Nutrinews
RunningNews.gr Forum
RunningNews.gr Forum
Αρχική | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα χρήστη:
Κωδικός:
Αποθήκευση Κωδικού
Ξεχάσατε Κωδικό?

 Όλα τα Forum
 Τα πάντα για το τρέξιμο
 Οι Αγώνες μας
 33ος Αυθεντικός Μαραθώνιος Αθήνας 2015
 Νέο Θέμα  Κλειδωμένο Θέμα
 Εκτυπώσιμη μορφή
Previous Page | Next Page
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα
Page: of 82

Skyrunner
Elite Forum-Runner

Greece


1111 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 27/03/2015 :  16:45:15  Εμφάνιση Προφίλ
Τέτοια εποχή πάνε πολύ χαλαρά τα πράγματα και δουλείες που είναι να γίνουν άμεσα γίνονται με πολύ αργό ρυθμό λόγο μικρού αριθμού ατόμων που ασχολούνται ακόμα ή δεν ασχολούνται λόγο άλλων αγώνων (ημιμαραθώνιος Αθηνών), μέχρι να κάνουν διαλογή και επιβεβαίωση (το είδος πληρωμής, κατάθεση ή πληρωμή μέσω πιστωτικής) θα πάρει χρόνο !!!!
Μπορεί όμως να κάνω και λάθος!!!
quote:
Originally posted by annehor

Παιδιά, δήλωσα στον φετινό μόλις άνοιξαν οι εγγραφές. Προχώρησα στην πληρωμή μετά από 2 μέρες και τους έστειλα mail με το αποδεικτικό.Έχουν περάσει 10 μέρες και δεν μου έχει έρθει ακόμα e-mail επιβεβαίωσης. Για τον περσινό, μου είχαν στείλει 4 μέρες αφού κατέθεσα τα χρήματα. Ξέρουμε τίποτα γι' αυτό; Σας έχει συμβεί κάτι αντίστοιχο; Μήπως πρέπει να τους πάρω τηλέφωνο;

Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

annehor
Newbie Forum Runner

Greece


20 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 27/03/2015 :  23:35:57  Εμφάνιση Προφίλ
Ευχαριστώ πολύ dim stam! Θα τη βρω την άκρη τηλεφωνικώς. Τώρα είδα ότι έκανα την κατάθεση μετά από 3 εργάσιμες και όχι 2.. Άρα μπορεί να σκάλωσε εκεί το θέμα. Thank u. :)
@Skyrunner ίσως και να έχεις δίκιο. Θα πάρω τηλ τη Δευτέρα και αν είναι απλά ζήτημα αργών ρυθμών, θα σας ενημερώσω. Για να ξέρουν και άλλοι που ίσως έχουν το ίδιο πρόβλημα.

Edited by - annehor on 27/03/2015 23:44:46
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

annehor
Newbie Forum Runner

Greece


20 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 31/03/2015 :  14:59:43  Εμφάνιση Προφίλ
Όλα καλά. Ξύπνησαν στα γραφεία του ΣΕΓΑΣ (μάλλον λόγω του ότι ανοίγουν οι συμμετοχές για τα 5 και τα 10 χλμ) και μου έστειλαν το επιβεβαιωτικό σήμερα. Problem solved. Ευχαριστώ
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Skyrunner
Elite Forum-Runner

Greece


1111 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 31/03/2015 :  15:35:39  Εμφάνιση Προφίλ
Τέλος καλά όλα καλά !!!!
quote:
Originally posted by annehor

Όλα καλά. Ξύπνησαν στα γραφεία του ΣΕΓΑΣ (μάλλον λόγω του ότι ανοίγουν οι συμμετοχές για τα 5 και τα 10 χλμ) και μου έστειλαν το επιβεβαιωτικό σήμερα. Problem solved. Ευχαριστώ

Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

zakis
Forum-Runner

149 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 01/04/2015 :  13:06:53  Εμφάνιση Προφίλ
Προσπαθώ από τις 12.00 να πάρω μία συμμετοχή για τα 5Κ του ΑΜΑ αλλά πρέπει να έχει υπερ-φορτωθεί ο server στο http://www.athensauthenticmarathon.gr/ και δεν παίζει με τίποτα.

Θυμίζω ότι λόγω μεγάλης συμμετοχής, ο ΣΕΓΑΣ θα άνοιγε σήμερα 1/4 και ώρα 12.00 και για λίγες ώρες μόνο τις εγγραφές στα 5 και 10Κ.

Η συμμετοχή δεν είναι για μένα αλλά για έναν φίλο που θέλω να του την κάνω δώρο.

Αντιμετωπίζει κανένας άλλος πρόβλημα στην πρόσβαση;
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

tzatzikis90
Elite Forum-Runner

Greece


1555 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 01/04/2015 :  13:12:26  Εμφάνιση Προφίλ
quote:
Originally posted by zakis

Προσπαθώ από τις 12.00 να πάρω μία συμμετοχή για τα 5Κ του ΑΜΑ αλλά πρέπει να έχει υπερ-φορτωθεί ο server στο http://www.athensauthenticmarathon.gr/ και δεν παίζει με τίποτα.

Θυμίζω ότι λόγω μεγάλης συμμετοχής, ο ΣΕΓΑΣ θα άνοιγε σήμερα 1/4 και ώρα 12.00 και για λίγες ώρες μόνο τις εγγραφές στα 5 και 10Κ.

Η συμμετοχή δεν είναι για μένα αλλά για έναν φίλο που θέλω να του την κάνω δώρο.

Αντιμετωπίζει κανένας άλλος πρόβλημα στην πρόσβαση;



Λογικά όλοι αφού αν μπήκε τόσος κόσμος ταυτόχρονα δύσκολα να αντέξει το σύστημα! εδώ στο πανεπιστήμιο όταν κάνουμε δηλώσεις μαθημάτων για το εξάμηνο πέφτει ο server από 500-1000 άτομα όλα κι όλα...

Τάσος

know your limits. then destroy them.
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

sotfireman
Forum-Runner

Greece


160 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 01/04/2015 :  13:16:54  Εμφάνιση Προφίλ
Ποιά πρόσβαση?????
Ουτε απ'έξω από το site δεν μπορεις να περάσεις.Κι εγώ προσπαθώ για την γυναίκα μου που θέλει για τα 5 αλλα δεν το βλεπω.Θα απευθυνθώ σε κάποιον σύλλογο μήπως έχει θέσεις
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

zakis
Forum-Runner

149 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 01/04/2015 :  13:23:53  Εμφάνιση Προφίλ
Το απευθείας link για Δήλωση Συμμετοχής είναι
http://www.athensauthenticmarathon.gr/entries/index.php/register?race=5KmAdv

Εμένα εκεί με βάζει οπότε σπεύσατε!
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

winarg
Elite Forum-Runner



1902 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 01/04/2015 :  13:30:48  Εμφάνιση Προφίλ
Για τα 5χλμ: http://www.athensauthenticmarathon.gr/entries/index.php/register?race=5KmAdv
Με λίγη υπομονή ανοίγει κανονικά (δεν ξέρω όμως τι γίνεται πιο μετά)
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Skyrunner
Elite Forum-Runner

Greece


1111 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 01/04/2015 :  13:32:48  Εμφάνιση Προφίλ
Εκτός και αν ήταν πρωταπριλιάτικο ψέμα !!!!!
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

sotfireman
Forum-Runner

Greece


160 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 01/04/2015 :  13:42:25  Εμφάνιση Προφίλ
Τα καταφερα
Μετά από πολυ ιδρώτα και πολύ υπομονή μπόρεσα να κάνω εγγραφή,οπότε ελπίζω η γυναίκα να με περίμένει κανα 3ωρο μετά τον τερματισμό της να με χειροκροτήσει που θα μπαίνω έρποντας στο Καλλιμάρμαρο
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

zakis
Forum-Runner

149 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 01/04/2015 :  14:05:00  Εμφάνιση Προφίλ
Και εγώ τα κατάφερα και πλήρωσα και με κάρτα αλλά δεν πήρα κάποιο email για εγγραφή ή πληρωμή. Γράφουν βέβαια ότι "Όλοι οι δρομείς που έχουν καταβάλει το αντίτιμο συμμετοχής σύμφωνα με τις παραπάνω οδηγίες, θα λάβουν email επιβεβαίωσης της εγγραφής τους μέσα σε 10 εργάσιμες ημέρες στην ηλεκτρονική διεύθυνση που έχουν δηλώσει κατά την αίτησή τους." Οπότε αναμένουμε.

Χθες που διάβαζα τις σχετικές ανακοινώσεις είδα το παρακάτω:

4. Ο Αγώνας Δρόμου 5χλμ. για τις ομάδες των Σχολείων θα μεταφερθεί αργά το μεσημέρι της Κυριακής του Μαραθωνίου της Αθήνας (8 Νοεμβρίου), προκειμένου να δημιουργηθούν περαιτέρω θέσεις για ατομικές και ομαδικές εγγραφές στους Αγώνα Δρόμου των 5χλμ.

Φοβάμαι ότι θα γίνει μπλέξιμο με τους Μαραθωνοδρόμους γιατί το "αργά το μεσημέρι" μπορεί να είναι και 13.00 με 14.00 που τερματίζουμε εμείς οι αργοί και οι αργότεροι...

Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

annehor
Newbie Forum Runner

Greece


20 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 06/04/2015 :  14:55:26  Εμφάνιση Προφίλ

quote:
Originally posted by Skyrunner

Τέλος καλά όλα καλά !!!!
quote:
Originally posted by annehor

Όλα καλά. Ξύπνησαν στα γραφεία του ΣΕΓΑΣ (μάλλον λόγω του ότι ανοίγουν οι συμμετοχές για τα 5 και τα 10 χλμ) και μου έστειλαν το επιβεβαιωτικό σήμερα. Problem solved. Ευχαριστώ



Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

annehor
Newbie Forum Runner

Greece


20 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 06/04/2015 :  15:01:29  Εμφάνιση Προφίλ
Θα μπαίνουμε στο Καλλιμάρμαρο φωνάζοντας (ηρωικά!) Ακρηηηηη!!! Χαχαχα!
quote:
Originally posted by zakis


Ο Αγώνας Δρόμου 5χλμ. για τις ομάδες των Σχολείων θα μεταφερθεί αργά το μεσημέρι της Κυριακής του Μαραθωνίου της Αθήνας (8 Νοεμβρίου), προκειμένου να δημιουργηθούν περαιτέρω θέσεις για ατομικές και ομαδικές εγγραφές στους Αγώνα Δρόμου των 5χλμ.

Φοβάμαι ότι θα γίνει μπλέξιμο με τους Μαραθωνοδρόμους γιατί το "αργά το μεσημέρι" μπορεί να είναι και 13.00 με 14.00 που τερματίζουμε εμείς οι αργοί και οι αργότεροι...




Edited by - annehor on 06/04/2015 15:03:44
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

stratos_al
Elite Forum-Runner

Greece


1776 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 30/07/2015 :  09:44:23  Εμφάνιση Προφίλ
Ξανά σε προετοιμασία με αμφίβολο αποτέλεσμα μιας και οι 3 κήλες μεσοσπονδυλίου με αντίστοιχες μετατοπίσεις των σπονδύλων που ανακάλυψα πρόσφατα (μετά από κάτι αγώνες κωπηλασίας), δεν μου αφήνουν και πολλά ώστε να σκέφτομαι τερματισμό ή ακόμα και στήσιμο στην αφετηρία.
Το ευχάριστο είναι ότι φέτος θα τρέξει και η σύζυγος τα απογευματινά 5 χλμ.
Καλή προετοιμασία συντρέχτες με υπομονή και σύνεση.

Ξέρει κανείς τίποτα για τον καιρό????


Κωπηλασία...μπες στον ρυθμό.
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας
Page: of 82 Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
Προηγούμενη σελίδα | Επόμενη σελίδα
 Νέο Θέμα  Κλειδωμένο Θέμα
 Εκτυπώσιμη μορφή
Μετάβαση σε:
RunningNews.gr Forum © RunningNews.gr Go To Top Of Page
Snitz Forums 2000