Nutrinews
RunningNews.gr Forum
RunningNews.gr Forum
Αρχική | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα χρήστη:
Κωδικός:
Αποθήκευση Κωδικού
Ξεχάσατε Κωδικό?

 Όλα τα Forum
 Τα πάντα για το τρέξιμο
 Εξοπλισμός
 Εμπειρια απο service polar
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο θέμα
 Εκτυπώσιμη μορφή
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  

t100472
Newbie Forum Runner

7 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύτηκε - 13/11/2015 :  13:27:58  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Γεια χαρα.
Πριν καιρο ειχα γράψει ξανά για την εμπειρια που ειχα απο το srvice της POLAR, αλλα αυτο που εζησα προ ημερων δεν υπαρχει!!!!!
Εχω ενα v800 το οποιο μετα το χρονο απο την ημερα που το αγορασα και με χρηση κανονικη για καποιον που προπονειται 5 μερες την εβδομαδα, στη κυριολεξια κατερρευσε!!!
Αρχικα δεν συγχρονιζε με το polar flow και λιγο μετα δεν φορτιζε, ενω το φροντιζα. Αλλαξα καλωδιο usb.
Μετα απο λιγο καιρο δεν συγχρονιζε με το HR sensor kai to foot sensor.
το εστειλα ξανα στην polar .Αλλαξα ζωνη.
Λιγες μερες μετα που το παρελαβα ξανα τα ιδια και η μπαταρια δεν κρατουσε ουτε 5 ωρες.
Ξεχασα να αναφερω οτι απο την πρωτη φορα που το εστειλα αρχισε να παρουσιαζει και υγρασια στο τζαμακι του!!!!!!!!!!
Ποτε δεν εκαναν κατι και ο απιθανος τεχνικος που εχουν εκει μου ελεγε οτι το ρολοι δεν ειναι για να το φοραω στον ηλιο γιατι θολωνειτο τζαμακι με την υγρασια που εχει κρατησει απο την Φιλλανδια οταν το εφτιαχναν!!!!!!!!!!!!!
Την τελευταια και τριτη φορα που το εστειλα σε πληρη καταρευση ο τεχνικος μου ειπε οτι το ρολοι δεν μπορει να το ξεβιδωσει για να βαλει μπαταρια και να προχωρισει να φτιαξει και τις αλλες βλαβες ,αλλα και ακομα εαν το εκανε το κοστος θα ηταν 170ευρω οποτε καλυτερα να το πουλουσα στο e-bay.
Προσπαθησα να επικοινωνισω με τη μαμα εταιρεια για ναστειλω το ρολοι εκει μπας και το σωσω ,αλλα εχουν φτιαξει τετοια στεγανα που τελικα ξαναβρισκεσαι να μιλας παλι με πολαρ Ελλαδας.
ΔΕΝ ΕΧΩ ΛΟΓΙΑ!!!!!

thestria
Forum-Runner

Greece
174 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 13/11/2015 :  14:50:39  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Τραγικό!

Γηράσκω αεί διδασκόμενος
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

petransfhp
Advanced Forum-Runner

296 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 13/11/2015 :  15:24:42  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Πω ρε φίλε μου έκανες την καρδιά περιβόλι!
Είμαι και εγώ κάτοχος V800 θα επιχειρήσω και εγώ να το στείλω για service. Προς το παρόν έχω υγρασία, δυσκολία στη φόρτιση, δεν ανάβει το φωτακι, δεν δουλεύει το κουμπακι up
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

t100472
Newbie Forum Runner

7 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 13/11/2015 :  15:48:44  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Ελπιζω να ταλαιπωρηθείς λιγότερο απο εμενα.
Παντως ξεχαςα να αναφέρω οτι στο τέλος μου πρότειναν αγορά καινουριου χωρίς ζώνη 245€.
Με τιποτα. Για να ΕΧΩ τα ίδια προβληματα μετα απο 1 χρονο.
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

mtbiker
Senior Forum-Runner

Greece
578 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 13/11/2015 :  18:30:33  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Γράψε στην μαμά επίσημο παράπονο για τον απίθανο τεχνικό του Ελληνα αντιπροσώπου!
Αν πάρεις καινούργιο , προτίμησε Suunto , έχεις καλύτερες πιθανότητες αξιοπιστίας.

Pain is temporary.
Trophies last forever !
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

geor
Forum-Runner

Greece
203 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 13/11/2015 :  20:13:34  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Παιδια πραγματικα αυτος ο τεχνικος δεν υπαρχει....
Προσπαθουσα να του εξηγησω το προβλημα μου και δεν με ακουγε καθολου..
Απορω πως μια εταιρια με τετοιο ονομα και τοσα προιοντα , αφηνει αυτον τον ανθρωπο σε αυτη την σημαντικη θεση.
Εχοντας και εγω μια αναλογη (εως και δραματικη θα την χαρακτηριζα..)εμπειρια δεν νομιζω να ξαναγορασω polar..
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Fintel
Forum-Runner



200 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 14/11/2015 :  12:03:08  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Ο τεχνικος της polar στην Ελλαδα ειναι τραγικος, ειχα παει παλιοτερα να μου φτιαξει ενα κουμπακι που κολλουσε και τελικα μου χαλασε αλλο ενα ... Ασε που για αλλαγη μπαταριας μου ζηταγε 25ε (και καλα λογο στεγανοποιησης) ενω στο Γερμανο εχει 3ε.

Ακρη μπορεις να βρεις μονο με Φιλανδια, μην μπλεκεις με μηνυματα και απαντησεις γιατι σε παραπεμπουν στον εδω αντιπροσωπο, στειλτο τους πακετο μαζι με μια περιγραφη του προβληματος και το πιο πιθανο ειναι να στο επισκευασουν τζαμπα (εχει γινει δυο φορες, μια σε μενα και μια σε ενα φιλο).

Κοιμάσαι πατριώτης, ξυπνάς εθνικιστής
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας
  Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο θέμα
 Εκτυπώσιμη μορφή
Μετάβαση σε:
RunningNews.gr Forum © RunningNews.gr Go To Top Of Page
Snitz Forums 2000