Nutrinews
RunningNews.gr Forum
RunningNews.gr Forum
Αρχική | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα χρήστη:
Κωδικός:
Αποθήκευση Κωδικού
Ξεχάσατε Κωδικό?

 Όλα τα Forum
 Διάφορα
 Γενική συζήτηση
 Κλήση από τροχαία!
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο θέμα
 Εκτυπώσιμη μορφή
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  

HAGI
Forum-Runner

Greece
204 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύτηκε - 25/08/2017 :  22:17:02  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Προχθές με σταμάτησε η τροχαία για έλεχγο με το αυτοκινητο μου. Δεν είχα μαζί μου το χαρτί της ασφάλειας. Ο τροχονόμος μου ζήτησε να κατέβω από το αυτοκίνητο και πήρε το μπλοκάκι για να γράψει την κλίση και πως είναι 20 ευρώ, καθώς και οτι πρέπει να στείλω Fax μεσα σε 3 ημέρες αντιγραφο του ασφαλιστηρίου μου.

Εγω του ζήτησα πολύ ευγενικά να περιμένει λίγο πριν με γράψει και οτι μπορώ να του αποδείξω οτι έχω ασφάλεια. Του είπα πως υπάρχει μια ιστοσελίδα που γράφεις το A.Φ.Μ και τον αριθμό του αυτοκινήτου και σου δείχνει αν είναι αφαλισμένο ή όχι.

Ο τροχονόμος όταν το άκουσε αυτό άρχισε να γελάει ειρωνικά και μου λέει "δεν υπάρχει τέτοια σελίδα". Του έδειξα την ιστοσελίδα, του έδειξα πως το αυτοκίνητο ήταν ασφαλισμένο και παρόλα αυτά έκοψε την κλίση και ειρωνικά μου είπε "ένας καφές είναι!!!"

Νευρίασα αρκετά αλλά του απάντησα: "Ευχαριστώ πολύ κ. εισπράκτορα......έ έ...έ κύριε τροχονόμε ήθελα να πω. Πάρτε και αυτή την μπανανούλα δώρο από μένα να την βάλετε......σε κάποιο άλλο μέρος!!"

Την μπανάνα την είχα για μετά την προπόνηση!

Γνωρίζει κάποιος αν μπορω να κάνώ ένσταση ή κάτι τέτοιο? Δεν είναι τα χρήματα αλλά η όλη συμπεριφορά.

www.endurancescience.gr

papako
Senior Forum-Runner

Greece
689 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 26/08/2017 :  11:52:30  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
νομίζω οτι έχεις δικαίωμα μέσα σε κάποιες μέρες να πας στο τμήμα τροχαίας που σε έγραψε και να υποβάλεις την ένσταση σου. Πρέπει να το γράφει πάνω στην κλήση που πήρες.

________
Στέφανος
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

kanivallos
Elite Forum-Runner

Greece


1857 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 26/08/2017 :  18:49:13  Εμφάνιση Προφίλ  Visit kanivallos Προσωπική Σελίδα  Απάντηση σε αποστρόφους
Να κάνεις ένσταση πάντως για την αμέλεια σου ακούγεται κάπως...
Το πρόστιμο ήταν για το ότι δεν είχες το ασφαλιστήριο συμβόλαιο μαζί σου (γι αυτό τόσο μικρό ποσό και με την υποχρέωση να το στείλεις με φαξ)
Αν (υποθετικά πάντα, ποτέ να μη συμβεί) εμπλακείς σε ατύχημα με ελαφρές υλικές ζημιές και ο άλλος οδηγός δεν έχει μαζί του το ασφαλιστήριο συμβόλαιο πως θα νιώσεις? ούτε φιλικό διακανονισμό μπορείς να κάνεις εκείνη την ώρα, εφόσον απαιτείται ο αριθμός ασφαλιστηρίου που σίγουρα ο οδηγός δε θα θυμάται.
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

HAGI
Forum-Runner

Greece
204 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 26/08/2017 :  20:53:23  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
quote:
Originally posted by kanivallos

Να κάνεις ένσταση πάντως για την αμέλεια σου ακούγεται κάπως...
Το πρόστιμο ήταν για το ότι δεν είχες το ασφαλιστήριο συμβόλαιο μαζί σου (γι αυτό τόσο μικρό ποσό και με την υποχρέωση να το στείλεις με φαξ)
Αν (υποθετικά πάντα, ποτέ να μη συμβεί) εμπλακείς σε ατύχημα με ελαφρές υλικές ζημιές και ο άλλος οδηγός δεν έχει μαζί του το ασφαλιστήριο συμβόλαιο πως θα νιώσεις? ούτε φιλικό διακανονισμό μπορείς να κάνεις εκείνη την ώρα, εφόσον απαιτείται ο αριθμός ασφαλιστηρίου που σίγουρα ο οδηγός δε θα θυμάται.



Να προσθέσω πως είχα αντιγραφο του ασφαλιστηρίου στο e-mail μου το οποίο επίσης του το έδειξα....

www.endurancescience.gr
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Bloom
Senior Forum-Runner

Greece
659 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 27/08/2017 :  10:24:02  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Πολύ παράδοξη αυτή η ιστορία, γιατί πρόπερσι, το βράδυ μετά τον Νυχτερινό Ημιμαραθώνιο Θεσσαλονίκης, γυρίζαμε Λάρισα και στον Πλαταμώνα μας σταμάτησε η αστυνομία. Όταν ρώτησαν πού είναι το ασφαλιστήριο, απάντησα με εντελώς βαριεστημένο ύφος, πως το αμάξι είναι ασφαλισμένο, απλά δεν το έχω μαζί μου. Πήραν την άδεια κυκλοφορίας, πήγαν ως το περιπολικό, μίλησαν στον ασύρματο, τους άκουσα να λένε "ναι, είναι ασφαλισμένο", επέστρεψαν και μας είπαν "καλό δρόμο". Έχουν σύστημα και μπορούν να το ελέγξουν επί τόπου. Όσον αφορά τη συμπεριφορά, τι να πώ; Κ...μπατσοι. Έτσι είναι όλοι τους.
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

tolismark
Forum-Runner

Greece
94 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 27/08/2017 :  13:00:34  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Οντως πλεον μπορουν να ελέγχουν αν ειναι ασφαλισμένο και δεν χρειαζεται να εχεις μαζι σου το ασφαλιστήριο, οπως ακριβως και με τα τέλη κυκλοφορίας που πλεον δεν κολλάς αυτοκολλητα γιατι βλέπουν on line οτι ειναι πληρωμένα. Στην συγκεκριμενη περιπτωση και εφοσον του έδειξες στο mail σου το ασφαλιστήριο (και φυσικα θα μπορούσε να το διασταυρώσει και αυτος) , προφανως έπεσες στην περιπτωση του ανθρώπου που το μυαλο του παει μεχρι ενα σημειο (..και αυτο πολυ κοντινο). Σιγουρα δεν ειναι θεμα χρηματων γιατι με έγκαιρη πληρωμη θα δωσεις 10€, αλλα ειναι το γαμωτο. Στην θεση σου αν ειχα χρονο θα εκανα μια βολτα απο τη τροχαία να κανω μια ένσταση μηπως και ξεκολλήσει κανα μυαλο.
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

kanivallos
Elite Forum-Runner

Greece


1857 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 27/08/2017 :  14:17:14  Εμφάνιση Προφίλ  Visit kanivallos Προσωπική Σελίδα  Απάντηση σε αποστρόφους
Κολόμπατσοι ο ένας, κολλημένα μυαλά ο άλλος. Πάντως σίγουρα ΔΕΝ φταίει ο οδηγός που έχει ξεχάσει το ασφαλιστήριο συμβόλαιο. Τα βάζουμε με το εκτελεστικό όργανο που δουλειά του είναι να ελέγχει την τήρηση των νόμων. Κομπλεξικοί υπάρχουν παντού και σε κάθε επάγγελμα, κολόμπατσος ο τροχονόμος που έκανε τη δουλειά του, ευγενής και μορφωμένος ο τροχονόμος που έκανε τα στραβά μάτια στο ότι δεν υπήρχε στο αυτοκίνητο το ασφαλιστήριο συμβόλαιο, εφόσον το επιβεβαίωσε με το κομπιούτερ.
Ο νόμος λέει ξεκάθαρα τι παραστατικά χρειάζονται σε όχημα εν κινήσει.
Αλήθεια, αν το περιστατικό αυτό γινόταν στη Γερμανία ή την Αγγλία τι θα λέγατε? Θα τα ρίχνατε στον τροχονόμο?

Κύριοι, δεν είμαι ούτε υπερασπίζομαι τροχονόμους, απλώς λέω την ταπεινή μου γνώμη για αυτό που θεωρώ σωστό και δίκαιο.
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

HAGI
Forum-Runner

Greece
204 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 27/08/2017 :  15:51:54  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
quote:
Originally posted by kanivallos

Κολόμπατσοι ο ένας, κολλημένα μυαλά ο άλλος. Πάντως σίγουρα ΔΕΝ φταίει ο οδηγός που έχει ξεχάσει το ασφαλιστήριο συμβόλαιο. Τα βάζουμε με το εκτελεστικό όργανο που δουλειά του είναι να ελέγχει την τήρηση των νόμων. Κομπλεξικοί υπάρχουν παντού και σε κάθε επάγγελμα, κολόμπατσος ο τροχονόμος που έκανε τη δουλειά του, ευγενής και μορφωμένος ο τροχονόμος που έκανε τα στραβά μάτια στο ότι δεν υπήρχε στο αυτοκίνητο το ασφαλιστήριο συμβόλαιο, εφόσον το επιβεβαίωσε με το κομπιούτερ.
Ο νόμος λέει ξεκάθαρα τι παραστατικά χρειάζονται σε όχημα εν κινήσει.
Αλήθεια, αν το περιστατικό αυτό γινόταν στη Γερμανία ή την Αγγλία τι θα λέγατε? Θα τα ρίχνατε στον τροχονόμο?

Κύριοι, δεν είμαι ούτε υπερασπίζομαι τροχονόμους, απλώς λέω την ταπεινή μου γνώμη για αυτό που θεωρώ σωστό και δίκαιο.



Φυσικά να κάνουν την δουλειά τους. Δεν έχω τίποτα με τους αστυνομικούς. Έχω αδερφό και πολλούς συγγενείς και φίλους που είναι και οι ίδιοι αστυνομικοί. Σέβομαι την δουλειά που κάνουν. Αν το αυτοκινήτο ήταν ανασφάλιστο τότε ναι.......αλλά να του δείχνεις το αντίγραφο του ασφαλιστηρίου σε e-mail και να σε γράφει είναι κάπως....! Είναι σαν να με γράφει επειδή έχω το "φαρμακείο" μαζί μου αλλά δεν έχει μέσα Betadine.

Πλέον έχω φροντίσει να το εκτυπώσω και να έχω μάζι μου ολα τα απαραίτητα χαρτιά για τα ΠΑΝΤΑ, από ενημερωμένη κάρτα καυσαερίων, ΚΤΕΟ....... μέχρι τρίγωνα, λειτουργικούς πυροσβεστήρες, ενημερωμένο φαρμακείο, γιλεκάκι φωσφοριζέ κ.τ.λ!

Ενας κάφες είναι άλλωστε! Μόνο που τώρα τελευταία για να ζούμε σε αυτό το μπ@υρδέλο και να είμαστε "ενταγμένοι" στο σύστημα πληρώνουμε τόσους πολλούς καφέδες "με το έτσι θέλω" που στα παραπάνω χαρτιά σύντομα θα προστεθεί και αυτό του ΤΡΕΛΟΧΑΡΤΟΥ!

www.endurancescience.gr
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

tolismark
Forum-Runner

Greece
94 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 27/08/2017 :  19:17:03  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
quote:
Originally posted by kanivallos

Κολόμπατσοι ο ένας, κολλημένα μυαλά ο άλλος. Πάντως σίγουρα ΔΕΝ φταίει ο οδηγός που έχει ξεχάσει το ασφαλιστήριο συμβόλαιο. Τα βάζουμε με το εκτελεστικό όργανο που δουλειά του είναι να ελέγχει την τήρηση των νόμων. Κομπλεξικοί υπάρχουν παντού και σε κάθε επάγγελμα, κολόμπατσος ο τροχονόμος που έκανε τη δουλειά του, ευγενής και μορφωμένος ο τροχονόμος που έκανε τα στραβά μάτια στο ότι δεν υπήρχε στο αυτοκίνητο το ασφαλιστήριο συμβόλαιο, εφόσον το επιβεβαίωσε με το κομπιούτερ.
Ο νόμος λέει ξεκάθαρα τι παραστατικά χρειάζονται σε όχημα εν κινήσει.
Αλήθεια, αν το περιστατικό αυτό γινόταν στη Γερμανία ή την Αγγλία τι θα λέγατε? Θα τα ρίχνατε στον τροχονόμο?
Κύριοι, δεν είμαι ούτε υπερασπίζομαι τροχονόμους, απλώς λέω την ταπεινή μου γνώμη για αυτό που θεωρώ σωστό και δίκαιο.


Φιλε μου kanivalle,προφανως και θελουμε απο την αστυνομία να κανει την δουλεια της, στην προκειμένη περιπτωση ο συγκεκριμένος νομίζει πως εκανε την δουλεια του. Αν το όχημα ειναι ασφαλισμένο μπορει να το τσεκαρει μεσω της υπηρεσίας του σε δυο λεπτα, πραγμα που στην προκειμένη περιπτωση δεν χρειαζόταν εφοσον ο άνθρωπος του εδειξε σε ηλεκτρονικη μορφη (mail) το ασφαλιστήριο.
Με βάση τις τελευταίες αλλαγές στη νομοθεσία (Νόμος 4261, Άρθρο 169, ΦΕΚ Α 107 05/05/14), εχει καταργηθεί το ειδικό σήμα ασφάλισης.
http://asfalistroulis.blogspot.gr/2015/12/pote-ena-hlektronikhs-morfhs-asfalisthrio-einai-egkyro-stoys-elegxoys-ths-troxaias.html



Edited by - tolismark on 27/08/2017 21:05:09
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

tolismark
Forum-Runner

Greece
94 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 27/08/2017 :  19:24:36  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Με λιγα λογια φιλε HAGI , πας στην τροχαία και τους εξηγείς πως έδειξες στον συνάδελφο τους το ηλεκτρονικό ασφαλιστήριο και παρολαυτα σου βεβαίωσε κλήση. Νομικά και λογικα πρεπει να σου την "σβήσουν" και τα 20€ της κλήσης αν θα τα πιεις καφε ή θα τα κανεις κατι αλλο, θα το αποφασισεις εσυ και οχι το όργανο της τάξης.
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Rigelian
Master Forum-Runner

Greece
10616 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 27/08/2017 :  19:47:12  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
"Κ...μπατσοι. Έτσι είναι όλοι τους."
Ωραία γενίκευση! Όπου μπάτσοι μπορούμε να βάλουμε γυναίκες, ταξιτζήδες, πολιτικοί, αριστεροί, δεξιοί, φαρμακοποιοί, εβραίοι, μαύροι, αστοί, κτλ κτλ και ιδού ο φασισμός ανεξαρτήτως χρώματος!

Edited by - Rigelian on 27/08/2017 19:47:37
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

dim_giot_
Newbie Forum Runner

26 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 28/08/2017 :  18:28:13  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
φίλοι συναθλητές, ας μην μαλώνουμε και ας δοθεί ένα τέλος σε αυτό το topic.
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

ANASTASIOS
Master Forum-Runner

Greece


6135 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 28/08/2017 :  22:02:52  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
quote:
Originally posted by tolismark

quote:
Originally posted by kanivallos

Κολόμπατσοι ο ένας, κολλημένα μυαλά ο άλλος. Πάντως σίγουρα ΔΕΝ φταίει ο οδηγός που έχει ξεχάσει το ασφαλιστήριο συμβόλαιο. Τα βάζουμε με το εκτελεστικό όργανο που δουλειά του είναι να ελέγχει την τήρηση των νόμων. Κομπλεξικοί υπάρχουν παντού και σε κάθε επάγγελμα, κολόμπατσος ο τροχονόμος που έκανε τη δουλειά του, ευγενής και μορφωμένος ο τροχονόμος που έκανε τα στραβά μάτια στο ότι δεν υπήρχε στο αυτοκίνητο το ασφαλιστήριο συμβόλαιο, εφόσον το επιβεβαίωσε με το κομπιούτερ.
Ο νόμος λέει ξεκάθαρα τι παραστατικά χρειάζονται σε όχημα εν κινήσει.
Αλήθεια, αν το περιστατικό αυτό γινόταν στη Γερμανία ή την Αγγλία τι θα λέγατε? Θα τα ρίχνατε στον τροχονόμο?
Κύριοι, δεν είμαι ούτε υπερασπίζομαι τροχονόμους, απλώς λέω την ταπεινή μου γνώμη για αυτό που θεωρώ σωστό και δίκαιο.


Φιλε μου kanivalle,προφανως και θελουμε απο την αστυνομία να κανει την δουλεια της, στην προκειμένη περιπτωση ο συγκεκριμένος νομίζει πως εκανε την δουλεια του. Αν το όχημα ειναι ασφαλισμένο μπορει να το τσεκαρει μεσω της υπηρεσίας του σε δυο λεπτα, πραγμα που στην προκειμένη περιπτωση δεν χρειαζόταν εφοσον ο άνθρωπος του εδειξε σε ηλεκτρονικη μορφη (mail) το ασφαλιστήριο.
Με βάση τις τελευταίες αλλαγές στη νομοθεσία (Νόμος 4261, Άρθρο 169, ΦΕΚ Α 107 05/05/14), εχει καταργηθεί το ειδικό σήμα ασφάλισης.
http://asfalistroulis.blogspot.gr/2015/12/pote-ena-hlektronikhs-morfhs-asfalisthrio-einai-egkyro-stoys-elegxoys-ths-troxaias.html







Aυτό ακριβώς.Ολα τα άλλα είναι απλά κουβέντες να περνάμε την ώρα μας.Εχουν κομπιούτερ και μπορούν να τσεκάρουν τα πάντα πλέον.

Δεν έχει σημασία πόσο αργά πάς αρκεί να μην σταματάς.
Ανθρωπος που γελά δεν είναι απαραίτητα ευτυχισμένος,δυνατός είναι.
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

petransfhp
Advanced Forum-Runner

296 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 29/08/2017 :  22:39:47  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
quote:
Originally posted by ANASTASIOS

quote:
Originally posted by tolismark

quote:
Originally posted by kanivallos

Κολόμπατσοι ο ένας, κολλημένα μυαλά ο άλλος. Πάντως σίγουρα ΔΕΝ φταίει ο οδηγός που έχει ξεχάσει το ασφαλιστήριο συμβόλαιο. Τα βάζουμε με το εκτελεστικό όργανο που δουλειά του είναι να ελέγχει την τήρηση των νόμων. Κομπλεξικοί υπάρχουν παντού και σε κάθε επάγγελμα, κολόμπατσος ο τροχονόμος που έκανε τη δουλειά του, ευγενής και μορφωμένος ο τροχονόμος που έκανε τα στραβά μάτια στο ότι δεν υπήρχε στο αυτοκίνητο το ασφαλιστήριο συμβόλαιο, εφόσον το επιβεβαίωσε με το κομπιούτερ.
Ο νόμος λέει ξεκάθαρα τι παραστατικά χρειάζονται σε όχημα εν κινήσει.
Αλήθεια, αν το περιστατικό αυτό γινόταν στη Γερμανία ή την Αγγλία τι θα λέγατε? Θα τα ρίχνατε στον τροχονόμο?
Κύριοι, δεν είμαι ούτε υπερασπίζομαι τροχονόμους, απλώς λέω την ταπεινή μου γνώμη για αυτό που θεωρώ σωστό και δίκαιο.


Φιλε μου kanivalle,προφανως και θελουμε απο την αστυνομία να κανει την δουλεια της, στην προκειμένη περιπτωση ο συγκεκριμένος νομίζει πως εκανε την δουλεια του. Αν το όχημα ειναι ασφαλισμένο μπορει να το τσεκαρει μεσω της υπηρεσίας του σε δυο λεπτα, πραγμα που στην προκειμένη περιπτωση δεν χρειαζόταν εφοσον ο άνθρωπος του εδειξε σε ηλεκτρονικη μορφη (mail) το ασφαλιστήριο.
Με βάση τις τελευταίες αλλαγές στη νομοθεσία (Νόμος 4261, Άρθρο 169, ΦΕΚ Α 107 05/05/14), εχει καταργηθεί το ειδικό σήμα ασφάλισης.
http://asfalistroulis.blogspot.gr/2015/12/pote-ena-hlektronikhs-morfhs-asfalisthrio-einai-egkyro-stoys-elegxoys-ths-troxaias.html







Aυτό ακριβώς.Ολα τα άλλα είναι απλά κουβέντες να περνάμε την ώρα μας.Εχουν κομπιούτερ και μπορούν να τσεκάρουν τα πάντα πλέον.

Δεν έχει σημασία πόσο αργά πάς αρκεί να μην σταματάς.
Ανθρωπος που γελά δεν είναι απαραίτητα ευτυχισμένος,δυνατός είναι.







Η εφαρμογή που έχει η τροχαία για να διαπιστώνει εάν το όχημα είναι ασφαλισμένο είναι πιλοτική , δεν μπορεί επίσημα να σου πει 100% ότι είναι ασφαλισμένο ή όχι . Σε κάποιο ατύχημα δηλ που πρέπει να γίνουν όλα νομότυπα ο τροχονόμος εάν δεν υπάρχει το ασφαλιστήριο συμβόλαιο θα πρέπει να βεβαίωσει κανονικά την παράβαση αλλιώς θα πάει για παράβαση καθήκοντος.

Επίσης θα πρέπει να γνωρίζετε ότι δεν λαμβάνεται υπόψην έγγραφο το οποίο είναι σε ηλεκτρονική μορφή, όπως το ασφαλιστήριο σε e mail , θα πρέπει να είναι έγγραφο σε φυσική μορφή! Ένας λόγος είναι η πλαστότητα η οποία γίνεται πολύ πιο εύκολα κτλ .
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Rigelian
Master Forum-Runner

Greece
10616 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 01/09/2017 :  14:07:46  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
HAGI, τι έγινε τελικά;
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

HAGI
Forum-Runner

Greece
204 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 01/09/2017 :  14:25:02  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
quote:
Originally posted by Rigelian

HAGI, τι έγινε τελικά;



Τελικά ο διοικητής δέχθηκε την ένσταση και έσβησε την κλήση.
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας
  Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο θέμα
 Εκτυπώσιμη μορφή
Μετάβαση σε:
RunningNews.gr Forum © RunningNews.gr Go To Top Of Page
Snitz Forums 2000