Nutrinews
RunningNews.gr Forum
RunningNews.gr Forum
Αρχική | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα χρήστη:
Κωδικός:
Αποθήκευση Κωδικού
Ξεχάσατε Κωδικό?

 Όλα τα Forum
 Διάφορα
 Γενική συζήτηση
 Ανθρωποι και ζώα.........
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο θέμα
 Εκτυπώσιμη μορφή
Previous Page | Next Page
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα
Page: of 19

giorgosdelta
Master Forum-Runner

Greece


4808 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 18/05/2012 :  12:46:23  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Μαζική δολοφονία σκύλων στο Βόλο
http://www.protothema.gr/greece/article/?aid=198325
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

roxani
Advanced Forum-Runner

Greece


396 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 22/05/2012 :  22:14:40  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Γιατί κάποιος δεν τους πιάνει αυτούς να τους δηλητηριάσει που να πάρει;;;ΚΑΘΑΡΜΑΤΑ.

Tα απλά πράγματα στη ζωή μας είναι τα πιο σημαντικά!
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

giorgosdelta
Master Forum-Runner

Greece


4808 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 22/05/2012 :  22:21:03  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Θα τους δηλητηριάσει η γυναίκα τους. Κάποιος συγγενής τους εν τέλει. Θεία δίκη. Αυτή δε την γλυτώνουν.
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

ANASTASIOS
Master Forum-Runner

Greece


6135 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 23/05/2012 :  15:18:34  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Σίγουρα κάτι τέτοια κτήνη θέλουν κρέμασμα(τουλάχιστον).Οτι τιμωρία και να τους επιβληθεί την θεωρώ λίγη αλλά αφήνω την θεία δίκη να τους κρίνει και να τους τιμωρήσει αφού απο αυτήν,με τίποτα δεν την γλιτώνουν(όπως πολύ σωστά έγραψε ο Γιώργης)

Η πιό χαμένη μέρα απο την ζωή μας είναι εκείνη που δέν χαμογελάσαμε.

Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

SKOTEINOS
Σκοτεινές Δυνάμεις

Greece


11053 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 23/05/2012 :  15:31:35  Εμφάνιση Προφίλ  Visit SKOTEINOS Προσωπική Σελίδα  Απάντηση σε αποστρόφους
Πάντως από χθες το βράδυ είμαι ΄΄ιδιοκτήτης΄΄ μίας πανέμορφης γατούλας 1 1/2 βδομάδας ζωής,η οποία την παράτησε η μάνα της,την βρήκαμε στον ακάλυπτο και είπαμε να την κρατήσουμε με όλα τα ρίσκα.Μάλιστα την πήγαμε στον κτηνίατρο,και δυστυχώς μας είπε ότι είναι 70%-80% τυφλή,και τότε ξεδιαλύνθηκαν οι όποιες αμφιβολίες είχαμε ως προς το αν θα την κρατήσουμε.
Τώρα χαίρει ένα πολύ ωραίο σπιτάκι,φαγητάκι και κυρίως ΑΓΑΠΗ.

Αααα την βαφτίσαμε Μαφάλντα

Να ρθειτε να την δείτε την Μαφαλντούλα μου

ΒΡΕΤΤΑΚΕΙΑ 2012-ΣΤΗΝ ΣΚΙΑ ΤΟΥ ΤΑΫΓΕΤΟΥ.ΚΡΟΚΕΕΣ ΛΑΚΩΝΙΑΣ 4/8/2012
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

ANASTASIOS
Master Forum-Runner

Greece


6135 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 23/05/2012 :  16:05:05  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
quote:
Originally posted by SKOTEINOS

Πάντως από χθες το βράδυ είμαι ΄΄ιδιοκτήτης΄΄ μίας πανέμορφης γατούλας 1 1/2 βδομάδας ζωής,η οποία την παράτησε η μάνα της,την βρήκαμε στον ακάλυπτο και είπαμε να την κρατήσουμε με όλα τα ρίσκα.Μάλιστα την πήγαμε στον κτηνίατρο,και δυστυχώς μας είπε ότι είναι 70%-80% τυφλή,και τότε ξεδιαλύνθηκαν οι όποιες αμφιβολίες είχαμε ως προς το αν θα την κρατήσουμε.
Τώρα χαίρει ένα πολύ ωραίο σπιτάκι,φαγητάκι και κυρίως ΑΓΑΠΗ.

Αααα την βαφτίσαμε Μαφάλντα

Να ρθειτε να την δείτε την Μαφαλντούλα μου

ΒΡΕΤΤΑΚΕΙΑ 2012-ΣΤΗΝ ΣΚΙΑ ΤΟΥ ΤΑΫΓΕΤΟΥ.ΚΡΟΚΕΕΣ ΛΑΚΩΝΙΑΣ 4/8/2012





Mπράβο βρε Παυλάρα.Εκανες πολύ σωστά και κράτησες την ψυχούλα.Ετσι έκανα και εγώ πρίν 2 περίπου μήνες με ένα πανέμορφο κουταβάκι.Να είσαι σίγουρος πως θα σου ανταποδώσει την αγάπη που τις δίνεις στο δεκαπλάσιο.

Η πιό χαμένη μέρα απο την ζωή μας είναι εκείνη που δέν χαμογελάσαμε.

Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

bizzilizzie
Senior Forum-Runner

Greece


691 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 23/05/2012 :  16:25:12  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
quote:
Originally posted by SKOTEINOS

Πάντως από χθες το βράδυ είμαι ΄΄ιδιοκτήτης΄΄ μίας πανέμορφης γατούλας 1 1/2 βδομάδας ζωής,η οποία την παράτησε η μάνα της,την βρήκαμε στον ακάλυπτο και είπαμε να την κρατήσουμε με όλα τα ρίσκα.Μάλιστα την πήγαμε στον κτηνίατρο,και δυστυχώς μας είπε ότι είναι 70%-80% τυφλή,και τότε ξεδιαλύνθηκαν οι όποιες αμφιβολίες είχαμε ως προς το αν θα την κρατήσουμε.
Τώρα χαίρει ένα πολύ ωραίο σπιτάκι,φαγητάκι και κυρίως ΑΓΑΠΗ.

Αααα την βαφτίσαμε Μαφάλντα

Να ρθειτε να την δείτε την Μαφαλντούλα μου

ΒΡΕΤΤΑΚΕΙΑ 2012-ΣΤΗΝ ΣΚΙΑ ΤΟΥ ΤΑΫΓΕΤΟΥ.ΚΡΟΚΕΕΣ ΛΑΚΩΝΙΑΣ 4/8/2012



Τι όμορφη πράξη άγαπης και ανθρωπιάς, Παύλε....πολύ τυχερή γατούλα η Μαφάλντα....

.
.
.

Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Fidelio
Master Forum-Runner



2582 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 23/05/2012 :  16:52:46  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Καλά παιδιά στην χώρα μας απο μαζικές δολοφονίες άλλο πράγμα. Το περιστατικό στο βόλο δεν είναι μεμονομένο , δυστυχώς, αν κάποιος ασχοληθεί με παρόμοιες ειδήσεις θα διαπιστώσει ΠΑΡΑ ΠΟΛΛΑ περιστατικά ~ είναι τόσα πολλά που πλέον και λυπάμαι που το λέω, το έχω συνηθήσει να συμβαίνει. Απογοήτευση. Πάντως το ψυχοσυναισθηματικό προφιλ ενός τέτοιου ανθρώπου είναι ίδιο με αυτό ενός κοινού δολοφονου, βασικά δολοφόνος είναι έτσι; Είτε μπορεί να ευχαριστιέται από αυτό που κάνει , είναι δηλαδή psycho ή διακατέχεται από συναισθηματική απάθεια , πάλι psycho είναι αλλά χειρότερης μορφής...

Το πιο σουρεαλ περιστατικό που μπορω να θυμηθώ τώρα , έγινε στην πάτρα από κάτι μοναχούς που πυροβόλησαν με δικανο ένα άτυχο σκυλο ο οποίος υποτιθεται οτι απειλούσε την μονή τους. Επίσης πολλά περιστατικό κακοποιησης μέχρι θανάτου γίνονται στην κρήτη με τα περιβόητα βαρελόσκυλα. Τα βαρελόσκυλα είναι άτυχα τατράποδα που τα δένουν σε ένα βαρέλι στην μέση του πουθενά για να προστατεύουν υποτίθεται τις σοδειές τους από πουλιά ή άλλα ζώα.. Επίσης πολλά περιστατικά σε νησιά όπου ο βασανισμός των ζώων και οι μαζικές εκτελέσεις είναι κάτι σαν τοπικό σπορ, τους βάζουν φωτιά, τα πυροβολούν , τα πετάνε σε πηγάδια τα κραμάνε από δέντα και ότι άλλο ψυχανώμαλο μπορεί να σκεφτούν. Ενα επίσης απο τα πιο δημοφιλή σπορ είναι και το πέταμα των κουταβιών σε απόμερα μέρη , χιλιάδες τέτοια κουτάβια πεθαίνουν καθημερινά.

People make life so much worse than it has to be and believe me, it's a nightmare without their help. ~ Boris Yelnikoff

Edited by - Fidelio on 23/05/2012 16:54:17
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

bizzilizzie
Senior Forum-Runner

Greece


691 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 23/05/2012 :  23:04:15  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
quote:
Originally posted by SKOTEINOS

Πάντως από χθες το βράδυ είμαι ΄΄ιδιοκτήτης΄΄ μίας πανέμορφης γατούλας 1 1/2 βδομάδας ζωής,η οποία την παράτησε η μάνα της,την βρήκαμε στον ακάλυπτο και είπαμε να την κρατήσουμε με όλα τα ρίσκα.Μάλιστα την πήγαμε στον κτηνίατρο,και δυστυχώς μας είπε ότι είναι 70%-80% τυφλή,και τότε ξεδιαλύνθηκαν οι όποιες αμφιβολίες είχαμε ως προς το αν θα την κρατήσουμε.
Τώρα χαίρει ένα πολύ ωραίο σπιτάκι,φαγητάκι και κυρίως ΑΓΑΠΗ.

Αααα την βαφτίσαμε Μαφάλντα

Να ρθειτε να την δείτε την Μαφαλντούλα μου

ΒΡΕΤΤΑΚΕΙΑ 2012-ΣΤΗΝ ΣΚΙΑ ΤΟΥ ΤΑΫΓΕΤΟΥ.ΚΡΟΚΕΕΣ ΛΑΚΩΝΙΑΣ 4/8/2012



Skoteine, η κόρη μου (φοιτήτρια κτηνιατρικής....) με παρακάλεσε να σου πω πως, λόγου πολύ μικρής της ηλικίας, πρέπει να δώσεις στο γατάκι ειδικό γάλα (υπάρχει ένα που λέγεται 'Baby Cat').... αλλιώς θα έχει πρόβλημα πέψης.... αν και πιστεύω ότι στο κτηνίατρο που πήγες θα σου έχει πει αυτό....

.
.
.

Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

gia ta xalia irtha
Senior Forum-Runner

Greece


704 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 24/05/2012 :  00:00:49  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Μιλας πολυ σωστα η κακοποιηση στη ελλαδα οργιαζει..βεβαια δειτε κ στις υπολοιπες βαλκανικες χωρες τι παιζει!για παραδειγμα γκουγκλαρετε για το ευρωπαικο στην πυκρανια τι μαζικες σφαγες γινονται.
Ολα συνοψιζονται στην φραση:γνωρισα τους ανθρωπους κ αγαπησα τα ζωα..
quote:
Originally posted by Fidelio

Καλά παιδιά στην χώρα μας απο μαζικές δολοφονίες άλλο πράγμα. Το περιστατικό στο βόλο δεν είναι μεμονομένο , δυστυχώς, αν κάποιος ασχοληθεί με παρόμοιες ειδήσεις θα διαπιστώσει ΠΑΡΑ ΠΟΛΛΑ περιστατικά ~ είναι τόσα πολλά που πλέον και λυπάμαι που το λέω, το έχω συνηθήσει να συμβαίνει. Απογοήτευση. Πάντως το ψυχοσυναισθηματικό προφιλ ενός τέτοιου ανθρώπου είναι ίδιο με αυτό ενός κοινού δολοφονου, βασικά δολοφόνος είναι έτσι; Είτε μπορεί να ευχαριστιέται από αυτό που κάνει , είναι δηλαδή psycho ή διακατέχεται από συναισθηματική απάθεια , πάλι psycho είναι αλλά χειρότερης μορφής...

Το πιο σουρεαλ περιστατικό που μπορω να θυμηθώ τώρα , έγινε στην πάτρα από κάτι μοναχούς που πυροβόλησαν με δικανο ένα άτυχο σκυλο ο οποίος υποτιθεται οτι απειλούσε την μονή τους. Επίσης πολλά περιστατικό κακοποιησης μέχρι θανάτου γίνονται στην κρήτη με τα περιβόητα βαρελόσκυλα. Τα βαρελόσκυλα είναι άτυχα τατράποδα που τα δένουν σε ένα βαρέλι στην μέση του πουθενά για να προστατεύουν υποτίθεται τις σοδειές τους από πουλιά ή άλλα ζώα.. Επίσης πολλά περιστατικά σε νησιά όπου ο βασανισμός των ζώων και οι μαζικές εκτελέσεις είναι κάτι σαν τοπικό σπορ, τους βάζουν φωτιά, τα πυροβολούν , τα πετάνε σε πηγάδια τα κραμάνε από δέντα και ότι άλλο ψυχανώμαλο μπορεί να σκεφτούν. Ενα επίσης απο τα πιο δημοφιλή σπορ είναι και το πέταμα των κουταβιών σε απόμερα μέρη , χιλιάδες τέτοια κουτάβια πεθαίνουν καθημερινά.

People make life so much worse than it has to be and believe me, it's a nightmare without their help. ~ Boris Yelnikoff



amor fati
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

SKOTEINOS
Σκοτεινές Δυνάμεις

Greece


11053 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 24/05/2012 :  09:01:15  Εμφάνιση Προφίλ  Visit SKOTEINOS Προσωπική Σελίδα  Απάντηση σε αποστρόφους
quote:
Originally posted by bizzilizzie

quote:
Originally posted by SKOTEINOS

Πάντως από χθες το βράδυ είμαι ΄΄ιδιοκτήτης΄΄ μίας πανέμορφης γατούλας 1 1/2 βδομάδας ζωής,η οποία την παράτησε η μάνα της,την βρήκαμε στον ακάλυπτο και είπαμε να την κρατήσουμε με όλα τα ρίσκα.Μάλιστα την πήγαμε στον κτηνίατρο,και δυστυχώς μας είπε ότι είναι 70%-80% τυφλή,και τότε ξεδιαλύνθηκαν οι όποιες αμφιβολίες είχαμε ως προς το αν θα την κρατήσουμε.
Τώρα χαίρει ένα πολύ ωραίο σπιτάκι,φαγητάκι και κυρίως ΑΓΑΠΗ.

Αααα την βαφτίσαμε Μαφάλντα

Να ρθειτε να την δείτε την Μαφαλντούλα μου

ΒΡΕΤΤΑΚΕΙΑ 2012-ΣΤΗΝ ΣΚΙΑ ΤΟΥ ΤΑΫΓΕΤΟΥ.ΚΡΟΚΕΕΣ ΛΑΚΩΝΙΑΣ 4/8/2012



Skoteine, η κόρη μου (φοιτήτρια κτηνιατρικής....) με παρακάλεσε να σου πω πως, λόγου πολύ μικρής της ηλικίας, πρέπει να δώσεις στο γατάκι ειδικό γάλα (υπάρχει ένα που λέγεται 'Baby Cat').... αλλιώς θα έχει πρόβλημα πέψης.... αν και πιστεύω ότι στο κτηνίατρο που πήγες θα σου έχει πει αυτό....

.
.
.






Της δώσαμε από αυτό που λες.
Δυστυχώς,επειδή στον εν λόγω κτηνίατρο που πήγαμε,μάλλον είχε σχέση όσο εγώ με την πυρηνική φυσική,και μας είπε ένα κάρο βλακείες-μέχρι ξηρά τροφή μας έδωσε ο πανευρωπαηλίθιος-μας ήρθε μια φίλη χθες και το είδε.Μας είπε ότι ίσως το ζωντανό αν είναι εντελώς τυφλό,να χρειαστεί να κάνουμε ευθανασία,γιατί θα του είναι πολύ πολύ δύσκολο αργότερα,ειδικά όταν μεγαλώσει και θα χοροπηδάει.Θα το πάμε σήμερα σε έναν ειδικό γατίατρο να δούμε τι θα μας πει.Όλο το βράδυ δεν έχω κοιμηθεί.
Άστε με...

ΒΡΕΤΤΑΚΕΙΑ 2012-ΣΤΗΝ ΣΚΙΑ ΤΟΥ ΤΑΫΓΕΤΟΥ.ΚΡΟΚΕΕΣ ΛΑΚΩΝΙΑΣ 4/8/2012
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

SKOTEINOS
Σκοτεινές Δυνάμεις

Greece


11053 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 24/05/2012 :  09:03:43  Εμφάνιση Προφίλ  Visit SKOTEINOS Προσωπική Σελίδα  Απάντηση σε αποστρόφους
quote:
Originally posted by bizzilizzie

quote:
Originally posted by SKOTEINOS

Πάντως από χθες το βράδυ είμαι ΄΄ιδιοκτήτης΄΄ μίας πανέμορφης γατούλας 1 1/2 βδομάδας ζωής,η οποία την παράτησε η μάνα της,την βρήκαμε στον ακάλυπτο και είπαμε να την κρατήσουμε με όλα τα ρίσκα.Μάλιστα την πήγαμε στον κτηνίατρο,και δυστυχώς μας είπε ότι είναι 70%-80% τυφλή,και τότε ξεδιαλύνθηκαν οι όποιες αμφιβολίες είχαμε ως προς το αν θα την κρατήσουμε.
Τώρα χαίρει ένα πολύ ωραίο σπιτάκι,φαγητάκι και κυρίως ΑΓΑΠΗ.

Αααα την βαφτίσαμε Μαφάλντα

Να ρθειτε να την δείτε την Μαφαλντούλα μου

ΒΡΕΤΤΑΚΕΙΑ 2012-ΣΤΗΝ ΣΚΙΑ ΤΟΥ ΤΑΫΓΕΤΟΥ.ΚΡΟΚΕΕΣ ΛΑΚΩΝΙΑΣ 4/8/2012



Skoteine, η κόρη μου (φοιτήτρια κτηνιατρικής....) με παρακάλεσε να σου πω πως, λόγου πολύ μικρής της ηλικίας, πρέπει να δώσεις στο γατάκι ειδικό γάλα (υπάρχει ένα που λέγεται 'Baby Cat').... αλλιώς θα έχει πρόβλημα πέψης.... αν και πιστεύω ότι στο κτηνίατρο που πήγες θα σου έχει πει αυτό....

.
.
.






Της δώσαμε από αυτό που λες.
Δυστυχώς,επειδή στον εν λόγω κτηνίατρο που πήγαμε,μάλλον είχε σχέση όσο εγώ με την πυρηνική φυσική,και μας είπε ένα κάρο βλακείες-μέχρι ξηρά τροφή μας έδωσε ο πανευρωπαηλίθιος-μας ήρθε μια φίλη χθες και το είδε.Μας είπε ότι ίσως το ζωντανό αν είναι εντελώς τυφλό,να χρειαστεί να κάνουμε ευθανασία,γιατί θα του είναι πολύ πολύ δύσκολο αργότερα,ειδικά όταν μεγαλώσει και θα χοροπηδάει.Θα το πάμε σήμερα σε έναν ειδικό γατίατρο να δούμε τι θα μας πει.Όλο το βράδυ δεν έχω κοιμηθεί.
Άστε με...

ΒΡΕΤΤΑΚΕΙΑ 2012-ΣΤΗΝ ΣΚΙΑ ΤΟΥ ΤΑΫΓΕΤΟΥ.ΚΡΟΚΕΕΣ ΛΑΚΩΝΙΑΣ 4/8/2012
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Fidelio
Master Forum-Runner



2582 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 24/05/2012 :  09:10:53  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Ε οχι και ευθανασία ! Τι λέει μωρέ η φίλη σου ! να της κάνουμε εκείνης ευθανασία... :pppp

Τα ζωάκια προσαρμόζονται καλύτερα από τους ανθρώπους σε τέτοια προβλήματα ~ εχω και εγώ μια γάτα με νευρολογικά προβλήματα, γιατί την τσάκισε ένας γάτος σαν ήταν μικρό. (συνολικά έχω τρια σκυλιά και μια γάτα) Μια χαρά περνάει, ειδικά οι γάτες είναι πολύ εύκολα ζωάκια. Γκουκλαρε για γάτες με ειδικές ανάγκες.

People make life so much worse than it has to be and believe me, it's a nightmare without their help. ~ Boris Yelnikoff
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

SKOTEINOS
Σκοτεινές Δυνάμεις

Greece


11053 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 24/05/2012 :  09:14:35  Εμφάνιση Προφίλ  Visit SKOTEINOS Προσωπική Σελίδα  Απάντηση σε αποστρόφους
Το ευχομαι.Να δω τι θα πει ο γιατρός σήμερα.Πάντως εγώ την βλέπω ότι βλέπει τις πόρτες και στρίβει.Δεν βλέπει ας πούμε το πόδι της καρέκλας και κουτουλάει πάνω του.
Πιστεύω ότι ο γιατρός θα μας πει να την κρατήσουμε.Δεν θα το αντέξω.Έκλαψα χθες το βράδυ όταν την είδα να παίζει στο κρεββατάκι της,μετά από χρόνια.Δεν θέλω να την χάσω την Μαφαλντούλα μου.

ΒΡΕΤΤΑΚΕΙΑ 2012-ΣΤΗΝ ΣΚΙΑ ΤΟΥ ΤΑΫΓΕΤΟΥ.ΚΡΟΚΕΕΣ ΛΑΚΩΝΙΑΣ 4/8/2012
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

SKOTEINOS
Σκοτεινές Δυνάμεις

Greece


11053 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 24/05/2012 :  09:16:28  Εμφάνιση Προφίλ  Visit SKOTEINOS Προσωπική Σελίδα  Απάντηση σε αποστρόφους
quote:
Originally posted by Fidelio

Ε οχι και ευθανασία ! Τι λέει μωρέ η φίλη σου ! να της κάνουμε εκείνης ευθανασία... :pppp

Τα ζωάκια προσαρμόζονται καλύτερα από τους ανθρώπους σε τέτοια προβλήματα ~ εχω και εγώ μια γάτα με νευρολογικά προβλήματα, γιατί την τσάκισε ένας γάτος σαν ήταν μικρό. (συνολικά έχω τρια σκυλιά και μια γάτα) Μια χαρά περνάει, ειδικά οι γάτες είναι πολύ εύκολα ζωάκια. Γκουκλαρε για γάτες με ειδικές ανάγκες.

People make life so much worse than it has to be and believe me, it's a nightmare without their help. ~ Boris Yelnikoff


\


Δεν ειναι επικίνδυνο να φύγει από κανά μπαλκόνι;
ή ακόμα σκέψου να ανάψουμε κανά μάτι της κουζίνας και να πέσει πάνω του;;
θα δου΄με τι θα μας προτείνει ο γιατρός.Αν μας πει ΟΚ,θα είναι δύσκολο,αλλά θα τα καταφέρετε,δεν το σκοτώνω το ζωντανό.

ΒΡΕΤΤΑΚΕΙΑ 2012-ΣΤΗΝ ΣΚΙΑ ΤΟΥ ΤΑΫΓΕΤΟΥ.ΚΡΟΚΕΕΣ ΛΑΚΩΝΙΑΣ 4/8/2012
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας
Page: of 19 Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
Προηγούμενη σελίδα | Επόμενη σελίδα
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο θέμα
 Εκτυπώσιμη μορφή
Μετάβαση σε:
RunningNews.gr Forum © RunningNews.gr Go To Top Of Page
Snitz Forums 2000