Nutrinews
RunningNews.gr Forum
RunningNews.gr Forum
Αρχική | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα χρήστη:
Κωδικός:
Αποθήκευση Κωδικού
Ξεχάσατε Κωδικό?

 Όλα τα Forum
 Τα πάντα για το τρέξιμο
 Οι Αγώνες μας
 Μαραθώνιος Αμβούργου 2024
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο θέμα
 Εκτυπώσιμη μορφή
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  

renos
Newbie Forum Runner

Greece


6 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύτηκε - 22/01/2024 :  12:27:07  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Καλημέρα-καλησπέρα, υπάρχει κάποια/ος δρομέας που να έχει τρέξει ή θα τρέξει στον Μαραθώνιο του Αμβούργου; αναζητώ κάποιες σχετικές πληροφορίες καθότι έχω εγγραφεί, ευχαριστώ.

sex,RUN and rock'n'roll

billhakk
Newbie Forum Runner

11 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 07/02/2024 :  00:59:44  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
quote:
Originally posted by renos

Καλημέρα-καλησπέρα, υπάρχει κάποια/ος δρομέας που να έχει τρέξει ή θα τρέξει στον Μαραθώνιο του Αμβούργου; αναζητώ κάποιες σχετικές πληροφορίες καθότι έχω εγγραφεί, ευχαριστώ.



Το είχα τρέξει το 2019. Τι πληροφορίες θες αν μπορώ να βοηθήσω!
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

renos
Newbie Forum Runner

Greece


6 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 09/02/2024 :  11:18:46  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Καλημέρα, ευχαριστώ για την απάντησή σου, θα ήθελα να ρωτήσω σχετικά με το σε ποια περιοχή θα μου πρότεινες να ψάξω για κατάλυμα, για εντυπώσεις αγώνα και φυσικά με την τροφοδοσία είναι με ποτήρια η μπουκάλια)

sex, RUN and rock'n'roll
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

billhakk
Newbie Forum Runner

11 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 10/02/2024 :  00:08:00  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Εντυπώσεις:
Η διαδρομή είναι πανέμορφη και περνάει από πολλά αξιοθέατα.
Από την άλλη, το Αμβούργο φημίζεται για τον κακό καιρό και την υγρασία, είναι τι καιρό θα πετύχεις... Το 2019 έριχνε ψιλοβροχο σε όλον τον αγώνα σχεδόν...
96 ευρώ που είχα δώσει τότε πολλά, χωρίς καν μπλουζάκι και δεν μας έδωσαν καν κάτι να ζεσταθούμε το πρωί που άργησαν κιόλας την εκκίνηση...

Τροφοδοσία: Με ποτηράκι δίναν το 2019, μάλιστα είναι νερό βρύσης! Το Αμβούργο έχει πολύ καλό νερό οπότε δεν το φοβάσαι. Από όσο είδα στο FAQ ακόμα σε ποτηράκι το δίνουν.

Διαμονή: Έχω τον αδερφό μου εκεί οπότε δεν έχω εμπειρία από ξενοδοχεία. Αλλά να ξέρεις πως το Αμβούργο έχει δυνατό σύστημα ΜΜΜ και ειδικά μετρο, οπότε απλά βρες κάπου να είναι κοντά σε Μετρό. Έχω ρωτήσει και τον αδελφό μου πάντως, αν έχει να προτείνει περιοχή θα το προσθέσω εδώ!

Ο,τι άλλο χρειαστείς (και εκτός αγώνα) μου λες. Έχω πάει 4 φορές (μόνο μια για Μαραθώνιο όμως).
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

billhakk
Newbie Forum Runner

11 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 10/02/2024 :  07:34:52  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Λοιπόν μου είπε ο αδερφός μου ότι -για νορμάλ τιμές- ωραία είναι να μείνεις Barmbek (κοντά στον σταθμό μετρό), όπου παίρνοντας την γραμμή U3, πας στο σταθμό του αγώνα απευθείας σε 15 λεπτά.
Αν το κόστος δεν είναι παράγοντας, τότε διάλεξε κάτι δίπλα στη λίμνη Alster.
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

renos
Newbie Forum Runner

Greece


6 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 10/02/2024 :  22:34:15  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Σε ευχαριστώ πάρα πολύ για τις σημαντικές πληροφορίες...όσον αφορά τον καιρό, ναι το γνωρίζω, άλλωστε τέτοιες μέρες ήθελα κάπου βόρεια...επίσης παίζει όλη η διαδρομή, με χάρτη συγχρόνως από δρομέα στο youtube, μου φάνηκε πανέμορφη. Στην εγγραφή που την έκανα τέλη Δεκ. δεν είχε νούμερα στα μπλουζάκια!!! ευχαριστώ και πάλι για τις πληροφορίες!

sex, RUN and rock'n'roll
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας
  Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο θέμα
 Εκτυπώσιμη μορφή
Μετάβαση σε:
RunningNews.gr Forum © RunningNews.gr Go To Top Of Page
Snitz Forums 2000