Nutrinews
RunningNews.gr Forum
RunningNews.gr Forum
Αρχική | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα χρήστη:
Κωδικός:
Αποθήκευση Κωδικού
Ξεχάσατε Κωδικό?

 Όλα τα Forum
 Διάφορα
 Μικρές Αγγελίες
 Suunto Ambit 2 HR (Καινούργιο)
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο θέμα
 Εκτυπώσιμη μορφή
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  

athanaso77
Forum-Runner

83 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύτηκε - 18/10/2014 :  00:07:22  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Πωλείται το γνωστό Suunto Ambit 2 (GPS - Heart Rate) σε χρώμα μαύρο.Πρόκειται για την κορυφαία και πλήρης έκδοση της εταιρίας (όχι τα μικρότερα 2S και 2R)και είναι καινούργιο. Το άνοιξα και το δούλεψα μόνο μία φορά για να διαπιστώσω ότι όλα είναι άψογα και ξαναμπήκε στο κουτί του. Έκτοτε κάθεται εκεί. Φυσικά υπάρχουν τα πάντα καθώς και όλες οι ζελατίνες της αρχικής συσκευασίας.

Πρόκειται για το πλήρες πακέτο με τη Heart Rate ζώνη.

Με το που το άνοιξα έβαλα μια ζελατίνα στην οθόνη που είχα προαγοράσει ειδικά για αυτή τη συσκευή.

Η συσκευή έχει αγοραστεί από την Πορτογαλία πριν από ένα μήνα περίπου από επώνυμο κατάστημα και φυσικά υπάρχει και απόδειξη αγοράς για χρήση της εγγύησης πανευρωπαϊκά.

Παρακαλώ όχι παζάρια και ανταλλαγές. Δείτε τιμές στο skroutz.

Βρίσκομαι επαρχία. Αποστολή συστημένο με ΕΛΤΑ μετά από κατάθεση σε λογαριασμό μου, Για φωτογραφίες δείτε εδώ αλλά και να διαπιστώσετε όσον αφορά την δραστηριότητά μου σε πωλήσεις και να κρίνετε για την αξιοπιστία μου... http://www.insomnia.gr/classifieds/various/watches/343046-suunto-ambit-2-hr-%CE%BA%CE%B1%CE%B9%CE%BD%CE%BF%CF%8D%CF%81%CE%B3%CE%B9%CE%BF/
Ευχαριστώ.

geoks
Forum-Runner

89 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 20/10/2014 :  17:28:41  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Φιλε μου καλησπερα. Πρωτων δεν γραφεις τιμη. Οι τιμες στο σκρουτζ ειναι για καινουργιο, ελληνικο που σημαινει λιγο καλυτερη αντιμετωπιση σε πετιπτωση βλαβης απο την εδω αντιπροσωπεια και τριτων ειναι σε εως και 12 ατοκες δοσεις. Οποτε τι παζαρια αποκλειονται; Πες μα τιμη δεδομενων των συνθηκων και της αφιξης του αμπιτ 3.

Επισης μεταφορικα του αγοραστη απο επαρχια, καταθεση σε λογαριασμο σου και μετα αποστολη..... το βλεπω λιγο χλωμο ισως απο καποιον δρομεα κοντα στην πολη σου.

Φιλικα.
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

stef212000
Forum-Runner

Greece
61 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 20/10/2014 :  21:57:07  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
ο φιλος στο λινκ που σε παραπεμπει λεει 360 ευρω.βεβαια ειναι υπερβολικο το ποσο δεδομενου οτι ηρθε το ambit 3 στα 420 ολοκαινουριο.με κανα 300αρι κατι γινεται.:)
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

athanaso77
Forum-Runner

83 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 20/10/2014 :  22:41:26  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Δε νομίζω να υποχρεώνω κάποιον να το αγοράσει, έχω βάλει κάποιο link και αυτοί που ασχολούνται με αγοραπωλησίες καταλαβαίνουν, οι άλλοι απλά ας προαπεράσουν.

Το αντίστοιχο ambit 3 (peak) με τη ζώνη στο skroutz ξεκινά στα 500 ευρώ, όποιος θέλει το αγοράζει από εκεί δεν τίθεται θέμα σύγκρισης.

Τελευταία τιμή στα 340€, δεν καίγομαι να το δώσω, απλά είναι κρίμα να κάθεται αλλά δεν έχω και πρόβλημα να μείνει στη συλλογή μου.
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

athanaso77
Forum-Runner

83 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 29/10/2014 :  01:23:07  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Φορέθηκε μια φορά σε βόλτα. Εννοείται εξακολουθεί να είναι εντελώς καινούργιο.

320 τελική τιμή, αλλιώς το κρατάω.

Ευχαριστώ.
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας
  Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο θέμα
 Εκτυπώσιμη μορφή
Μετάβαση σε:
RunningNews.gr Forum © RunningNews.gr Go To Top Of Page
Snitz Forums 2000