Nutrinews
RunningNews.gr Forum
RunningNews.gr Forum
Αρχική | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα χρήστη:
Κωδικός:
Αποθήκευση Κωδικού
Ξεχάσατε Κωδικό?

 Όλα τα Forum
 Τα πάντα για το τρέξιμο
 Διαδρομές
 Τατόι (Δεκέλεια) Πρώην Βασιλικά Κτήματα
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο θέμα
 Εκτυπώσιμη μορφή
Previous Page | Next Page
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα
Page: of 3

antonis
Forum-Runner

Greece


55 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 17/09/2007 :  09:51:22  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Φανταστικές διαδρομές μέσα στη φύση.
Πήγα για πρώτη φορά το σκ που πέρασε και αξίζει πολύ.
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

nachillas
Newbie Forum Runner

41 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 01/12/2008 :  10:19:02  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Πήγα χθες για μία προπόνηση στη διαδρομή που περιγράφετε και έζησα μία πανέμορφη σκηνή.

Εκεί που έτρεχα μόνος μου στο δάσος, σε μία στροφή του δρόμου πέφτω πάνω σε ένα έλατο που κάποιος είχε στολίσει με κόκκινες και ασημένιες χριστουγεννιάτικες μπάλες!

Το καλύτερο χριστουγεννιάτικο δέντρο που έχω δει ever....
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

nikospet
Advanced Forum-Runner

Greece


382 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 01/12/2008 :  10:38:43  Εμφάνιση Προφίλ  Visit nikospet Προσωπική Σελίδα  Απάντηση σε αποστρόφους
quote:
Originally posted by nachillas



Εκεί που έτρεχα μόνος μου στο δάσος, σε μία στροφή του δρόμου πέφτω πάνω σε ένα έλατο που κάποιος είχε στολίσει με κόκκινες και ασημένιες χριστουγεννιάτικες μπάλες!





είναι ενα ελατο (μαλλον το ιδιο) που είχε μεινει στολισμενο ολοκληρη τη χρονια!!!!
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

nachillas
Newbie Forum Runner

41 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 01/12/2008 :  10:46:59  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Αλήθεια?

πρώτη φορά χθες πήγα από εκείνη την πλευρά και το πέτυχα, συνήθως κάνω μία διαφορετική διαδρομή.

Είμαι φαίνεται τυχερός που διάλεξα αυτήν την διαδρομή τέτοια εποχή, αν έπεφτα πάνω του κατακαλόκαιρο μπορεί και να ξενέρωνα. Είναι όμως όμορφη η εικόνα....
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Savvas
Master Forum-Runner

Greece
4318 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 01/12/2008 :  11:38:14  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
quote:
Originally posted by nachillas

Πήγα χθες για μία προπόνηση στη διαδρομή που περιγράφετε και έζησα μία πανέμορφη σκηνή.

Εκεί που έτρεχα μόνος μου στο δάσος, σε μία στροφή του δρόμου πέφτω πάνω σε ένα έλατο που κάποιος είχε στολίσει με κόκκινες και ασημένιες χριστουγεννιάτικες μπάλες!

Το καλύτερο χριστουγεννιάτικο δέντρο που έχω δει ever....





Χτυπησες?



Ο Γκρινιαρης του Φορουμ
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

thrax
Master Forum-Runner

Greece


2502 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 01/12/2008 :  11:40:50  Εμφάνιση Προφίλ  Visit thrax Προσωπική Σελίδα  Απάντηση σε αποστρόφους
Νομίζω ότι το είχε στολίσει ο Βλάσης πέρυσι που έγινε μια συνάντηση Χριστουγεννιάτικη... Και δεν είμαι σίγουρος αν είναι έλατο. Έχω καιρό να πάω δεν θυμάμαι!

___________________
against the wind...
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

nachillas
Newbie Forum Runner

41 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 01/12/2008 :  13:00:48  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
quote:
Χτυπησες?



Ο Γκρινιαρης του Φορουμ


Όχι.... απέφυγα
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

ttsog
Senior Forum-Runner

Greece


835 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 01/12/2008 :  13:30:25  Εμφάνιση Προφίλ  Visit ttsog Προσωπική Σελίδα  Απάντηση σε αποστρόφους
Δεν ξέρω πάντως τι έγινε το ΣΚ που μας πέρασε στην Πάρνηθα. Πολλά ελάφια! Είδα όσα δεν έχω δει τόσα χρόνια τώρα!

"Πιο δύσκολο είναι να το σκεφτείς, παρά να το κάνεις..."
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

nikospet
Advanced Forum-Runner

Greece


382 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 01/12/2008 :  14:51:19  Εμφάνιση Προφίλ  Visit nikospet Προσωπική Σελίδα  Απάντηση σε αποστρόφους
γενικα τελευταια βλεπω και εγω πολλα ελαφια στην Παρνηθα. μαλλον εχουν μαζευτει εκει που εχει μεινει πρασινο. στην περιοχη αναμεσα στα κτηματα το Κατσιμιδι και τη Μολα βλεπεις παντα πολλα
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Savvas
Master Forum-Runner

Greece
4318 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 01/12/2008 :  15:02:37  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
quote:
Originally posted by nachillas

quote:
Χτυπησες?



Ο Γκρινιαρης του Φορουμ


Όχι.... απέφυγα





Σωστοοοοοοοοοοοοοος

Ο Γκρινιαρης του Φορουμ
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

afentis
Elite Forum-Runner

Greece


1563 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 14/12/2008 :  10:49:30  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Τα βασιλικά κτήματα είναι φυλασόμενα μέρη; Θέλω να πώ είναιξεκάθαρο ότι ειναι ανοιχτό για όλο το κοινό, ή έχει χαλασμένα περιφράγματα και μπαίνει κανείς φοβούμενος μη τον δούν φύλακες; Μπορεί κάποιος να κάνει βόλτα με την οικογένειά του, με τον σκύλο του;
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Thanasis
Advanced Forum-Runner

297 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 14/12/2008 :  13:05:07  Εμφάνιση Προφίλ  Visit Thanasis Προσωπική Σελίδα  Απάντηση σε αποστρόφους
Στα πρώην βασιλικά κτήματα μπορεί να πάει ελεύθερα για βόλτα , τρέξιμο , ποδήλατο όποιος θέλει. Απαγορεύεται η είσοδος μόνο στα κτήρια που φυλάσονται απο την αστυνομία.
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

nachillas
Newbie Forum Runner

41 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 16/12/2008 :  11:42:14  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Thanasi,

ξέρεις αν μπορείς να πας και για βραδινό τρέξιμο ή αν σε πετύχουν οι αστυνομικοί μπορεί και να σου την πέσουν για αποκλίνουσα συμπεριφορά?
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

dimbot
Forum-Runner

111 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 16/12/2008 :  11:47:05  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
nachillas,
Δυστυχώς βραδυ δεν μπορείς να πάς για τρέξιμο. Οι αστυνομικοί περιπολούν με κάποιο αυτοκίνητο την έκταση και μετά την δύση του ηλίου θα σου ζητήσουν να αποχωρήσεις. (Το ίδιο , ισχύει τυπικα και στον Υμηττό μετά την δύση).

Ουσιαστικά , φυσικά κανένας δεν θα σε εμποδίσει να τρέχεις εκέι την νύχτα αλλά σκέψου ότι δεν υπάρχει φωτισμός.
Οποιαδήποτε άλλη ώρα ολόκληρος ο χώρος είναι ελέυθερος για αθλητικές δραστηριότητες.

ΠΙΣΤΗ - ΑΓΩΝ - ΝΙΚΗ
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

nikospet
Advanced Forum-Runner

Greece


382 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 16/12/2008 :  13:12:04  Εμφάνιση Προφίλ  Visit nikospet Προσωπική Σελίδα  Απάντηση σε αποστρόφους
εχω παει πολλες φορες με φιλους για βραδινο τρεξιμο στην περιοχη. οχι μεσα στα κτηματα αλλα στους δασικους δρομους γυρω γυρω. με φακο κεφαλης βεβαια αφου δεν εχει φωτισμό. κανεις ποτε δεν μας ενοχλησε. μια φορα πετυχαμε και ποδηλατες που κανανε βραδυνη βολτα εκει γυρω. αν εισαι τυχερος πετυχαινεις και ελαφια να σε κοιτανε μεσα στο σκοταδι. βλεπεις μονο τα ματια τους που φαινονται κοκκινα. απιστευτο θεαμα
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας
Page: of 3 Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
Προηγούμενη σελίδα | Επόμενη σελίδα
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο θέμα
 Εκτυπώσιμη μορφή
Μετάβαση σε:
RunningNews.gr Forum © RunningNews.gr Go To Top Of Page
Snitz Forums 2000