Nutrinews
RunningNews.gr Forum
RunningNews.gr Forum
Αρχική | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα χρήστη:
Κωδικός:
Αποθήκευση Κωδικού
Ξεχάσατε Κωδικό?

 Όλα τα Forum
 Τα πάντα για το τρέξιμο
 Οι Αγώνες μας
 5ος Ημιμαραθώνιος «Μιχάλης Κούσης»-Αγρίνιο
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο θέμα
 Εκτυπώσιμη μορφή
Next Page
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα
Page: of 4

SKOTEINOS
Σκοτεινές Δυνάμεις

Greece


11053 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύτηκε - 05/03/2012 :  09:51:07  Εμφάνιση Προφίλ  Επίσκεψη της σελίδας του SKOTEINOS.  Απάντηση σε αποστρόφους
Τον σκέφτομαι,αντί να πάω στην Αιγιαλεία.

http://www.runningnews.gr/?id=10788&parent=home

Μου πάνε ότι έχει μεγάλη συμμετοχή υποστήριξης του κόσμου.Είναι πολύ ενθουσιώδης ο κόσμος με τους δρομείς όταν περνάς από τα χωριά.

Κάθε πληροφορία-συμβουλή για τον αγώνα,αποδεκτή.

Ο ΠΟΝΟΣ ΕΙΝΑΙ ΠΡΟΣΩΡΙΝΟΣ,Η ΙΚΑΝΟΠΟΙΗΣΗ ΑΙΩΝΙΑ.

Etien
Master Forum-Runner



5171 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 05/03/2012 :  10:07:55  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
quote:
Originally posted by SKOTEINOS

Τον σκέφτομαι,αντί να πάω στην Αιγιαλεία.

http://www.runningnews.gr/?id=10788&parent=home

Μου πάνε ότι έχει μεγάλη συμμετοχή υποστήριξης του κόσμου.Είναι πολύ ενθουσιώδης ο κόσμος με τους δρομείς όταν περνάς από τα χωριά.

Κάθε πληροφορία-συμβουλή για τον αγώνα,αποδεκτή.

Ο ΠΟΝΟΣ ΕΙΝΑΙ ΠΡΟΣΩΡΙΝΟΣ,Η ΙΚΑΝΟΠΟΙΗΣΗ ΑΙΩΝΙΑ.




Αχχχχ...ας τα ξαναγραψω...:
ειναι επιπεδη διαδρομη ,εχει αρκετους σταθμους,περναει μεσα απο χωρια κ ο κοσμος σου δινει την δυναμη του !!!Εκει θα ειμαι(ηθελα να παω στον Κενταυρο ομως..κλαψ κλαψ κλαψ ....
Ευχομαι να εχει καλο καιρο !!

Παναγιωτης.
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

NIKOS T.
Master Forum-Runner

Greece


8812 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 05/03/2012 :  10:15:21  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
quote:
Originally posted by Etien

quote:
Originally posted by SKOTEINOS

Τον σκέφτομαι,αντί να πάω στην Αιγιαλεία.

http://www.runningnews.gr/?id=10788&parent=home

Μου πάνε ότι έχει μεγάλη συμμετοχή υποστήριξης του κόσμου.Είναι πολύ ενθουσιώδης ο κόσμος με τους δρομείς όταν περνάς από τα χωριά.

Κάθε πληροφορία-συμβουλή για τον αγώνα,αποδεκτή.

Ο ΠΟΝΟΣ ΕΙΝΑΙ ΠΡΟΣΩΡΙΝΟΣ,Η ΙΚΑΝΟΠΟΙΗΣΗ ΑΙΩΝΙΑ.




Αχχχχ...ας τα ξαναγραψω...:
ειναι επιπεδη διαδρομη ,εχει αρκετους σταθμους,περναει μεσα απο χωρια κ ο κοσμος σου δινει την δυναμη του !!!Εκει θα ειμαι(ηθελα να παω στον Κενταυρο ομως..κλαψ κλαψ κλαψ ....
Ευχομαι να εχει καλο καιρο !!

Παναγιωτης.


Tι έγινε με τον Κένταυρο Στρατηγέ μου??

"Αν νομίζεις ότι τα έχεις όλα υπό έλεγχο, τότε δεν τρέχεις αρκετά γρήγορα"
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

SKOTEINOS
Σκοτεινές Δυνάμεις

Greece


11053 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 05/03/2012 :  10:19:23  Εμφάνιση Προφίλ  Visit SKOTEINOS Προσωπική Σελίδα  Απάντηση σε αποστρόφους
quote:
Originally posted by Etien

quote:
Originally posted by SKOTEINOS

Τον σκέφτομαι,αντί να πάω στην Αιγιαλεία.

http://www.runningnews.gr/?id=10788&parent=home

Μου πάνε ότι έχει μεγάλη συμμετοχή υποστήριξης του κόσμου.Είναι πολύ ενθουσιώδης ο κόσμος με τους δρομείς όταν περνάς από τα χωριά.

Κάθε πληροφορία-συμβουλή για τον αγώνα,αποδεκτή.

Ο ΠΟΝΟΣ ΕΙΝΑΙ ΠΡΟΣΩΡΙΝΟΣ,Η ΙΚΑΝΟΠΟΙΗΣΗ ΑΙΩΝΙΑ.




Αχχχχ...ας τα ξαναγραψω...:
ειναι επιπεδη διαδρομη ,εχει αρκετους σταθμους,περναει μεσα απο χωρια κ ο κοσμος σου δινει την δυναμη του !!!Εκει θα ειμαι(ηθελα να παω στον Κενταυρο ομως..κλαψ κλαψ κλαψ ....
Ευχομαι να εχει καλο καιρο !!

Παναγιωτης.




Δηλαδή άμα έρθω,θα σε πετύχω;;;
Οπότε άλλο ένα κίνητρο να ρθω...

Ο ΠΟΝΟΣ ΕΙΝΑΙ ΠΡΟΣΩΡΙΝΟΣ,Η ΙΚΑΝΟΠΟΙΗΣΗ ΑΙΩΝΙΑ.
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

PanKok
Running Bee

Greece


209 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 05/03/2012 :  11:02:04  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
http://connect.garmin.com/activity/75882850

Ελαφρώς ανηφορικός φαίνεται...


Running Bee
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

SKOTEINOS
Σκοτεινές Δυνάμεις

Greece


11053 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 05/03/2012 :  11:09:20  Εμφάνιση Προφίλ  Visit SKOTEINOS Προσωπική Σελίδα  Απάντηση σε αποστρόφους
Αααα,πάνω από την Τριχωνίδα πάει.Δεν μου τα πατε αυτά....

Πρέπει να είναι κάτι Π Ο Λ Υ Ω Ρ Α Ι Ο

Ο ΠΟΝΟΣ ΕΙΝΑΙ ΠΡΟΣΩΡΙΝΟΣ,Η ΙΚΑΝΟΠΟΙΗΣΗ ΑΙΩΝΙΑ.
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

SKOTEINOS
Σκοτεινές Δυνάμεις

Greece


11053 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 05/03/2012 :  11:12:29  Εμφάνιση Προφίλ  Visit SKOTEINOS Προσωπική Σελίδα  Απάντηση σε αποστρόφους
Έχει χαθεί και ο Δημητράκης να τον έρθουμε μαζί.Ούτε στα τηλ.δεν τον βρίσκω.
Δημήτρη γιούχουουυυυυ σου χω ωραίο αγώνα.Πάρε με τηλ.

Ο ΠΟΝΟΣ ΕΙΝΑΙ ΠΡΟΣΩΡΙΝΟΣ,Η ΙΚΑΝΟΠΟΙΗΣΗ ΑΙΩΝΙΑ.
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Etien
Master Forum-Runner



5171 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 05/03/2012 :  11:46:46  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
quote:
Originally posted by NIKOS T.

quote:
Originally posted by Etien

quote:
Originally posted by SKOTEINOS

Τον σκέφτομαι,αντί να πάω στην Αιγιαλεία.

http://www.runningnews.gr/?id=10788&parent=home

Μου πάνε ότι έχει μεγάλη συμμετοχή υποστήριξης του κόσμου.Είναι πολύ ενθουσιώδης ο κόσμος με τους δρομείς όταν περνάς από τα χωριά.

Κάθε πληροφορία-συμβουλή για τον αγώνα,αποδεκτή.

Ο ΠΟΝΟΣ ΕΙΝΑΙ ΠΡΟΣΩΡΙΝΟΣ,Η ΙΚΑΝΟΠΟΙΗΣΗ ΑΙΩΝΙΑ.




Αχχχχ...ας τα ξαναγραψω...:
ειναι επιπεδη διαδρομη ,εχει αρκετους σταθμους,περναει μεσα απο χωρια κ ο κοσμος σου δινει την δυναμη του !!!Εκει θα ειμαι(ηθελα να παω στον Κενταυρο ομως..κλαψ κλαψ κλαψ ....
Ευχομαι να εχει καλο καιρο !!

Παναγιωτης.


Tι έγινε με τον Κένταυρο Στρατηγέ μου??

"Αν νομίζεις ότι τα έχεις όλα υπό έλεγχο, τότε δεν τρέχεις αρκετά γρήγορα"



..Ειναι στην ιδια ημερομηνια(γκρρρ....) Νικο !!!α προτιμησω ομως το εγγυς περιβαλλον !
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Etien
Master Forum-Runner



5171 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 05/03/2012 :  11:48:27  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
quote:
Originally posted by SKOTEINOS

quote:
Originally posted by Etien

quote:
Originally posted by SKOTEINOS

Τον σκέφτομαι,αντί να πάω στην Αιγιαλεία.

http://www.runningnews.gr/?id=10788&parent=home

Μου πάνε ότι έχει μεγάλη συμμετοχή υποστήριξης του κόσμου.Είναι πολύ ενθουσιώδης ο κόσμος με τους δρομείς όταν περνάς από τα χωριά.

Κάθε πληροφορία-συμβουλή για τον αγώνα,αποδεκτή.

Ο ΠΟΝΟΣ ΕΙΝΑΙ ΠΡΟΣΩΡΙΝΟΣ,Η ΙΚΑΝΟΠΟΙΗΣΗ ΑΙΩΝΙΑ.




Αχχχχ...ας τα ξαναγραψω...:
ειναι επιπεδη διαδρομη ,εχει αρκετους σταθμους,περναει μεσα απο χωρια κ ο κοσμος σου δινει την δυναμη του !!!Εκει θα ειμαι(ηθελα να παω στον Κενταυρο ομως..κλαψ κλαψ κλαψ ....
Ευχομαι να εχει καλο καιρο !!

Παναγιωτης.




Δηλαδή άμα έρθω,θα σε πετύχω;;;
Οπότε άλλο ένα κίνητρο να ρθω...

Ο ΠΟΝΟΣ ΕΙΝΑΙ ΠΡΟΣΩΡΙΝΟΣ,Η ΙΚΑΝΟΠΟΙΗΣΗ ΑΙΩΝΙΑ.



Φυσικα κ θα με πετυχεις ! Αν ερθεις κι απο το προυγουμενο βραδυ θα συναντηθουμε για βραδυνο φαγητο !!
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

SKOTEINOS
Σκοτεινές Δυνάμεις

Greece


11053 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 05/03/2012 :  11:58:37  Εμφάνιση Προφίλ  Visit SKOTEINOS Προσωπική Σελίδα  Απάντηση σε αποστρόφους
Αν συμμετάσχω θα ρθω από το προηγούμενο βράδυ.

Ο ΠΟΝΟΣ ΕΙΝΑΙ ΠΡΟΣΩΡΙΝΟΣ,Η ΙΚΑΝΟΠΟΙΗΣΗ ΑΙΩΝΙΑ.
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Etien
Master Forum-Runner



5171 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 17/03/2012 :  12:24:47  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους

Καλη επιτυχια αυριο στους συμμετασχοντες του εν λογω αγωνα!!! θα παω αποψε Αγρινιο, να μαζεψω τον αριθμο μου-θα ειμαι εκει εως αργα το βραδυ !Με υπολογιζω γυρω στην 1 ωρα κ 40-45 λεπτα να το κανω !!! Ελπιζω να γνωριστω με καποιον σας !! το κινητο μου 6977692694 θα ειναι στην διαθεση σας !

Ευχαριστω !
Παναγιωτης.
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

NIKOS T.
Master Forum-Runner

Greece


8812 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 17/03/2012 :  12:27:33  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Καλή δύναμη Στρατηγέ σε σένα και όλους τους φίλους που θα τρέξουν!

"Αν νομίζεις ότι τα έχεις όλα υπό έλεγχο, τότε δεν τρέχεις αρκετά γρήγορα"
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Deorum
Moderator

Greece
7283 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 17/03/2012 :  13:06:57  Εμφάνιση Προφίλ  Visit Deorum Προσωπική Σελίδα  Απάντηση σε αποστρόφους
Παναγιώτη κρατάω τον αριθμό σου, θα σε καλέσω. 6948837135
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Etien
Master Forum-Runner



5171 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 18/03/2012 :  21:15:34  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους

Τελικα δεν καλεσε κανεις κανεναν !! Εγω δεν ειδα το τελευταιο ποσταρισμα δηλ !! ΝΑ ΠΕΡΙΓΡΑΨΩ ΛΙΓΟ???
Λοιπον Σαββατο απογευμα παω κ μαζευω αριθμο και καθομαι για ενα καφεδακι στο Αγρινιο με εναν φιλο κ συναδελφο που θα ετρεχε κι αυτος ...Σε καποια στιγμη τηλεφωνω κ στον ΜΑΝΩΛΗ 2004 οπου ηταν καθοδον με λεωφορειο 50 ατομων...Συναντηθηκαμε και αλλαξαμε μερικες κουβεντες ...Μανωλη το γελιο σου ανασταινει και νεκρο !!!!!!Ολη νυχτα δεν εκλεισα ματι παιδια..λες και πηγαινα πρωτη φορα να τρεξω...αφου, να φανταστειτε,μου στελνει σμσ ο ΝΙΚΟΣΤ στις 4 το πρωι να με ενημερωσει οτι παει Καλαμπακα και...του απαντω κι εγω !!!(Νικο ,περιμενες απαντηση εκεινη την ωρα ??!!!!)Ωρα 6 σηκωθηκα,ετοιμαστηκα κ ωρα 9:00 ημουν στο Αγρινιο και περιμενα να μας παραλαβουν τα λεωφορεια...Οσοι με ρωτουσαν ,τι χρονο,ελεγα ''1:40-1:45''...Ολοι ελεγαν οτι αποκλειεται ,οτι θα κανω λιγοτερο...Καλα,ειμαι κ λιγο απαισιοδοξο ατομο...Αλλα και καλυτερα να κρατω ''μικρο καλαθι''!!!!φτασαμε στην αφετηρια,αναμνηστικες φωτο κλπ,προθερμανση,ανταμωσα και τον φιλο Deorum,βασικα αυτος με αναγνωρισε απο το μπλουζακι μου...Αρχικα σκεφτηκα να ακολουθησω μερικους που δηλωναν οτι πηγαιναν για 1:40...το προσπαθησα αλλα πριν τελειωσω το πρωτο χιλ , ειδα οτι ''πηγαινα αργα''...αρχιζω να επιταχυνω...στο 5οχιλ δεν κοιτω χρονομετρο επιτηδες...στο 10ο ομως κοιταξα...εγραφε 42':40''...εξεπλαγην !!!!Αρχισα να κανω τους υπολογισμους μου...''Δεν χρειαζεται να τρεξεις πιο πολυ''ελεγα στον εαυτο μου...''Αν συνεχισεις ετσι η λιγο λιγοτερο κιολας, θα εισαι κατω απο το περσυνο 1:36'',ξαναειπα...(ναιιιι, τα εχω καλα με τον εαυτο μου !!!!συνενοουμαστε καλα!!!)....Πηγαινα σταθερα λοιπον,ενιωθα οτι εχω κι αλλο να δωσω,με ''εφτιαχνε'' αυτο...ολα ηταν μια χαρα...νομιζω η τροφοδοσια ηταν καπως αραιη...δεν ξερω ...Εκανα τις χειραψιες μου με τα πιτσιρικια στο δρομο,καλημεριζα τους κατοικους,εδινα εξτρα χαιρετισμο σε αυτους που αναφωνιζαν ''Κοιτα, απο την Κατουνα'', η ''Μπραβο Κατουνα,δυναμη'' κ.α !!!Στο 20οχιλ κανω μια πλακα σε μια διασταυρωση που την φυλουσαν 2 ατομα....:Δηθεν κανω να στριψω 90 μοιρες ,προς αλλη κατευθυνση,και τους βλεπω εντρομους να κουνανε χερια και να φωναζουν ''οχι,οχι απο εκει ,απο εδωωωωω''...και επαναφερομαι στην σωστη κατευθυνση και τους λεω γελωντας ''καλα, πως κανετε ετσι,πλακα σας κανω '' και τρελαθηκαν...''χαρα στο κουραγιο σου φιλε,στο 20ο κ κανεις κ πλακα '' μου λενε !!!!Ο χρονος μου ηταν 1:33:53 τελικα !Ειμαι πληρως ικανοποιημενος!
Τελικα, ηταν ενας πολυ ξεκουραστος αγωνας για εμενα.
Σειρα τωρα εχουν 9.800μετρα στις 7 Απριλη στο Μεσολογγι !!!!

ευχαριστω !

Παναγιωτης .
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Deorum
Moderator

Greece
7283 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 18/03/2012 :  21:28:37  Εμφάνιση Προφίλ  Visit Deorum Προσωπική Σελίδα  Απάντηση σε αποστρόφους
Αγαπητοί, οι εντυπώσεις άριστες.
Μετά την κλασσική, ο καλύτερος αγώνας απο πλευράς συμμετοχής κόσμου, ζεστός κόσμος, ευχάριστος, πέρναγες μέσα από τα χωριά πολύ ωραίο κλίμα.

Η διαδρομή, όπως έδειξε και ο φίλος πιο πάνω, κ όπως έγραψε και το δικό μου garmin, δεν ήταν και εντελώς αθώα, είχε 170-180 μέτρα υψομετρική διαφορά, κάτι έκοβε. (δλδ αν ήθελες να κάνεις συγκριση με το 20άρι του ΣΔΥΑ που προσπάθησα εγώ θα πέσεις έξω. Φάγαμε ήλιο για πρώτη φορά φέτος, η άσφαλτος στο 16-19, που βγήκαμε λίγο στην εθνική άθλιας ποιότητας, αλλά από τους καλύτερους και πιο ζωντανούς αγώνες που έχω κάνει ως τώρα. Δεν μείναμε σχεδόν πουθενά μόνοι μας.
Και του χρόνου ακόμα καλύτερα!

Και φυσικά και ο ΣΔΥΑ βοήθησε σε μια πολύ όμορφη μετακίνηση. Ευχαριστούμε,

ΥΓ. Το garmin έγραψε 20.96, όπως και όλων όσων ρώτησα. Μας φάγαν περίπου 100+ μέτρα. Ήταν σίγουρα μετρημένη η διαδρομή επίσημα?
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Peter L
Senior Forum-Runner

696 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 18/03/2012 :  21:42:19  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Φίλε Παναγιώτη το καλεντάρι δεν έχει τον αγώνα στο Μεσολόγγι.Είναι η γυναίκα μου από Αγρίνιο και θα είμαι για Πάσχα κάτω.Θα ήθελα να τρέξω στον αγώνα.
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας
Page: of 4 Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
Επόμενη σελίδα
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο θέμα
 Εκτυπώσιμη μορφή
Μετάβαση σε:
RunningNews.gr Forum © RunningNews.gr Go To Top Of Page
Snitz Forums 2000