Nutrinews
RunningNews.gr Forum
RunningNews.gr Forum
Αρχική | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα χρήστη:
Κωδικός:
Αποθήκευση Κωδικού
Ξεχάσατε Κωδικό?

 Όλα τα Forum
 Τα πάντα για το τρέξιμο
 Οι Αγώνες μας
 Μυκηναϊκος-Αργειακός 2014
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο θέμα
 Εκτυπώσιμη μορφή
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  

SKOTEINOS
Σκοτεινές Δυνάμεις

Greece


11053 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύτηκε - 28/04/2014 :  09:44:37  Εμφάνιση Προφίλ  Επίσκεψη της σελίδας του SKOTEINOS.  Απάντηση σε αποστρόφους
Όπως το 2012,έτσι και χθες βρεθήκαμε στον πολυ΄σπουδαίο και με ιστορικό υπόβαθρο αγώνα,τον Μυκηναϊκό-Αργειακό.

Καταρχάς δεν μπορώ να σας περιγράψω τις καιρικές συνθήκες....δε νομίζω να έχω ξαναφάει τόσο πολύ μαζεμένη βροχή.'
Εντούτοις και αφού ρωτηθήκαμε από τους διοργανωτές,αν τρέχουμε με δική μας ευθύνη,λόγω των ακρίαων συνθηκών,ξεκινήσαμε όσοι είχαμε μαζευτεί,κάπου 100 άτομα και τρέξαμε στον πολύ σπουδαίο αυτό αγώνα.Σαφέστατα οι ακραίες συνθήκες δυσκολεψαν αρκετούς δρομείς,αλλα΄το κέφι δεν έλειπε και τερματίσαμε-τουλάχιστον εγώ αργάμιση με ήλιο στο Άργος,όπου μας περίμενε μια τσάντα με καλούδια-σάντουιτς-κρασιά-πορτοκάλια κλπ,κλπ.

Εύγε για άλλη μια φορά στα παιδιά από την Αργολίδα για την σπουδαία διοργάνωση και που ανταπεξείλθαν σε αυτές τις τόσο ακραίες συνθήκες.

ΒΡΕΤΤΑΚΕΙΑ 2014-ΕΛΑΙΩΝ ΓΗ.ΚΡΟΚΕΕΣ ΛΑΚΩΝΙΑΣ 2/8/2014

PEZONAYTHS
Advanced Forum-Runner

Greece


230 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 28/04/2014 :  10:31:08  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Έύγε καί από εμένα , γιά αυτόν τόν υπέροχο αγώνα ! Συγχαρητήρια σέ όλους τούς δρομείς , πού δέν < μασήσανε > από τόν πολύ κακό καιρό πού είχε ( πολλή βροχή )καί επίσης συγχαρητήρια στούς διοργανωτές , πού έφεραν μία πολύ δύσκολη αποστολή είς πέρας καί μέ απόλυτη επιτυχία !!!
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

SKOTEINOS
Σκοτεινές Δυνάμεις

Greece


11053 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 28/04/2014 :  10:47:49  Εμφάνιση Προφίλ  Visit SKOTEINOS Προσωπική Σελίδα  Απάντηση σε αποστρόφους
Μια χθεσινή φώτο,που τα λέει όλα,από άποψη καιρικών συνθηκών:





ΒΡΕΤΤΑΚΕΙΑ 2014-ΕΛΑΙΩΝ ΓΗ.ΚΡΟΚΕΕΣ ΛΑΚΩΝΙΑΣ 2/8/2014
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

ANASTASIOS
Master Forum-Runner

Greece


6135 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 28/04/2014 :  12:12:55  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Συγχαρητήρια και απο εμένα παιδιά.Είναι "κάπως"να τρέχεις με βροχή αλλά έχει μιά ιδιαίτερη ομορφιά και χάρη.Εγώ πήγα χιλιομόδι την παρασκευή και γιαυτό έγραψα απουσία(παρότι τον αργειακό τον έχω μέσα στην καρδιά μου).Του χρόνου,νάμαστε καλά....
Παυλάρα....Εμαθα περνάς απο κόρινθο και δέν κάνεις στάση ούτε κινέτα ούτε στην κόρινθο(ξέρεις σε ποιόν) για καφέ.....

Αν δεν έχεις ότι αγαπάς,αγάπα ότι έχεις.


Edited by - ANASTASIOS on 28/04/2014 12:13:31
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Gypaetos
Elite Forum-Runner

Greece
1953 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 28/04/2014 :  12:23:51  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
quote:
Originally posted by ANASTASIOS

Συγχαρητήρια και απο εμένα παιδιά.Είναι "κάπως"να τρέχεις με βροχή αλλά έχει μιά ιδιαίτερη ομορφιά και χάρη.Εγώ πήγα χιλιομόδι την παρασκευή και γιαυτό έγραψα απουσία(παρότι τον αργειακό τον έχω μέσα στην καρδιά μου).Του χρόνου,νάμαστε καλά....
Παυλάρα....Εμαθα περνάς απο κόρινθο και δέν κάνεις στάση ούτε κινέτα ούτε στην κόρινθο(ξέρεις σε ποιόν) για καφέ.....

Αν δεν έχεις ότι αγαπάς,αγάπα ότι έχεις.




Μπα! Ήμουν κι εγώ στο Χιλιομόδι (έγραψα σχετικά), αλλά δεν σε γνωρίζω φυσιογνωμικά για να μιλήσουμε!
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

ANASTASIOS
Master Forum-Runner

Greece


6135 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 28/04/2014 :  12:28:36  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
quote:
Originally posted by Gypaetos

quote:
Originally posted by ANASTASIOS

Συγχαρητήρια και απο εμένα παιδιά.Είναι "κάπως"να τρέχεις με βροχή αλλά έχει μιά ιδιαίτερη ομορφιά και χάρη.Εγώ πήγα χιλιομόδι την παρασκευή και γιαυτό έγραψα απουσία(παρότι τον αργειακό τον έχω μέσα στην καρδιά μου).Του χρόνου,νάμαστε καλά....
Παυλάρα....Εμαθα περνάς απο κόρινθο και δέν κάνεις στάση ούτε κινέτα ούτε στην κόρινθο(ξέρεις σε ποιόν) για καφέ.....

Αν δεν έχεις ότι αγαπάς,αγάπα ότι έχεις.




Μπα! Ήμουν κι εγώ στο Χιλιομόδι (έγραψα σχετικά), αλλά δεν σε γνωρίζω φυσιογνωμικά για να μιλήσουμε!




Οντως,δέν έχουμε συναντηθεί ποτέ(παρότι,σίγουρα έχουμε συντρέξει σε πολλούς αγώνες).Αλήθεια,πόσο το έκανες(για να δώ άν "συναντηθήκαμε"στην διαδρομή)Εμένα μου βγήκε 0:38.

Αν δεν έχεις ότι αγαπάς,αγάπα ότι έχεις.

Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Gypaetos
Elite Forum-Runner

Greece
1953 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 28/04/2014 :  12:42:01  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
quote:
Originally posted by ANASTASIOS

quote:
Originally posted by Gypaetos

quote:
Originally posted by ANASTASIOS

Συγχαρητήρια και απο εμένα παιδιά.Είναι "κάπως"να τρέχεις με βροχή αλλά έχει μιά ιδιαίτερη ομορφιά και χάρη.Εγώ πήγα χιλιομόδι την παρασκευή και γιαυτό έγραψα απουσία(παρότι τον αργειακό τον έχω μέσα στην καρδιά μου).Του χρόνου,νάμαστε καλά....
Παυλάρα....Εμαθα περνάς απο κόρινθο και δέν κάνεις στάση ούτε κινέτα ούτε στην κόρινθο(ξέρεις σε ποιόν) για καφέ.....

Αν δεν έχεις ότι αγαπάς,αγάπα ότι έχεις.




Μπα! Ήμουν κι εγώ στο Χιλιομόδι (έγραψα σχετικά), αλλά δεν σε γνωρίζω φυσιογνωμικά για να μιλήσουμε!




Οντως,δέν έχουμε συναντηθεί ποτέ(παρότι,σίγουρα έχουμε συντρέξει σε πολλούς αγώνες).Αλήθεια,πόσο το έκανες(για να δώ άν "συναντηθήκαμε"στην διαδρομή)Εμένα μου βγήκε 0:38.

Αν δεν έχεις ότι αγαπάς,αγάπα ότι έχεις.




Δεν υπάρχει τέτοια περίπτωση, μόνο στην αφετηρία να "συναντηθήκαμε" (που έφτασα από Αθήνα στο παρά ένα, τηρώντας την παράδοση...)! Έριξα πολύ περπάτημα στην ανηφόρα, έκανα 53-54, δεν θυμάμαι ακριβώς.
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

ANASTASIOS
Master Forum-Runner

Greece


6135 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 28/04/2014 :  13:02:08  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Και στον τερματισμό μάλλον,αφού έφυγα με το πούλμαν,μετά τις απονομές.Πάντως στις 10 μάη θα είμαι στα Αθίκια.Αν έρθεις,θα τα πούμε εκεί.

Αν δεν έχεις ότι αγαπάς,αγάπα ότι έχεις.

Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Gypaetos
Elite Forum-Runner

Greece
1953 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 28/04/2014 :  14:21:40  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
quote:
Originally posted by ANASTASIOS

Και στον τερματισμό μάλλον,αφού έφυγα με το πούλμαν,μετά τις απονομές.Πάντως στις 10 μάη θα είμαι στα Αθίκια.Αν έρθεις,θα τα πούμε εκεί.

Αν δεν έχεις ότι αγαπάς,αγάπα ότι έχεις.





Δε θα μπορέσω για Αθίκια.
Στο μοναστήρι έμεινα κι εγώ στις απονομές και έφυγα μετά με το ΙΧ μου (είχα έρθει οικογενειακώς).
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

paolomarco
Advanced Forum-Runner

Greece


315 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 29/04/2014 :  00:49:41  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Συγχαρητήρια σε όλους σε όσους συνέβαλαν στο να συμμετάσχουμε σε αυτόν τον όμορφο αγώνα από όλες τις απόψεις'
Το μεράκι και η αγάπη του Συλλόγου Μαραθωνοδρόμων Αργολίδας , του Δήμου αλλά και όλων των φορέων που δημιουργούν για τον δρομέα χωρίς ανταλλάγματα ,,όπως το λέει ο λαός "από δρομείς για δρομείς ",,
αλλά και των Εθελοντών , Διασωστών ,Χορηγών αλλά και των σχολείων που στήριξαν αυτήν την όμορφη και απλόχερα πλούσια "δρομική" συνάντηση.
Η επιτομή του λαϊκού μαζικού αθλητισμού , να είστε όλοι καλά με υγεία και του χρόνου .
Φωτογραφία στο κλίμα του αγώνα αφιερωμένη στον φίλο skoteino



ΑΝΑτρέχω στην Αρκαδία- "Μονοπάτι Αρκάδων Ποιμένων" αγώνας βουνού αφιερωμένος στην ΦΛΟΓΑ - "ΘΕΟΔΩΡΑΚΕΙΑ" αγώνας ασφάλτου προς τιμή του Μίκη Θεοδωράκη
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας
  Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο θέμα
 Εκτυπώσιμη μορφή
Μετάβαση σε:
RunningNews.gr Forum © RunningNews.gr Go To Top Of Page
Snitz Forums 2000