Nutrinews
RunningNews.gr Forum
RunningNews.gr Forum
Αρχική | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα χρήστη:
Κωδικός:
Αποθήκευση Κωδικού
Ξεχάσατε Κωδικό?

 Όλα τα Forum
 Τα πάντα για το τρέξιμο
 Οι Αγώνες μας
 Αυθεντικός Μαραθώνιος 2021 ????
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο θέμα
 Εκτυπώσιμη μορφή
Next Page
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα
Page: of 13

Kimonas
Forum-Runner

Greece


193 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύτηκε - 30/06/2021 :  19:39:16  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Καλησπέρα

Έχετε καμία πρόβλεψη για τον Μαραθώνιο της Αθήνας ?
Θα γίνει ? Και αν ναι, πότε θα ανοίξουν οι εγγραφές ?

G. ASIMAS
Forum-Runner

Greece
139 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 01/07/2021 :  00:42:02  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Ούτε με σφαίρες δεν το βλέπω να γίνεται και φέτος ....ότι προλαβουμε να τρέξουμε μέχρι τα μέσα Οκτώβρη....

BAD WORKOUT IS NO WORKOUT
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Rigelian
Master Forum-Runner

Greece
10616 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 01/07/2021 :  10:47:47  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Έτσι ακριβώς...
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

ZOISK
Newbie Forum Runner

Greece
47 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 03/07/2021 :  12:40:46  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Ίσως εφαρμοστεί το μοντέλο του 2020. Προκήρυξη αγώνα - είσπραξη χρημάτων από εγγραφές - ακύρωση αγώνα.
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Deorum
Moderator

Greece
7283 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 03/07/2021 :  15:00:27  Εμφάνιση Προφίλ  Visit Deorum Προσωπική Σελίδα  Απάντηση σε αποστρόφους
Ο αγώνας θα γίνει ως συνήθως, και μάλιστα όπως ο ΗΜΙ θα είναι μόνο για εμβολιασμένους. Πιστεύω ότι φέτος δεν θα ακυρωθεί ξανά.
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

G. ASIMAS
Forum-Runner

Greece
139 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 03/07/2021 :  15:45:10  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
quote:
Originally posted by Deorum

Ο αγώνας θα γίνει ως συνήθως, και μάλιστα όπως ο ΗΜΙ θα είναι μόνο για εμβολιασμένους. Πιστεύω ότι φέτος δεν θα ακυρωθεί ξανά.



Άκουσες κάπου ότι ο ημι θα είναι μόνο για εμβολιασμενους?
Άνοιξαν οι εγγραφές?

BAD WORKOUT IS NO WORKOUT
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

ANASTASIOS
Master Forum-Runner

Greece


6135 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 03/07/2021 :  15:53:32  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Ακομα τπτ δεν ειναι σιγουρο.Εν αναμονη ανακοινωσεων.

Δεν έχει σημασία πόσο αργά πάς αρκεί να μην σταματάς.
Ανθρωπος που γελά δεν είναι απαραίτητα ευτυχισμένος,δυνατός είναι.
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

ZOISK
Newbie Forum Runner

Greece
47 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 03/07/2021 :  22:31:22  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Αυτό ακούγεται. Είναι τουλάχιστον λυπηρό, όμως, ο ΣΕΓΑΣ να διαχωρίζει τους δρομείς.
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

G. ASIMAS
Forum-Runner

Greece
139 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 04/07/2021 :  01:02:06  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
quote:
Originally posted by ZOISK

Αυτό ακούγεται. Είναι τουλάχιστον λυπηρό, όμως, ο ΣΕΓΑΣ να διαχωρίζει τους δρομείς.



Πιο λυπηρό είναι να υπάρχει ακόμα κόσμος που δεν έχει κάνει εμβόλιο και να το παίζει τρελιτσα πουλώντας θεωρίες...Αύριο μεθαύριο όμως θα ξέρω ποιος θα είναι υπεύθυνος αν ξανακλεισω το μαγαζι μου ή τα παιδιά μου ξανακλειστουν σπίτι με τηλεκπαιδευσεις και λοιπές ηλιθιότητες
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

MARIOS2020
Advanced Forum-Runner

275 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 04/07/2021 :  01:17:42  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Εγώ δεν θα κάνω το εμβόλιο και ας μην ξανατρέξω ποτε!!! Δεν σκοπέυω να ρισκάρω την ζωή μου με σκευάσματα που δεν έχουν δοκιμαστεί για 6 μήνες προστασία!!



quote:
Originally posted by G. ASIMAS

quote:
Originally posted by ZOISK

Αυτό ακούγεται. Είναι τουλάχιστον λυπηρό, όμως, ο ΣΕΓΑΣ να διαχωρίζει τους δρομείς.



Πιο λυπηρό είναι να υπάρχει ακόμα κόσμος που δεν έχει κάνει εμβόλιο και να το παίζει τρελιτσα πουλώντας θεωρίες...Αύριο μεθαύριο όμως θα ξέρω ποιος θα είναι υπεύθυνος αν ξανακλεισω το μαγαζι μου ή τα παιδιά μου ξανακλειστουν σπίτι με τηλεκπαιδευσεις και λοιπές ηλιθιότητες

Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

maiko
Forum-Runner

Greece
75 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 04/07/2021 :  06:38:24  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Ωραία ας μην το κάνεις κι ας μη τρέξεις πότε είναι θέμα δικό σου αλλά δεν το αναφέρεις δημόσια όπως δεν αναφέρω κι εγώ ότι εμβολιαστηκα μήπως και ξεμπερδεύουμε με το χτικιο!!!

maiko
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

ZOISK
Newbie Forum Runner

Greece
47 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 04/07/2021 :  13:09:53  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
quote:
Originally posted by G. ASIMAS

quote:
Originally posted by ZOISK

Αυτό ακούγεται. Είναι τουλάχιστον λυπηρό, όμως, ο ΣΕΓΑΣ να διαχωρίζει τους δρομείς.



Πιο λυπηρό είναι να υπάρχει ακόμα κόσμος που δεν έχει κάνει εμβόλιο και να το παίζει τρελιτσα πουλώντας θεωρίες...Αύριο μεθαύριο όμως θα ξέρω ποιος θα είναι υπεύθυνος αν ξανακλεισω το μαγαζι μου ή τα παιδιά μου ξανακλειστουν σπίτι με τηλεκπαιδευσεις και λοιπές ηλιθιότητες



Μεγάλη παγίδα ο διχασμός. Βολεύει την κυβέρνηση να βρει (προκαταβολικά) υπεύθυνους για τις δικές της παραλείψεις/λάθη. Η τακτική του "διαίρει και βασίλευε" είναι πανάρχαια. Ο διαχωρισμός, λοιπόν, είναι άκυρος, δεν έχουν να χωρίσουν τίποτα οι μεν με τους δε. Να θυμίσω, επίσης, το πολύ πρόσφατο παράδειγμα διχασμού, του 2015 (σχετικά με το δημοψήφισμα για το €). Ο λαός χωρίστηκε σε 2 στρατόπεδα. Είχε καμία έννοια ο διαχωρισμός εκείνος?
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

maiko
Forum-Runner

Greece
75 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 04/07/2021 :  13:25:14  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Όχι απλά από το να βάλεις τη ζωή σου σε κίνδυνο εμείς τουλάχιστον είμαστε μελοθανατοι κατά τα λεγόμενα του φίλου μας

maiko
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

MARIOS2020
Advanced Forum-Runner

275 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 04/07/2021 :  13:53:46  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
quote:
Originally posted by maiko

Όχι απλά από το να βάλεις τη ζωή σου σε κίνδυνο εμείς τουλάχιστον είμαστε μελοθανατοι κατά τα λεγόμενα του φίλου μας

maiko


¨Εχει πεθάνει κόσμος από το εμβόλιο..και άλλοι έχουν πάθει μεγάλες και μη αναστρέψιμες βλάβες..χαρακτηριστικά παραδείγματα η μητέρα των 3 παιδιών στην Κρήτη και ο άλλος που έπαθε θρόμβωση στο πόδι και κινδύνεψε με ακρωτηριασμό. Δεδομένου ότι τα εμβόλια προσφέρουν μόνο 6 μήνες προστασία και όχι ισόβια η έστω 10 χρόνια, εγώ δεν είμαι πρόθυμος να αναλάβω αυτό το ρίσκο, έστω και αν οι πιθανότητες να κάτσει η στραβή σε μένα είναι 1 στις 200.000. Δεν πρόκειται να το κάνω ακόμα και αν με απειλήσουν με απόλυση, ακόμα και αν δεν τρέξω ποτέ, ακόμα και αν δεν ξαναμπω σε πλοίο και ακόμα αν δεν πάω στον Κιάμο ποτέ!!!!!Καλή τύχη σε όλους μας....τα δύσκολα είναι μπροστά μας!!!!
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

MARIOS2020
Advanced Forum-Runner

275 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 04/07/2021 :  14:06:44  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
https://www.tanea.gr/2021/07/04/greece/patra-dramatiki-epideinosi-tis-ygeias-tis-27xronis-pou-eixe-emvoliastei-me-jj/
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

G. ASIMAS
Forum-Runner

Greece
139 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 04/07/2021 :  15:08:19  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
quote:
Originally posted by MARIOS2020

https://www.tanea.gr/2021/07/04/greece/patra-dramatiki-epideinosi-tis-ygeias-tis-27xronis-pou-eixe-emvoliastei-me-jj/



Έχουν πεθάνει εκατομμύρια κόσμου από τον ιό και εκατοντάδες χιλιάδες κόσμου έχει προβλήματα υγείας ως αποτέλεσμα της νόσου....Κολλητός μου 44 ετών αθλητής έμεινε 9 μέρες εντατική και κάνοντας αξονική αφότου ανάρρωσε βρέθηκε ο ένας πνεύμονας με 20% σμυκρυνση....
Δεν μπορώ να ακούω ανακρίβειες για τα εμβόλια mrna ....μελετούνται πάνω από 20 χρόνια και έχουν ήδη χρησιμοποιηθεί με τεράστια επιτυχία στο εμβόλιο κατά του καρκίνου του τραχηλουντης μήτρας ...δηλαδή στην κόρη σου δεν θα το έκανες αυτό?

BAD WORKOUT IS NO WORKOUT
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας
Page: of 13 Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
Επόμενη σελίδα
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο θέμα
 Εκτυπώσιμη μορφή
Μετάβαση σε:
RunningNews.gr Forum © RunningNews.gr Go To Top Of Page
Snitz Forums 2000