Nutrinews
RunningNews.gr Forum
RunningNews.gr Forum
Αρχική | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα χρήστη:
Κωδικός:
Αποθήκευση Κωδικού
Ξεχάσατε Κωδικό?

 Όλα τα Forum
 Τα πάντα για το τρέξιμο
 Οι Αγώνες μας
 Κρόνιον Πέρασμα 2015,18/07/2015
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο θέμα
 Εκτυπώσιμη μορφή
Previous Page | Next Page
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα
Page: of 8

SKOTEINOS
Σκοτεινές Δυνάμεις

Greece


11053 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 21/07/2015 :  10:18:10  Εμφάνιση Προφίλ  Visit SKOTEINOS Προσωπική Σελίδα  Απάντηση σε αποστρόφους
Θέλω να πω δυο πράγματα για το θέμα της αποχής.
Μέχρι να πάω στον Άγιο Πέτρο είχαν δηλώσει 252,από τους οποίους ο ένας ήμουν εγώ και ο άλλος ο Βochons που ήξερα ότι δεν θα έρθει,απλά είχα ξεχάσει να τον βγάλω.
Οπότε πάμε στους 250.Άλλοι 2 δρομείς-ένας από τα Κύθηρα και ένας από την Νεάπολη,δεν ήρθαν λόγω των πυρκαγιών-ευνόητο αυτό.Εδώ καιγόταν το σπίτι τους-το μυαλό τους να έρθουν στο Κρόνιο θα είχαν;
Οπότε πάμε στους 248!
Μείον άλλοι 4 που με ειδοποίησαν τελευταία στιγμή την Παρασκευή με μαιλ,ότι δεν τους βγήκε,οπότε πάμε στους 244!
Από αυτούς λοιπόν πήραν εκκίνηση οι 165!!!
Είχαμε μία αποχή της τάξης του 33%!!!!!!!!!
Για αγώνα δρόμου της τάξης των 10-20 χλμ.είναι ψιλοαναμενόμενη αποχή-ναι μεν απαράδεκτη,αλλά συνηθίζεται!
Για υπεραπόσταση όμως είναι πρωτοφανής!
Σκεφτείτε μάλιστα ότι είχαν δηλώσει 106 άτομα για τα πούλμαν και τα πούλμαν τα χρησιμοποίησαν 56!!!!!Και μάλιστα έδιωχνα κόσμο που ήθελε να έρθει για να τρέξει με την δικαιολογία ότι ήμουν γεματος!!!
Από τα 2 το ένα ήρθε ΑΔΕΙΟ κυριολεκτικά-500,00 ευρώ στον αέρα!

Εγώ από το ΚΡΟΝΙΟΝ ΠΕΡΑΣΜΑ,αποφάσισα να αλλάξω τακτική.Θα την ξεκινήσω από τον ΔΡΟΜΟ ΑΘΑΝΑΤΩΝ και θα το συνεχίσω και του χρόνου στο ΚΡΟΝΙΟΝ ΠΕΡΑΣΜΑ 2016!
Οι εγγραφές θα κλείνουν 10 μέρες πριν ΑΥΣΤΗΡΑ και οι πληρωμές θα είναι μέχρι και μία εβδομαδα πριν ΑΥΣΤΗΡΑ.όποιος/α δεν θα έχει πληρώσει μέχρι τότε και έχει δηλώσει,ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΠΑΥΕΙ ΝΑ ΥΦΙΣΤΑΤΑΙ Η ΕΓΓΡΑΦΗ ΤΟΥ.
Όποιος θα θελήσει να εγγραφεί πέραν των διοριών,θα διπλασιάζεται το κόστος της εγγραφής του...ΚΑΙ ΑΣ ΤΑ ΑΚΟΥΣΩ ΕΔΩ ΜΕΣΑ ΚΑΙ ΑΣ ΑΝΟΙΞΟΥΝ ΘΕΜΑΤΑ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΓΙΑ ΑΥΤΌ.


Προσπαθώ-και το γνωρίζετε οι περισσότεροι να σας εξυπηρετώ-μάλιστα είχα βγάλει από μόνος μου ανακοίνωση λόγω του κλεισίματος των τραπεζών να φέρετε τα χρήματα με την παραλαβή του αριθμού σας.
33 % όμως αυτών που είχαν δηλώσει,αποφάσισαν να μας αφήσουν έτσι.
Συγνώμη φίλοι δρομείς,αλλά κάποιοι από εσάς με αναγκάζετε να γίνω πιο σκληρός!Πέραν από το πούλμαν,είχαν βγει 100 μπλουζάκια περισσότερα και αντίστοιχα τόσα μετάλλια....οπότε καταλαβαίνετε πόσο μέσα μπήκε η διοργάνωση,σε καιρούς χαλεπούς.
Προσπαθώ σε όλους τους αγώνες μου,να μην σας λείπει τίποτα-και το αναγνωρίζετε αυτό.Αλλά κάποιοι μην μας πηδ@#%%^&* εμένα και τους λοιπούς διοργανωτές!
Δυστυχώς θα αλλάξω τακτική από δω και πέρα για να μην μπαίνουμε μέσα.Ελπίζω να μας καταλάβετε!
Ευχαριστώ

ΒΡΕΤΤΑΚΕΙΑ 2015,ΚΡΟΚΕΕΣ ΛΑΚΩΝΙΑΣ-01/08/2015
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

ANASTASIOS
Master Forum-Runner

Greece


6135 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 21/07/2015 :  10:18:44  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Συγχαρητήρια σε όλους.Διοργανωτές,δρομείς,εθελοντές και όλους όσους έβαλαν το ληθαράκι τους για τον αγώνα μέσα στο κατακαλόκαιρο.
Είναι πολύ λυπηρό όντως αυτό που επεσήμανε ο Δημήτρης και ο Παυλάρας αλλά δυστυχώς είναι πολύ συνηθισμένο.
Ελπίζω την επόμενη να είμαι και εγώ παρών.Καλή ξεκούραση και καλή αποκατάσταση.

Το καλύτερο σου χαμόγελο να το φυλάς για κείνους που δέν το αξίζουν.

Edited by - ANASTASIOS on 21/07/2015 10:21:08
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

ALEXANDROSG
Senior Forum-Runner

Greece
640 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 21/07/2015 :  12:44:07  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Πουλάω το δικό μου από το 1ο Κρόνιον Πέρασμα. Τεχνικότατο και συλλεκτικό!!! Δέχομαι προσφορές, πλειοδοτικός ο διαγωνισμός. Τιμή εκκίνησης 50 ευρώ...

quote:
Originally posted by SKOTEINOS

quote:
Originally posted by vasilis dr

Φανταστική η μέρα αυτή για μένα αφού για πρώτη μου φορά τερματίζω αγώνα υπεραπόστασης μετά από μόνο 1 τερματισμό Μαραθωνίου, να ευχαριστήσω την διοργάνωση, τους εθελοντές και τον τοπικό κόσμο που μας αγκάλιασε από την πρώτη στιγμή.
Να τελειώσω λέγοντας ότι είναι ντροπή να μην μπαίνουμε στον κόπο να στείλουμε ένα email στην διοργάνωση για την αδυναμία προσέλευσης μας στον αγώνα, πολύ ντροπή για να μην πω τίποτα άλλο,.....ένα email είναι ρε και δεν κοστίζει σε σένα, κοστίζει όμως στον διοργανωτή. Προτείνω τον αποκλεισμό αυτών των Δρομέων για την επόμενη χρονιά σε περίπτωση που ξαναδηλώσουν συμμετοχή στον αγώνα αυτόν.
Σημ:Το μόνο που με στεναχώρησε (όπως και πολλούς άλλους) ήταν ότι το μπλουζάκι που λάβαμε δεν ήταν τεχνικό όπως πέρσι αλλά ''οικοδομικό''.




Έλα του χρόνου και θα σου έχω κανονικά τεχνικό!

ΒΡΕΤΤΑΚΕΙΑ 2015,ΚΡΟΚΕΕΣ ΛΑΚΩΝΙΑΣ-01/08/2015



ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

SKOTEINOS
Σκοτεινές Δυνάμεις

Greece


11053 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 21/07/2015 :  19:52:17  Εμφάνιση Προφίλ  Visit SKOTEINOS Προσωπική Σελίδα  Απάντηση σε αποστρόφους
ΤΟ ΤΕΛΙΚΟ-ΑΠΟΛΟΓΙΣΤΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΤΥΠΟΥ!

http://www.runningnews.gr/item.php?id=22879


Άντε και του χρόνου να τα ξαναπούμε!

ΒΡΕΤΤΑΚΕΙΑ 2015,ΚΡΟΚΕΕΣ ΛΑΚΩΝΙΑΣ-01/08/2015
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

vasilis dr
Senior Forum-Runner

Greece
1026 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 21/07/2015 :  21:02:48  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
quote:
Originally posted by SKOTEINOS

Θέλω να πω δυο πράγματα για το θέμα της αποχής.
Μέχρι να πάω στον Άγιο Πέτρο είχαν δηλώσει 252,από τους οποίους ο ένας ήμουν εγώ και ο άλλος ο Βochons που ήξερα ότι δεν θα έρθει,απλά είχα ξεχάσει να τον βγάλω.
Οπότε πάμε στους 250.Άλλοι 2 δρομείς-ένας από τα Κύθηρα και ένας από την Νεάπολη,δεν ήρθαν λόγω των πυρκαγιών-ευνόητο αυτό.Εδώ καιγόταν το σπίτι τους-το μυαλό τους να έρθουν στο Κρόνιο θα είχαν;
Οπότε πάμε στους 248!
Μείον άλλοι 4 που με ειδοποίησαν τελευταία στιγμή την Παρασκευή με μαιλ,ότι δεν τους βγήκε,οπότε πάμε στους 244!
Από αυτούς λοιπόν πήραν εκκίνηση οι 165!!!
Είχαμε μία αποχή της τάξης του 33%!!!!!!!!!
Για αγώνα δρόμου της τάξης των 10-20 χλμ.είναι ψιλοαναμενόμενη αποχή-ναι μεν απαράδεκτη,αλλά συνηθίζεται!
Για υπεραπόσταση όμως είναι πρωτοφανής!
Σκεφτείτε μάλιστα ότι είχαν δηλώσει 106 άτομα για τα πούλμαν και τα πούλμαν τα χρησιμοποίησαν 56!!!!!Και μάλιστα έδιωχνα κόσμο που ήθελε να έρθει για να τρέξει με την δικαιολογία ότι ήμουν γεματος!!!
Από τα 2 το ένα ήρθε ΑΔΕΙΟ κυριολεκτικά-500,00 ευρώ στον αέρα!

Εγώ από το ΚΡΟΝΙΟΝ ΠΕΡΑΣΜΑ,αποφάσισα να αλλάξω τακτική.Θα την ξεκινήσω από τον ΔΡΟΜΟ ΑΘΑΝΑΤΩΝ και θα το συνεχίσω και του χρόνου στο ΚΡΟΝΙΟΝ ΠΕΡΑΣΜΑ 2016!
Οι εγγραφές θα κλείνουν 10 μέρες πριν ΑΥΣΤΗΡΑ και οι πληρωμές θα είναι μέχρι και μία εβδομαδα πριν ΑΥΣΤΗΡΑ.όποιος/α δεν θα έχει πληρώσει μέχρι τότε και έχει δηλώσει,ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΠΑΥΕΙ ΝΑ ΥΦΙΣΤΑΤΑΙ Η ΕΓΓΡΑΦΗ ΤΟΥ.
Όποιος θα θελήσει να εγγραφεί πέραν των διοριών,θα διπλασιάζεται το κόστος της εγγραφής του...ΚΑΙ ΑΣ ΤΑ ΑΚΟΥΣΩ ΕΔΩ ΜΕΣΑ ΚΑΙ ΑΣ ΑΝΟΙΞΟΥΝ ΘΕΜΑΤΑ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΓΙΑ ΑΥΤΌ.


Προσπαθώ-και το γνωρίζετε οι περισσότεροι να σας εξυπηρετώ-μάλιστα είχα βγάλει από μόνος μου ανακοίνωση λόγω του κλεισίματος των τραπεζών να φέρετε τα χρήματα με την παραλαβή του αριθμού σας.
33 % όμως αυτών που είχαν δηλώσει,αποφάσισαν να μας αφήσουν έτσι.
Συγνώμη φίλοι δρομείς,αλλά κάποιοι από εσάς με αναγκάζετε να γίνω πιο σκληρός!Πέραν από το πούλμαν,είχαν βγει 100 μπλουζάκια περισσότερα και αντίστοιχα τόσα μετάλλια....οπότε καταλαβαίνετε πόσο μέσα μπήκε η διοργάνωση,σε καιρούς χαλεπούς.
Προσπαθώ σε όλους τους αγώνες μου,να μην σας λείπει τίποτα-και το αναγνωρίζετε αυτό.Αλλά κάποιοι μην μας πηδ@#%%^&* εμένα και τους λοιπούς διοργανωτές!
Δυστυχώς θα αλλάξω τακτική από δω και πέρα για να μην μπαίνουμε μέσα.Ελπίζω να μας καταλάβετε!
Ευχαριστώ

ΒΡΕΤΤΑΚΕΙΑ 2015,ΚΡΟΚΕΕΣ ΛΑΚΩΝΙΑΣ-01/08/2015



Καλά τα είπες ρε Παυλάρα για όλους αυτούς τους ''κοπανατζήδες'' αλλά επειδή στην Ελλάδα ζούμε δεν νομίζω να ιδρώσει και κανένα αυτί, και να σκεφτεί κανείς ότι είναι ίσως ο μοναδικός αγώνας που ζητήθηκε η κατάθεση του αντιτίμου (20 Ευρώ) να γίνει 3 μέρες, ναι ακριβώς 3 μέρες, πριν τον αγώνα σε αντίθεση με άλλους που η εγγραφή είναι ταυτόχρονη με την πληρωμή, η ακόμη σε κάποιους άλλους που η πληρωμή υποχρεωτικά προηγείται της εγγραφής (π.χ ορεινός αγώνας Κισσάβου)!!............και τελικά αυτό ήταν το ευχαριστώ και ο σεβασμός προς την διοργάνωση και τους ανθρώπους της από αυτούς τους 80 δρομείς........και πάλι κρίμα!
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

vasilis dr
Senior Forum-Runner

Greece
1026 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 21/07/2015 :  21:04:33  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
quote:
Originally posted by ALEXANDROSG

Πουλάω το δικό μου από το 1ο Κρόνιον Πέρασμα. Τεχνικότατο και συλλεκτικό!!! Δέχομαι προσφορές, πλειοδοτικός ο διαγωνισμός. Τιμή εκκίνησης 50 ευρώ...

quote:
Originally posted by SKOTEINOS

quote:
Originally posted by vasilis dr

Φανταστική η μέρα αυτή για μένα αφού για πρώτη μου φορά τερματίζω αγώνα υπεραπόστασης μετά από μόνο 1 τερματισμό Μαραθωνίου, να ευχαριστήσω την διοργάνωση, τους εθελοντές και τον τοπικό κόσμο που μας αγκάλιασε από την πρώτη στιγμή.
Να τελειώσω λέγοντας ότι είναι ντροπή να μην μπαίνουμε στον κόπο να στείλουμε ένα email στην διοργάνωση για την αδυναμία προσέλευσης μας στον αγώνα, πολύ ντροπή για να μην πω τίποτα άλλο,.....ένα email είναι ρε και δεν κοστίζει σε σένα, κοστίζει όμως στον διοργανωτή. Προτείνω τον αποκλεισμό αυτών των Δρομέων για την επόμενη χρονιά σε περίπτωση που ξαναδηλώσουν συμμετοχή στον αγώνα αυτόν.
Σημ:Το μόνο που με στεναχώρησε (όπως και πολλούς άλλους) ήταν ότι το μπλουζάκι που λάβαμε δεν ήταν τεχνικό όπως πέρσι αλλά ''οικοδομικό''.




Έλα του χρόνου και θα σου έχω κανονικά τεχνικό!

ΒΡΕΤΤΑΚΕΙΑ 2015,ΚΡΟΚΕΕΣ ΛΑΚΩΝΙΑΣ-01/08/2015



ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΥ



Το νούμερο της μπλούζας δεν μας είπες συνάδελφε.
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

SKOTEINOS
Σκοτεινές Δυνάμεις

Greece


11053 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 21/07/2015 :  21:23:56  Εμφάνιση Προφίλ  Visit SKOTEINOS Προσωπική Σελίδα  Απάντηση σε αποστρόφους
Άστο,δεν θες να ξέρεις...

ΒΡΕΤΤΑΚΕΙΑ 2015,ΚΡΟΚΕΕΣ ΛΑΚΩΝΙΑΣ-01/08/2015
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Gourou
Forum-Runner



91 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 21/07/2015 :  23:09:52  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Δυσκολος απαιτητικος αγωνας με πολυ ανηφοροκατηφορα αρκετα υψομετρικα συν την υπερβολικη θερμοκρασια νομιζω οτι πρεπει να ειναι με διαφορα οτι πιο δυσκολο εχω τρεξει .
ΚΑΙ ΑΥΤΗ ΗΤΑΝ Η ΟΜΟΡΦΙΑ ΤΟΥ !!
Για αυτο θα το ξανατρεξω οσες φορες ακομα μπορω να σταθω στην αφετηρια του
Μπραβο σ ολους τους συντελεστες και τους φιλους δρομεις
Για τα υπολοιπα που ανεφερε ο Παυλος η ασεβεια προς το δρομικο κινημα μεταφραζεται το ιδιο και σε καθε εκφανση της ζωης τους και των αποφασεων τους απεναντι σε οτιδηποτε
Του χρονου ευχομαι ολοι γεροι και δυνατοι να σταθουμε παλι εκει ,,!
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

ANGEL1
Elite Forum-Runner

Greece


1089 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 22/07/2015 :  08:48:50  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
quote:
Originally posted by SKOTEINOS

Θέλω να πω δυο πράγματα για το θέμα της αποχής.
Μέχρι να πάω στον Άγιο Πέτρο είχαν δηλώσει 252,από τους οποίους ο ένας ήμουν εγώ και ο άλλος ο Βochons που ήξερα ότι δεν θα έρθει,απλά είχα ξεχάσει να τον βγάλω.
Οπότε πάμε στους 250.Άλλοι 2 δρομείς-ένας από τα Κύθηρα και ένας από την Νεάπολη,δεν ήρθαν λόγω των πυρκαγιών-ευνόητο αυτό.Εδώ καιγόταν το σπίτι τους-το μυαλό τους να έρθουν στο Κρόνιο θα είχαν;
Οπότε πάμε στους 248!
Μείον άλλοι 4 που με ειδοποίησαν τελευταία στιγμή την Παρασκευή με μαιλ,ότι δεν τους βγήκε,οπότε πάμε στους 244!
Από αυτούς λοιπόν πήραν εκκίνηση οι 165!!!
Είχαμε μία αποχή της τάξης του 33%!!!!!!!!!
Για αγώνα δρόμου της τάξης των 10-20 χλμ.είναι ψιλοαναμενόμενη αποχή-ναι μεν απαράδεκτη,αλλά συνηθίζεται!
Για υπεραπόσταση όμως είναι πρωτοφανής!
Σκεφτείτε μάλιστα ότι είχαν δηλώσει 106 άτομα για τα πούλμαν και τα πούλμαν τα χρησιμοποίησαν 56!!!!!Και μάλιστα έδιωχνα κόσμο που ήθελε να έρθει για να τρέξει με την δικαιολογία ότι ήμουν γεματος!!!
Από τα 2 το ένα ήρθε ΑΔΕΙΟ κυριολεκτικά-500,00 ευρώ στον αέρα!

Εγώ από το ΚΡΟΝΙΟΝ ΠΕΡΑΣΜΑ,αποφάσισα να αλλάξω τακτική.Θα την ξεκινήσω από τον ΔΡΟΜΟ ΑΘΑΝΑΤΩΝ και θα το συνεχίσω και του χρόνου στο ΚΡΟΝΙΟΝ ΠΕΡΑΣΜΑ 2016!
Οι εγγραφές θα κλείνουν 10 μέρες πριν ΑΥΣΤΗΡΑ και οι πληρωμές θα είναι μέχρι και μία εβδομαδα πριν ΑΥΣΤΗΡΑ.όποιος/α δεν θα έχει πληρώσει μέχρι τότε και έχει δηλώσει,ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΠΑΥΕΙ ΝΑ ΥΦΙΣΤΑΤΑΙ Η ΕΓΓΡΑΦΗ ΤΟΥ.
Όποιος θα θελήσει να εγγραφεί πέραν των διοριών,θα διπλασιάζεται το κόστος της εγγραφής του...ΚΑΙ ΑΣ ΤΑ ΑΚΟΥΣΩ ΕΔΩ ΜΕΣΑ ΚΑΙ ΑΣ ΑΝΟΙΞΟΥΝ ΘΕΜΑΤΑ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΓΙΑ ΑΥΤΌ.


Προσπαθώ-και το γνωρίζετε οι περισσότεροι να σας εξυπηρετώ-μάλιστα είχα βγάλει από μόνος μου ανακοίνωση λόγω του κλεισίματος των τραπεζών να φέρετε τα χρήματα με την παραλαβή του αριθμού σας.
33 % όμως αυτών που είχαν δηλώσει,αποφάσισαν να μας αφήσουν έτσι.
Συγνώμη φίλοι δρομείς,αλλά κάποιοι από εσάς με αναγκάζετε να γίνω πιο σκληρός!Πέραν από το πούλμαν,είχαν βγει 100 μπλουζάκια περισσότερα και αντίστοιχα τόσα μετάλλια....οπότε καταλαβαίνετε πόσο μέσα μπήκε η διοργάνωση,σε καιρούς χαλεπούς.
Προσπαθώ σε όλους τους αγώνες μου,να μην σας λείπει τίποτα-και το αναγνωρίζετε αυτό.Αλλά κάποιοι μην μας πηδ@#%%^&* εμένα και τους λοιπούς διοργανωτές!
Δυστυχώς θα αλλάξω τακτική από δω και πέρα για να μην μπαίνουμε μέσα.Ελπίζω να μας καταλάβετε!
Ευχαριστώ

ΒΡΕΤΤΑΚΕΙΑ 2015,ΚΡΟΚΕΕΣ ΛΑΚΩΝΙΑΣ-01/08/2015



Παύλο αυτό το έχω αντιμετωπίσει και εγώ τις δύο χρονιές που ασχολήθηκα με διοργάνωση.
Την Δεύτερη χρονιά είχαμε γράψει στην ανακοίνωση μας ότι η πληρωμή πρέπει να γίνει υποχρεωτικά μέχρι 3 ημέρες μετά την εγγραφή. Διαφορετικά η εγγραφή θα διαγράφετε. Σε μεγάλο βαθμό λειτούργεισε.
Πολλές φορές δυστυχώς αναγκαζόμαστε να γίνουμε κακοί, αλλά δεν υπάρχει άλλος δρόμος.

"ΣΠΕΥΔΕ ΒΡΑΔΕΩΣ"
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

SKOTEINOS
Σκοτεινές Δυνάμεις

Greece


11053 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 22/07/2015 :  19:16:49  Εμφάνιση Προφίλ  Visit SKOTEINOS Προσωπική Σελίδα  Απάντηση σε αποστρόφους
ΣΟΥΠΕΡ-ΧΟΡΤΑΣΤΙΚΟ ΒΙΝΤΕΑΚΙ ΑΠΟ ΤΟ ΦΕΤΙΝΟ ΚΡΟΝΙΟΝ ΠΕΡΑΣΜΑ, για να αποκτήσετε μία σφαιρική άποψη για το τι έγινε!


https://www.youtube.com/watch?v=yeItGpJNOT8


ΒΡΕΤΤΑΚΕΙΑ 2015,ΚΡΟΚΕΕΣ ΛΑΚΩΝΙΑΣ-01/08/2015
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

simi
Newbie Forum Runner

9 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 23/07/2015 :  17:16:06  Εμφάνιση Προφίλ  Visit simi Προσωπική Σελίδα  Απάντηση σε αποστρόφους
Πρέπει να γίνουμε πιο συνεπέις και στους αγώνες μας, δεν μπορεί να πηγαίνει ένα πουλμαν άδειο και να γυρνάει άδειο...ΑΠΛΑ ΔΕΝ ΠΡΕΠΕΙ..Σε κανέναν μας δεν θα του άρεσε να μπαίνει μέσα ..γιατί εμείς το κάνουμε σε άλλους?
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Aytoxeiras
Elite Forum-Runner

1247 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 23/07/2015 :  20:46:51  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Ειχα γραψει και παλαιότερα ότι πρέπει ακομα και στους δωρεαν αγωνες να προπληρωνεται συμμετοχή ως εγγυηση και να καταβαλλεται πισω στην εκκινηση.
Αρκετοι τότε με ειχαν ειρωνευτεί, αλλοι ειπαν ότι αυτό δεν είναι εφικτο, αλλοι ειχαν προτείνει να δημοσιοποιείται μια non-show list κλπ.

Για τον αγωνα δεν ξερω να σας πω. Αυτό που εχω να σας πω, είναι ότι στη Γερμανια οι αντίστοιχοι αγώνες εχουν τουλαχιστον 100ευρω συμμετοχη και ΚΑΜΙΑ παροχή. ΚΑΜΙΑ!!
Το συζηταγα με ενα γερμανο χτες και του ελεγα ότι στην Ελλαδα η διοργανωση βαζει πουλμαν και δεν μπορουσε να καταλαβει τι σημαινει "βαζει η διοργανωση πουλμαν". Δε μπορουσε να το διανοηθει.
Παύλο συγχαρητήρια για τη διοργάνωση!! Τιποτα αλλο.
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Deorum
Moderator

Greece
7283 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 23/07/2015 :  21:28:55  Εμφάνιση Προφίλ  Visit Deorum Προσωπική Σελίδα  Απάντηση σε αποστρόφους
Μου θυμίζει λίγο... τις κυβερνήσεις.
Όλοι ξεκινάνε με καλούς σκοπούς, με προοπτική να μην κάνουν αυτό που κάνουν και οι άλλοι και φαίνεται κακό.
Πιστεύουμε όλοι στο καλό, στο φιλότιμο κτλ.
Αλλά τελικά βλέπουμε στο τέλος, ότι δεν βγαίνει κάποια πράγματα στις "δουλειές" εχουν εισαχθεί (πχ προκαταβολές, έγκαιρες ειδοποιήσεις, κτλ κτλ) επειδή υπάρχει λόγος και όχι επειδή είναι κάποιοι κακοί.

Τα ίδια πλέον θα κάνω και εγώ, (στον πολύ μικρότερο βαθμό που μου αναλογεί βέβαια) δεν είναι θέμα κακίας, απλά στο τέλος δεν μπορείς να δουλεύεις και ΜΕΤΑ να παρακαλάς (και να γίνεσαι και κακός) για να πάρεις αυτό το οποίο συμφώνησες.
Οπότε...
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Zinia Sanoudou
Forum-Runner

Greece


121 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 23/07/2015 :  23:04:09  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Τα είπες πολύ σωστά Παύλο. Αν κάποιος έχει πληρώσει μόνο τότε έχει δικαιολογία να μην έρθει , διαφορετικά πρέπει να καταγράφεται και την επόμενη φορά να πληρώνει πρόστιμο συν δημόσιος εξευτελισμός .Ε μα πια για 20 ευρώ και να κάνουν τους δύσκολους και σε κάτι αγώνες πανάκριβους αλλά πιο δημοφιλείς να πληρώνουν 5 μήνες πριν. Κανένας σεβασμός δυστυχώς...

Τρέχω γιατί υπάρχω- υπάρχω για να τρέχω
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

skiritis
Advanced Forum-Runner

401 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 24/07/2015 :  09:57:34  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Επιτέλους γνωριστήκαμε και με τον Παύλο και πρόσωπο με πρόσωπο, πέρα από το forum... Πολλά συγχαρητήρια για τον πανέμορφο αγώνα σε αυτό το απίστευτο ορεινό τοπίο του Πάρνωνα.Η διαδρομή γνωστή σε μας τους Αρκάδες, αλλά όχι δρομικά, μόνο "αυτοκινητιστικά".Ο πρώτος μου ultra ασφάλτου, 2 βδομάδες μετά τον Mythical στον Όλυμπο και πιστεύω πήγα καλά τερματίζοντας στο 9ωρο με στόχο να είμαι μέσα στο όριο.Μικρή η συμμετοχή από αθλητές της Τρίπολης, νομίζω ήμασταν 3-4. Άντε του χρόνου περισσότεροι!
Ο Δ. Κουκουλάρης μας έβαλε σε όλους τα γυαλιά με την τρομερή δύναμη της ψυχής του. Τι να πω, δεν έχω λόγια...Όταν τερμάτιζε, προσωπικά ένιωσα ένα τίποτα μπροστά του...
Υ.Γ.:Μπανάνες βρε Παύλο, μπανάνες...Γιατί βρήκα μόνο σε 3 σταθμούς;Το πιο απλό ενεργειακό φρούτο και να απουσιάζει από αγώνα δρόμου;
Κράτα μου κι ένα μετάλλιο γιατί έφυγα βιαστικά και δεν πρόλαβα τις απονομές...
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας
Page: of 8 Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
Προηγούμενη σελίδα | Επόμενη σελίδα
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο θέμα
 Εκτυπώσιμη μορφή
Μετάβαση σε:
RunningNews.gr Forum © RunningNews.gr Go To Top Of Page
Snitz Forums 2000