Nutrinews
RunningNews.gr Forum
RunningNews.gr Forum
Αρχική | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα χρήστη:
Κωδικός:
Αποθήκευση Κωδικού
Ξεχάσατε Κωδικό?

 Όλα τα Forum
 Διάφορα
 Σχετικά με το Forum
 Πρόταση για τους χρήστες
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο θέμα
 Εκτυπώσιμη μορφή
Previous Page | Next Page
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα
Page: of 3

MANOLIS
Great Master of Literature



1704 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 30/12/2005 :  08:49:08  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
RE GABOULITSA,ειπες πρωτη στη Παρνηθα,να τω δω να κερδιζεις Ελινα ,Λιανα,Νατασα και τι στο κοσμο,να τω δω θελω,οχι μοναχα στην Παρνηθα αλλα οπουδηποτε,ε ρε γελια.
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

gaboula
Advanced Forum-Runner

Greece


292 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 30/12/2005 :  13:17:01  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Re Manoli, proti sti kategoria mou ipa (einai avti pou trehoun i 'ilikiomenes') - megali diafora !!
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

nikats
The Book

Greece


6332 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 30/12/2005 :  16:23:50  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Αυριο το πρωι, θα ψάχνω για ..."καμμιά γιαγιά" στο γύρο. Στο γύρο που θα κάνω 08,30 - 10,30....Λέω....GABOULA,λέω.....

Edited by - nikats on 30/12/2005 16:45:26
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

gaboula
Advanced Forum-Runner

Greece


292 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 30/12/2005 :  17:00:09  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Tin kourasane poli stin doulia avti tin evdomada tin yiayia, kai opos pane ta pragmata tha ksenihtisei kai simera. Den tha ta kataferi toso noris - distihos.
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

nikats
The Book

Greece


6332 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 30/12/2005 :  17:57:08  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Ειναι να μη σου βγεί τ΄όνομα. GABOYLA, κρατάω το "τόσο νωρίς, δυστυχώς" και τα λέμε πάνω αργότερα. Καλή δύναμη.
Dear Diamantis. Συμβιβάζομαι με μια απεικόνιση σε G.E. του δρόμου βουνού στον Υμμητό. Ξέρεις εσύ....

Edited by - nikats on 30/12/2005 19:47:54
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

george-s
Senior Forum-Runner

Greece


443 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 30/12/2005 :  21:23:20  Εμφάνιση Προφίλ  Visit george-s Προσωπική Σελίδα  Απάντηση σε αποστρόφους
"Εθελοντική λογοκρισία" στο forum.

Ενα βήμα μετά την πρόταση του Diamantis για εθελοντική άρση της ανωνυμίας και τήρηση βασικών κανόνων forum, ειναι πιστεύω η αποδοχή απο το σύνολο των μελών αυτών των προτάσεων. (τζάμπα κράξιμο έφαγε ο trypokaridos τόσο καιρό). Η διαμόρφωση των θεμάτων του forum απο την έναρξη του μέχρι τώρα ουσιαστικά δεν χρειαζόταν επιτήρηση και διαχωρισμό της θεματολογίας. Η ενηλικίωση θα περάσει μέσα απο την εφηβεία με τα γνωστά προβλήματα.
Είμαστε εμείς ομως έτοιμοι για αυτό το βήμα; η θα χρειαστούμε διαιτησία απο τον admin;
καλό θα είναι να λάβουν θέση όλοι περι του θέματος με άξονα την διευκόλυνση της επικοινωνίας και όχι την γραφειοκρατική τήρηση φακέλων και υποφακέλων.
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

RunningNews.gr
The Forum



521 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 30/12/2005 :  22:14:26  Εμφάνιση Προφίλ  Visit RunningNews.gr Προσωπική Σελίδα  Απάντηση σε αποστρόφους
Φιλοι και συναθλητές

Οσον αφορά τις αποψεις και προτάσεις που εχουν ακουστει σε αυτο το θεμα έχουμε να σημειώσουμε τα εξής:

- Οποιος επιθυμει μπορει να δηλώσει το πραγματικο του όνομα στο προφιλ του. Αυτό είναι εντελώς προεραιτικο και δεν μπορουμε να αναγκάσουμε κανεναν χρηστη να το κάνει. Δεν νομίζουμε πως απο εκεί και περα έχει νοημα η συζήτητση γυρω απο την άρση της ανωνυμιας. Είναι δικαιωμα του καθε χρηστη να γραφει ανωνυμα ή επωνυμα. Στο κατω-κατω δεν υπάρχει τροπος ταυτοποιησης τωνσ τοιχείων που δηλώνονται οποτε ουσιαστικά όλοι ανωνυμα γραφουνε.

- Επισης υπάρχει η δυνατότητα για προσθηκη προσωπικης φωτογραφιας στο προφιλ. Δεν εννοούμε φυσικά το avatar αλλά ξεχωριστη προσωπική φωτογραφία. Αυτη η φωτο θα πρέπει να έιναι ήδη σε κάποιον σερβερ στο διαδικτυο. Εαν υπάρχει ενδιαφέρον για αυτή την επιλογή μπορουμε να διαθεσουμε καποιον χωροσ τους χρηστες ώστε να φιλοξενησουμε εμεις τις φωτογραφιες τους.

* Οι παραπάνω επιλογες τροποποιουνται μεσω της επιλογης και επεξεργασιας του προφιλ του εκαστοτε χρηστη.

- Οσον αφορά την θεματολογια και της κατηγοριες των συζητήσεων, πιστεουμε πως δεν υπάρχει αυτη τη στιγμη αναγκη για αλλαγες και το φορουμ λειτουργει αρκετά καλά. Φυσικά δεν λειπουν και τα παράπονα αλλά είναι φυσιολογικο ο καθενας να εχει διαφορετικές αποψεις για τον τροπο που θα επιθυμουσε να λειτουργει το φορουμ. Από εσας σε καθε περιπτωση ζητάμε την κατανοηση σας γιατι το εργο της κατασκευης και συντηρησης της ιστοσελιδας και του φορουμ είναι αρκετά μεγαλο και απαιτεί ιδιαίτερες ευθύνες που δεν μπορουν να καταλάβουν όλοι εαν δεν βρεθουν στην θεση του administrator.

Σας ευχαριστουμε και ελπιζουμε το νεο έτος να έχουμε τη δυνατότητα να σας προσφέρουμε ακομα καλυτερη ποιότητα ενημερωσης και επικοινωνιας.
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

turtle
Senior Forum-Runner

Greece


553 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 01/01/2006 :  12:44:42  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Ελπίζω, να μην πέσουμε κάποτε στο σφάλμα των χρηστών δύο ταχυτήτων. Φανερών και αφανών, γνωστών και αγνώστων, παλιών και νέων, έμπειρων και άπειρων, ωραίων και άσχημων και άλλων διαχωρισμών που μπορούν να γίνουν με την παροχή όλων αυτών των πληροφοριών για τον καθένα. Και να συνομιλούμε πάντοτε ισότιμα και καλοπροαίρετα όπως γίνετε μέχρι τώρα.

: mind the gap! :
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

GeorgeY
Marathon Runner

Greece


989 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 01/01/2006 :  19:14:54  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Αγαπητέ turtle, προσωπικά πιστεύω ότι δεν υπάρχει θέμα διαχωρισμών. Όποιος φίλος/φίλη θέλει παρέχει όποιες και όσες πληροφορίες θέλει να δημοσιοποιήσει για το άτομο του. Η ανωνυμία δεν με ενοχλεί αρκεί να μην την εκμεταλεύεται κάποιος για τα δικά του και μόνο συμφέροντα, δηλαδή να μιλάει εκ του ασφαλούς χωρίς να εκτίθεται ενώ οι υπόλοιποι δεν έχουν αυτή την "πολυτέλεια".

Έτσι κι αλλιώς όμως στο Internet ο κανόνας είναι ότι δεν μπορείς ποτέ να ξέρεις ποιός είναι ο "συνομιλητής" σου αν δεν τον έχεις γνωρίσει και προσωπικά οπότε πάντα υπάρχει ο κίνδυνος πλαστοπροσωπίας. Πάντως και η δική μου εκτίμηση είναι ότι το forum είναι πάρα πολύ ανοιχτό σε νέα μέλη και δεν έχει τέτοιες προκαταλήψεις.

Φτάσε όπου δεν μπορείς!
Νίκος Καζαντζάκης
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

TASOS
Newbie Forum Runner



39 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 01/01/2006 :  22:33:40  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Καλή χρονιά σε όλους, παρακολουθώ το site από την πρώτη ημέρα που έγινε και το forum επίσης,μπορεί να μην γράφω συχνά αλλά ξέρω σχεδόν όλα αυτά που διαδραματίζονται εδώ γιατί με αφορούν και μου αρέσει η παρέα όλων. Εξάλλου είναι δύσκολο να βρείς τόσους πολλούς που να έχουν την ίδια τρέλλα με σένα, ιδιαίτερα εκτός Αθηνών. Με προβληματίζει και εμένα αυτό το θέμα με την ανωνυμία ή μη αλλά νομίζω ότι όλοι είμαστε( μεγάλα παιδιά )και έχουμε ή οφείλουμε να έχουμε μέτρο και κρίση.Αν κάποια στιγμή παρεμβαίνουν μηνύματα που δημιουργούν προβλήματα τότε όλοι είμαστε μαζί και αυτό φάνηκε στο παράδειγμα με τον Κούρο. Οπότε ας μείνουμε έτσι.
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

natasha
Forum-Runner



141 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 02/01/2006 :  13:52:53  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Διαμαντή η εξοικείωσή μου με το διαδίκτυο δεν φτάνει δυστυχώς σε τέτοιο σημείο που να μπορώ να δείξω μία δική μου φωτογραφία αντί για το αβαταρ. Το παραδέχομαι! Άσε που μου αρέσει και το αβαταρ που έχω διαλέξει! Πάντως, καλή η κίνηση που έκανες με τη φωτό! Εγώ δεν θα είχα πρόβλημα να υπήρχε π.χ. μία αγωνιστική φωτό μου στο προφίλ του χρήστη ή κάτι τέτοιο, ώστε να υπάρχει και μεγαλύτερος διαθέσιμος χώρος!
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Speedy
Road Runner

Greece


2750 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 02/01/2006 :  15:59:43  Εμφάνιση Προφίλ  Visit Speedy Προσωπική Σελίδα  Απάντηση σε αποστρόφους
Βασικά όποιος επιθυμεί μπορει να στειλει με email μια φωτογραφια του και θα την προσθεσουμε στο προφιλ του. Η ιδια φωτο θα μπορουσε να χρησιμοποιηθει και σαν avatar όμως δεν θα προτινα κατι τετοιο εκτός και ήταν φωτο μονο του προσωπου όπως αυτη του Διαμαντη.Αλλιως επειδη το avatar ειναι πολυ μικρο η φωτο χανεται.

Οτι δε σε σκοτώνει σε κάνει πιο δυνατό>>>Speedy

Edited by - Speedy on 02/01/2006 16:02:42
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Speedy
Road Runner

Greece


2750 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 02/01/2006 :  16:16:45  Εμφάνιση Προφίλ  Visit Speedy Προσωπική Σελίδα  Απάντηση σε αποστρόφους
Τώρα που το ξανασκεφτηκα , Νατασα θυμηθηκα πως ειχαμε μια ωραια φωτο σου απο τον Μαραθωνιο της Αθηνας. Αμa θες να βαλουμε αυτην στο προφιl σου στειλε mail

Οτι δε σε σκοτώνει σε κάνει πιο δυνατό>>>Speedy
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

natasha
Forum-Runner



141 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 02/01/2006 :  18:59:30  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Παιδιά ευχαριστώ για την άμεση βοήθεια!
Μάλλον έχω μία πολύ χαρωπή φωτό που τράβηξε ο Νίκος Πολλιάς εν κινήσει στο Ρίο-Αντίρριο. Μπροώ να σας στείλω ίσως αυτή; Τhanks!
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

nikats
The Book

Greece


6332 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 02/01/2006 :  19:32:27  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Τσα! Καλή ιδέα τελικά. Μπράβο στους εμπνευστές και σ΄αυτούς που την υλοποίησαν.Πως λέμε..."to know us better"...
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας
Page: of 3 Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
Προηγούμενη σελίδα | Επόμενη σελίδα
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο θέμα
 Εκτυπώσιμη μορφή
Μετάβαση σε:
RunningNews.gr Forum © RunningNews.gr Go To Top Of Page
Snitz Forums 2000