Nutrinews
RunningNews.gr Forum
RunningNews.gr Forum
Αρχική | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα χρήστη:
Κωδικός:
Αποθήκευση Κωδικού
Ξεχάσατε Κωδικό?

 Όλα τα Forum
 Τα πάντα για το τρέξιμο
 Οι Αγώνες μας
 4ος Πτώιος Αγώνας Δρόμου (Aκραίφνιο)
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο θέμα
 Εκτυπώσιμη μορφή
Previous Page | Next Page
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα
Page: of 4

SKOTEINOS
Σκοτεινές Δυνάμεις

Greece


11053 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 03/10/2014 :  16:35:41  Εμφάνιση Προφίλ  Visit SKOTEINOS Προσωπική Σελίδα  Απάντηση σε αποστρόφους
Η διαδρομή φέτος άλλαξε,λόγω του ότι θα υπάρχει και αγώνας RALLYE!

ΒΡΕΤΤΑΚΕΙΑ 2015-ΔΙΟΣΚΟΥΡΩΝ ΚΡΗΝΗ.ΚΡΟΚΕΕΣ ΛΑΚΩΝΙΑΣ 1/8/2015
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

stratos_al
Elite Forum-Runner

Greece


1776 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 04/10/2014 :  13:14:51  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Με δροσούλα και συννεφιά αύριο το 26άρι... όχι σαν πέρσυ που λιώσαμε.
Παναγιώτη καλή αντάμωση αύριο και γενικά σε όσους κάνουν το δρόμο κι έρθουν. Είναι πολύ καλή οργάνωση με μεράκι και κέφι. Ζορό θα τα πούμε από κοντά.

Κωπηλασία...μπες στον ρυθμό.
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

nickathens
Forum-Runner

Greece
115 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 05/10/2014 :  17:42:16  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Τέτοιος καιρός ούτε παραγγελία να ήταν!
Επίσης, άλλη μια πολύ καλή διοργάνωση για αυτόν τον αγώνα!
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

VTRunner
Advanced Forum-Runner

Greece
254 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 05/10/2014 :  22:38:45  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Πολύ ωραίος ο αγώνας απο όλες τις πλευρές.
Πολύς κόσμος στο 26αρι ,πολυ καλή η διοργάνωση και διαδρομή φλατ με ολίγη ανηφόρα στο 23.5 και φυσικά την είσοδο στο χωριό που είναι hardcore. Εξαιρετικό το γεύμα αποκατάστασης , όμορφο μετάλλιο και ο καιρός ιδανικός.. Κάπου 2:18 με 2:20 ο χρόνος(ξέχασα να σταματήσω το ρολόι) και πολύ καλή προπόνηση αν και στο τέλος έκοψα ρυθμό για να μην παει τελείως αγωνιστικά.
Να είμαστε καλα και του χρόνου πάλι εκεί.

Υ.Γ. Πέρισυ ο αγώνας είχε πολλή ζέστη και υγρασία και το ίδιο είχε και η κλασσική. Φέτος είχε 15 βαθμούς με συννεφιά και αμελητέα υγρασία.
Λέτε να κάνει το ίδιο στην κλασσική??

Μιχάλης-VTRunner
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

dream_GR
Newbie Forum Runner

Greece
16 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 05/10/2014 :  23:23:06  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Όντως ο καιρός ήταν "παραγγελιά" ιδανικός για να βγει άνετα ο αγώνας. Για εμένα ήταν ένα καλό benchmark της φετινής προπονητικής μου κατάστασης σε σχέση και σύγκριση με τον 3ο Πτώϊο αγώνα το 2013, αν και η νέα διαδρομή που τρέξαμε φέτος μου φάνηκε ότι ήταν κατά-τι λίγο ευκολότερη από την περσινή.

Γενικά η οργάνωση πολύ καλή, και η συμμετοχή μεγάλη και καλό επίπεδο συναθλητών. Ακόμα ομορφότερο όπως έχει γίνει παράδοση τα φαγητά και τα εδέσματα με τα οποία αποθεραπευτήκαμε!!!

Μακάρι όπως λέει ο φίλος Μιχάλης να μας πάει με ίδιο καιρό και σην Κλασσική... "αυθεντική" σε ένα μήνα...
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

spy
Master Forum-Runner

Greece


2817 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 05/10/2014 :  23:46:26  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
...δεν θελω να πω πολλα πραγματα για τον αγωνα αυτον καθεαυτον,αλλα αισθανομαι την υποχρεωση να ευχαριστησω ολοψυχα τους διοργανωτες, για την αψογη οργανωση, αλλα και τους κατοικους του Ακραιφνιου για τη αψογη φιλοξενεια (που θα τη ζηλευαν ακομη κι οι Κρητες)...για εναν αγωνα που ηταν ΔΩΡΕΑΝ !!! Πλουσια σπιτικα εδεσματα κατα τον τερματισμο,αλλα και με ολους τους κατοικους στο ποδι για να χειροκροτησουν μεχρι και τον τελευταιο δρομεα,πανεμορφο μεταλλιο...τι αλλο να ζητησει κανεις απο εναν αγωνα ??? Χαρηκα πολυ που ειδα ξανα τον Ζοro (ειχα να τον δω απο το μαραθωνιο Θεσ/νικης), την Anna_Ves, σταθερη αξια παντα, στην τριτη θεση αυτη τη φορα,αλλα και για τις νεες γνωριμιες , οπως τον Stratos_al ,αλλα και τον Παναγιωτη 30...που ειναι πλεον 32!!!(μονο εμεις θα μεγαλωνουμε???)Επιδοση 2:09:35, τρεχοντας ολη τη διαδρομη στα κοκκινα, δηλαδη εκτος οριων...παντα εκτος πρωτοκολλου...αλλα αγωνας δεν ηταν ???
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

GERMANOS
Master Forum-Runner

6557 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 05/10/2014 :  23:52:52  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Νικηταί;
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

nikhar
Senior Forum-Runner

498 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 06/10/2014 :  10:42:45  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Φανταστικός αγώνας και με πολύ καλό καιρό.

Φωτό που θα βρούμε;


https://www.facebook.com/Stavloi.Evrytanias
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

zoro
Master Forum-Runner

Greece
3934 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 06/10/2014 :  11:11:46  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Για άλλη μιά χρονιά συγχαρητήρια στα παιδιά απο το Ακραίφνιο και σε όλους τους εθελοντές, προσωπικά λόγω της αλλαγής έκανα την μισή διαδρομή στο χωριό μου!!
Ο καιρός ιδανικός για τρέξιμο, προλάβαμε και την μεσημεριανή μπόρα.
Πολλά παιδιά είδα απο το forum, Άννα, Σπύρο, Παναγιώτη, Στράτο, Νάσο και ειδικά τον Σπύρο τον είδα σε turboκατάσταση!
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

sigi
Senior Forum-Runner



925 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 06/10/2014 :  12:35:14  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
quote:
Originally posted by spy

...δεν θελω να πω πολλα πραγματα για τον αγωνα αυτον καθεαυτον,αλλα αισθανομαι την υποχρεωση να ευχαριστησω ολοψυχα τους διοργανωτες, για την αψογη οργανωση, αλλα και τους κατοικους του Ακραιφνιου για τη αψογη φιλοξενεια (που θα τη ζηλευαν ακομη κι οι Κρητες)...για εναν αγωνα που ηταν ΔΩΡΕΑΝ !!! Πλουσια σπιτικα εδεσματα κατα τον τερματισμο,αλλα και με ολους τους κατοικους στο ποδι για να χειροκροτησουν μεχρι και τον τελευταιο δρομεα,πανεμορφο μεταλλιο...τι αλλο να ζητησει κανεις απο εναν αγωνα ??? Χαρηκα πολυ που ειδα ξανα τον Ζοro (ειχα να τον δω απο το μαραθωνιο Θεσ/νικης), την Anna_Ves, σταθερη αξια παντα, στην τριτη θεση αυτη τη φορα,αλλα και για τις νεες γνωριμιες , οπως τον Stratos_al ,αλλα και τον Παναγιωτη 30...που ειναι πλεον 32!!!(μονο εμεις θα μεγαλωνουμε???)Επιδοση 2:09:35, τρεχοντας ολη τη διαδρομη στα κοκκινα, δηλαδη εκτος οριων...παντα εκτος πρωτοκολλου...αλλα αγωνας δεν ηταν ???

Συγχαρητήρια Σπύρο για την επιδοσή σου!!
Πολύ καλός χρόνος!!
Νομίζω είσαι έτοιμος για μεγάλα πράγματα στον Αυθεντικό
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Panagiotis30
Advanced Forum-Runner

Greece


360 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 06/10/2014 :  12:42:15  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Πολύ ωραίος ο αγώνας, δύσκολος στο τέλος, ήμουνα εντός στόχων, πλούσιο το γεύμα αποκατάστασης, ωραία η παρέα..τι άλλο να ζητήσει κανείς;;
Υ.Γ: Stratos_al που είναι το after race report σου;;; χαμένο σε τίποτα κοψίδια μάλλον...

Πλέον...32!!!!!
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

spy
Master Forum-Runner

Greece


2817 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 06/10/2014 :  12:43:57  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
...Γιωργο ευχαριστω πολυ!Δεν εχω πολλα χλμ στα ποδια μου (ξεκινησα προετοιμασια στα τελη Αυγ.), ειμαι επιρρεπης και σε τραυματισμους...οποτε κρατω μικρο καλαθι για τον μαραθωνιο!Αν φυσικα ερθουν ολα βολικα...θα του δωσω να καταλαβει!!!
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Nassos
Forum-Runner

Greece
72 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 06/10/2014 :  15:12:18  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Πολύ ωραίος αγώνας.Ένα μεγάλο ευχαριστώ για τη φιλοξενία .
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Nasos777
Senior Forum-Runner

Greece


523 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 06/10/2014 :  16:19:56  Εμφάνιση Προφίλ  Visit Nasos777 Προσωπική Σελίδα  Απάντηση σε αποστρόφους
Ειναι η πρωτη μου φορα που λαμβανω μερος και εχω να πω τα καλυτερα για τα παιδια που τον διοργανωνουν, και ο καιρος ηταν πολυ καλος. Οταν εφτασα στο Καστρο και μπηκα στην διαδρομη του Κωπαια λεω αμαν εδω τα εβρισκα σκουρα να παω μεχρι το Καστρο που ηταν 10 αντε να πας Ακραιφνιο τωρα Χαχαχαχα
Κ εγω ειδα πολλα παιδια αναμεσα τους και ο Zoro
Και του χρονου παιδια

Run Forrest Run
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

dream_GR
Newbie Forum Runner

Greece
16 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 06/10/2014 :  17:02:43  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Αποτελέσματα του αγώνα:
http://www.runnermagazine.gr/apotelesmata-agonon/4%CE%BF%CF%82-%CE%A0%CF%84%CF%8E%CE%B9%CE%BF%CF%82-%CE%91%CE%B3%CF%8E%CE%BD%CE%B1%CF%82-%CE%94%CF%81%CF%8C%CE%BC%CE%BF%CF%85


Σπύρο είσαι όντως έτοιμος για μεγάλα πράγματα στην Αυθεντική!!! Ο τρελός τρέχει αλλιώς... φίλε!!! Είσαι σούπερ!!
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας
Page: of 4 Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
Προηγούμενη σελίδα | Επόμενη σελίδα
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο θέμα
 Εκτυπώσιμη μορφή
Μετάβαση σε:
RunningNews.gr Forum © RunningNews.gr Go To Top Of Page
Snitz Forums 2000