Nutrinews
RunningNews.gr Forum
RunningNews.gr Forum
Αρχική | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα χρήστη:
Κωδικός:
Αποθήκευση Κωδικού
Ξεχάσατε Κωδικό?

 Όλα τα Forum
 Τα πάντα για το τρέξιμο
 Ερωτήματα & Προβληματισμοί
 Φωτογραφίες από το marathon-photos
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο θέμα
 Εκτυπώσιμη μορφή
Previous Page
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα
Page: of 2

TRYPOKARYDOS
Elite Forum-Runner



1213 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 10/11/2007 :  14:26:03  Εμφάνιση Προφίλ  Visit TRYPOKARYDOS Προσωπική Σελίδα  Απάντηση σε αποστρόφους
quote:
Originally posted by nikats

quote:
Originally posted by TRYPOKARYDOS

Περαστε και απο την Γραβιας κατω στην Αθηνα να βρειτε κι εκει φωτογραφιες οπως καθε χρονο.

Ο Έρωτας ειν' ο ύστατος παράνομος.


Λυπάμαι που θα το πώ, αλλά είχα ...τραυματική εμπειρία (στην τσέπη μου) στο παρελθόν, σέ/στό; εν λόγω φωτογραφικό κατάστημα.
Ειδικά εγώ, που δεν μ αρέσει να μου λένε: "Θα πάρεις και αυτά (πόζες-διαστάσεις) ή τίποτα"
Κάποιοι αρνήθηκαν ευγενικά " Bάλτες στο... συρτάρι σου!" Εγώ -μετά απο πιέσεις και τηλεφωνήματα στο κινητό μου και στη δουλειά μου-πλήρωσα το 2πλάσιο απ οτι συζητάτε αυτές τις μέρες, για τις ίδιες πόζες σε διαφορετικές διαστάσεις!. ΠΡΟΣΟΧΗ λοιπόν.

Carpe viam



Nαι με το "θα παρεις αυτα σε αυτες τις διαστασεις κτλ" που αναφερεις , δεν εχεις και αδικο.Απλα εδωσα την πληροφορια που γνωριζα και μετα ο καθενας κανει οτι καταλαβαινει.

Ο Έρωτας ειν' ο ύστατος παράνομος.
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

huskarl
Senior Forum-Runner



855 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 10/11/2007 :  15:00:12  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Πέρυσι χρέωνε 10 ευρώ την κάθε πόζα και στην έδινε σε 3 διαστάσεις από 10x15 εώς 20x30 αν θυμάμαι καλά. Ή όλες ή τίποτα. Φυσικά ούτε λόγος για jpg.
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Carol
Senior Forum-Runner

Greece


585 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 11/11/2007 :  00:44:35  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
quote:
Originally posted by thrax

Πράγματι είναι "κατεβάσιμες" οι φωτο των δρόμων. Ευχαριστούμε τη Νεστλέ. Αν θες βέβαια και τα σχετικά διακοσμιτικά (λεζάντα και επίδοση και εκτυπώσεις) τότε πληρώνεις κανονικά. Εγώ πάντως παρήγγειλα και το χρόνο μου να τον βλέπω και να μην το πιστεύω. Επίσης είναι η τελευταία φορά που τρέχω χωρίς γυαλιά ηλίου. Οι γκριμάτσες που κάνω τερματίζοντας είναι απίστευτες!

Άστα φίλε, στο τρέξιμο είμαι...



Geia sou re Thrax me tis "katevasimes" fotografies sou!!!
An exeis dilosei diefthynsi, o xronos tha sou erthei se diploma typomenos apo tin organotiki epitropi. Den peirazoun vre oi grimatses!!! Giati na kryfteis piso apo ta gyalia iliou?
Kserete ti epatha ego stin teliki eftheia? Eixa parei proti fora na akouso mousiki se agona, kai otan bika sto Kallimarmaro, mou bike to USB mesa sto sortsaki!!! Entelos omos!!! Xaxaxa!!!! Kai espefsa na to vgalo, mi me pareksigisoun kiolas...

"Δε θυμόμουν ποτέ να ένιωσα μετά το τρέξιμο χειρότερα απ' όσο πριν από το τρέξιμο."
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

nikats
The Book

Greece


6332 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 11/11/2007 :  08:04:49  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
quote:
Originally posted by TRYPOKARYDOS

quote:
Originally posted by nikats

quote:
Originally posted by TRYPOKARYDOS

Περαστε και απο την Γραβιας κατω στην Αθηνα να βρειτε κι εκει φωτογραφιες οπως καθε χρονο.

Ο Έρωτας ειν' ο ύστατος παράνομος.


Λυπάμαι που θα το πώ, αλλά είχα ...τραυματική εμπειρία (στην τσέπη μου) στο παρελθόν, σέ/στό; εν λόγω φωτογραφικό κατάστημα.
Ειδικά εγώ, που δεν μ αρέσει να μου λένε: "Θα πάρεις και αυτά (πόζες-διαστάσεις) ή τίποτα"
Κάποιοι αρνήθηκαν ευγενικά " Bάλτες στο... συρτάρι σου!" Εγώ -μετά απο πιέσεις και τηλεφωνήματα στο κινητό μου και στη δουλειά μου-πλήρωσα το 2πλάσιο απ οτι συζητάτε αυτές τις μέρες, για τις ίδιες πόζες σε διαφορετικές διαστάσεις!. ΠΡΟΣΟΧΗ λοιπόν.

Carpe viam



Nαι με το "θα παρεις αυτα σε αυτες τις διαστασεις κτλ" που αναφερεις , δεν εχεις και αδικο.Απλα εδωσα την πληροφορια που γνωριζα και μετα ο καθενας κανει οτι καταλαβαινει.

Ο Έρωτας ειν' ο ύστατος παράνομος.


Εσυ καλά έκανες, ειναι κρίμα να την πατήσει σαν αδαής καποιος απ τους ενθουσιώδεις νέους μας. Και φέτος -πολύ ευχάριστο αυτό- μπήκαν πολλοί ακόμα στο club.

Carpe viam
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Dejan
Master Forum-Runner

Greece


3884 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 11/11/2007 :  11:28:18  Εμφάνιση Προφίλ  Visit Dejan Προσωπική Σελίδα  Απάντηση σε αποστρόφους
Θέλω και εγώ τις φωτογραφίες μου

______________________
* It's a beautiful life *
Everything comes to an end, life must go on.... Enjoy it...
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας
Page: of 2 Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
Προηγούμενη σελίδα
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο θέμα
 Εκτυπώσιμη μορφή
Μετάβαση σε:
RunningNews.gr Forum © RunningNews.gr Go To Top Of Page
Snitz Forums 2000