Nutrinews
RunningNews.gr Forum
RunningNews.gr Forum
Αρχική | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα χρήστη:
Κωδικός:
Αποθήκευση Κωδικού
Ξεχάσατε Κωδικό?

 Όλα τα Forum
 Τα πάντα για το τρέξιμο
 Οι Αγώνες μας
 Πιστεύετε "φτώχυνε" ο φετινός Μαραθώνιος?
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο θέμα
 Εκτυπώσιμη μορφή
Previous Page | Next Page
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα
Page: of 9

Nek2000
Elite Forum-Runner

Greece


1276 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 09/11/2015 :  19:06:06  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Γι' αυτό έγραψα δεν είδα και όχι δεν είχε . 3:37 έκανα. Αν είχα κάνει 3:30 δεν θα έβλεπα ούτε τις μπάρες. Κοκα κόλα θα ήθελα όμως αν την έβλεπα γιατί στα τελευταία 10χλμ δεν πήρα ούτε τζελάκι αφού δεν πήγαινε άλλο κάτω.
Ζορέ εσύ πώς τα πήγες;

Edited by - Nek2000 on 09/11/2015 19:08:56
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

xipolitos
Elite Forum-Runner

Greece


1954 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 09/11/2015 :  19:19:03  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Με elite ή χωρίς elite τα χλμ παραμένουν 42.195
Πιστεύω ότι η συμμετοχή των elite αυξάνει το διεθνές ενδιαφέρον και δίνει άλλο "αέρα¨στο γεγονός.
Η συμμετοχή των ξένων φέτος δεν ήτανε μεγάλη και ίσως σ΄αυτό να έπαιξε ρόλο η μη συμμετοχή των elite.
Το καλό είναι ότι έτσι αναδείχθηκαν οι Ελληνες αθλητές.
Στα κατά του φετινού Μαραθωνίου είναι η τηλεοπτική κάλυψη-μετάδοση που ήταν φτωχή απο σχολιασμούς και παρουσίαση, έως το τεχνικό μέρος δηλαδή την έλλειψη καμερών λήψης.
Είναι δυνατόν ένα τόσο μεγάλο γεγονός να μην έχει την μετάδοση που του αρμόζει;
Επίσης πιστεύω ότι ο Μαραθώνιος δεν τελειώνει με τον τερματισμό των πρώτων αθλητών, αλλά με τον τερματισμό και του τελευταίου αθλητή, και αυτό νομίζω ότι είναι και το νόημα του αγώνα.
Θα προτιμούσα η Κυριακή να είναι ημέρα αποκλειστικά αφιερωμένη στον Μαραθώνιο, και οι υπόλοιποι αγώνες 5Κ και 10Κ να γίνονται τις προηγούμενες ημέρες.
Ας γίνει ένα δρομικό τριήμερο και έτσι η διοργάνωση θα γίνεται πιο άνετα, αλλά και ο Μαραθώνιος να είναι ξεχωριστός.

Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

giorgos277
Forum-Runner

Greece


75 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 09/11/2015 :  19:25:29  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Νερά,ισοτονικα και σφουγγάρια γινότανε χαμός.Γενικά η τροφοδοσία μου φάνηκε πολύ καλή και οι παροχές υπεραρκετες. Μοναδικό μειονέκτημα η σοβαρή έλλειψη χώρου στην αφετηρία.Όσο για τους ελίτ,έπρεπε να θέλουν από μόνοι τους να τρέξουν την διαδρομή που γέννησε το ίδιο το αθλημα.

Ουκ ήμην,γέναμην.Ουκ ειμί και ου μέλει μοι
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

stratos_al
Elite Forum-Runner

Greece


1776 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 09/11/2015 :  19:34:31  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
quote:
Originally posted by giorgos277

Νερά,ισοτονικα και σφουγγάρια γινότανε χαμός.Γενικά η τροφοδοσία μου φάνηκε πολύ καλή και οι παροχές υπεραρκετες. Μοναδικό μειονέκτημα η σοβαρή έλλειψη χώρου στην αφετηρία.Όσο για τους ελίτ,έπρεπε να θέλουν από μόνοι τους να τρέξουν την διαδρομή που γέννησε το ίδιο το αθλημα.

Ουκ ήμην,γέναμην.Ουκ ειμί και ου μέλει μοι




Πολλά like σε αυτό για τους elite....
Έπρεπε να τρέχουν μόνοι τους να προλάβουν να δηλώσουν...
Μην πω ότι έπρεπε να είναι ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΟ στο βιογραφικό τους να έχουν τσαλακωθεί στην Κλασσική έστω ΜΙΑ ΦΟΡΑ και χωρίς φράγκα....

Κωπηλασία...μπες στον ρυθμό.
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Deorum
Moderator

Greece
7283 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 09/11/2015 :  19:35:06  Εμφάνιση Προφίλ  Visit Deorum Προσωπική Σελίδα  Απάντηση σε αποστρόφους
Εγώ πάντως έχω την εντύπωση ότι δεν ήταν τόσοι ξένοι (δρομείς) στον αγώνα.
Αυτή είναι καθαρά η προσωπική μου εκτίμηση, από το στάδιο όπου έκατσα περισσότερο από 8 ώρες (από το 5ρι αρχικά) και έβλεπα όλους τους τερματισμούς.
Μπορεί να κάνω και λάθος.
Κάτι του έλειπε, και προσπαθώ να καταλάβω μήπως ήταν Placebo στον εαυτό μου επειδή ακριβώς ήξερα ότι δεν θα έρθουν "ξένοι" κενυάτες κτλ, και είχα ήδη επηρεαστεί από πριν.

Σαν παροχές κτλ δεν το συζητάω, και ελάχιστα με απασχολεί αυτό για τον κλασσικό μαραθώνιο. Αυθεντικό anyway.
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Rigelian
Master Forum-Runner

Greece
10616 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 09/11/2015 :  19:37:29  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
quote:
Originally posted by Ar1stot3lis

@Droulas13, έχεις μήνυμα! Ελπίζω να κατάλαβες!

Αυτό που δε συμφωνώ προσωπικά είναι να τερματίζει το 10άρι και το 5άρι μέσα στο Στάδιο. Μπορεί να ακούγεται ρατσιστικό, αλλά νομίζω πως είναι άδικο για τους μαραθωνοδρόμους και υποβαθμίζει την έννοια του μαραθωνίου δρόμου.
Για να ζήσεις την εμπειρία και τη συγκίνηση να τερματίζεις στο Καλλιμάρμαρο πρέπει πρώτα να έχεις μοχθήσει αρκετά.
Προς Θεού, δε θέλω να μειώσω την προσπάθεια των 5άρηδων και των 10άρηδων.
Εάν όμως ο τερματισμός στο Στάδιο γινόταν μόνο για τους 42άρηδες τότε ίσως ακόμα περισσότεροι 5-10άρηδες να ωθούνταν στο να προσπαθήσουν να τρέξουν τα 42...


Τρεχάτε ποδαράκια μου!



Το 2009 έκανα το 10ρι. Στην Ηρώδου Αττικού και στο Καλλιμάρμαρο σκέφτηκα "του χρόνου εδώ, αλλά θα έχω ξεκινήσει από τον Μαραθώνα". Από το 2010 δεν έχω χάσει κλασικοαυθεντικό, χρόνοι 5:10 τρείς φορές, 5:20 ο πρώτος, 5:34 2014 και 5:29 φέτος. Η διαδρομή έχει την δική της γοητεία, ρεκόρ τερματισάντων φέτος, αλλά ο χώρος εκκίνησης είναι στα όριά του πλέον, από το 2014.

Μεταφορά με τα πούλμαν πάντα σχεδόν τέλεια οργανωμένη, στους σταθμούς πληθώρα στα πάντα, τζελάκι από το 2010 είχε μόνο στη μέση, έπαιρνες όσα ήθελες.

Ισοτονικά και κόκα κόλα βρήκα παντού, όπως και σφουγγαράκια, οι εθελοντές πολύ καλοί και εμψυχωτικοί.

Τα πράγματα είναι μάλλον κοντά για να τα πάρει κάποιος μετά τον τερματισμό, έχω ακούσει για 2 και 3 χιλιόμετρα περπάτημα σε μεγάλους Μαραθωνίους εξωτερικού.

Τελικά, δεν με ενόχλησε που ήρθαν δεν ήρθαν οι ελίτ.

Ερώτηση: Πόσοι είχαν δηλώσει συμμετοχή; (στο 5 πέρασαν 12016, τερμάτισαν 11834, εγκατέλειψαν 182)

(Όταν κάποιοι καταλάβουν ότι τα μπουκάλια, ποτήρια και σφουγγαράκια τα πετάμε δεξιά ή αριστερά αλλά σε καμία περίπτωση στη μέση του δρόμου (συνιστά μεταξύ άλλων αντιαθλητική συμπεριφορά διότι κάνεις τον δρόμο επικίνδυνο για τους υπόλοιπους) θα είναι όλα άψογα, κατά το δυνατόν.)

Edited by - Rigelian on 09/11/2015 19:41:29
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Deorum
Moderator

Greece
7283 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 09/11/2015 :  19:41:38  Εμφάνιση Προφίλ  Visit Deorum Προσωπική Σελίδα  Απάντηση σε αποστρόφους
Επίσης πιστεύω ότι όταν πάψεις να επενδύεις σε κάτι, τα αποτελέσματα φυσικά και δεν θα φανούν σε 1-2 χρόνια, αλλά 3-4 χρόνια.
Το απόλυτο νούμερο των περισσοτέρων δρομέων, δεν λέει όλη την αλήθεια, αν κάποιος προσπαθήσει να δει την δυναμική που υπάρχει.
Θα μπορούσε πχ κάθε χρόνο ο μαραθώνιος να αυξάνεται σε συμμετοχές, και ακόμα να είμαστε στις 2.000 συμμετοχές.
Τώρα έχουμε 11.000 συμμετοχές, την στιγμή που "απλοί" αγώνες στο εξωτερικό έχουν 2πλάσιο και 3πλάσιο κόσμο, και την στιγμή που ακόμα και στην Ελλάδα οι δρομείς ανά ΣΚ, έχουν πολλαπλασιαστεί. (πάντως ανά αγώνα, μάλλον έχουν σπάσει, αλλά έχουν αυξηθεί οι αγώνες).

Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

ALEXANDRA
Master Forum-Runner

3240 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 09/11/2015 :  19:42:28  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
quote:
Originally posted by xipolitos

Με elite ή χωρίς elite τα χλμ παραμένουν 42.195
Πιστεύω ότι η συμμετοχή των elite αυξάνει το διεθνές ενδιαφέρον και δίνει άλλο "αέρα¨στο γεγονός.
Η συμμετοχή των ξένων φέτος δεν ήτανε μεγάλη και ίσως σ΄αυτό να έπαιξε ρόλο η μη συμμετοχή των elite.
Το καλό είναι ότι έτσι αναδείχθηκαν οι Ελληνες αθλητές.
Στα κατά του φετινού Μαραθωνίου είναι η τηλεοπτική κάλυψη-μετάδοση που ήταν φτωχή απο σχολιασμούς και παρουσίαση, έως το τεχνικό μέρος δηλαδή την έλλειψη καμερών λήψης.
Είναι δυνατόν ένα τόσο μεγάλο γεγονός να μην έχει την μετάδοση που του αρμόζει;
Επίσης πιστεύω ότι ο Μαραθώνιος δεν τελειώνει με τον τερματισμό των πρώτων αθλητών, αλλά με τον τερματισμό και του τελευταίου αθλητή, και αυτό νομίζω ότι είναι και το νόημα του αγώνα.
Θα προτιμούσα η Κυριακή να είναι ημέρα αποκλειστικά αφιερωμένη στον Μαραθώνιο, και οι υπόλοιποι αγώνες 5Κ και 10Κ να γίνονται τις προηγούμενες ημέρες.
Ας γίνει ένα δρομικό τριήμερο και έτσι η διοργάνωση θα γίνεται πιο άνετα, αλλά και ο Μαραθώνιος να είναι ξεχωριστός.





Να δεις χαρά οι οδηγοί ....


Πάντως, και τα μετάλλια δεν θα έπρεπε να είναι τα ίδια για τον μαραθώνιο και τα 5 και τα 10.
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

sotfireman
Forum-Runner

Greece


160 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 09/11/2015 :  19:50:16  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Αρκετοί ξένοι είχαν πρόβλημα και με την απεργία της Lufthansa και δεν μπόρεσαν να έρθουν παρ'ότι είχαν δηλώσει συμμετοχή.

Έτρεξα φέτος για πρώτη φορά και την απόφαση την πήρα όταν έμπαινα πέρυσι στο Καλλιμάρμαρο για να τερματίσω στο 10αρι,νομίζω καλώς γίνεται εκεί ο τερματισμός και των μικρών αγώνων,αρκεί να μην δίνεται μεγαλύτερη προβολή σε αυτούς από την διοργάνωση

Το μετάλλιο διαφέρει ματαξύ των μικρών και του μαραθωνίου..Ελάχιστα μεν αλλά διαφέρει, το μετάλιο του μαραθωνίου είναι πιο ωραίο
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

stratos_al
Elite Forum-Runner

Greece


1776 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 09/11/2015 :  19:50:25  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
quote:
Originally posted by xipolitos

Με elite ή χωρίς elite τα χλμ παραμένουν 42.195
Πιστεύω ότι η συμμετοχή των elite αυξάνει το διεθνές ενδιαφέρον και δίνει άλλο "αέρα¨στο γεγονός.
Η συμμετοχή των ξένων φέτος δεν ήτανε μεγάλη και ίσως σ΄αυτό να έπαιξε ρόλο η μη συμμετοχή των elite.
Το καλό είναι ότι έτσι αναδείχθηκαν οι Ελληνες αθλητές.
Στα κατά του φετινού Μαραθωνίου είναι η τηλεοπτική κάλυψη-μετάδοση που ήταν φτωχή απο σχολιασμούς και παρουσίαση, έως το τεχνικό μέρος δηλαδή την έλλειψη καμερών λήψης.
Είναι δυνατόν ένα τόσο μεγάλο γεγονός να μην έχει την μετάδοση που του αρμόζει;
Επίσης πιστεύω ότι ο Μαραθώνιος δεν τελειώνει με τον τερματισμό των πρώτων αθλητών, αλλά με τον τερματισμό και του τελευταίου αθλητή, και αυτό νομίζω ότι είναι και το νόημα του αγώνα.
Θα προτιμούσα η Κυριακή να είναι ημέρα αποκλειστικά αφιερωμένη στον Μαραθώνιο, και οι υπόλοιποι αγώνες 5Κ και 10Κ να γίνονται τις προηγούμενες ημέρες.
Ας γίνει ένα δρομικό τριήμερο και έτσι η διοργάνωση θα γίνεται πιο άνετα, αλλά και ο Μαραθώνιος να είναι ξεχωριστός.





Έχω απαντήσεις που θα σε πικράνουν...
Η "δημόσια" τηλεόραση, που έγινε τόσος ντόρος ώστε να επαναλειτουργήσει, αποδεικνύει περίτρανα τον λόγο για τον οποίο επαναλειτούργησε. Μην περιμένεις θαύματα επειδή σου αρέσει να τρέχεις. Κάποτε κατηγορήθηκε για τα ποσά που σπαταλούσε να δείχνει Champions League... τώρα θες να παίζει όλη μέρα τον Μαραθώνιο, να δουλεύουν υπερωριακά μέχρι τις 17.30 για να δουν οι υπόλλοιποι πολίτες τον καθένα μας τυχάρπαστο???
Ε όχι... επειδή εμείς κάνουμε το κέφι μας δεν είναι υποχρεωμένη η δημόσια τηλεόραση να μας προβάλει και να μας τρώει στα μούτρα ο κάθε πολίτης.

Όσο για την καλύτερη μετάδοση... (να γελάσω τώρα ή μετά) είναι σαν να λες στην εφορία ή στο ΙΚΑ ή στην πολεοδομία να έχει καλύτερη εξυπηρέτηση.... Οι δικαιολογίες γνωστές... δεν υπάρχουν υλικά, άτομα, οι εγκαταστάσεις είναι ξεπερασμένες και τα τεχνολογικά μέσα που διαθέτουν λιγοστά και χαλασμένα.... λόγω κρίσης έγιναν περικοπές (σε συνείδηση και εργατικότητα) κτλ κτλ....

Στη φετινή διοργάνωση δεν βρήκα ατέλειες αντίθετα θα έλεγα είχε όντως υπερβολές. Και καλά έκαναν, για μαραθώνιο πρόκειται και με πολλούς ερασιτέχνες πρωτάρηδες δρομείς που κάθε χρόνο αυξάνονται ραγδαία και η δική τους φροντίδα απαιτεί και το κάτι περισσότερο. Ακόμα και οι πιο έμπειροι ερασιτέχνες ρισκάρουν και απαιτούν περισσότερες παροχές...

Καλά έκαναν και έκοψαν τους elite που μην γελιόμαστε ήταν πάντα ότι περίσσευε από τους "ονομαστούς" μαραθωνίους. Κανένας δεν ερχόταν να τσαλακωθεί τόσο στην ΑΘήνα... μόνο στην Ολυμπιάδα αναγκάστηκαν.





Κωπηλασία...μπες στον ρυθμό.

Edited by - stratos_al on 09/11/2015 19:53:33
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

ALEXANDRA
Master Forum-Runner

3240 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 09/11/2015 :  20:05:41  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
quote:
Originally posted by sotfireman

Αρκετοί ξένοι είχαν πρόβλημα και με την απεργία της Lufthansa και δεν μπόρεσαν να έρθουν παρ'ότι είχαν δηλώσει συμμετοχή.

Έτρεξα φέτος για πρώτη φορά και την απόφαση την πήρα όταν έμπαινα πέρυσι στο Καλλιμάρμαρο για να τερματίσω στο 10αρι,νομίζω καλώς γίνεται εκεί ο τερματισμός και των μικρών αγώνων,αρκεί να μην δίνεται μεγαλύτερη προβολή σε αυτούς από την διοργάνωση

Το μετάλλιο διαφέρει ματαξύ των μικρών και του μαραθωνίου..Ελάχιστα μεν αλλά διαφέρει, το μετάλιο του μαραθωνίου είναι πιο ωραίο



Διαφέρει στο χρώμα της κορδέλας.
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

stratos_al
Elite Forum-Runner

Greece


1776 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 09/11/2015 :  20:10:19  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
quote:
Originally posted by ALEXANDRA

quote:
Originally posted by sotfireman

Αρκετοί ξένοι είχαν πρόβλημα και με την απεργία της Lufthansa και δεν μπόρεσαν να έρθουν παρ'ότι είχαν δηλώσει συμμετοχή.

Έτρεξα φέτος για πρώτη φορά και την απόφαση την πήρα όταν έμπαινα πέρυσι στο Καλλιμάρμαρο για να τερματίσω στο 10αρι,νομίζω καλώς γίνεται εκεί ο τερματισμός και των μικρών αγώνων,αρκεί να μην δίνεται μεγαλύτερη προβολή σε αυτούς από την διοργάνωση

Το μετάλλιο διαφέρει ματαξύ των μικρών και του μαραθωνίου..Ελάχιστα μεν αλλά διαφέρει, το μετάλιο του μαραθωνίου είναι πιο ωραίο



όχι μόνο... τα μετάλλια των 10 και 5 χλμ αναγράφουν αγώνας WIND των τάδε χλμ...
Βέβαια στο 5αρι που πήρε η γυναίκα μου, μου άρεσε το ασημένιο χρώμα πολύ....

Διαφέρει στο χρώμα της κορδέλας.



Κωπηλασία...μπες στον ρυθμό.
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

ALEXANDRA
Master Forum-Runner

3240 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 09/11/2015 :  20:11:41  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
quote:
Originally posted by Deorum

Εγώ πάντως έχω την εντύπωση ότι δεν ήταν τόσοι ξένοι (δρομείς) στον αγώνα.
Αυτή είναι καθαρά η προσωπική μου εκτίμηση, από το στάδιο όπου έκατσα περισσότερο από 8 ώρες (από το 5ρι αρχικά) και έβλεπα όλους τους τερματισμούς.
Μπορεί να κάνω και λάθος.
Κάτι του έλειπε, και προσπαθώ να καταλάβω μήπως ήταν Placebo στον εαυτό μου επειδή ακριβώς ήξερα ότι δεν θα έρθουν "ξένοι" κενυάτες κτλ, και είχα ήδη επηρεαστεί από πριν.

Σαν παροχές κτλ δεν το συζητάω, και ελάχιστα με απασχολεί αυτό για τον κλασσικό μαραθώνιο. Αυθεντικό anyway.



Δε μπορώ να πιστέψω οτι κάποιος θα σκεφτεί "δεν θα πάω να τρέξω στην Αθήνα διότι δεν εχει ελίτ". Σορρυ αλλα ποιος χέστηκε για τους ελίτ! Ποια ειμαι τω που θα πω "Α, δεν θα πάω εκει διότι δεν εχει ελίτ"; Και αν ειναι να σκεφτεί κανεις οτι για να μην εχει ελίτ, δεν θα ειναι καλός ο μαραθώνιος, ε, εδω μιλάμε για μια πρωτεύουσα. Όχι για ένα χωριό στη Ζιμπαπουε (το οποίο πιο οργανωμένο θα ήταν από την χώρα μας αλλά λέμε τώρα).
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

mitsubae
Forum-Runner

Greece


61 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 09/11/2015 :  20:12:31  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Από τροφοδοσία τα ίδια με πέρυσι.
Κόκα κόλα ήπια τουλάχιστον δύο φορές...
Τζελάκια έπαιρνες και δύο και τρία αν ήθελες από τους εθελοντές (αθλιο βέβαια...δεν κατεβαίνει το ρημάδι...)
Μπόμπ σφουγγαράκι φέτος είχε (μέχρι το 5ωρο)...πέρσι ούτε για δείγμα για δρομείς του πεντεμισάωρου (προσωπικές εμπειρίες)
μπάρες είχε σίγουρα 2 φορές
και ισοτονικά είχε αρκετά
νομίζω σε ένα σταθμό (μετά την αγία παρασκευή) δεν είχε νερό και έφερναν εκείνη την ώρα που πέρναγα με τους εθελοντές να κράζουν τους υπεύθυνους για την έλλειψη

Προσωπικά δε μου έλειψαν οι ξένοι elite

Μου έλειψε όμως αυτή η ανατριχίλα κάτω από τη γέφυρα της Κατεχάκη.....

Edited by - mitsubae on 09/11/2015 22:42:04
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

ALEXANDRA
Master Forum-Runner

3240 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 09/11/2015 :  20:15:47  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Το πιο ωραίο νερό το ήπια στη Μεσογειων, όπου ένας απο ένα γραφειο τελετών είχε βγάλει τραπεζάκι με καμια 20αρια ποτήρια. Ήταν δροσεροοοοο, να ναι καλά ο άνθρωπος! Και οταν πήγα να το παρω έμπαινε μέσα στο μαγαζί κ είχε γυρισμένη την πλάτη του. Αλλά μόλις το πήρα γύρισε και ετσι κατάφερα να τον ευχαριστήσω.
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας
Page: of 9 Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
Προηγούμενη σελίδα | Επόμενη σελίδα
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο θέμα
 Εκτυπώσιμη μορφή
Μετάβαση σε:
RunningNews.gr Forum © RunningNews.gr Go To Top Of Page
Snitz Forums 2000