Nutrinews
RunningNews.gr Forum
RunningNews.gr Forum
Αρχική | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα χρήστη:
Κωδικός:
Αποθήκευση Κωδικού
Ξεχάσατε Κωδικό?

 Όλα τα Forum
 Τα πάντα για το τρέξιμο
 Εξοπλισμός
 Απο Asics Nimbus 20 σε New Balance Fuelcore Sonic
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο θέμα
 Εκτυπώσιμη μορφή
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  

stressbuster
Forum-Runner



56 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύτηκε - 31/08/2018 :  11:49:43  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Σκέφτομαι να αγορασω και δευτερο ζευγαρι το οποιο λογικα θα χρησιμοποιησω και στον ΑΜΑ.
Στις προπονήσεις φοραω τα asics η συζυγος μου τρεχει με τα NB που γραφω στον τιτλο και είναι πολύ ευχαριστημενη.
Τα asics είναι αρκετα μαλακα, θα ηθελα κατι λιγο ποιο σκληρο αλλα να μην μου φυγουν η μεση και τα γονατα(το ένα γονατο εχει ένα μερεμετι που του εχω κανει με 6 καρφια στήριξης εκει μεσα, οποτε το cushioning το χρειαζομαι ισως όχι στον βαθμου του nimbus.
Καμμια προταση σε NB καθως εχω μεγαλη εκπτωση?
Ευχαριστω και καλημερα

stressbuster
Forum-Runner



56 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 10/09/2018 :  10:42:39  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Τελικα πηρα τα NB fuelcore sonic. Αυτά χρησιμοποιησε η συζυγος περυσι στην κλασσικη και εμεινε απολυτα ευχαριστημενη.Βεβαια εκεινη είναι 50 κιλα, οποτε αναρωτιομουν εγω που είμαι 80 κιλα ποσο ανεση και προστασια θα μου προσφερει ένα παπουτσι 240γρ σε σχεση με το Nimbus των 310γρ?

Η πρωτη δοκιμη ηταν δυνατο τεστ που ολοκληρωθηκε με επιτυχια.

Μετα από μια προπονηση που βγηκα off για 2 ημερες, με πονους στα καλαμια , αποφασισα να φορεσω την Κυριακη για το 30αρι τα ΝΒ που παρελαβα την προηγουμενη μερα.

Ειχα μαζι και τα nimbus σε περιπτωση που δεν καθονταν καλα τα ΝΒ.

Ποιο σκληρο παπουτσι το ΝΒ αλλα ποιο γρηγορο πολύ ελαφρυ και παρα πολύ ανετο.

Δεν ενοιωσα να κοπανιέμαι ποδια γονατα μεση όλα μια χαρα και το παπουτσι δεν εχει κορδονια , κλεινει με Boa καιμπορω να πω ότι εμεινα ευχαριστημένος από την επιλογή.

Η τιμη ηταν ενδιαφερουσα που παραλαβαμε 3 ζευγάρια άλλο ένα για την συζυγο και ένα για το μικρο μας αντρακι.



Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας
  Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο θέμα
 Εκτυπώσιμη μορφή
Μετάβαση σε:
RunningNews.gr Forum © RunningNews.gr Go To Top Of Page
Snitz Forums 2000