Nutrinews
RunningNews.gr Forum
RunningNews.gr Forum
Αρχική | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα χρήστη:
Κωδικός:
Αποθήκευση Κωδικού
Ξεχάσατε Κωδικό?

 Όλα τα Forum
 Διάφορα
 Γενική συζήτηση
 Ανέκδοτα
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο θέμα
 Εκτυπώσιμη μορφή
Previous Page | Next Page
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα
Page: of 125

nickp7
persona NON grata

Greece


2071 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 04/04/2006 :  23:48:55  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Μπραβο Unknown.Επιτελους και ενα ανεκδοτο που αρμοζει απολυτα σε αυτη την ιστοσελιδα.
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Speedy
Road Runner

Greece


2750 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 05/04/2006 :  09:50:54  Εμφάνιση Προφίλ  Visit Speedy Προσωπική Σελίδα  Απάντηση σε αποστρόφους
Μπρρρ...

- - - - -
Οτι δε σε σκοτώνει σε κάνει πιο δυνατό>>>Speedy
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

DIMKAZ
The Doctor

Greece
660 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 05/04/2006 :  14:41:41  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Τελευταίες οδηγίες προς τους δρομείς για εγγυημένη εμφάνιση στο μαραθώνιο Μεσσήνης.

Για να είστε δυνατοί το πρωί της Κυριακής στην εκκίνηση φάτε δυο μοσχαρίσιες και μια χοιρινή μπριτζόλα το βράδυ του Σαββάτου και μη φορτώνεται άδικα το στομάχι σας με άχρηστες ιταλικές μακαρονάδες.

Για να είστε ήρεμοι το πρωί μπορείτε να καταναλώσετε 5-6 ποτάκια.Θα σας χαλαρώσουν και θα σας διώξουν το άγχος του αγώνα.

Και το μεγάλο μυστικό είναι αχαλίνωτο s-- το βραδυ ή κλλίτερα πρωί πρωί πριν τον αγώνα.

Καλή τύχη σε όλους

Οι νικητές βρίσκουν στόχους, οι χαμένοι βρίσκουν δικαιολογίες.
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

sotiris
Senior Forum-Runner

Greece


822 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 05/04/2006 :  14:56:10  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Καντε οτι λεει ο DIMKAZ και θα τον βγαλετε σιγουρα Πρωτο Γενικης .
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

nickp7
persona NON grata

Greece


2071 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 05/04/2006 :  15:22:30  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Tοποθετηθηκε παντως στο ΣΩΣΤΟ θεμα ο Dimkaz.
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

nickp7
persona NON grata

Greece


2071 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 05/04/2006 :  16:33:50  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Mεσα στα ανεκδοτα να θεσω και ενα κουιζ.
Σε ποιο ανεκδοτο απο τα υπαρχοντα στο θεμα αυτο αναφερεται το επωνυμο ενος επιβατη στο πουλμαν του runningnews για Μεσσηνη?
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Speedy
Road Runner

Greece


2750 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 05/04/2006 :  19:06:41  Εμφάνιση Προφίλ  Visit Speedy Προσωπική Σελίδα  Απάντηση σε αποστρόφους
Η μητέρα του Τοτού μετά από πολλά κλάματα και παρακάλια πείθει τον Τοτό να πάει στην εκκλησία μια και ήτανε κιόλας Μεγάλη Παρασκευή. «Δεν έχω να χάσω και τίποτα» σκέφτεται ο Τοτός και ετοιμάζεται και πάει. Τη στιγμή που φτάνουν είναι έτοιμοι να βγάλουν τον επιτάφιο, οπότε ο Τοτός πιάνει την κολυμπήθρα και εκνευρισμένος λέει:
-Φτού να πάρει, μια φορά είπα να έρθω και εγώ και έπεσα σε μετακόμιση.


- - - - -
Οτι δε σε σκοτώνει σε κάνει πιο δυνατό>>>Speedy
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Speedy
Road Runner

Greece


2750 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 05/04/2006 :  19:07:55  Εμφάνιση Προφίλ  Visit Speedy Προσωπική Σελίδα  Απάντηση σε αποστρόφους
Η μικρή Αννούλα είναι στο σχολείο και την ώρα του μαθήματος της έρχεται πρώτη φορά περίοδος. Κατατρομαγμένη, γιατί δεν της έχει μιλήσει κανείς για αυτό, το λέει εμπιστευτικά στη δασκάλα της και αυτή της λέει να πάει στη μητέρα της και θα της πει αυτή τι να κάνει. Πράγματι η Αννούλα τρέχει σπίτι της και χτυπά το κουδούνι, αλλά ο μικρός της αδερφός δεν της ανοίγει για πλάκα.
-Άνοιξε μου Πέτρο.
-Όχι αν δεν μου πεις γιατί γύρισες τόσο νωρίς.
-Δεν μπορώ να σου πω, άνοιξε μου.
-Αν δεν μου πεις γιατί, δεν σου ανοίγω.
Με τα πολλά η Αννούλα δεν άντεξε και σήκωσε το φουστανάκι της, για να δει ο αδερφός της τι έπαθε. Αυτός μόλις το βλέπει, έντρομος βάζει τις φωνές:
-Μαμά, μαμά τρέχα, κόψανε της Αννούλας τα @ρ%...@


- - - - -
Οτι δε σε σκοτώνει σε κάνει πιο δυνατό>>>Speedy
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Speedy
Road Runner

Greece


2750 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 05/04/2006 :  19:08:30  Εμφάνιση Προφίλ  Visit Speedy Προσωπική Σελίδα  Απάντηση σε αποστρόφους
Κάποιος μονολογεί:
-Μακάρι όταν ο θάνατος με βρει, να πεθάνω ειρηνικά στον ύπνο μου, όπως ο παππούς μου και όχι ουρλιάζοντας τρομαγμένος, όπως οι συνεπιβάτες του στο αυτοκίνητο.


- - - - -
Οτι δε σε σκοτώνει σε κάνει πιο δυνατό>>>Speedy
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Speedy
Road Runner

Greece


2750 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 05/04/2006 :  19:10:10  Εμφάνιση Προφίλ  Visit Speedy Προσωπική Σελίδα  Απάντηση σε αποστρόφους
Πάει κάποιος στο ληξιαρχείο:
-Γεια σας, θα ήθελα να αλλάξω το όνομα μου.
-Κύριε μου κάτι τέτοιο δεν είναι εύκολο και πρέπει να συντρέχουν σοβαροί λόγοι για να γίνει.
-Μα με λένε Γιάννη Πολυπαρμένο, αυτό δεν είναι σοβαρός λόγος;
-Α, τότε έχετε απόλυτη ανάγκη να αλλάξετε το όνομα σας και θα εξυπηρετηθείτε αμέσως. Το πολύ σε δεκαπέντε μέρες θα έχετε την καινούργια ταυτότητα.
-Σας ευχαριστώ πολύ και θα σας είμαι ευγνώμων.
-Λοιπόν, πως θέλετε να σας λένε τώρα;
-Γιώργο...

- - - - -
Οτι δε σε σκοτώνει σε κάνει πιο δυνατό>>>Speedy
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

turbo
Forum-Runner

Greece


70 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 05/04/2006 :  20:43:34  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
γιατι φορουσε ο καισαρας σανταλια?
γιατι ηταν ιουλιος.


γιατι οι ποντιοι διπλα απο τον υπολογιστη εχουν μια σκαλα?
για να κατεβαζουν προγραμματα απο το ιντερνετ.


lfkkjdhhdks
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Speedy
Road Runner

Greece


2750 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 05/04/2006 :  20:44:51  Εμφάνιση Προφίλ  Visit Speedy Προσωπική Σελίδα  Απάντηση σε αποστρόφους
Που είσαι ρε? (turbo)

- - - - -
Οτι δε σε σκοτώνει σε κάνει πιο δυνατό>>>Speedy
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

turbo
Forum-Runner

Greece


70 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 05/04/2006 :  20:54:27  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Τωρα ναυπλιο και παρασκευη φευγω για ροδο.Μακαρι να ηταν ανεκδοτο αυτο και να μπορουσα να ρθω να τρεξω και εγω στη μεσσηνη.Εξαλου διατηρουμε σε αψογη κατασταση))))).Πολυ σκοπια και αρκετο σαπισμα την τελευταια βδομαδα.Εσυ πως παει με το ποδι?Θελω να εισαι ετοιμος για βονιτσα.Καθε επιτυχια σε οσους τρεξουν μεσσηνη και ειδικα στο κακο σκυλι.

lfkkjdhhdks
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Speedy
Road Runner

Greece


2750 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 05/04/2006 :  21:01:16  Εμφάνιση Προφίλ  Visit Speedy Προσωπική Σελίδα  Απάντηση σε αποστρόφους
Καλο ταξιδι ρε , θα τα πουμε...

- - - - -
Οτι δε σε σκοτώνει σε κάνει πιο δυνατό>>>Speedy
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Speedy
Road Runner

Greece


2750 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 06/04/2006 :  10:07:24  Εμφάνιση Προφίλ  Visit Speedy Προσωπική Σελίδα  Απάντηση σε αποστρόφους
Μετά από πολύ καιρό τα ζώα της ζούγκλας αποφασίζουν να βγάλουν καινούργιο αρχηγό, στη θέση του λιονταριού. Στο διαγωνισμό μπορούν να πάρουν μέρος όλα τα ζώα και για να κερδίσουν πρέπει να πουν ένα ανέκδοτο, τόσο καλό ώστε να γελάσουν όλα ανεξαιρέτως τα ζώα. Για να αποφύγουν το συνωστισμό από τις πολλές αιτήσεις, βάλανε έναν όρο ότι έστω και ένα ζώο να μη γελάσει, τότε τον διαγωνιζόμενο θα τον σκοτώσουν. Μαζεύονται, λοιπόν, τα ζώα σε ένα ξέφωτο και αρχίζει ο διαγωνισμός. Πρώτη μιλάει η τίγρη και τους λέει ένα φοβερό ανέκδοτο και γελάνε όλοι εκτός από την χελώνα. Το βλέπουν αυτό οι κριτές και λένε στην τίγρη:
-Το ανέκδοτο σου ήταν καταπληκτικό, αλλά επειδή δεν γέλασε η χελώνα θα σε σκοτώσουμε, όπως και έγινε.
Μετά η μαϊμού τους λέει ένα καταπληκτικό ανέκδοτο και ξεραίνονται όλοι στα γέλια, εκτός πάλι από τη μαϊμού που δεν μιλά καθόλου. Το βλέπουν αυτό οι κριτές και λένε στην μαϊμού:
-Το ανέκδοτο σου ήταν φοβερό, αλλά επειδή δεν γέλασε η χελώνα θα αναγκαστούμε να σε σκοτώσουμε, όπως και έγινε.
Μετά ήρθε η σειρά του βουβαλιού και ένα τόσο ηλίθιο ανέκδοτο που κανείς δεν γέλασε εκτός από τη χελώνα, που κόντευε να βγει από το καβούκι της από τα γέλια. Το παρατηρούν οι κριτές και γεμάτοι περιέργεια τη ρωτάνε:
-Πες μας χελώνα, που βρήκες το αστείο σε αυτό το ηλίθιο ανέκδοτο και γελάς έτσι;
-Απλά, θυμήθηκα το ανέκδοτο της τίγρης.


- - - - -
Οτι δε σε σκοτώνει σε κάνει πιο δυνατό>>>Speedy
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας
Page: of 125 Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
Προηγούμενη σελίδα | Επόμενη σελίδα
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο θέμα
 Εκτυπώσιμη μορφή
Μετάβαση σε:
RunningNews.gr Forum © RunningNews.gr Go To Top Of Page
Snitz Forums 2000