Nutrinews
RunningNews.gr Forum
RunningNews.gr Forum
Αρχική | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα χρήστη:
Κωδικός:
Αποθήκευση Κωδικού
Ξεχάσατε Κωδικό?

 Όλα τα Forum
 Διάφορα
 Γενική συζήτηση
 ΣΤΟΙΧΗΜΑ
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο θέμα
 Εκτυπώσιμη μορφή
Next Page
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα
Page: of 7

ΒΕΤΜΑΝ
Newbie Forum Runner

Greece


15 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύτηκε - 23/08/2006 :  23:21:50  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Διαβαζω το φορουμ καιρο.Τωρα αποφασισα να γραψω.Τον τελευταιο καιρο το φορουμ ειναι ενα πανηγυρι.
Εχουμε παγκους με ..βιβλια, με ..ποιητικες συλλογες και τραγουδακια.
Εχουμε ..μαϊμουδες αλλα και ..ρωσσικες αρκουδες.
Ενα πανηγυρακι για μεγαλους αλλα και για ..παιδακια.
Πολυ κλο-κλο και ..τρεξιμο τιποτα.
Μεσα σε ολα αυτα ελπιζω να μου επιτρεψετε και εμενα ενα θεματακι για το αγαπημενο μου στοιχημα.Για να μπορουμε να δινουμε τα προγνωστικα μας για ..οτι κινειται και οχι μονο.
Ακομα και σε καθημερινη βαση.
Ελπιζω να βρω ανταποκριση για ..εποικοδομητικα προγνωστικα.
Νickp7-Nikats-Fever-Speedy και οι αλλοι που θα εμφανιστειτε (ελπιζω αρκετοι-μη διστασετε) εδω σας θελω!
Και κανω την αρχη για να δειτε τι ψαρια πιανω:
354 1
355 1 καλυψη Χ
356 1
361 2Χ
362 1
363 2Χ
364 1 και UNDER

Για αυριο τι λετε? Δεν καταληγω καπου αλλα ειναι νωρις ακομα.

ΒΕΤΜΑΝ
Newbie Forum Runner

Greece


15 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 23/08/2006 :  23:52:05  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
..ΟΥΠΣ!ΤΙ ΕΓΙΝΕ???
Πριν απο λιγο διαβασα για τριτη φορα τους κανονες λειτουργιας του φορουμ και ειμαι σιγουρος οτι δεν εκανα παραβαση σε κανεναν.
Για ποιο λογο σβηστηκε η πρωτη φραση του κειμενου μου??
Δε μου αρεσουν αυτα.
Στο κατω-κατω ειχε χιουμοριστικο χαρακτηρα και μονο.
Νickp7 σιγουρα θα τα λεμε.
Μελετηρο σε βρισκω και σενα.
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

nikats
The Book

Greece


6332 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 24/08/2006 :  08:50:03  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Κόσμος και κοσμάκης κλαει με την Chelsea. Και μ΄ανατροπή, να το πάρουν όλο το "χαρτί". Και πάνω που ΄χεις γλυτώσει τη λούμπα του Ajax, και με 2πλό καρφί την Wrexam..... Πάω για basket.... Aν έχουμε κατι καλό, μετά τις 17.30 - 18.00.
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

MANOLIS
Great Master of Literature



1704 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 24/08/2006 :  09:03:42  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Δεν σου αρεσει το forum BATMAN?ο NIKATS το κανει επειδη ειναι η δουλεια του,ο Nickp8 το κανει επειδη δουλεια δεν εχει ο διαολος-προσεξε Νικολακη τι θα πεις γιατι την Κυριακη θα σε παω στις Κεραιες να σου δειξω τι θεα-εσυ τωρα απο που ξετρυπωσες κι αρχισες με το καλημερα την κριτικη,και ζητας και το λογο απ τον admin.
Αντε καλως ορισες και το νου σου γιατι του χαρτοπαικτη του ψαρα του κυνηγου το πιατο, εννια φορες ειν αδειανο και μια φορα γεματο.
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

GeorgeY
Marathon Runner

Greece


989 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 24/08/2006 :  10:37:42  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Δυο πράγματα είναι άπειρα, το σύμπαν και η ανθρώπινη βλακεία, και δεν είμαι σίγουρος για το πρώτο. - Άλμπερτ Αϊνστάιν

Φτάσε όπου δεν μπορείς!
Νίκος Καζαντζάκης
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

THANOS_KTM
Elite Forum-Runner

Greece


1765 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 24/08/2006 :  10:49:18  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Tι κακό είναι αυτό τελευταία?
Σε κάθε "θέμα" θα "πεταχτεί" και κάποιος για να πεί την εξυπνάδα του.
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

THANOS_KTM
Elite Forum-Runner

Greece


1765 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 24/08/2006 :  10:55:35  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Τι να πείς?
Αβυσσος η ψυχή του ανθρώπου.!!
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

nikats
The Book

Greece


6332 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 24/08/2006 :  11:52:27  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Δεν καταλαβαίνω γιατί ο κάθε καραγκιόζης θα γράψει τη μ$%^%*α του, εκεί που δεν έχει λόγο. Σαν τα παιδάκια που οταν δεν τα παίζει η υπόλοιπη παρέα, πετάνε χαλίκια και χώματα. Όσο και να θες να αγιάσεις, δεν σ΄αφήνουν οι διαβόλοι. Ο μόνος που έχει δίκιο ειναι ο GeorgeY. Σ΄αυτό που λέει για την ανθρώπινη βλακεία!. Και η Evita δίκιο έχει. Μιλάμε για απίστευτη ηλιθιότητα!.-
Και επειδή το σωστό πρέπει να λέγεται....ΒΕΤΜΑΝ το εισαγωγικό σου σημείωμα περί πανηγυριού αφορά στα παιδάκια που λέω πιο πάνω. Αν δεν σ΄αρέσει το forum με τη μορφή που έχει μην κάνεις τον κόπο....υπάρχουν πιο ενημερωμένα site για στοίχημα όπως ξέρεις. Σου απαντώ για να δείς πως ο λόγος που "μπαίνω" εδώ μέσα ειναι ο διάλογος και οχι να "την λέει" διαρκώς ο ένας στον άλλον, για να χουμε δουλειά να κάνουμε. Ούτε ψευτοκουλτουριάρης ειμαι όπως βλέπεις σαν τ΄άλλα "παιδάκια" ούτε μ΄αρέσει να ΄ρχεται ο άλλος να ρίχνει λάδι στη φωτιά.-

Edited by - nikats on 24/08/2006 11:59:31
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

MAK
Forum-Runner

124 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 24/08/2006 :  12:07:04  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Και είπα εγώ: πέρασε μια μέρα χωρίς "καρφωτές" κάτι περίεργο συμβαίνει... Τέλος πάντως για να αλλάξει και λίγο η διάθεση εγώ μένω πιστός στο φτωχό πλην τίμιο λαχείο. Από παππού σε εγγονό και πάει λέγοντας...
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

ΒΕΤΜΑΝ
Newbie Forum Runner

Greece


15 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 25/08/2006 :  00:22:51  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Αργησα.Κακως.Και σημερα βγαινουν ολα με:
424 1
426 1
433 1
435 1
442 1
443 1
446 1 (μονο αυτο χανω)
και περιμενω τα τρια βραζιλιανικα ασσο.Αλλες χρονιες θα μιλουσαμε για δυνατους ασσους.Τωρα οι τρεις φιλοξενουμενες ερχονται φορτσατες.
Ομως παιζουν με καλυτερους αντιπαλους και εκτος(η εδρα ειναι δυναμη στην βραζιλια). ΚΑΙΡΟΣ ΝΑ ΧΑΣΟΥΝ.
Για την διαγραφη της πρωτης φρασης μου δεν πηρα απαντηση(πηρα ενα μειλ με τους κανονες μονο).
Chelsea επαιξα over οπως και ο Ν7.Μιντλεσμπρο πολυ καλη ομαδα,δυο πολυ καλους επιθετικους,μεσα στην εδρα της,πρωτες αγωνιστικες.Ακομα και αν λεγεται Chelsea δεν επρεπε.
Manoli το φορουμ μου αρεσει οσο εσενα η evita.Επισης φιλε αλλο χαρτοπαικτης,αλλο ψαρας,αλλο κηνυγος και αλλο ..BETMAN.Εσυ οταν τρως μαριδα θεωρεις οτι ειναι αστακος? Και αυτα τα δυο αποτελουν ανθρωπινη τροφη απο τον θαλασσιο κοσμο.Αυτα που αναφερεις εσυ ειναι ολα ασχετα.
Εvita και Georgey παρακαλω σεβαστειτε το θεμα που ανοιξα οπως εγω σεβομαι μεχρι τωρα τα δικα σας.Αν εχετε καψα να αυτοχαρακτηριστειτε κοιταξτε τον καθρεφτη σας.Μην γραφετε εδω.
Νickp7 δεν υπαρχει μετρια στο bet.Η βγαζουμε χρημα ή δεν καναμε τιποτα.
Θανο και Μακ(ουτε σκωτσεζος να ησουν) παιζετε στοιχημα?
Μακ λαχειο=τυχη,στοιχημα=BETMAN.
Fever που εισαι?

Παω να την πεσω τωρα.
Αυριο δουλεια,τρεξιμο και πολυ στοιχημα.

Με την πρωτη ματια και αδιαβαστος ροντα,ντιζον,μονπελιε,σαλκε ισως με καλυψη χ αντε και μπαρτσελονα.

Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Speedy
Road Runner

Greece


2750 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 25/08/2006 :  07:50:10  Εμφάνιση Προφίλ  Visit Speedy Προσωπική Σελίδα  Απάντηση σε αποστρόφους
Και επειδη βλεπω ζητας εναγωνιως μια απαντηση για τη σβησμενη σου γραμμη BETMAN θα σου τη δωσω, για να μην υπαρχουν αποριες.
Οταν γραφουμε καλο ειναι να μην προκαλουμε αλλα μελη της κοινοτητας, ειδικα ονομαστικά. Η αναφορα σου μπορει να ειχε χιουμοριστικο χαρακτηρα ομως οταν ο αλλος εχει δειξει πως δεν του αρεσει αυτου του ειδους του χιουμορ παυει να ειναι πλακα. (Μαλλον δεν διαβασες προσεκτικα τους κανονες ή δεν καταλαβες το σημειο περι προκλητικων και ειρωνικων αναφορων)
Ευχαριστω για την κατανοηση.

Κατα τα αλλα καλως ηρθες στη παρεα ( Το email με τους κανονες στελνεται πλεον σε ολα τα καινουργια μελη).Εγω παντως νομιζω εχω ξεκαθαρισει πως δεν παιζω στοιχημα οποτε η αναφορα του ονοματος μου σε τετοια θεματα παρακαλω να λειπει

ΥΓ προς αντιρησιες του θεματος: Παρακαλω μην αρχιζουμε παλι τα ίδια. Ας ασχοληθει ο καθενας με τα θεματα που τον ενδιαφερουν και με τα μελη τα οποια θελει να συζητα.

- - - - -
Οτι δε σε σκοτώνει σε κάνει πιο δυνατό>>>Speedy
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

bipbip
Senior Forum-Runner

British Indian Ocean Territories


494 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 25/08/2006 :  08:47:27  Εμφάνιση Προφίλ  Visit bipbip Προσωπική Σελίδα  Απάντηση σε αποστρόφους
Στο betandwin έχει αγώνες για το Golden League μόνο των γυναικών.Βασικά αυτό που ήθελα να ρωτήσω,μιας και δεν παίζω ποτέ μέσω ιντερνετ,μήπως υπάρχουν δελτία σε πρακτορεία του ΟΠΑΠ.Α!στο Παγκόσμιο Κύπελο θα βγουν δελτία;Να κερδίσω κι εγώ κάτι.

Η τύχη βοηθάει εκείνους που βοηθούν τον εαυτό τους.
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

nikats
The Book

Greece


6332 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 25/08/2006 :  08:57:15  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Χλωμό το βλέπω για τον ΟΠΑΠ, μετά κι απο τη νίλα που έπαθε στο Ευρωπαικό. Θέλω να πω, ποιός έπαιξε και δεν κέρδισε....- Ίσως, δύσκολο αλλά θα μάθω, βγεί κουπόνι, για να στηρίξει το ενδιαφέρον για τη διοργάνωση.
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

THANOS_KTM
Elite Forum-Runner

Greece


1765 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 25/08/2006 :  09:51:55  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
quote:
Originally posted by ΒΕΤΜΑΝ

Αργησα.Κακως.Και σημερα βγαινουν ολα με:
424 1
426 1
433 1
435 1
442 1
443 1
446 1 (μονο αυτο χανω)
Θανο και Μακ(ουτε σκωτσεζος να ησουν) παιζετε στοιχημα?
Μακ λαχειο=τυχη,στοιχημα=BETMAN.



Κακώς άργησες να δώσεις προγνωστικά......να μην ξανασυμβεί.
Οταν προλαβαίνω να διαβάσω παίζω στοίχημα,και φέτος ελπίζω με περισσότερη μελέτη και βοήθεια από διάφορους σοβαρούς παίκτες να βγάλω και κανένα φράγκο.
θα δίνω και εγώ κανένα προγνωστικό εδώ.


Edited by - THANOS_KTM on 25/08/2006 10:02:49
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Leonardo
Elite Forum-Runner



2254 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 25/08/2006 :  10:22:10  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Αντε ρε παιδιά, πειτε κι σε μας μερικά σημερινά...
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

nikats
The Book

Greece


6332 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 25/08/2006 :  12:17:51  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Ο πάικτης που παίζει 5-6 ώρες πριν την έναρξη του αγώνα, φλερτάρει με τον κουβά. ΔΕΝ δίνεις προγνωστικά, πριν δείς την τάση των booksites το μεσημέρι. Δες τι έγινε με την Ρουμπιν Καζαν χθές βράδυ.-
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας
Page: of 7 Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
Επόμενη σελίδα
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο θέμα
 Εκτυπώσιμη μορφή
Μετάβαση σε:
RunningNews.gr Forum © RunningNews.gr Go To Top Of Page
Snitz Forums 2000