Nutrinews
RunningNews.gr Forum
RunningNews.gr Forum
Αρχική | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα χρήστη:
Κωδικός:
Αποθήκευση Κωδικού
Ξεχάσατε Κωδικό?

 Όλα τα Forum
 Τα πάντα για το τρέξιμο
 Οι Αγώνες μας
 Προκριματικοί αγώνες για Olympus Marathon 2016
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο θέμα
 Εκτυπώσιμη μορφή
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  

Orestis
Newbie Forum Runner

Greece
45 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύτηκε - 19/09/2015 :  20:04:47  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Ήθελα να τρέξω το Olympus Marathon 2016 άλλα λόγο τραυματισμού δεν έτρεξα τον αγώνα πρόκριση (ZMR 42k) που υπολόγιζα... Τώρα ποιους άλλους αγώνες μπορώ να τρέξω για να πάρω πρόκριση ? Ξέρω την λίστα με τους "αγώνες πρόκριση" αλλα ολοι εχουν γίνει.. παρολαυτα βλεπω αγωνες οπως ο Χειμωνιάτικος Ενιπεας του 2015 δεν υπάρχει στην λιστα, ενώ υπάρχει του 2014 κ του 2013 μάλλον θα προστεθεί με την ολοκλήρωσή του ? τέλος αν τρέξω αυτόν τον αγώνα, θέλω έναν ακόμα με τουλάχιστον 20κμ κ 1200+ υψομετρική απο τωρα μεχρι το τελος του χρόνου ... ξέρετε κανέναν αλλον αγωνα οποιαδήποτε απόστασης σε αυτες τις ημερομηνίες που να ειναι κ για πρόκριση στο OM 2016 ?

Ευχαριστώ πολύ !

sam
Master Forum-Runner

Greece
4855 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 19/09/2015 :  20:25:47  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Καταρχάς μετράνε και του 2016 οι αγώνες (και έχει αρκετούς το πρώτο εξάμηνο) οπότε μην αγχώνεσαι σε σχέση με τη "πρόκριση". ...Καλό όμως θα ταν επισης να έχεις αρκετούς μεγαλούτσικους αγώνες στα πόδια σου (και όχι μόνο 1-2) πριν πας Όλυμπο.

Edited by - sam on 19/09/2015 20:37:06
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

cranfield
Advanced Forum-Runner

Greece
344 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 19/09/2015 :  20:27:24  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
++++1 θέλει σύνεση ο Ολύμπος.....
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

sam
Master Forum-Runner

Greece
4855 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 19/09/2015 :  20:33:42  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Ααααα.... και την άλλη βδομάδα έχει Αράχωβα ημί (arachova trail - http://arachovatrail.weebly.com/) με υψομετρική 1400-1500 .... Μέχρι αύριο ηλεκτρονικά οι εγγραφές νομίζω οπότε εάν θες να αρχίσεις να βάζεις αγώνες και είσαι σε καλή κατάσταση ...ορίστε ένας.
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Orestis
Newbie Forum Runner

Greece
45 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 19/09/2015 :  20:51:15  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Τώρα που το λες.. στους "Κανονισμούς" δεν αναφέρει τίποτα για τα τελευταία 2 χρονιά άλλα στους "Κανονισμούς Εγγραφής" αναφέρει ότι οι αγώνες πρέπει να είναι τα 2 τελευταία χρόνια αλλά μιλάει για το 2013-2014 ... μάλλον άλλαξαν οι κανόνες κ τα έχουν μπερδέψει λίγο ?

Θα φροντίσω να είμαι έτοιμος δεν θέλω με τίποτα να τραυματιστώ.. Ευχαριστώ πολύ !
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Orestis
Newbie Forum Runner

Greece
45 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 19/09/2015 :  21:03:30  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Τον είδα κ αυτόν τον αγώνα αλλά είναι μακριά για εμένα :P Είμαι απο Θεσσαλονικη κ αυτον τον καιρο βρίσκομαι για δουλειες στα Γιαννενα, ασε που ειπα να τρεξω το 10αρι στις 27 που γίνεται εδω. Ευχαριστω κ παλι !
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

costastsico
Forum-Runner

Greece
193 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 19/09/2015 :  22:30:47  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Υπάρχουν αρκετοί αγωνες θα σου επισημάνουν κάποιους εδώ τα παιδιά , μονο κανε μου μια χάρη ... Διόρθωσε λιγο την ορθογραφία στο τίτλο του θέματος !!!
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας
  Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο θέμα
 Εκτυπώσιμη μορφή
Μετάβαση σε:
RunningNews.gr Forum © RunningNews.gr Go To Top Of Page
Snitz Forums 2000