Nutrinews
RunningNews.gr Forum
RunningNews.gr Forum
Αρχική | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα χρήστη:
Κωδικός:
Αποθήκευση Κωδικού
Ξεχάσατε Κωδικό?

 Όλα τα Forum
 Τα πάντα για το τρέξιμο
 Οι Αγώνες μας
 1ος Λαικός Αγώνας Δρόμου Πυλαίας
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο θέμα
 Εκτυπώσιμη μορφή
Previous Page | Next Page
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα
Page: of 3

KARLA
Advanced Forum-Runner

Greece


350 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 17/12/2012 :  13:23:46  Εμφάνιση Προφίλ  Visit KARLA Προσωπική Σελίδα  Απάντηση σε αποστρόφους
quote:
Originally posted by yiannis444

Ωραιος αγωνας στη γειτονια μου(καθοτι τουμπιώτης)...σε δρομους που ουτε καν ηξερα την υπαρξη τους...ειχε και κατι απο trail...κι αρκετες ανηφορες...το ρολοι μου εγραψε 1:08:56(μια χαρα δηλαδη)...ο μπουφές τα εσπαγε και 'μεις τον ξεσκισαμε (ως οφείλαμε)...αναρωτιεμαι...πως μπορεσαν και εκαναν εναν αγωνα οπως αυτος διχως αντιτιμο συμμετοχης?(παρ'ολα αυτα θα προτιμουσα να πληρωνα ενα 5ευρακι ωστε να δειξω την εκτιμηση μου στην προσπαθεια των διοργανωτων.Τους ευχαριστω πολύ , να 'ναι γεροι και ορεξατοι και να τον καθιερωσουν τον αγωνα...Πολυ καλη φαση


..μπράβο yiannis τα πήγες πολύ καλά!
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

cnp271268
Forum-Runner

55 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 17/12/2012 :  13:31:52  Εμφάνιση Προφίλ  Visit cnp271268 Προσωπική Σελίδα  Απάντηση σε αποστρόφους
Πραγματικα ωραιος αγωνας, πολυ ενδιαφερουσα διαδρομη... ημι- trail με σημεια που δεν ηξερα οτι υπηρχαν μεσα στην Πυλαια. Μονο κακο σημειο τα πολλα αυτοκινητα σε ορισμενα σημεια της διαδρομης, αλλα αυτο δεν μπορει να εμποδισει να δωσω συγχαρητηρια για την προσπαθεια των διοργανωτων. Φυσικα περα απο τον αγωνα ο δρομος αυτος βρισκεται στην πρωτη θεση για το τσιμπουσι μετα... δεν εχω ξαναδει τετοιο πραγμα. Τζαμπα πηγαν οι θερμιδες που καψαμε.

trehontas.blogspot.com/
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

anninos
Newbie Forum Runner

30 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 17/12/2012 :  14:07:22  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
quote:
Originally posted by cnp271268

Πραγματικα ωραιος αγωνας, πολυ ενδιαφερουσα διαδρομη... ημι- trail με σημεια που δεν ηξερα οτι υπηρχαν μεσα στην Πυλαια. Μονο κακο σημειο τα πολλα αυτοκινητα σε ορισμενα σημεια της διαδρομης, αλλα αυτο δεν μπορει να εμποδισει να δωσω συγχαρητηρια για την προσπαθεια των διοργανωτων. Φυσικα περα απο τον αγωνα ο δρομος αυτος βρισκεται στην πρωτη θεση για το τσιμπουσι μετα... δεν εχω ξαναδει τετοιο πραγμα. Τζαμπα πηγαν οι θερμιδες που καψαμε.

trehontas.blogspot.com/


πράγματικά φοβερός αγώνας
από άποψη διαδρομής ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ
από άποψη οργάνωσης ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ
από άποψη περιποίησης ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ!!!
και τού χρόνου νά΄στε γεροί.
ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ...
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

ThanasisT
Senior Forum-Runner

Greece


911 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 17/12/2012 :  14:08:44  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Συγχαρητήρια σε όλους.
Ειδικότερα σε saridis (βαρέθηκα να τον βλέπω σε αγώνες τον τύπο,χαχαχα),KARLA (πολύ βάθρο σε βλέπω τελευταία,το team είναι σε full φόρμα),sugar (ένας είναι ο στόχος ΚΑΤΩ ΑΠΟ 3:30 και θα τον κάνεις στην έδρα σου).
Μπράβο σας.

“You are not your job, you're not how much money you have in the bank. You are not the car you drive. You're not the contents of your wallet. You are not your f***ing khakis. You are all singing, all dancing crap of the world.” Tyler Durden
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

asafa_80
Newbie Forum Runner

Greece
46 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 17/12/2012 :  14:27:20  Εμφάνιση Προφίλ  Visit asafa_80 Προσωπική Σελίδα  Απάντηση σε αποστρόφους
Συγχαρητήρια στους διοργανωτές,εθελοντές για την φιλοξενία και τα πολύ ωραία μεζαδάκια καθώς και στους αθλητές για τον τερματισμό τους σε μια ξεχωριστή διαδρομή με συνεχείς εναλλαγές του εδάφους.Καλές γιορτές σε όλους!
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

KARLA
Advanced Forum-Runner

Greece


350 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 17/12/2012 :  14:32:15  Εμφάνιση Προφίλ  Visit KARLA Προσωπική Σελίδα  Απάντηση σε αποστρόφους
quote:
Originally posted by ThanasisT

Συγχαρητήρια σε όλους.
Ειδικότερα σε saridis (βαρέθηκα να τον βλέπω σε αγώνες τον τύπο,χαχαχα),KARLA (πολύ βάθρο σε βλέπω τελευταία,το team είναι σε full φόρμα),sugar (ένας είναι ο στόχος ΚΑΤΩ ΑΠΟ 3:30 και θα τον κάνεις στην έδρα σου).
Μπράβο σας.

“You are not your job, you're not how much money you have in the bank. You are not the car you drive. You're not the contents of your wallet. You are not your f***ing khakis. You are all singing, all dancing crap of the world.” Tyler Durden


θάναση έπρεπε να έρθεις ρε συ μαζίμε τον saridi...περασαμε καλά!
Σου πήρε τα μυαλά η κόρη σου!!
Εγώ απλά έγινα καλά και μου βγαίνει η χαρά σε ενεργεια ...τι να πω δεν ξέρω ...απορώ και εγώ!!
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

giorgosdelta
Master Forum-Runner

Greece


4808 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 17/12/2012 :  16:33:38  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Συγχαρητήρια σε όλους του πυραύλους του φόρουμ που πήραν μέρος!!!
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

ThanasisT
Senior Forum-Runner

Greece


911 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 17/12/2012 :  16:50:35  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
quote:
Originally posted by KARLA

quote:
Originally posted by ThanasisT

Συγχαρητήρια σε όλους.
Ειδικότερα σε saridis (βαρέθηκα να τον βλέπω σε αγώνες τον τύπο,χαχαχα),KARLA (πολύ βάθρο σε βλέπω τελευταία,το team είναι σε full φόρμα),sugar (ένας είναι ο στόχος ΚΑΤΩ ΑΠΟ 3:30 και θα τον κάνεις στην έδρα σου).
Μπράβο σας.

“You are not your job, you're not how much money you have in the bank. You are not the car you drive. You're not the contents of your wallet. You are not your f***ing khakis. You are all singing, all dancing crap of the world.” Tyler Durden


θάναση έπρεπε να έρθεις ρε συ μαζίμε τον saridi...περασαμε καλά!
Σου πήρε τα μυαλά η κόρη σου!!
Εγώ απλά έγινα καλά και μου βγαίνει η χαρά σε ενεργεια ...τι να πω δεν ξέρω ...απορώ και εγώ!!



Ρε συ σε πολλούς αγώνες ήθελα να έρθω αλλά δεν με βολεύουν και οι βάρδιες.Ή θα δουλεύω Σάββατο βράδυ ή Κυριακή πρωί ή απόγευμα.
Και ναι.Η κόρη με έχει τρελάνει.
Πάντως οι προπονήσεις μου συνεχίζονται κανονικά και γερά και πιστεύω πως αν δεν έκανα την επέμβαση τον Φεβρουάριο θα είχα άνετα το 3:20 στον Μεγαλέξανδρο.Δεν πειράζει όμως.Προέχει η υγεία μας.Σωστά;
Πολύ χαίρομαι που ακούω πως είσαι καλά.Ειλικρινά.
Να προσέχεις και να τρέχεις.Και ελπίζω να τα πούμε και σύντομα από κοντά.

υ.γ.Πότε θα έρθεις Καβάλα;Το έχεις τάξει.

“You are not your job, you're not how much money you have in the bank. You are not the car you drive. You're not the contents of your wallet. You are not your f***ing khakis. You are all singing, all dancing crap of the world.” Tyler Durden
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Gourou
Forum-Runner



91 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 17/12/2012 :  17:05:54  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Τα συγχαρητηρια και απο μας που ηρθαμε απο τη Λαρισα στους διοργανωτες και στους εθελοντες που παρα τη δυσκολη και τεχνικη διαδρομη τα πηγαν περιφημα !
Του χρονου να ειμαστε καλα πανω απ ολα , θα σας ερθουμε ακομα περισσοτεροι




Εντυπωση μου εκανε ακομα η μαχη που δοθηκε εκτος αγωνιστικου χωρου ...Εκει στα γεματα απλωμενα με ολων των ειδων μεζεδακια


Μπραβο σε ολους μας
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

yiannis444
Advanced Forum-Runner

Greece
282 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 17/12/2012 :  22:55:05  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Σ' ευχαριστω πολυ...ειχα αναγκη-για ψυχολογικους λογους-εναν καλο αγωνα μετα το δράμα που περασα στον ΚΜΑ...Ξερουμε τιποτα αποτελεσματα...αν και αφου ο sugar με 1ω10λ ηταν 41ος ...καπου στο 33ο-38ο με βλέπω...
quote:
Originally posted by KARLA

quote:
Originally posted by yiannis444

Ωραιος αγωνας στη γειτονια μου(καθοτι τουμπιώτης)...σε δρομους που ουτε καν ηξερα την υπαρξη τους...ειχε και κατι απο trail...κι αρκετες ανηφορες...το ρολοι μου εγραψε 1:08:56(μια χαρα δηλαδη)...ο μπουφές τα εσπαγε και 'μεις τον ξεσκισαμε (ως οφείλαμε)...αναρωτιεμαι...πως μπορεσαν και εκαναν εναν αγωνα οπως αυτος διχως αντιτιμο συμμετοχης?(παρ'ολα αυτα θα προτιμουσα να πληρωνα ενα 5ευρακι ωστε να δειξω την εκτιμηση μου στην προσπαθεια των διοργανωτων.Τους ευχαριστω πολύ , να 'ναι γεροι και ορεξατοι και να τον καθιερωσουν τον αγωνα...Πολυ καλη φαση


..μπράβο yiannis τα πήγες πολύ καλά!

Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

sugar
Elite Forum-Runner

Greece


2249 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 18/12/2012 :  09:30:27  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Αποτελεσματα θα δουμε???

"SUGAR"..TO ΑΡΓΑ ΔΙΟΡΘΩΝΕΤΑΙ ΤΟ ΓΡΗΓΟΡΑ ΠΟΤΕ!!!
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Fidelio
Master Forum-Runner



2582 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 18/12/2012 :  10:34:55  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Και εγώ αυτό σκεφτόμουνα σήμερα. Τα αποτελέσματα.(ετρεξε και η σύντροφος και εκεί μάλλον περιμένω κάτι καλό). Ουτε πανελλήνιες να δίναμε χαχα

Θέλω να ευχαριστήσω και εγώ τον σύλλογο για την διοργάνωση, παραληψις μου νωρίτερα, για τον όμορφο αγώνα που μας προσφερε και επίσης για την γνωρίμια με μια νέα εναλακτική διαδρομή για προπονήση. :)

Ευχαριστούμε παιδιά!

People make life so much worse than it has to be and believe me, it's a nightmare without their help. ~ Boris Yelnikoff
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

sugar
Elite Forum-Runner

Greece


2249 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 18/12/2012 :  11:29:39  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
fidelio θα σας δουμε και στο καυτατζογλειο 29.12 09.00 το πρωι στο 10 αρακι?????

"SUGAR"..TO ΑΡΓΑ ΔΙΟΡΘΩΝΕΤΑΙ ΤΟ ΓΡΗΓΟΡΑ ΠΟΤΕ!!!
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

saridis
Senior Forum-Runner

Greece
606 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 18/12/2012 :  11:42:37  Εμφάνιση Προφίλ  Visit saridis Προσωπική Σελίδα  Απάντηση σε αποστρόφους
sugar τοτε ειναι το δεκαρακι??
οχι ρε φιλε και ελεγα οτι η Πυλαια θα ειναι ο τελευταιος μου αγωνας του 2012...

θα ερθω μαλλον με τον running partner Βογιατζη Δημητρη για να κανουμε "εργομετρηση" !


===============

η διαδρομη ηταν μαλλον η πιο ομορφη που εχω τρεξει ποτε , η ομορφια του καμπου δεν υπαρχει απλα...(απο οτι μου ειπαν μετα τον αγωνα οσοι πραγματικα προσεχαν τη διαδρομη..... )

===============
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Savvas
Master Forum-Runner

Greece
4318 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 18/12/2012 :  11:45:37  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
quote:
Originally posted by saridis

sugar τοτε ειναι το δεκαρακι??
οχι ρε φιλε και ελεγα οτι η Πυλαια θα ειναι ο τελευταιος μου αγωνας του 2012...

θα ερθω μαλλον με τον running partner Βογιατζη Δημητρη για να κανουμε "εργομετρηση" !


===============

η διαδρομη ηταν μαλλον η πιο ομορφη που εχω τρεξει ποτε , η ομορφια του καμπου δεν υπαρχει απλα...(απο οτι μου ειπαν μετα τον αγωνα οσοι πραγματικα προσεχαν τη διαδρομη..... )

===============




Κατω απο 35 ετσι, δεν δεχομαστε παραπανω.

Ο Γκρινιαρης του Φορουμ
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας
Page: of 3 Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
Προηγούμενη σελίδα | Επόμενη σελίδα
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο θέμα
 Εκτυπώσιμη μορφή
Μετάβαση σε:
RunningNews.gr Forum © RunningNews.gr Go To Top Of Page
Snitz Forums 2000