Nutrinews
RunningNews.gr Forum
RunningNews.gr Forum
Αρχική | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα χρήστη:
Κωδικός:
Αποθήκευση Κωδικού
Ξεχάσατε Κωδικό?

 Όλα τα Forum
 Τα πάντα για το τρέξιμο
 Εξοπλισμός
 Αγορα νεου gps ρολογιου.
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο θέμα
 Εκτυπώσιμη μορφή
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  

galimanas
Forum-Runner

58 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύτηκε - 26/06/2015 :  23:44:20  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Καλησπερα σε ολους.νεος στο φορουμ θα ηθελα τη βοηθεια σας.Μετα το garmin 10 που ηταν απλο και ευχρηστο απλα δεν με ικανοποιουσε οτι η οθονη εδειχνε ανα 2 τις ενδειξεις και καπου δεν μου αρεσε το πουλησα.
Ειμαι μεταξυ timex T5K745 και polar m400. 123 ευρω πανω κατω και τα 2 εχουν.Ποιο ειναι καλυτερο?
Με ενδιαφερουν οι απλες μετρησεις και ευκολη χρηση για αρχη.ευχαριστω

giakos
Senior Forum-Runner

Greece


448 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 26/06/2015 :  23:58:26  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
ΤΟ timex ειναι πολυ καλο ρολοι...το λειτουργω 3 χρονια τωρα..ειχα ξεκινησει με το timex 1 και μετα αγορασα και το νεο μοντελο...κανενα προβλημα γρηγορη συνδεση και ευχρηστο αρκετα...υπολογισε οτι το μοντελο το εχει αποσυρει η timex...δεν το παραγει πια...απλα να το ξερεις....ειναι ρολογακι που θα το αλλαξεις μονο αν το βαρεθεις...και η μπαταρια του πραγματικα 8 ωρες σε λειτουργια gps...ant+ τεχνολογια και μπορεις να αγορασεις ζωνη καρδιακων παλμων με την ιδια τχνολογια...το polar δεν το εχω δουλεψει καθολου....εχει δονηση και γενικα μρνου ευκολο και ευχρηστο....ελπιζω να σε βοηθησα

Δεν προλαβαίνω.......
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

galimanas
Forum-Runner

58 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 27/06/2015 :  00:04:34  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
φιλε μου σε ευχαριστω.και εγω για timex λεω.απλα διαβασα μετριες κριτικες...εχει δονηση οταν αλλαζει το χιλ?και ηχο?σε ευχαριστω
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

nikkapen
Advanced Forum-Runner



215 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 27/06/2015 :  15:32:29  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Γεια σας παιδια.Αν καταλαβα καλα galimanas αγορασες το garmin forerunner 10?Ενδιαφερομαι να το παρω κι εγω,μπορεις σε παρακαλω να μου πεις τη γνωμη σου?Εχει καποια εγγυηση?Εγραψαν καποιοι οτι το λουρακι τους μπορει να εχει προβλημα,εσυ τι λες?Συγγνωμη που σας ζαλιζω,αλλα μετραμε το καθε ευρω με αυτα που γινονται στην Ελλαδα.Επισης πες μου αν εχει εγχειριδιο στα ελληνικα και τι λειτουργιες εχει.Ευχαριστω πολυ!
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

galimanas
Forum-Runner

58 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 27/06/2015 :  16:16:22  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
μια χαρα ειναι το garmin 10.εγω το πουλησα γιατι θελω κατι πιο εξειδικευμενο.κανει τα βασικα.μετραει χρονο αποσταση κτλ..απλα τα βγαζει στην οθονη ανα 2.
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

giakos
Senior Forum-Runner

Greece


448 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 27/06/2015 :  17:45:01  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Φιλε μου επειδη και εγω το εχω ψαξει αρκετα το θεμα...οι κριτικες ειναι θεμα υποκειμενοκο παντα...εξαρταται και με ποιο ρολοι το συγκρινεις...το timex συγκρινεται με το garmin 210...αν το συγκρινεις με το fenix η suunto ambit 2 τοτε ναι το timex ειναι ενα μετριο ρολοι....συγκρινοντας το με τα αντιστοιχα μοντελα ειναι ενα σουπερ ρολοι..εχει δονηση και ηχο ανα χλμ και μια πληθωρα ρυθμισεων με κυριοτερες το προγραμματισμο των διαλλειματικων...και αν το αγοραζεις 120 ευρω τοτε μιλαμε για σουπερ deal....εγω το εχω δουλεψει 3 χρονια χωρις κανενα προβλημα...θα το αλλαξω μονο γι ανα παρω κατι πιο ultra με περισσοτερες ωρες μπαταριας....

Δεν προλαβαίνω.......
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

thestria
Forum-Runner

Greece
174 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 27/06/2015 :  18:21:15  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
+1 και από εμένα για το Timex
Τρία χρόνια χρησιμοποιώ την πρώτη γενιά αυτού του ρολογιού απροβλημάτιστα. Σε αυτά τα λεφτά θα στο πρότεινα ανεπιφύλακτα.

Από που το βρήκες με 120+ ευρώ; Δώσε link...

Γηράσκω αεί διδασκόμενος
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας
  Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο θέμα
 Εκτυπώσιμη μορφή
Μετάβαση σε:
RunningNews.gr Forum © RunningNews.gr Go To Top Of Page
Snitz Forums 2000