Nutrinews
RunningNews.gr Forum
RunningNews.gr Forum
Αρχική | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα χρήστη:
Κωδικός:
Αποθήκευση Κωδικού
Ξεχάσατε Κωδικό?

 Όλα τα Forum
 Τα πάντα για το τρέξιμο
 Οι Αγώνες μας
 Ζητείται δρομέας!!
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο θέμα
 Εκτυπώσιμη μορφή
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  

ALEXANDRA
Master Forum-Runner

3240 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύτηκε - 09/05/2014 :  21:57:12  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Την Κυριακή,, μεθαύριο, είναι το τρίαθλο του Σχοινιά. ¨Έχω δηλώσει με άλλους 2 να το κάνουμε σαν ομάδα. Εγώ θα έκανα το τρέξιμο. Απόσταση 5χλμ.
Κατά πάσα πιθανότητα δε θα μπορέσω να πάω, λόγω του ότι απόψε μάλλον θα πεθάνει συγγενής μου και θα πρέπει να πάω στην επαρχία.

Όποιος ενδιαφέρεται να κάνει το τρέξιμο (εννοείται χωρίς να πληρώσει) σαν ομάδα, ας μου πει. Το επίπεδο της ομάδας δεν είναι ψηλό. Ούτε και χάλια. Δεν υπάρχει πρεμούρα για βάθρο, μόνο για διασκέδαση. Έχουμε και ωραίο όνομα σαν ομάδα:THE TOURISTS.




-------------------------
Ο μαραθώνιος είναι ένα ταξίδι για την Ιθάκη. Η Ιθάκη για εμένα είναι η αφετηρία, όχι το Καλλιμάρμαρο. Την Κυριακή στις 9 το πρωί ξεκινάει το πάρτυ για αυτούς που έφτασαν στην Ιθάκη.

Deorum
Moderator

Greece
7283 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 09/05/2014 :  22:16:59  Εμφάνιση Προφίλ  Visit Deorum Προσωπική Σελίδα  Απάντηση σε αποστρόφους
Καλή δύναμη.
Θα ψηνόμουν εγώ, αλλά θα έχω εργασία εκείνη την μέρα. μισό να κάνω ένα τηλέφωνο και σου λέω.
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Deorum
Moderator

Greece
7283 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 09/05/2014 :  22:28:13  Εμφάνιση Προφίλ  Visit Deorum Προσωπική Σελίδα  Απάντηση σε αποστρόφους
Στείλαμε e-mail;
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

lamkon
Senior Forum-Runner

Greece


1036 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 10/05/2014 :  02:01:22  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Έχω σκοπό να κατέβω κι εγώ εκτός απροόπτου την Κυριακή στο Σχινιά για να παρακολουθήσω τους αγώνες. Αν δε βρεθεί κάποιος άλλος να τρέξει στη θέση σου Αλεξάνδρα, μπορώ να το κάνω εγώ. Ελπίζω πάντως να μη χρειαστείς αντικαταστάτη.
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

tolisxlv
Forum-Runner

Greece


75 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 10/05/2014 :  08:59:17  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Αλεξανδρα με ενδιαφέρει εμένα η συμμετοχή,αν δεν έχεις βρει ήδη κάποιον στείλε μου λεπτομέρειες στο tolisxlv@gmail.com
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

ALEXANDRA
Master Forum-Runner

3240 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 10/05/2014 :  09:13:38  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Παιδιά, βρέθηκε δρομέας χθες αργά το βράδυ.
Ευχαριστώ πολύ!




-------------------------
Ο μαραθώνιος είναι ένα ταξίδι για την Ιθάκη. Η Ιθάκη για εμένα είναι η αφετηρία, όχι το Καλλιμάρμαρο. Την Κυριακή στις 9 το πρωί ξεκινάει το πάρτυ για αυτούς που έφτασαν στην Ιθάκη.
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας
  Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο θέμα
 Εκτυπώσιμη μορφή
Μετάβαση σε:
RunningNews.gr Forum © RunningNews.gr Go To Top Of Page
Snitz Forums 2000