Nutrinews
RunningNews.gr Forum
RunningNews.gr Forum
Αρχική | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα χρήστη:
Κωδικός:
Αποθήκευση Κωδικού
Ξεχάσατε Κωδικό?

 Όλα τα Forum
 Τα πάντα για το τρέξιμο
 Οι Αγώνες μας
 Μαραθώνιος Μεσσήνης 2015
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο θέμα
 Εκτυπώσιμη μορφή
Previous Page
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα
Page: of 7

kaphlias
Forum-Runner

Greece


68 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 01/04/2015 :  22:14:03  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Διαβάζοντας όλες τις παρατηρήσεις έχω να δηλώσω ότι ήταν μια απο τις καλύτερες διοργανώσεις που έχω συμμετάσχει. Να θυμήσω τα καλούδια,γλυκάκια και δίπλες απο τις κυρίες στην πλατεία τόσο το Σαββατο όσο και την Κυριακή.Όσο για την ''δεξίωση'' του Pasta Party δεν νομίζω σε κανένα αλλο αγώνα να υπήρχε καλύτερο.Δεν το συζητάμε για τους αγώνες business της Αθήνας.....Τεχνικό μπλουζάκι ανεφοδιασμός με μπουκαλάκια νερό και όχι ποτηράκια, τζελάκια , λουκουμάκια κλπ.Όσο για την φύλαξη του αγώνα όπου χρειαζόταν η αστυνομία ήταν παρούσα.Να θυμήσω σε ορισμένους πχ το 10 αρι και 20 αρι του ΣΔΥΑ...εκεί κλεινουν οι δρόμοι και δεν κινδυνευεις καθόλου στην παραλιακή...
Τα μονα αρνητικά που καταλογίζω είναι:
α. Δεν είναι πρέπον την ώρα που τερματίζουν οι πρώτοι μαραθονορδόμοι να τερματίζουν τα παιδάκια και ο ΄αμαχος πλυθησμός'' των 10 και 3 χιλιομέτρων, λιγο περισότερο σεβασμό στην προσπάθεια τους.
β.Δεν είναι δυνατόν η απονομή των μεταλλίων στο μαραθώνιο και στις επιμέρους κατηγορίες να γίνεται μετά απο τις απονομές των δημοτικών -γυμνασίων και μιας κυρίας που ήρθε απο το εξωτερικό και έπρεπε να την τιμήσουμε....τους Ελληνες που τρέχουν στο εξωτερικό τους κάνουν κάτι ανάλογο;
γ.Οσο αφορά στα τελικά αποτελέσματα δεν γίνεται να βλέπεις απο τον υπολογιστή του χρονομέτρη ότι είσαι 6ος και στα τελικά που αναρτήθηκαν να είσαι 7ος....
Συνοψίζοντας η διοργάνωση ήταν παρα πολυ καλή απλώς λέμε κάτι για να γκρινιάξουμε λίγο.
Και του χρόνου με υγεία και κάτω απο 3h.....
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας
Page: of 7 Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
Προηγούμενη σελίδα
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο θέμα
 Εκτυπώσιμη μορφή
Μετάβαση σε:
RunningNews.gr Forum © RunningNews.gr Go To Top Of Page
Snitz Forums 2000