου...





Χαχαχα,η βοηθεια που θα θέλω θα είναι στο πάρτυ που θα κάνω το βραδυ σε κάποιο κλαμπ του νησιού για την γιορτή μου.Εκεί σε θέλω για να αδείασεις τα μπουκάλια.

ΒΡΕΤΤΑΚΕΙΑ 2014-ΕΛΑΙΩΝ ΓΗ.ΚΡΟΚΕΕΣ ΛΑΚΩΝΙΑΣ 2/8/2014
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

SKOTEINOS
Σκοτεινές Δυνάμεις

Greece


11053 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 01/04/2014 :  08:25:10  Εμφάνιση Προφίλ  Visit SKOTEINOS Προσωπική Σελίδα  Απάντηση σε αποστρόφους
quote:
Originally posted by kalogeridis

quote:
Originally posted by SKOTEINOS

quote:
Originally posted by kalogeridis

το νησι προσφερεται και για ελευθερο καμπινκ... δοκιμασμενο!



Καλημέρα.Συγνώμη που θα σε απογοητεύσω,αλλά το ελεύθερο κάμπινγκ στο νησί απαγορεύεται ΑΥΣΤΗΡΑ και μάλιστα από ότι έμαθα ΕΙΔΙΚΆ ΤΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ ΤΑ Σ/Κ εντείνουν τους ελέγχους.Ήταν κάτι που μου το επεσήμαναν πολλάκις όταν συναντήθηκα με τους φορείς και μου είπαν να το διαβιβάσω και να το μεταφέρω στην προκήρυξη.

ΒΡΕΤΤΑΚΕΙΑ 2014-ΕΛΑΙΩΝ ΓΗ.ΚΡΟΚΕΕΣ ΛΑΚΩΝΙΑΣ 2/8/2014

μπορει να αλλαξαν τα κοζια... κοιτα λογικο ειναι να θελουν να γεμισουν τα δωματια τους με ενα δρομικο γεγονος. και μακαρι να το καταφερουν με λογικες τιμες. εγω παντα κατεφευγα στην ευκολη λυση του ελευθερου αφου εξασφαλιζα οτι λογω σκυλων δε με δεχοντουσαν σε κανενα δωματιο, οποτε κατελληγα στο κυμα . εννοειται οτι δε ρυπαινα το περιβαλλον, αντιθετως καθαριζα και την περιοχη που θα εστηνα! περασμενα εργενικα μεγαλεια!!!




Ο μεγαλύτερος κίνδυνος από το ελεύθερο κάμπινγκ όπως αντιλαμβάνεσαι είναι ο κίνδυνος της πυρκαγιάς.Αυτό είναι το πρόβλημα μείζωνος σημασίας που δημιουργείται από το εν λόγω σπορ-ειδικά στο Αγκίστρι που το πράσινο οργιάζει καταλαβαίνεις ότι ο κίνδυνος είναι ιδιαίτερα αυξημένος.

ΒΡΕΤΤΑΚΕΙΑ 2014-ΕΛΑΙΩΝ ΓΗ.ΚΡΟΚΕΕΣ ΛΑΚΩΝΙΑΣ 2/8/2014
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Gypaetos
Elite Forum-Runner

Greece
1953 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 01/04/2014 :  08:33:15  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Μπα, ποιες πυρκαγιές, ην ζημιά την έκανε ο Κουφοντίνας και απαγορεύτηκε το ελεύθερο κάμπινγκ!
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

SKOTEINOS
Σκοτεινές Δυνάμεις

Greece


11053 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 01/04/2014 :  08:38:04  Εμφάνιση Προφίλ  Visit SKOTEINOS Προσωπική Σελίδα  Απάντηση σε αποστρόφους
Πέρα-δώθε ο Κουφοντίνας στο νησί και κανείς δεν τον πήρε χαμπαρι να έπαιρνε και την αμοιβή της προκήρυξης.

ΒΡΕΤΤΑΚΕΙΑ 2014-ΕΛΑΙΩΝ ΓΗ.ΚΡΟΚΕΕΣ ΛΑΚΩΝΙΑΣ 2/8/2014
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

kalogeridis
Elite Forum-Runner

Greece


2099 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 01/04/2014 :  09:21:28  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
σωστοι και οι δυο... η γνωμη μου ειναι αντιθετη αφου εστηνα παντα σε σημειο που ο σκυλος εδινε παντα ειδοποιηση για καθε υποπτη κινηση... απο οσο θυμαμαι δεν ειχαμε ποτε κρουσμα μεχρι το 2008 που πηγαινα εγω. αποτελουσαμε και ασφαλεια για την περιοχη για τον κινδυνο πυρκαγιας. ειναι καθαρα ξενοδοχειακο το θεμα. μακαρι εν μεσω κρισης να εριξαν τιμες οι ξενοδοχοι (αν εγιναν και λιγο πιο φιλοζωοι ακομα καλυτερα) γιατι το μερος αξιζει τον κοπο. και οι κατοικοι ειναι πολυ φιλοξενοι!!! στα υπερ των κατοικων για το ελευθερο καμπινκ θα αποδωσω το γεγονος οτι ελλειψει τουαλετας ειχαν κανει το δασος ενα μεγαλο αποχωρρητηριο...απαισιο. μια φορα με βαλαν χερι κατασκηνωτες που τα κανε ο σκυλος μου (εννοειται οτι ημουν με τη σακουλιτσα στο χερι) οταν παντου τριγυρω ηταν ναρκοπεδιο απο τους ιδιους...
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Rigelian
Master Forum-Runner

Greece
10616 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 01/04/2014 :  10:14:33  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Θα προβληθεί και η ...ομώνυμη ταινία;
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

dpkouk
ellanodikis

Greece


11938 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 01/04/2014 :  10:21:10  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
ντροπη σου..

http://www.ultrarunning.gr/

Όλα είναι σχετικά, άρα κι ανεκτά...
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

SKOTEINOS
Σκοτεινές Δυνάμεις

Greece


11053 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 01/04/2014 :  11:41:45  Εμφάνιση Προφίλ  Visit SKOTEINOS Προσωπική Σελίδα  Απάντηση σε αποστρόφους
quote:
Originally posted by Rigelian

Θα προβληθεί και η ...ομώνυμη ταινία;




αααχχχχχ...παλιές καλές στιγμές....δουλειά για το σπίτι....
ααααααααααααχχχχχχχχχχχχχχχααααααααααααααααααααααααααααααααααααα

ΒΡΕΤΤΑΚΕΙΑ 2014-ΕΛΑΙΩΝ ΓΗ.ΚΡΟΚΕΕΣ ΛΑΚΩΝΙΑΣ 2/8/2014
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

stavzzz
Advanced Forum-Runner

Greece
216 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 01/04/2014 :  12:59:29  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
SKOTΕINE,θα ενημερώσεις και πάλι για τυχόν εξελίξεις ή να το θεωρήσουμε δεδομένο;
Αν είναι όντως ΟΚ όλα,θα το δούμε στα επίσημα;
Υ.Γ. Πάντως φίλε Kalogeridi επειδή κι εγώ κάνω ελεύθερο κάμπινγκ με την γυναίκα μου,ο σκύλος είναι μεγάλο θέμα γενικά.Μπορώ να σου πω ότι ένας τεράστιος λόγος που προσπαθώ να αποφύγω τα οργανωμένα,είναι το θέμα των σκύλων τους οποίους λατρεύω αλλά χαλάνε όλο το σκηνικό με την φασαρία που κάνουν.
Οι περισσότεροι δεν είναι σαν εσένα που προσέχεις κάποια πράγματα.Αμα αρχίσει ο σκύλος και γυρνοβολάει γαυγίζοντας και ουρώντας βράσε ρύζι!!!
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

SKOTEINOS
Σκοτεινές Δυνάμεις

Greece


11053 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 01/04/2014 :  13:02:16  Εμφάνιση Προφίλ  Visit SKOTEINOS Προσωπική Σελίδα  Απάντηση σε αποστρόφους
Ο ΑΓΩΝΑΣ ΕΙΝΑΙ ΔΕΔΟΜΕΝΟΣ!!!
Ότι έγραψα πιο πάνω είναι κατόπιν συμφωνίας και σύμπλευσης με τις τοπικές αρχές.
Το μόνο που απομένει είναι για τα τυπικά από τον Δήμο Αγκιστρίου,ώστε να προχωρήσουμε σε άμεσες προκηρύξεις.
Αυριο έχουν συμβούλιο ως προς την έγκριση της πρότασης που τους κάναμε.

Ο αγώνας θα γίνει 28/6 με πιθανότερη ώρα διεξαγωγής η επτάμιση απογευματινή.

ΒΡΕΤΤΑΚΕΙΑ 2014-ΕΛΑΙΩΝ ΓΗ.ΚΡΟΚΕΕΣ ΛΑΚΩΝΙΑΣ 2/8/2014
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας
Page: of 10 Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
Προηγούμενη σελίδα | Επόμενη σελίδα
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο θέμα
 Εκτυπώσιμη μορφή
Μετάβαση σε:
RunningNews.gr Forum © RunningNews.gr Go To Top Of Page
Snitz Forums 2000