Nutrinews
RunningNews.gr Forum
RunningNews.gr Forum
Αρχική | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα χρήστη:
Κωδικός:
Αποθήκευση Κωδικού
Ξεχάσατε Κωδικό?

 Όλα τα Forum
 Τα πάντα για το τρέξιμο
 Εξοπλισμός
 Ποιο παπουτσι αντιστοιχο του Asics Τtrabucο 4?
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο θέμα
 Εκτυπώσιμη μορφή
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  

haf
Forum-Runner



101 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύτηκε - 03/07/2017 :  17:49:26  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Κανω προπονήσεις εδώ και δυο χρόνια με τα Asics Gel Fuji trabuco 4 σε βατούς χωματόδρομους στα Βασιλικά.

Είμαι Super ικανοποιημένος αλλα πλέον έχουν αποσυρθεί. Ποια άλλη πρόταση παπουτσιού σε αυτό το στιλ θα μου προτείνατε?

Χρειάζομαι Supported παπούτσι

Ευχαριστω.

Edited by - haf on 03/07/2017 18:13:46

skull
Advanced Forum-Runner

Greece


408 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 03/07/2017 :  22:57:03  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
quote:
Originally posted by haf

Κανω προπονήσεις εδώ και δυο χρόνια με τα Asics Gel Fuji trabuco 4 σε βατούς χωματόδρομους στα Βασιλικά.

Είμαι Super ικανοποιημένος αλλα πλέον έχουν αποσυρθεί. Ποια άλλη πρόταση παπουτσιού σε αυτό το στιλ θα μου προτείνατε?

Χρειάζομαι Supported παπούτσι

Ευχαριστω.



Για το σκοπό που τα θέλεις έχει άπειρα μοντέλα, τουλάχιστον 2 από κάθε μάρκα, δεν έχει νόημα να σου τα αναφέρω όλα. Εξ' άλλου, σε βατούς χωματόδρομους πάω συνήθως με δρομικά και όχι trail παπούτσια, τζάμπα κουβαλάς βάρος και τα δρομικά είναι και πιο εύκαμπτα. Εσύ έτρεχες με Ferrari σε επαρχιακό δρόμο, αν με καταλαβαίνεις και υποτίμησες και το παπούτσι. αυτό, για να βγάλει όλο το χαρακτήρα του, θέλει βαρβάτες ανηφόρες και κατηφόρες, κατά βάση κακοτράχαλους.
προσωπικά πάντως, καθώς τα βρήκα σε πολύ καλή τιμή, τρέχω με Saucony Nomad http://www.runningshoesguru.com/2015/07/saucony-nomad-tr-review/
ή adidas kanadia 8 https://www.sportsshoes.com/product/adi8909/adidas-kanadia-8-trail-running-shoes-~-ss17/

Edited by - skull on 03/07/2017 23:00:38
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας
  Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο θέμα
 Εκτυπώσιμη μορφή
Μετάβαση σε:
RunningNews.gr Forum © RunningNews.gr Go To Top Of Page
Snitz Forums 2000