Nutrinews
RunningNews.gr Forum
RunningNews.gr Forum
Αρχική | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα χρήστη:
Κωδικός:
Αποθήκευση Κωδικού
Ξεχάσατε Κωδικό?

 Όλα τα Forum
 Τα πάντα για το τρέξιμο
 Εξοπλισμός
 Αγορα budget παπουτσιων για τρεξιμο
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο θέμα
 Εκτυπώσιμη μορφή
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  

Tops2174
Newbie Forum Runner

1 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύτηκε - 22/11/2018 :  16:19:54  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Καλησπερα!Ειμαι νεος στον χωρο και ενδιαφερομαι για την αγορα budget vfm παπουτσιου για τρεξιμο (40 λεπτα 3 φορες την εβδομαδα) και για sprint(3 100ρια 3 φορες την εβδομαδα) ενοψει black friday.Μπορειτε να με βοηθησετε;

Chris44
Forum-Runner

Greece


121 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 23/11/2018 :  00:30:53  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Τα Reebok printsmooth Clip ulkt στα 37 ευρώ αυτή τη στιγμή σε Adidas Outlet και τα Nike Zoom fly στα 64 ευρώ στο Outlet της Nike. Το 1ο το έχω είναι πολύ ελαφρύ και καλό για προπονήσεις. Από το 2ο έχω την έκδοση fly knit που είναι ακριβότερη αλλά η σόλα είναι παρόμοια, γενικά πολύ σκληρότερη και με bounce. Για 100άρια δεν είμαι ειδικός αλλά αν κάνεις σε ταρτάν μήπως χρειάζεσαι ειδικά παπούτσια με Spikes?
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

HarisPs
Newbie Forum Runner



39 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 23/11/2018 :  09:29:11  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Δεν υπάρχει λόγος να δώσεις παραπάνω χρήματα για 9 κατοστάρια τη βδομάδα. Κάνε τα με τα άλλα παπούτσια. Δεν ξέρω βέβαια ηλικία και πόσο θες να ασχοληθείς με στίβο κανονικά,αλλά και πάλι, αν ξεκινάς τώρα, δεν έχεις λόγο να ξοδευτείς. Αν ψηθείς να δουλέψεις πάνω στο ταρτάν, το ξανακοιτάς...
Για budget παπούτσια θα βρεις σίγουρα σε outlet και στοκάδικα, και αν είσαι τυχερός μπορείς να βρεις χαμηλές τιμές σε εξαιρετικά κομμάτια που έχουν ξεμείνει.

---------
Σημασία δεν έχει το ταξίδι, αλλά τι θα φάμε όταν φτάσουμε!
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας
  Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο θέμα
 Εκτυπώσιμη μορφή
Μετάβαση σε:
RunningNews.gr Forum © RunningNews.gr Go To Top Of Page
Snitz Forums 2000