Nutrinews
RunningNews.gr Forum
RunningNews.gr Forum
Αρχική | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα χρήστη:
Κωδικός:
Αποθήκευση Κωδικού
Ξεχάσατε Κωδικό?

 Όλα τα Forum
 Τα πάντα για το τρέξιμο
 Οι Αγώνες μας
 4ος Ημιμαραθώνιος Λάκκας Σουλίου
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο θέμα
 Εκτυπώσιμη μορφή
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  

Runner 3
Forum-Runner

Greece
88 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύτηκε - 14/08/2015 :  23:36:46  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Γεια σας, μόλις επέστρεψα απο τον 4ο Ημιμαραθώνιο Λάκκας Σουλίου και θέλω να μοιραστώ τις εντυπώσεις μου μαζί σας. Ο καιρός για τα δεδομένα της εποχής ήταν αρκετά ευνοικός για όλους. Η διοργάνωση ήταν άψογη με νερά και ισοτονικά ανα 5 χλμ. Όσον αφορά την διαδρομή θεωρώ πως είναι απο τους δυσκολότερους ημιμαραθωνίους στην Ελλάδα. Για 16χλμ τρέχουμε σε συνεχή ανηφόρα... Εγώ θα πρότεινα στους διοργανωτές να δοκιμάσουν του χρόνου να αντιστρέψουν την διαδρομή, με εκκίνηση πάλι στους Παπαδάτες και τερματισμό εκεί με την αντίθετη πορεία όμως για να είναι σε λογικά πλαίσια δυσκολίας ο αγώνας. Μόνο τους χρόνους αν δει κάποιος μπορεί να καταλάβει το επίπεδο δυσκολίας του συγκεκριμένου αγώνα. Συγχαρητήρια στους διοργανωτές και σε όσους συμμετείχαν...!!!

supergomar
Senior Forum-Runner

Greece


441 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 15/08/2015 :  11:32:10  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Με τη σειρά μου κι εγώ θέλω να συγχαρώ τους διοργανωτές για την πολύ καλή υποστήριξη τόσο κατά τη διάρκεια του αγώνα, όσο και μετά. Ο μπουφές είχε τα πάντα. Ελπίζω μόνο να έφτασαν και για τους πιο αργούς δρομείς, γιατί ο πάγκος υπέστη το σχετικό πλιάτσικο .
Και του χρόνου με υγεία.


'cause I know what it meens to walk along the lonely street of dreams .
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

lemonidas1
Senior Forum-Runner

Greece


766 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 16/08/2015 :  20:47:52  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Πραγματι,φοβερα δυσκολος αγωνας,αλλα εκει ειναι και η ομορφια του.Αρκει φυσικα να ξερεις τι σε περιμενει!Την πρωτη φορα που τον ετρεξα ειχα πληρη αγνοια.Οταν τερματησα σερνωντας,ειπα,δεν ξαναρχομαι!Φετος τον ετρεξα τριτη φορα, στις τεσσερις!Με πολυ καλο επιπεδο αθλητων,ειδικα φετος!Συγχαρητηρια στους διοργανωτες και σε ολο το χωριο που συμετεχει.Και του χρονου με το καλο,παλι εκει
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας
  Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο θέμα
 Εκτυπώσιμη μορφή
Μετάβαση σε:
RunningNews.gr Forum © RunningNews.gr Go To Top Of Page
Snitz Forums 2000