Nutrinews
RunningNews.gr Forum
RunningNews.gr Forum
Αρχική | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα χρήστη:
Κωδικός:
Αποθήκευση Κωδικού
Ξεχάσατε Κωδικό?

 Όλα τα Forum
 Διάφορα
 Μικρές Αγγελίες
 Πωλείται ρολόι garmin 210
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο θέμα
 Εκτυπώσιμη μορφή
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  

saltofx_v
Forum-Runner

53 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύτηκε - 28/11/2014 :  19:27:30  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
πωλειται το γνωστο ρολοι της garmin 210 σε αριστη κατασταση σε μαυρο χρωμα...εχω κανονικα το κουτακι του και τα παρελκομενα(φορτιστη και καλωδιο).
επισης δινω και δωρο τη ζωνη των καρδιακων παλμων.η ζωνη ειναι το τελευταιο μοντελο της garmin που μου ηρθε σε αντικατασταση του προηγουμενου!

τιμη 100 ευρω (συζητησιμη)

τηλ.6932710984 (θεσσαλονικη), αλλιως αποστελλω σε ολη την υπολοιπη ελλαδα με πορτα πορτα των ΕΛΤΑ

Vicky
Senior Forum-Runner



494 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 28/11/2014 :  21:30:21  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Ποτε ειναι αγορασμενο και απο που; αν επιτρεπεται γιατι το πουλας;
quote:
Originally posted by saltofx_v

πωλειται το γνωστο ρολοι της garmin 210 σε αριστη κατασταση σε μαυρο χρωμα...εχω κανονικα το κουτακι του και τα παρελκομενα(φορτιστη και καλωδιο).
επισης δινω και δωρο τη ζωνη των καρδιακων παλμων.η ζωνη ειναι το τελευταιο μοντελο της garmin που μου ηρθε σε αντικατασταση του προηγουμενου!

τιμη 100 ευρω (συζητησιμη)

τηλ.6932710984 (θεσσαλονικη), αλλιως αποστελλω σε ολη την υπολοιπη ελλαδα με πορτα πορτα των ΕΛΤΑ

Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

saltofx_v
Forum-Runner

53 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 29/11/2014 :  11:35:38  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
πριν 2 χρονια αγορασμενο απο Μειμαρη Θεσσαλονικη!το ρολοι λειτουργει αψογα.δεν εχει καποιο σημαδι ή χτυπημα γιατι το φορουσα μονο στο τρεξιμο.το πουλαω γιατι πλεον ασχολουμαι πολυ με ορειβασια-ορειβατικο σκι και θελω να αλλαξω ρολοι.
Ο παλμογραφος ειναι ο καινουριου τυπου που δινει η garmin με τα νεα της ρολογια απλα γραφω οτι τον δινω δωρο γιατι τωρα που κανει κρυο δεν πιανει κατευθειαν τον παλμο μου(δεν ξερω αν θελει βρεξιμο ή κατι τετοιο).μολις πριν λιγο αλλαξα μπαταρια και στο παλμογραφο!

Edited by - saltofx_v on 29/11/2014 11:36:56
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Vicky
Senior Forum-Runner



494 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 29/11/2014 :  13:34:28  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Καλημερα.
Μπορεις να το αφησεις 80 ευρω;
Που μενεις Θεσ/νικη;
quote:
Originally posted by saltofx_v

πριν 2 χρονια αγορασμενο απο Μειμαρη Θεσσαλονικη!το ρολοι λειτουργει αψογα.δεν εχει καποιο σημαδι ή χτυπημα γιατι το φορουσα μονο στο τρεξιμο.το πουλαω γιατι πλεον ασχολουμαι πολυ με ορειβασια-ορειβατικο σκι και θελω να αλλαξω ρολοι.
Ο παλμογραφος ειναι ο καινουριου τυπου που δινει η garmin με τα νεα της ρολογια απλα γραφω οτι τον δινω δωρο γιατι τωρα που κανει κρυο δεν πιανει κατευθειαν τον παλμο μου(δεν ξερω αν θελει βρεξιμο ή κατι τετοιο).μολις πριν λιγο αλλαξα μπαταρια και στο παλμογραφο!

Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

saltofx_v
Forum-Runner

53 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 29/11/2014 :  18:55:08  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
vicky παρε με τηλεφωνο.
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας
  Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο θέμα
 Εκτυπώσιμη μορφή
Μετάβαση σε:
RunningNews.gr Forum © RunningNews.gr Go To Top Of Page
Snitz Forums 2000