Nutrinews
RunningNews.gr Forum
RunningNews.gr Forum
Αρχική | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα χρήστη:
Κωδικός:
Αποθήκευση Κωδικού
Ξεχάσατε Κωδικό?

 Όλα τα Forum
 Διάφορα
 Μικρές Αγγελίες
 Διαγραφή αγγελιών που έχουν πουληθεί
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο θέμα
 Εκτυπώσιμη μορφή
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  

NASOSEFST
Newbie Forum Runner

Greece
30 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύτηκε - 20/08/2017 :  20:35:13  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΕ ΟΛΟ ΤΟ ΦΟΡΟΥΜ. ΠΑΙΔΙΑ ΝΟΜΙΖΩ ΠΩΣ ΘΑ ΗΤΑΝ ΚΑΛΥΤΕΡΑ Ο ΚΑΘΕΝΑΣ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΕΝΑ ΠΡΟΙΟΝ ΓΙΑ ΠΟΥΛΗΜΑ ΚΑΙ ΤΕΛΙΚΑ ΤΟ ΠΟΥΛΑΕΙ ΝΑ ΣΒΗΝΕΙ ΕΝΤΕΛΩΣ ΤΗΝ ΑΓΓΕΛΙΑ 'ΔΙΑΓΡΑΦΗ' ΠΑΡΑ ΝΑ ΓΡΑΦΕΙ ΠΟΥΛΗΘΗΚΕ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΚΑΠΟΙΟ ΝΟΗΜΑ. ΕΤΣΙ ΘΑ ΒΟΗΘΗΣΟΥΜΕ ΠΑΛΙΟΤΕΡΕΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΝΑ ΒΓΟΥΝ ΠΙΟ ΠΑΝΩ ΚΑΙ ΑΥΤΟΙ ΠΟΥ ΨΑΧΝΟΥΝ ΔΕΝ ΘΑ ΕΧΟΥΝ ΝΑ ΓΥΡΙΣΟΥΝ ΤΟΣΕΣ ΣΕΛΙΔΕΣ. ΜΕ ΕΚΤΙΜΗΣΗ ΠΡΟΣ ΟΛΟΥΣ. ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΟΝ ΧΡΟΝΟ ΣΑΣ.

Spartan
Forum-Runner

Greece


58 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 20/08/2017 :  21:48:44  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Σωστή και λογική η παρατήρηση του φίλου μας και καλώς κάνει και θέτει ένα τέτοιο θέμα.
Έχω όμως την εντύπωση ότι σε αγγελίες οι οποίες έχουν λάβει απαντήσεις, το σύστημα της ιστοσελίδας δεν δίνει
το δικαίωμα να τη σβήσει ο συγγραφέας της.Τουλάχιστον αυτό είχα αντιληφθεί παλαιότερα σε ανάλογη προσπάθειά μου.
Σ'αυτή την περίπτωση κι εφόσον ισχύει ότι αναφέρω, μόνον οι διαχειριστές του forum θα μπορούσαν να επιληφθούν
αν κρίνουν ότι υπάρχει ανάγκη.
Αυτό που εγώ θα πρότεινα ως πιό απαραίτητο και ουσιαστικό είναι ο καθένας από μας που αναρτά μία αγγελία
και εφόσον έχει ολοκληρώσει το σκοπό για τον οποίο μπήκε-κατά οιονδήποτε τρόπο-να έχει κατά νου ότι θα πρέπει
να το γνωστοποιεί εγκαίρως στους υπολοίπους του forum ώστε να μην τους παιδεύει με άσκοπες ενέργειες
από πλευράς ενδιαφερομένου.
Εμένα προσωπικά μου έχει τύχει σε αγγελία περίπου εξαμήνου που έστειλα mail για να δω αν ισχύει να μη λάβω ποτέ απάντηση!
Ας μην κάνουμε λοιπόν ότι δε μας αρέσει να μας κάνουν!
Μία άλλη λύση ίσως θα ήταν το σύστημα να αποκτήσει μία δικλείδα ασφαλείας και να διαγράφονται αυτόματα αγγελίες
που υπερβαίνουν ένα εύλογο χρονικό διάστημα δημοσίευσης.
Όπως και να 'χει καλό θα ήταν να βελτιωθεί και να αποσυμφορηθεί με κάποιον τρόπο το κομμάτι των αγγελιών!
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Teknoman
Forum-Runner

Greece


65 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 27/08/2017 :  19:47:45  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Συμφωνώ απόλυτα με τους φίλους από πάνω!! Εννοείται ότι όταν το προΐόν της αγγελίας πωλείται,η αγγελία πρέπει άμεσα να διαγράφεται από τον συγγραφέα της. Και αν τίθεται θέμα συστήματος όπως λέει ο Spartan,τότε οι διαχειριστές να επιληφθούν άμεσα επί του θέματος έτσι ώστε να μην "θάβονται" οι ενεργές αγγελίες. Νάσο πολύ σωστά το έθιξες!

"Ο ΤΟΛΜΩΝ ΝΙΚΑ"
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας
  Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο θέμα
 Εκτυπώσιμη μορφή
Μετάβαση σε:
RunningNews.gr Forum © RunningNews.gr Go To Top Of Page
Snitz Forums 2000