Nutrinews
RunningNews.gr Forum
RunningNews.gr Forum
Αρχική | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα χρήστη:
Κωδικός:
Αποθήκευση Κωδικού
Ξεχάσατε Κωδικό?

 Όλα τα Forum
 Τα πάντα για το τρέξιμο
 Επικαιρότητα
 Αθήνα-Αγώνας δρόμου για την Αϊτή
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο θέμα
 Εκτυπώσιμη μορφή
Previous Page
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα
Page: of 2

Kostasxalarosxiastos
Elite Forum-Runner

Greece


1976 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 20/02/2010 :  20:36:23  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
ΠΑΙΔΙΑ ΕΓΩ ΕΙΠΑ ΝΑ ΣΥΝΕΡΓΑΣΤΟΥΜΕ ΟΛΟΙ ΑΠΟ ΚΟΙΝΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΤΟΝ ΑΓΩΝΑ....ΔΕΝ ΕΧΩ ΑΝΤΙΡΡΗΣΗ ΚΑΙ ΣΕ ΑΛΛΗ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΓΙΑ ΤΑ ΦΤΩΧΑ ΚΑΙ ΟΡΦΑΝΑ ΤΗΣ ΕΛΛΑΔΑΣ. ΑΠΟ ΟΤΙ ΘΥΜΑΜΑΙ ΣΤΟΝ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ ΚΛΣΣΙΚΟ ΜΑΡΑΘΩΝΙΟ ΔΟΘΗΚΑΝ ΧΡΗΜΑΤΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΟΜΟΣΠΟΝΔΙΑ ΣΤΗΝ ΚΙΒΩΤΟ...ΕΔΩ ΟΜΩΣ Η ΧΩΡΑ ΙΣΟΠΕΔΩΘΗΚΕ ΑΠΟ ΤΟ ΣΕΙΣΜΟ ΠΟΥ ΑΠΕΙΛΕΙ ΚΑΙ ΤΗ ΧΩΡΑ ΜΑΣ....Η ΧΩΡΑ ΕΣΒΗΣΕ ΑΠΟ ΤΟ ΧΑΡΤΗ...ΑΞΙΖΟΥΝ ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΝΑ ΤΑ ΒΟΗΘΗΣΟΥΜΕ.....ΕΔΩ ΠΗΓΑΝ ΒΑΠΤΙΣΤΕΣ ΝΑ ΤΑ ΚΛΕΨΟΥΝ....ΖΗΤΩ ΝΑ ΣΥΝΕΡΓΑΣΤΕΙ ΣΕΓΑΣ, ΕΟΣΛΜΑΥ, ΟΜΟΣΠΟΝΔΙΑ ΠΟΔΗΛΑΣΙΑΣ, ΤΡΙΑΘΛΟΥ, ΚΟΛΥΜΒΗΣΗΣ ΤΑ ΑΘΛΗΤΙΚΑ SITES ΚΑΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΤΟΝ ΜΙΝΙ ΜΑΡΑΘΩΝΙΟ, ΜΕ ΣΥΜΒΟΛΗ 20 ΕΥΡΩ ΑΠΟ ΤΟΝ ΚΑΘΕΝΑ ΜΑΣ...ΕΑΝ ΚΑΠΟΙΟΣ ΕΧΕΙ ΔΥΝΑΤΟΤΗΤΑ ΜΕΣΩ ΔΙΑΦΗΜΙΣΤΙΚΗΣ ΝΑ ΦΤΙΑΞΕΙ ΕΝΑ ΣΠΟΤΑΚΙ 40 ΔΕΥΤΕΡΟΛΕΠΤΩΝ....ΕΓΩ ΕΧΩ ΤΗ ΔΥΝΑΤΟΤΗΤΑ ΕΠΑΝΑΛΑΜΒΑΝΩ ...ΝΑ ΤΟ ΠΕΡΑΣΩ ΣΤΗΝ ΚΡΑΤΙΚΗ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ....ΕΝΔΙΑΦΕΡΙ ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΟ ΤΗΝ ΟΜΟΣΠΟΝΔΙΑ ΚΑΙ ΤΟ ΣΕΓΑΣ?
ΘΑ ΜΠΟΡΟΥΣΕ ΤΗ ΔΙΟΡΓΑΝΩΣΗ ΝΑ ΤΗΝ ΑΝΑΛΑΒΕΙ ΚΑΙ Η ΤΟΠΙΚΗ ΑΥΤΟΔΙΟΙΚΗΣΗ, ΕΙΤΕ Ο ΔΗΜΟΣ ΑΘΗΝΑΙΩΝ, Η ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ, Η ΜΑΡΑΘΩΝΑ, Η ΚΑΠΟΙΟΣ ΑΛΛΟΣ ΔΗΜΟΣ ΟΠΩΣ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΛΗΡΟΥ, ΓΛΥΦΑΔΑΣ, ΚΗΦΙΣΙΑΣ Κ.Λ.Π....ΕΑΝ ΘΑ ΜΠΟΡΟΥΣΑΤΕ ΝΑ ΜΕΤΑΦΕΡΕΤΕ ΤΗΝ ΕΠΙΘΥΜΙΑ ΑΥΤΗ ΣΕ ΦΙΛΟΥΣ Η ΓΝΩΣΤΟΥΣ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΟ ΣΕΓΑΣ Η ΤΗΝ ΟΜΟΣΠΟΝΔΙΑ....ΕΙΜΑΙ ΣΤΗ ΔΙΑΘΕΣΗ ΤΟΥΣ ΝΑ ΒΟΗΘΗΣΩ ΟΣΟ ΜΠΟΡΩ....

AVE, SALVE,XAΙΡΕ, ΣΠΟΛΛΑΤΗ, ΕΙΣ ΥΓΕΙΑΣ!
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Kostasxalarosxiastos
Elite Forum-Runner

Greece


1976 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 22/02/2010 :  11:19:24  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
ΑΝΑΡΡΩΤΙΕΜΑΙ ΕΑΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝ ΚΑΙ ΔΙΑΘΕΣΗ ΥΛΟΠΟΙΗΣΗΣ ΑΠΟ ΤΟ ΣΕΓΑΣ ΚΑΙ ΤΗΝ ΕΟΣΛΜΑΥ....ΚΑΛΑ ΤΑ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΑ....ΚΑΛΗ Η ΙΣΤΟΡΙΑ ΤΟΥ ΜΑΡΑΘΩΝΙΟΥ ΔΡΟΜΟΥ ΚΑΙ ΤΑ 2500 ΧΡΟΝΙΑ ΑΛΛΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΚΑΙ ΑΝΘΡΩΠΟΙ....

AVE, SALVE,XAΙΡΕ, ΣΠΟΛΛΑΤΗ, ΕΙΣ ΥΓΕΙΑΣ!
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

sam
Master Forum-Runner

Greece
4855 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 22/02/2010 :  11:33:16  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Να μη ξεχάσουμε να έχει μετάλλια όμως να θυμόμαστε και την μεγαλωσύνη μας...

Για μένα όποιος πραγματικά θέλει να βοηθήσει το κάνει ...δε χρειάζονται αγώνες και πανηγύρια. Υπάρχουν (και) λογαριασμοί για αυτό το σκοπό ήδη από τη πρώτη μέρα...
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Kostasxalarosxiastos
Elite Forum-Runner

Greece


1976 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 22/02/2010 :  12:11:14  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
ΝΑΙ ΣΑΜΜΜ....ΤΟ ΘΕΜΑ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΑΥΞΗΣΟΥΜΕ ΤΗΝ ΕΥΑΙΣΘΗΤΟΠΟΙΗΣΗ ΤΟΥ ΚΟΙΝΟΥ....ΔΕΝ ΛΕΩ ΓΙΑ ΜΕΤΑΛΛΙΑ ΣΑΝ ΕΝΕΡΓΕΙΑ ΚΑΙ ΠΡΑΞΗ ΝΑ ΠΑΡΕΙ ΚΑΠΟΙΑ ΔΙΑΣΤΑΣΗ ΜΕ ΤΗΝ ΠΑΡΟΥΣΙΑ ΚΑΙ ΕΠΩΝΥΜΩΝ....ΕΙΝΑΙ ΑΝΑΓΚΑΙΕΣ ΑΥΤΕΣ ΟΙ ΚΙΝΗΣΕΙΣ ΚΑΙ ΝΑ ΠΡΟΒΑΛΛΟΝΤΑΙ....ΚΑΙ ΝΑ ΔΗΜΟΣΙΟΠΟΙΟΥΝΤΑΙ...

AVE, SALVE,XAΙΡΕ, ΣΠΟΛΛΑΤΗ, ΕΙΣ ΥΓΕΙΑΣ!
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας
Page: of 2 Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
Προηγούμενη σελίδα
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο θέμα
 Εκτυπώσιμη μορφή
Μετάβαση σε:
RunningNews.gr Forum © RunningNews.gr Go To Top Of Page
Snitz Forums 2000