Nutrinews
RunningNews.gr Forum
RunningNews.gr Forum
Αρχική | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα χρήστη:
Κωδικός:
Αποθήκευση Κωδικού
Ξεχάσατε Κωδικό?

 Όλα τα Forum
 Τα πάντα για το τρέξιμο
 Οι Αγώνες μας
 17ος Αγώνας «Στα χνάρια του Απ. Παύλου»
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο θέμα
 Εκτυπώσιμη μορφή
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  

bpet76
Forum-Runner

Greece
55 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύτηκε - 05/06/2015 :  13:47:12  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
http://www.runningnews.gr/item.php?id=22290
Έχει κανείς σας έγκυρη ενημέρωση αν φέτος προτίθενται να βγάλουν αποτελέσματα για όλους τους δρομείς; Γιατί αν είναι πάλι να βγάλουν για τους 30 πρώτους μόνο, καλύτερα να γλιτώσω φέτος την θερμοπληξία (10 πμ και φέτος η εκκίνηση )

denvas
Advanced Forum-Runner

Greece


260 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 05/06/2015 :  13:53:08  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Για να είμαι ειλικρινής δεν νομίζω ότι βγάζουν τους 30 πρώτους, αλλά όσους είναι σε 1 σελίδα Α4!!!! Όταν γεμίσει μάλλον καταγράφουν και κάποιες γυναίκες (στην πίσω σελίδα???) και μετά τέλος!!! Αλλιώς να τα έχουν και να μη τα βγάζουν είναι εκτός λογικής. Πάντως πέραν αυτού ο αγώνας αξίζει.
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

TakisV
Forum-Runner

Greece


86 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 08/06/2015 :  15:48:50  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Την ελλιπή διαδικασία ας την δούμε ως κίνητρο. Να ζοριστούμε να χωρέσουμε στην σελίδα. Είναι αυτό που λέμε "θα σε τυλίξω σε μια κόλλα Α4".
(χαχαχαχα)

Αυτός που γνωρίζει να μιλά, γνωρίζει και πότε να το κάνει.
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

nikkapen
Advanced Forum-Runner



215 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 10/06/2015 :  21:09:44  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Γεια σας δρομεις.Ακουγεται πολυ ενδιαφερων αγωνας και σκεφτομαι να παρω μερος.Το προβλημα μου ειναι το εξης:μενω μακρια απο την Κορινθο και το ΣΚ 20-21 Απριλιου θα ειμαι Αθηνα.Μπορει καποιος να μου δωσει κατατοπιστικες οδηγιες για το πως θα παω στις Κεγχρεες?Ειδικοτερα,σε ποια εξοδο να βγω απο την Εθνικη Οδο οταν θα ερχομαι απο Αθηνα και ποσα χιλιομετρα απεχει η Κορινθος απο την Αθηνα.Επισης,η διαδρομη ειναι ευκολη?Ευχαριστω οποιον απαντησει.
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

andrem
Senior Forum-Runner

482 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 10/06/2015 :  22:01:50  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Περιπου 80 χιλ. απο την Αθηνα ,λιγο μετα τα διοδια Καλαμακιου βγαινεις στην εξοδο για Επιδαυρο,μπαινεις στην παλια εθνικη Κορινθου Επιδαυρου και σε 6-7χ φτανεις στις Κεχρεες(εχει ταμπελες δεν χανεσαι με τιποτα). Μπορεις να βγεις λιγο νωριτερα στην εξοδο για Λουτρακι, λιγο μετα τα διοδια,μπαινεις στην παλια εθνικη στην τουριστικη περιοχη του ισθμου(βγαζεις selfie διπλα στους Γιαπωνεζους στη γεφυρα με φοντο το καναλι)και 300 μετρα μετα τη γεφυρα στο φαναρι αριστερα μπαινεις στην Επιδαυρου.
Για τον αγωνα δεν μπορω να σου πω πολλα,αν και γινεται στην πολη μου δεν τον εχω τρεξει ποτε λογω ζεστης,(φετος λεω να τρεξω)απο οτι μου εχουν πει ειναι λιγο δυσκολος γι'αυτο το λογο.
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

nikkapen
Advanced Forum-Runner



215 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 10/06/2015 :  22:13:20  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Μια χαρα,ευχαριστω φιλε.Θα κατεβω να τρεξω,μου αρεσουν οι αγωνες με ιστορικο περιεχομενο.Θα ειναι προβλημα η ζεστη,αν και θα μου αρεσε να χασω κανενα κιλο( ζυγιζω 95 κιλα).
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

ANASTASIOS
Master Forum-Runner

Greece


6135 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 11/06/2015 :  10:42:44  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Η διαδρομή σάν διαδρομή δέν λέει και πολλά πράγματα αλλά η εκκίνηση(δίπλα στην θάλασσα)και ο τερματισμός(κάτω απο την ακροκόρινθο)είναι όλα τα λεφτά.Η ώρα εκκίνησης βέβαια είναι μεγάλο θέμα.Το έχουμε ξαναπεί πολλές φορές αλλά....

Το καλύτερο σου χαμόγελο να το φυλάς για κείνους που δέν το αξίζουν.
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

andrem
Senior Forum-Runner

482 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 20/06/2015 :  21:08:04  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Μην ξεχασουν οσοι ερθουν να παρουν μαζι τους και το μαγιω ,μια βουτια για αποθεραπεια στον κολπο των Κεχρεων ειναι οτι πρεπει.
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας
  Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο θέμα
 Εκτυπώσιμη μορφή
Μετάβαση σε:
RunningNews.gr Forum © RunningNews.gr Go To Top Of Page
Snitz Forums 2000