Nutrinews
RunningNews.gr Forum
RunningNews.gr Forum
Αρχική | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα χρήστη:
Κωδικός:
Αποθήκευση Κωδικού
Ξεχάσατε Κωδικό?

 Όλα τα Forum
 Διάφορα
 Γενική συζήτηση
 Οι νέοι κατατάσσονται;;;
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο θέμα
 Εκτυπώσιμη μορφή
Previous Page
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα
Page: of 2

Georgia
Newbie Forum Runner

Greece


38 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 25/04/2007 :  18:08:47  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Τα αντράκια (όλων των ηλικιών ) συνηθίζεται να είστε ευγενικοί, ειδικά όταν πρόκειται για στραβάδια στο τρέξιμο που ζητούν συμβουλές ε; ναι.
Αφήστε τα πειράγματα λοιπόν ο ένας στον άλλο, αφού όλοι σας το ίδιο θα κάνατε.
Σε αυτή την παρέα ελπίζω να αποκτήσω ταυτότητα μέλους αν αγαπήσω αυτό που θέλω να γνωρίσω.
Δεν στοχεύω να επιβεβαιώσω μέσω internet ότι είμαι γυναίκα, να ψάξω για σύντροφο, ούτε να εκμεταλλευθώ το ότι είμαι στη φυλετική μειοψηφία της ομάδας.Μη με κάνετε να νιώσω σαν την τρίχα στο γιακά επειδή είμαι κορίτσι,μπορώ να τα καταφέρω σε ό,τι αποφασίσω..σαν αντράκι!!(λέμε τώρα)
Χαίρομαι ωστόσο γιατί απ'τα πειράγματά σας καταλαβαίνω πως είστε καλά φιλαράκια κι αυτό φανερώνει όμορφη διάθεση παρέας.Το κρατάμε. Ευχαριστώ και πάλι όσους απάντησαν.
Καλό απόγευμα.
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Dejan
Master Forum-Runner

Greece


3884 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 25/04/2007 :  18:45:39  Εμφάνιση Προφίλ  Visit Dejan Προσωπική Σελίδα  Απάντηση σε αποστρόφους
Άν ή όταν μας γνωρίσεις από κοντά θα καταλάβεις από μόνη σου Οι περισσότεροι όντως είμαστε φιλαράκια μεταξύ μας, ασχέτως φύλου.

______________________
*Ότι ξεκινάει όμορφα, τελειώνει με πόνο... :/*
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Manuell
Forum-Runner

Greece
73 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 26/04/2007 :  10:10:30  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
'Δεν στοχεύω να επιβεβαιώσω μέσω internet ότι είμαι γυναίκα, να ψάξω για σύντροφο'

Γεωργια κοριτσι μου εσυ εχεις δικιο, αλλα μην νομιζεις οτι το γνωριζουν και οι υπολοιποι εδω.
προσεχε εδω που ερχεσαι διοτι δεν ειναι ολα ροδινα και ομορφα οπως φαινεται με την πρωτη ματια.
Γιατι δεν σου εχει απευθυνθει καμια γυναικα ως τωρα???
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

stamatis
Senior Forum-Runner

Greece


546 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 26/04/2007 :  11:58:30  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Manuell, τι ζόρι τραβάς αγόρι μου; Είδες κανέναν να φέρεται άσχημα στη Γεωργία; Δεν κάνει που κάποιοι της απάντησαν της κοπέλας; Από τι προσπαθείς να την προφυλάξεις; Έχουμε αρκετές καλές φίλες εδώ μέσα (δυστυχώς θα μπορούσαν να είναι περισσότερες, αλλά εδώ αντικατοπτρίζεται ότι γενικά υπάρχουν δυστυχώς λίγες γυναίκες δρομείς) και ευτυχώς οι περισσότεροι μεγάλο σεβασμό ο ένας για τον άλλον ανεξάρτητα φύλου. Εσύ που είσαι επίσης νέο μέλος εδώ τι ακριβώς κρίνεις; Πού ξέρεις τι κρύβεται στη δεύτερη ματιά; Προσπαθώ να καταλάβω, αλήθεια. Αν θες εσύ να το παίζεις προστάτης νέων γυναικών, γιατί δεν την αφήνεις την κοπέλα στην ησυχία της; Δεν καταλαβαίνεις ότι μπορεί να είναι προσβλητικό για αρκετούς εδώ μέσα αυτό που γράφεις; Ή μήπως αυτό θες; (δε θα ήθελα να πιστέψω κάτι τέτοιο)
Γεωργία μην ανησυχείς, όποιος είναι να στην πέσει θα στην πέσει, είτε εδώ είτε όπου στη ζωή σου απ' όσο ξέρεις (άσε που δεν κατάλαβα γιατί είναι κακό αυτό) και θα κάνεις και μιά χαρά φίλους εδώ, ένα ζευγάρι παπούτσια, ένα σορτσάκι και όρεξη για λαχάνιασμα χρειάζεται μόνο.

Edited by - stamatis on 26/04/2007 12:00:53
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

GLOU GLOU
Master Forum-Runner

France


2585 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 26/04/2007 :  12:19:34  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
ένα ζευγάρι παπούτσια, ένα σορτσάκι και όρεξη για λαχάνιασμα χρειάζεται μόνο.

Stamati, s'epiasa ke tin blouza ti tin kanis?

I know Evita, ehis apolita dikio, ime E' ethnikis tora (ehi omos?) ke gia klamata, alla den borousa na kratitho .
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Evita
Elite Forum-Runner

Botswana


1076 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 26/04/2007 :  12:35:46  Εμφάνιση Προφίλ  Visit Evita Προσωπική Σελίδα  Απάντηση σε αποστρόφους
Glougloydako μου καλο δεν ηθελα να σε στεναχωρησω μονο να συνετισω, αν και παραμενεις αμετανοητος λες που και που (1 στις 10) κανα καλο . Να ξερεις οτι απο την μερια μου δεν θελω να το συνεχισω, οταν συμβαινει αυτο γινομαι πολυ κακια και με χαλαει, ελπιζω το ιδιο να επιθυμηται κι εσεις .

Οσο αφορα την Γεωργια αφου την εκανε με ελαφρα πηδηματακια ο ακατονομαστος δεν εχει να φοβηθει τιποτα ...
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

nikats
The Book

Greece


6332 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 26/04/2007 :  16:30:22  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Ε ρε γλέντια!!!!!!!!

Απορία ψάλτου,βηξ!
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

GLOU GLOU
Master Forum-Runner

France


2585 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 26/04/2007 :  16:52:59  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
quote:
Originally posted by nikats

Ε ρε γλέντια!!!!!!!!

Απορία ψάλτου,βηξ!



Kalispera, Nikats. Ti egine, alakses odondiatro? O re mana mou, ponane ta dondia mou alla se afton den pao me tipota. etsi ta thelo.
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

nikats
The Book

Greece


6332 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 26/04/2007 :  16:57:41  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Καλησπέρα Glou glou. δεν άλλαξα οδοντίατρο.....τροπαρι άλλαξα! Τροπάρι!

Περπατώντας αργά στην προκυμαία,
"υπάρχω;" λες, κι ύστερα "δεν υπάρχεις!"
Φτάνει το πλοίο. Υψωμένη σημαία.
Ίσως έρχεται ο κύριος Νομάρχης.
K.K.



?

Edited by - nikats on 26/04/2007 18:16:54
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Georgia
Newbie Forum Runner

Greece


38 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 26/04/2007 :  23:33:35  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Είστε όλοι σας τρελούτσικοι έτσι; Σερνικοί και θηλυκοί σε τούτο το forum!!!
Χαλαράαααααα.....
Ας κάνω κι εγώ τις προεκλογικές μου δηλώσεις λοιπόν μια και το στραβάδι σας μάλλον ταραχή προκάλεσε και δεν το θέλω καθόλου.Μα καθόλου!
Όλα θα τα βρει κανεις στην παρέα σας έτσι; Ψυχανεμίζομαι:
- Κοντρίτσες, γιατί ούτε με τα συκώτια μας τα ίδια δεν συμφωνούμε πάντα, πόσο μάλλον στις απόψεις μας με άλλους ανθρώπους ακόμα κι όταν είναι γνωστοί, παρέα ή και τα φιλαράκια μας.
- Μικροπαρεξηγήσεις, που με καλή διάθεση ξεχνιούνται την ίδια ημέρα
- Φλερτ και έρωτες με νάζια και πείσματα σχεδόν.. παιδικά !( ξέρω από τέτοια, μου λένε οι μαθητές μου ). Απολαύστε το όσο κρατάει, το νου σας μόνο να μην χαλάνε καρδιές.
- Αγάπες, γιατί είναι η βασική προυπόθεση για όλα τα παραπάνω.

* Νομίζω ότι ο καθένας μας μπορεί ελάχιστα να καταλάβει μέσω του forum αν μπορεί να την <πέσει> σε κάποιον, σερνικό ή θηλυκό anyway. Αν θέλαμε κάτι τέτοιο θα παίζαμε σε άλλες ιστοσελίδες και chat room έτσι δεν είναι;
Νέοι φίλοι, καλές βόλτες και κουβέντες, προπονήσεις..ΝΑΙ. Ο έρωτας προσκεκλημένος δεν έφτασε ποτέ, οπότε ας μην χαλιόμαστε άδικα. Καλά να είμαστε κι αφήστε τα υπόλοιπα. Manuell σ'ευχαριστώ για την καλή σου πρόθεση, μα η παρέα σου είναι τα υπόλοιπα παιδιά νομίζω, μην καταφέρεσαι εναντίον τους ακόμα κι αν είσαι αντίθετος σε κάποιες θέσεις τους. Εμένα δεν με γνωρίζει κανείς σας ακόμη, οπότε δεν μπορείτε και δεν πρέπει να έχετε οποιαδήποτε θετική ή αρνητική γνώμη για μένα. Πολύ περισσότερο δεν είναι δυνατό να σχεδιάζει οποιοσδήποτε..να μου την πέσει!! Συνέλθετε λοιπόν γιατί αξίζει να κρατιούνται γερά οι κρίκοι μιας running συντροφιάς. Γιατί...έτσι μας αρέσει!!!

Καλό βράδυ σε όλους και μην ακούσω ξανά γκρίνιες. Σε λίγο καιρό που θα στέκομαι κάπως στα πόδια μου τα δόλια θα γνωρίσετε τη νέα σας φίλη με τις φουσκάλες στα πέλματα και τα γυαλάκια κολύμβησης κρεμασμένα στο λαιμό..just in case! Ανυπομονώ.
keep running και καλή σας ξεκούραση
Evita , ( ladies first), Glou Glou, Manuell, Stamatis, nikats, Achilleas,Antonis. xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

JOHAN
Senior Forum-Runner

539 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 28/04/2007 :  11:04:38  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
καποιος να την φ(υ)(ι)λαει..........

Φτασε στα ορια σου....
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Georgia
Newbie Forum Runner

Greece


38 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 30/04/2007 :  18:51:34  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Αν ρίξει φίλε κανείς μια προσεκτική και χαρούμενη ματιά σε όλη τούτη την τρελλή παρέα, σε ένα σίγουρα θα καταλήξει:
ΘΕΟΣ ΦΥΛΑΞΕΙ !!!!Αμ πώς;;
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας
Page: of 2 Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
Προηγούμενη σελίδα
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο θέμα
 Εκτυπώσιμη μορφή
Μετάβαση σε:
RunningNews.gr Forum © RunningNews.gr Go To Top Of Page
Snitz Forums 2000