Nutrinews
RunningNews.gr Forum
RunningNews.gr Forum
Αρχική | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα χρήστη:
Κωδικός:
Αποθήκευση Κωδικού
Ξεχάσατε Κωδικό?

 Όλα τα Forum
 Τα πάντα για το τρέξιμο
 Υγεία & Τραυματισμοί
 Τραυματισμοί
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο θέμα
 Εκτυπώσιμη μορφή
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  

Goris
Newbie Forum Runner

Greece
15 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύτηκε - 11/01/2015 :  13:53:42  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
ΚΑΛΗ ΣΑΣ ΜΕΡΑ.ΕΠΑΝΕΡΧΟΜΑΙ ΣΤΟ ΘΕΜΑ ΤΟΥ ΤΡΑΥΜΑΤΙΣΜΟΥ ΜΟΥ ΣΤΗ ΓΑΜΠΑ.
ΠΗΓΑ ΣΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ Ο ΟΠΟΙΟΣ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΑΘΛΗΤΙΑΤΡΟΣ.ΔΡΟΜΕΑΣ ΚΑΙ Ο ΙΔΙΟΣ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΟΣ ΜΑΛΙΣΤΑ?
ΔΙΕΓΝΩΣΕ ΜΥΟΤΕΝΟΝΤΙΤΙΔΑ ΑΧΙΛΕΙΟΥ?
Η ΕΠΙΜΟΝΗ ΝΑ ΒΑΖΩ ΠΑΓΟ ΚΑΙ SPORT GEL ΜΑΛΛΟΝ ΤΟ ΕΠΙΒΑΡΥΝΑΝ.ΑΚΟΜΗ ΚΑΙ ΟΙ ΔΙΑΤΑΣΕΙΣ ΤΙΣ ΟΠΟΙΕΣ ΕΚΑΝΑ ΟΠΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΒΡΙΣΚΟΜΟΥΝ( ΔΟΥΛΕΙΑ-ΔΡΟΜΟ-ΣΠΙΤΙ) ΕΠΕΤΕΙΝΑΝ ΤΗΝ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ?Η ΚΥΡΙΑ ΑΙΤΙΑ ΟΜΩΣ ΤΗΣ ΥΠΟΤΡΟΠΗΣ ΗΤΑΝ ΚΑΤΑ ΤΗΝ ΓΝΩΜΗ ΜΟΥ Η ΕΠΙΜΟΝΗ ΝΑ ΤΡΕΧΩ ΜΟΛΙΣ ΕΝΙΩΘΑ ΚΑΛΑ.
ΜΟΥ ΕΚΑΝΕ ΜΑΣΑΖ ΜΕ ΚΡΟΥΣΤΙΚΟ ΥΠΕΡΗΧΟ ΚΑΙ ΔΕΝ ΧΡΕΙΑΣΤΗΚΕ ΝΑ ΚΑΝΩ ΥΠΕΡΗΧΟ Η ΜΑΓΜΗΤΙΚΗ. ΣΥΝΕΣΤΗΣΕ ΝΑ ΚΑΝΩ ΕΛΛΕΙΠΤΙΚΟ ΚΑΙ ΣΤΑΤΙΚΟ ΠΟΔΗΛΑΤΟ Η ΚΟΛΥΜΠΙ. ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΙΣΑ ΚΑΙ ΦΥΣΙΟΘΕΡΑΠΕΙΕΣ ΚΑΙ ΕΥΕΛΠΙΣΤΩ ΟΤΙ ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ.ΤΟ ΠΕΡΙΡΓΟ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΟΤΑΝ ΚΑΝΩ ΔΙΑΤΑΣΗ ΔΙΚΕΦΑΛΩΝ ΤΟΥ ΜΗΡΟΥ ΚΑΙ ΤΡΑΒΑΩ ΤΟ ΠΕΛΜΑ ΠΡΟΣ ΕΜΕΝΑ ΑΙΣΘΑΝΟΜΑΙ ΤΗΝ ΦΤΕΡΝΑ ΝΑ ΒΕΛΟΝΙΑΖΕΙ .ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΑΛΛΗ ΦΟΡΑ ΤΕΤΟΙΟ ΣΥΜΠΤΩΜΑ.
ΚΑΙ ΦΥΣΙΚΑ ΑΝΑΖΗΤΗΣΗ ΜΕ ΤΙΣ ΩΡΕΣ ΣΤΟ INTERNET ΓΙΑ ΠΑΡΟΜΟΙΟΥΣ ΤΡΑΥΜΑΤΙΣΜΟΥΣ.
ΚΑΛΗ ΣΑΣ ΜΕΡΑ ?ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ?

dimitrissss
Elite Forum-Runner



1524 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 11/01/2015 :  14:26:19  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Πας σε γιατρό που εμπιστεύεσαι κάνεις ότι σου πει. Δε κάνεις ούτε πειραματισμούς ούτε ζητάς διαγνώσεις από διάφορα sites και forum στο διαδίκτυο γιατί το πιθανότερο είναι να μπερδευτείς και δε θα βγάλεις άκρη. Έμενα προχθές μου διέγνωσε οσφυαλγία. Μου είπε δε ξανατρέχεις μέχρι να τελειώσουν οι φυσιοθεραπείες άρα δε δοκιμάζω τίποτα. Για οποιαδήποτε ενόχληση πρώτα από όλα ενημερώνεις το γιατρό σου και όταν νοιώθουμε ενοχλήσεις σταματάμε. Σκοπός είναι να μπορούμε να τρέχουμε υγιείς και στο μέλλον. Δε χάθηκε ο κόσμος αν χάσουμε μερικές προπονήσεις και μερικούς αγώνες.
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Goris
Newbie Forum Runner

Greece
15 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 11/01/2015 :  15:36:07  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
ΣΩΣΤΑ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΓΡΑΦΕΙΣ.ΑΥΤΑ ΓΙΝΟΤΑΝ ΟΜΩΣ ΟΤΑΝ Η ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗ ΜΑΣ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΗΤΑΝ ΣΑΦΩΖ ΚΑΛΥΤΕΡΗ.ΜΕ ΤΙΣ ΜΕΙΩΣΕΙΣ ΤΩΝ ΜΙΣΘΩΝ ΚΑΙ ΤΙΣ ΣΥΝΕΠΕΙΕΣ ΤΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΚΡΙΣΗΣ ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΚΑΙ ΕΠΑΝΑΛΑΜΒΑΝΩ .....ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΤΗΝ ΔΥΝΑΤΟΤΗΤΑ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΣΥΧΝΕΣ ΕΠΙΣΚΕΨΕΙΣ ΣΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΚΑΙ ΕΝΝΟΩ ΤΙΣ ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΕΣ?ΕΙΛΙΚΡΙΝΑ ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΚΑΝΑΜΕ ΚΑΤΑΧΡΗΣΗ ΤΟΥ ΒΙΒΛΙΑΡΙΟΥ ΑΣΘΕΝΕΙΑΣ ΑΛΛΑ ΠΑΡ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΠΛΗΡΩΝΟΥΜΕ ΤΑ ΛΑΘΗ ΑΥΤΩΝ ΠΟΥ ΔΙΑΧΕΙΡΙΖΟΝΤΑΙ ΤΗΝ ΕΞΟΥΣΙΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ ΑΥΤΗΣ ΤΗΣ ΧΩΡΑΣ?
ΘΥΜΑΤΑ ΑΥΤΩΝ ΤΩΝ ΣΥΝΕΠΕΙΩΝ ΕΙΜΑΣΤΕ ΑΦΟΥ ΠΛΗΡΩΝΟΥΜΕ ΤΙΣ ΕΠΙΣΕΨΕΙΣ ΚΑΙ ΤΑ ΦΑΡΜΑΚΑ ΠΟΥ ΣΥΝΤΑΓΟΓΡΑΦΟΥΝΤΑΙ ΔΙΟΤΙ Η ΕΜΠΙΣΤΟΣΥΝΗ ΣΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΜΑΣ ΕΧΕΙ ΚΑΙ ΤΟ ΑΝΑΛΟΓΟ....... ΤΙΜΗΜΑ?
ΑΣ ΕΥΧΟΜΑΣΤΕ ΛΟΙΠΟΝ ΝΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΜΑΣ ΑΡΕΣΕΙ ΚΑΙ ΔΙΝΕΙ ΝΟΗΜΑ ΣΤΗ ΖΩΗ ΜΑΣ??????
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

bami
Newbie Forum Runner

2 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 12/01/2015 :  10:08:09  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
πολλα ερωτηματικα ...πολλα παρα πολλα :)
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας
  Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο θέμα
 Εκτυπώσιμη μορφή
Μετάβαση σε:
RunningNews.gr Forum © RunningNews.gr Go To Top Of Page
Snitz Forums 2000