Nutrinews
RunningNews.gr Forum
RunningNews.gr Forum
Αρχική | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα χρήστη:
Κωδικός:
Αποθήκευση Κωδικού
Ξεχάσατε Κωδικό?

 Όλα τα Forum
 Τα πάντα για το τρέξιμο
 Εξοπλισμός
 Garmin ή Suunto
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο θέμα
 Εκτυπώσιμη μορφή
Previous Page
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα
Page: of 2

tsigpan
Newbie Forum Runner

Greece
4 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 01/10/2016 :  15:13:14  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Σας ευχαριστώ όλους για τις απαντήσεις.
Γενικα σαν ρολόι το SUUNTO AMBIT3 RUN ειναι καλη επιλογη;Το έχει δουλέψει καποιος φίλος; Γενικα τα ρολογια με οθόνη αφής δεν εχουν θέμα με τον ιδρώτα;

Edited by - tsigpan on 01/10/2016 15:30:39
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Vaterman
Senior Forum-Runner

Greece
1020 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 01/10/2016 :  16:46:03  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
quote:
Originally posted by tsigpan

Σας ευχαριστώ όλους για τις απαντήσεις.
Γενικα σαν ρολόι το SUUNTO AMBIT3 RUN ειναι καλη επιλογη;Το έχει δουλέψει καποιος φίλος; Γενικα τα ρολογια με οθόνη αφής δεν εχουν θέμα με τον ιδρώτα;



Το έχω από περσι τον Ιούλιο και είμαι τρομερά ευχαριστημένος! Ποιότητα κατασκευής φίλε!

ΔΕΝ ΕΓΚΑΤΑΛΕΙΠΟΥΜΕ ΠΟΤΕ!!!
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

tsigpan
Newbie Forum Runner

Greece
4 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 01/10/2016 :  18:05:02  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Σ ευχαριστώ φιλε μου.
Απο ακρίβεια και μπαταρία πως πάει; Επίσεις η μπαταρία τους ειναι αφαιρούμενη; Μπορει να βρεθεί ανταλλακτική καινούργια ή πετας το ρολόι οταν πεσει η χωρητικοτητα της;
Στα 160 ευρώ βρίσκω το άσπρο(που αναφέρεται ως γυναικείο αλλα δεν νομιζω να εχω θεμα με τις διαστάσεις)χωρίς την ζώνη.Το σκέφτομαι σοβαρά.
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Vaterman
Senior Forum-Runner

Greece
1020 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 02/10/2016 :  18:49:29  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Από ακρίβεια η ποιότητα Suunto εγγυάται... Θα δεις και στα πιο πάνω ποσταρίσματα ότι η κεραία gps ήταν κορυφαία σε αυτά τα μοντέλα... Η μπαταρία δεν είναι αφαιρούμενη από ότι ξέρω (αδιάβροχο) αλλά αν δε μείνεις ικανοποιημένος τί να πω? Σε mode gps ακρίβειας 1 δευτ έχει διάρκεια 10 ώρες!!! Σε ακρίβεια 5 δευτ έχει 100 ώρες αυτονομία!!! Δε με έχει αφήσει ποτέ! Το φορτίζω κάθε 3-4 ημέρες (δεν το αφήνω ποτέ να πέσει η μπαταρία κάτω από 35%) με καθημερινές προπονήσεις μιας ώρας, λειτουργία gps. Επίσης το φοράω συνέχεια και σαν απλό ρολόι. Το μόνο πρόβλημα που έχω εντοπίσει είναι με τη μπαταρία της ζώνης HR (πέρνει μπαταρία ρολογιού). Κι ας μην τη χρησιμοποιείς αυτή μάλλον συνεχίζει να δουλεύει κ καταναλώνει ενέργεια. Χρειάζεται μία μπαταρία κάθε 1 χρόνο περίπου αξίας ενός ευρώ. ΤΕΛΕΙΑ ΤΙΜΗ. Εγώ το είχα πάρει 330 ευρώ με ζώνη.

quote:
Originally posted by tsigpan

Σ ευχαριστώ φιλε μου.
Απο ακρίβεια και μπαταρία πως πάει; Επίσεις η μπαταρία τους ειναι αφαιρούμενη; Μπορει να βρεθεί ανταλλακτική καινούργια ή πετας το ρολόι οταν πεσει η χωρητικοτητα της;
Στα 160 ευρώ βρίσκω το άσπρο(που αναφέρεται ως γυναικείο αλλα δεν νομιζω να εχω θεμα με τις διαστάσεις)χωρίς την ζώνη.Το σκέφτομαι σοβαρά.



ΔΕΝ ΕΓΚΑΤΑΛΕΙΠΟΥΜΕ ΠΟΤΕ!!!
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

tsigpan
Newbie Forum Runner

Greece
4 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 02/10/2016 :  22:34:38  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Ευχαριστω φιλε.
Απ αυτο http://www.funktionelles.de/Uhren/Suunto-Markenshop/Suunto-Ambit-Serie/Suunto-Ambit3-Run-Lime-HR.htm?shop=life&SessionId=&a=article&ProdNr=1501776&t=31115&c=50591&p=50591&PartnerId=15 το καταστημα εχει αγορασει καποιος; Αν καταλαβα καλα 174 ευρω +12 μεταφορικα. Το συγκεκριμενο πωλειται με την ζωνη, γιατι γραφει πως στο πακετο περιλαμβανει(Suunto Ambit3 Run,Ambit power cable,quick start Guide,Suunto Smart Sensor). προφανως δεν εχει ζωνη ή δεν καταλαβαινω κατι καλα; Επίσης ειναι δυνατον στις γλωσσες να μην περιλαμβανονται τα Αγγλικα (αναφερει Languages: DE, ES, IT, FI, SWE, PT, NL). Εστειλα mail στο καταστημα και περιμενω απαντηση.

Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας
Page: of 2 Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
Προηγούμενη σελίδα
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο θέμα
 Εκτυπώσιμη μορφή
Μετάβαση σε:
RunningNews.gr Forum © RunningNews.gr Go To Top Of Page
Snitz Forums 2000