Nutrinews
RunningNews.gr Forum
RunningNews.gr Forum
Αρχική | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα χρήστη:
Κωδικός:
Αποθήκευση Κωδικού
Ξεχάσατε Κωδικό?

 Όλα τα Forum
 Τα πάντα για το τρέξιμο
 Διαδρομές
 Στούπα-aγιος Νικόλαος
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο θέμα
 Εκτυπώσιμη μορφή
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  

Peter L
Senior Forum-Runner

696 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύτηκε - 21/07/2014 :  20:07:06  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Την Κυριακή το πρωί ξεκίνησα να κάνω την διαδρομή Στούπα Άγιος Νικόλαος απο τον ποδηλατόδρομος.προσωπικα δεν έχω τρέξει σε ωραιότερη διαδρομή εδώ και χρονια.ξεκινησα στις 6.30 το πρωί από Στούπα με απόλυτη ησυχία μέσα απο τα στενά δρομάκια του χωριού με τις βοκαμβιλιες και τις συκιές να κρέμονται απο τις Μάντρες των σπιτιών Μέχρι που μπήκα στο μονοπάτι και δεξιά μου είχα συνεχόμενους κολπίσκους και αριστερά έβλεπα τις πλαγιές του Ταΰγετου.μετα τον Άγιο Νικόλαο συνάντησα το πρώτο γκρουπ δρόμων τουριστών που βγήκαν για την πρωινή προπόνηση ,στην επιστροφή άλλες δυο δρομείς ξεκίνησαν για πρωινο τζοκινγκ σε πολύ αργό τέμπο,μέχρι την Στούπα χαιρέτισα καμία δέκα δρομείς και περιπατητες.π´ερασα απο την παραλία τις Στούπας ζήλεψα ενα πρωινο μπάνιο αλλά δυστυχώς εμένα λίγο μακριά .8 η ώρα στη βάση μου και ετοιμασία για το προγράμματα τις οικογένειας.

SKOTEINOS
Σκοτεινές Δυνάμεις

Greece


11053 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 21/07/2014 :  20:08:55  Εμφάνιση Προφίλ  Visit SKOTEINOS Προσωπική Σελίδα  Απάντηση σε αποστρόφους
Ε έκανες την διαδρομή ακριβώς του Αγώνα του Δρόμου Δυτ.Μάνης,που πραγματοποιήθηκε την προηγούμενη βδομάδα!

ΒΡΕΤΤΑΚΕΙΑ 2014-ΕΛΑΙΩΝ ΓΗ.ΚΡΟΚΕΕΣ ΛΑΚΩΝΙΑΣ 2/8/2014
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Peter L
Senior Forum-Runner

696 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 22/07/2014 :  19:38:09  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Ακριβώς ,εγώ πήγα δυο χιλιόμετρα πιο πέρα απο το λιμανάκι του Αγίου νικολαου .σημερα το πρωί στη μέση της διαδρομής πετάχτηκε απο τα βράχια μια μικρή αλεπουδιτσα ,καθε μέρα και μια έκπληξη το έχω λατρέψει αυτό το μέρος.
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας
  Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο θέμα
 Εκτυπώσιμη μορφή
Μετάβαση σε:
RunningNews.gr Forum © RunningNews.gr Go To Top Of Page
Snitz Forums 2000