Nutrinews
RunningNews.gr Forum
RunningNews.gr Forum
Αρχική | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα χρήστη:
Κωδικός:
Αποθήκευση Κωδικού
Ξεχάσατε Κωδικό?

 Όλα τα Forum
 Τα πάντα για το τρέξιμο
 Επικαιρότητα
 Ερωτηματολόγιο για ΚΜΑ 2010
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο θέμα
 Εκτυπώσιμη μορφή
Next Page
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα
Page: of 2

zoyfio
Senior Forum-Runner

United Kingdom


574 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύτηκε - 22/12/2010 :  14:45:15  Εμφάνιση Προφίλ  Επίσκεψη της σελίδας του zoyfio.  Απάντηση σε αποστρόφους
Η Οργανωτική Επιτροπή του Κλασικού Μαραθωνίου Αθηνών, μου έστειλε (και πιστεύω και σε κάποιους από εσάς) ένα e-mail σχετικά με τη συμπλήρωση ενός ερωτηματολογίου με σκοπό να αποτυπώσουν τις εντυπώσεις μας μέσω μιας διαδικτυακής (on-line) έρευνας. Η έρευνα περιλαμβάνει ερωτήσεις για τα χαρακτηριστικά της συμμετοχή μας, το βαθμό ικανοποίηση μας, τον καταμερισμό των εξόδων μας, καθώς και τις απόψεις μας για το γεγονός.
Μου έκανε πολύ καλή εντύπωση και τη θεωρώ εξαιρετική πρωτοβουλία!


"Στου βούρκου μέσα τα νερά, ποια γλώσσα μου μιλάνε, αυτοί που μου ζητάνε να χαμηλώσω τα φτερά..."

Edited by - zoyfio on 23/12/2010 14:17:18

MANOLIS2004
Master Forum-Runner

Greece
6423 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 22/12/2010 :  15:08:03  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Οντως εξαιρετική πρωτοβουλία. Μπράβο στον ΣΕΓΑΣ που δεν σταματάει να μας εκπλήσσει ευχάριστα φέτος.
Εγώ έτρεξα με τον σύλλογο μου (ομαδική εγγραφή), οπότε δεν μου ήλθε και λογικά δεν θα έλθει το ερωτηματολόγιο σε μένα.

MANOLIS2004
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

zoyfio
Senior Forum-Runner

United Kingdom


574 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 22/12/2010 :  16:04:24  Εμφάνιση Προφίλ  Visit zoyfio Προσωπική Σελίδα  Απάντηση σε αποστρόφους
Μανώλη κι εγώ με ομαδική εγγραφή έτρεξα (περιοδικό Runner), οπότε δεν νομίζω ότι είναι αυτός ο λόγος που δεν σου έστειλαν. Μπορεί να λάβεις τις επόμενες μέρες.
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

MANOLIS2004
Master Forum-Runner

Greece
6423 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 22/12/2010 :  16:26:31  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Απλά δεν θυμάμαι αν δηλώσαμε e-mail εμείς. Αυτό είναι το σκεπτικό μου. Δεν πειράζει αν δεν το πάρω, ετσι και αλλοιώς δεν έχει νόημα να το στείλουν σε 20 χιλ. κόσμο. Καλύτερα να το στείλουν σε ξένους, ώστε να κάνει καλή εντύπωση και να ξαναέλθουν.

MANOLIS2004
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

dpkouk
ellanodikis

Greece


11938 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 22/12/2010 :  17:56:52  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
οντως πολυ καλη κινηση...

http://marathon.yooblog.gr/

Όλα είναι σχετικά, άρα κι ανεκτά...
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

PATENTAS
Elite Forum-Runner

Greece
1494 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 22/12/2010 :  23:41:32  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Για άλλη μία φορά τα εύσημα στους διοργανωτές για την πρωτοβουλία τους. Συμμετείχα με την όμάδα του runningnews, αλλά δεν έχω λάβει σχετικό e-mail. Σε κάθε περίπτωση πρέπει να συνεισφέρουμε όλοι μας, με το τρόπο μας, στην βελτίωση και αύξηση του δρομικού κινήματος στην χώρα μας.
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

vaios
Advanced Forum-Runner

Greece
227 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 23/12/2010 :  00:05:52  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Συγχαρητήρια στούς διοργανωτές για την πρωτοβουλία και περιμένουμε και περισσότερες εκπλήξεις , γιατί μπορούν ! κι ένα μεγάλο ευχαριστώ για την προσφορά τους στον φετινό μαραθώνιο , ήταν ανεπανάληπτος !

σε πολύ σύντομο χρόνο θα λέμε με περηφάνια και καμάρι ''ήμουν κι εγώ εκεί '' !!!
και πάλι μπράβο !!!

I start to run !
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

thantsop
Forum-Runner

Greece
62 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 23/12/2010 :  14:55:51  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Η εξαιρετική διοργάνωση ηταν αποτέλεσμα προετοιμασίας δυο ετών. Επισης υπευθυνοι απο άλλους μαραθωνίους ζητουν τεχνογνωσία μετα το εξαιρετικό αποτέλεσμα. Συμπέρασμα, οταν δουλευουμε μεθοδικά και με με καλη οργάνωση ,έχουμε και καλα αποτελέσματα.
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

MANOLIS2004
Master Forum-Runner

Greece
6423 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 23/12/2010 :  15:33:10  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Αυτό είναι γνωστό ότι είμαστε αποτελεσματικοί όταν βάζουμε το κεφάλι κάτω και συγκεντρωνόμαστε στον σκοπό μας. Φάνηκε και στην Ολυμπιάδα.
Το θέμα είναι ότι δεν θέλουμε να το κάνουμε συχνά αυτό, ούτε για όλες τις πτυχές της ζωής μας....

MANOLIS2004
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

desertman
Newbie Forum Runner

Greece


29 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 14/01/2011 :  15:14:47  Εμφάνιση Προφίλ  Visit desertman Προσωπική Σελίδα  Απάντηση σε αποστρόφους
αυτό είναι το link για το ερωτηματολόγιο...
https://ufltrsm.qualtrics.com/SE/?SID=SV_dnyXDgObh1Z2X2c
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

MANOLIS2004
Master Forum-Runner

Greece
6423 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 14/01/2011 :  18:55:54  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Τελικά μου το έστειλαν με e-mail και μένα. Εβαλά αριστα σε όλα. Θα έβαζα ακόμα και αν δεν ήταν.

MANOLIS2004
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

swtki
Senior Forum-Runner

991 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 14/01/2011 :  19:42:48  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
quote:
Originally posted by MANOLIS2004

Τελικά μου το έστειλαν με e-mail και μένα. Εβαλά αριστα σε όλα. Θα έβαζα ακόμα και αν δεν ήταν.
MANOLIS2004



Αυτό δε θα τους βοηθούσε να γίνουν καλύτεροι.
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

MANOLIS2004
Master Forum-Runner

Greece
6423 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 14/01/2011 :  19:53:21  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Θα ήταν μια επιβράβευση για την προσπάθεια και για το ρίσκο που πήραν. Γιατί θα ήταν πολύ εύκολο να πάνε εκ του ασφαλους, να περιορίσουν τις εγγραφές στα 3 χιλ άτομα,να μην μετακινήσουν την αφετηρία μπροστά και να μην χαράξουν καινούργια γραμμή.
Μπορεί να εχω "κράξει" το Δημόσιο πιο παλιά, αλλά όταν βλέπω άτομα που κάνουν την υπέρβαση (η εστω προσπαθουν) ενθουσιάζομαι.

MANOLIS2004
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

PATENTAS
Elite Forum-Runner

Greece
1494 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 14/01/2011 :  20:56:30  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Συμπλήρωσα και εγώ το ερωτηματολόγιο. Ευχαριστώ για την ενημέρωση. Μακάρι ο 29ος ΚΜΑ να είναι επιτυχημένος όσο και ο 28ος ΚΜΑ.

Γιάννης Στασινόπουλος
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Rocky
Senior Forum-Runner

Greece


546 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 16/01/2011 :  06:05:23  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Καλημερα απο το παγωμενο Busan της Ν. Κορεας (-13!!). Ελαβα κι εγω το ερωτηματολογιο και ομολογω οτι συγκινηθηκα γιατι το θεωρησα ως μια ακομα επιβραβευση για την προσπαθεια μου. Εννοειται οτι το συμπληρωσα αμεσα προσθετοντας κι αρκετα επαινετικα σχολια στο τελος κυριως για τους εθελοντες! Να ειμαστε καλα και του χρονου και καλη απολαυση στο Δαφνι σε ολους τους συμμετεχοντες! Μακαρι να μπορουσα κι εγω να ημουν εκει!

___________________________
All i wanna do is GO the distance AGAIN
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

MANOLIS2004
Master Forum-Runner

Greece
6423 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 16/01/2011 :  22:25:26  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Γεια σου Ρόκυ..μας έλειψες.....Είσαι προσωρινά για δουλειά εκεί, η μετακόμισες μόνιμα?

MANOLIS2004
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας
Page: of 2 Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
Επόμενη σελίδα
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο θέμα
 Εκτυπώσιμη μορφή
Μετάβαση σε:
RunningNews.gr Forum © RunningNews.gr Go To Top Of Page
Snitz Forums 2000