Nutrinews
RunningNews.gr Forum
RunningNews.gr Forum
Αρχική | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα χρήστη:
Κωδικός:
Αποθήκευση Κωδικού
Ξεχάσατε Κωδικό?

 Όλα τα Forum
 Τα πάντα για το τρέξιμο
 Επικαιρότητα
 Οι τεκτονες της Ναυπακτου μου στερουν τον υπνο
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο θέμα
 Εκτυπώσιμη μορφή
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  

nikkapen
Advanced Forum-Runner



215 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύτηκε - 14/09/2019 :  21:23:00  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Καλησπερα.Ονομαζομαι Ν.Κ. (το email μου ειναι glyfa@hotmail.gr,μπορω να δωσω καθε πληροφορια σε οποιον ενδιαφερεται) και κατοικω στη Ναυπακτο.Ειμαι ιδιωτικος υπαλληλος και μαραθωνοδρομος.Θεωρωντας οτι πρεπει εκτος απο το τρεξιμο να εχουμε και αλλες ευαισθησιες και μην εχοντας αλλο τροπο να αντιδρασω θα σας εκθεσω τον προσωπικο μου Γολγοθα στην πολη που ζω.Οι τεκτονες της Ναυπακτου με τυραννανε χρονια συστηματικα.Ηδη απο το 2011, μου στερησαν τον μεσημεριανο υπνο ολοκληρωτικα για 4,5 χρονια.Κατα διαστηματα με ξυπναγαν και μεσα στη νυχτα ή νωρις το πρωι.Το 2010 με τρακαραν.Χρονια δε με αφηναν να προετοιμαστω για τις εξετασεις συμβολαιογραφιας.Καθημερινα με προσβαλλουν και με βριζουν στην Τραπεζα οπου εργαζομαι.Κανουν και αλλες αθλιοτητες,τις ξεπερναω ομως.Τα τελευταια χρονια αγαπησα το τρεξιμο και ιδιαιτερα τον μαραθωνιο και προκυπτει επιτακτικα η αναγκη της ξεκουρασης.Το 2017 στις 7 εβδομαδες της προετοιμασιας για τον μαραθωνιο της Κρακοβιας είναι ζητημα αν κοιμηθηκα 2 ή 3 φορες μεσημερι.Αυτο το καταφερνουν με χυδαιες βρισιες,κορνες ή άλλο συγχρονο εξοπλισμο.Ο Θεος χαλασε τα σχεδια τους και εκανα 3.13.Να ξεκαθαρισω οτι δεν στρεφομαι εναντιον του Τεκτονισμου γενικα.Γνωριζω την προσφορα του στους αγωνες για την ελευθερια,το κοινωνικο εργο του,τους διακεκριμενους πολιτες που υπηρξαν τεκτονες κλπ.Κατηγορω ευθεως τους τεκτονες της Ναυπακτου.Ειναι μνησικακοι,μοχθηροι,προστυχοι,ανερματιστοι.Με εχουν βλαψει πολυ.Κυνικα λενε πως αν ημουν δικος τους θα μου φερονταν καλυτερα.Χτες το βραδυ μεχρι τις 3 τα ξημερωματα με βριζαν χυδαια κατω απο το σπιτι μου και ξεφτιλιζαν χυδαια την 23χρονη αδερφη μου.Ετσι <<εχτιζαν τον Ναο της Αρετης>> οι συγκεκριμενοι ευαισθητοι συμπολιτες μου.Αυτα που υφισταμαι τοσα χρονια απο τους τεκτονες της περιοχης μου ειναι ντροπη για τον ελληνικο Τεκτονισμο.Μπορω να ενημερωσω οποιον θελει.24 Νοεμβριου τρεχω στον μαραθωνιο της Φλωρεντιας και απειλουν οτι θα με ξυπνανε,βριζουν κλπ.Χαιρομαι για τις επιτυχιες των φιλων μου δρομεων,λυπαμαι ομως γιατι ολοι χορταινουν υπνο και τρεχουν ησυχοι χωρις να βριζονται και να ξεφτιλιζονται.Χαιρετε
































Τρεχω αρα υπαρχω.
  Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο θέμα
 Εκτυπώσιμη μορφή
Μετάβαση σε:
RunningNews.gr Forum © RunningNews.gr Go To Top Of Page
Snitz Forums 2000