Nutrinews
RunningNews.gr Forum
RunningNews.gr Forum
Αρχική | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα χρήστη:
Κωδικός:
Αποθήκευση Κωδικού
Ξεχάσατε Κωδικό?

 Όλα τα Forum
 Τα πάντα για το τρέξιμο
 Συναντήσεις - Προπονήσεις
 Προπονήσεις στην παραλία Θεσσαλονίκης
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο θέμα
 Εκτυπώσιμη μορφή
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  

natre
Newbie Forum Runner

Greece
5 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύτηκε - 24/12/2012 :  06:05:42  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Γεια σε όλους, είμαι καινούργια στο φόρουμ και είμαι στη Θεσσαλονίκη.
Ήθελα απλά να αναφέρω εδώ ότι είμαι σε μια ομάδα που οργανώνουμε ομαδικές προπονήσεις στην παραλία Θεσσαλονίκης. Γινονται από επαγγελματίες γυμναστές. Ξεκινάμε με τρέξιμο στην παραλία και στην συνέχεια κάνουμε ασκήσεις μπροστά στο μέγαρο μουσικής. Αυτές είναι στην αρχή κινήσεις από yoga, tae bo, tae tsi όλοι μαζί και στη συνέχεια δημιουργούμε σταθμούς με ασκήσεις όπου χρησιμοποιούμε λάστιχα, μπάλες, μπάρες με βάρη, gymstick κλπ. Όλη η ιστορία κρατάει γύρω στις 2 ώρες.
Είναι για όλα τα επίπεδα, ο καθένας μπορεί να ρυθμίσει την έντασή του. Εγώ προσωπικά γυμνάζομαι και τρέχω 20 χρόνια και μπορώ να πω ότι με πιάνει. Και εκτός αυτού είναι τέλεια εκείνη την ώρα στην παραλία!
Γίνονται Κυριακές πρωί γύρω στις 9 με 9.30. Η επόμενη θα γίνει μάλλον στις 13 Ιανουαρίου. Όποιος ενδιαφέρεται ας μου στείλει μήνυμα.

rowergr
Senior Forum-Runner



854 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 24/12/2012 :  12:55:09  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
quote:
Originally posted by natre

Γεια σε όλους, είμαι καινούργια στο φόρουμ και είμαι στη Θεσσαλονίκη.
Ήθελα απλά να αναφέρω εδώ ότι είμαι σε μια ομάδα που οργανώνουμε ομαδικές προπονήσεις στην παραλία Θεσσαλονίκης. Γινονται από επαγγελματίες γυμναστές. Ξεκινάμε με τρέξιμο στην παραλία και στην συνέχεια κάνουμε ασκήσεις μπροστά στο μέγαρο μουσικής. Αυτές είναι στην αρχή κινήσεις από yoga, tae bo, tae tsi όλοι μαζί και στη συνέχεια δημιουργούμε σταθμούς με ασκήσεις όπου χρησιμοποιούμε λάστιχα, μπάλες, μπάρες με βάρη, gymstick κλπ. Όλη η ιστορία κρατάει γύρω στις 2 ώρες.
Είναι για όλα τα επίπεδα, ο καθένας μπορεί να ρυθμίσει την έντασή του. Εγώ προσωπικά γυμνάζομαι και τρέχω 20 χρόνια και μπορώ να πω ότι με πιάνει. Και εκτός αυτού είναι τέλεια εκείνη την ώρα στην παραλία!
Γίνονται Κυριακές πρωί γύρω στις 9 με 9.30. Η επόμενη θα γίνει μάλλον στις 13 Ιανουαρίου. Όποιος ενδιαφέρεται ας μου στείλει μήνυμα.


Θα περάσω να σας δω αν έχω προπόνηση

ΘέσηΑντίθεσηΣύνθεση

Πάνος
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

ioannismoldo
Newbie Forum Runner

20 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 04/01/2013 :  18:06:36  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
πως μπορουμε να ενημερωθουμε για τις συναντησεις?
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

natre
Newbie Forum Runner

Greece
5 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 30/01/2013 :  20:33:28  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Αυτή τη Κυριακή 3 Φεβρουαρίου θα γίνει προπόνηση! Θα ξεκινήσουμε στις 10πμ. Σημείο συνάντησης είναι το πάρκο με τις 3 εξέδρες μπροστά στο Μέγαρο Μουσικής. Η συμμετοχή είναι βέβαια δωρεάν. Αν είναι να έρθετε σας παρακαλώ στείλτε μου πρώτα ένα μήνυμα να ξέρω ποιοι είστε.
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

elmardim
Newbie Forum Runner

25 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 02/02/2013 :  20:04:51  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Συγχαρητήρια για την πρωτοβουλία σας.
Απόστολος και 'Ελενα έτοιμοι για αύριο...
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

natre
Newbie Forum Runner

Greece
5 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 11/02/2013 :  13:32:25  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Απόστολε και Έλενα χάρηκα πολύ που σας γνώρισα! Ελπίζω να περάσατε καλά στην προπόνηση! Ήμασταν τυχεροί γιατί είχε και τέλειο καιρό!
Συνάντηση λοιπόν ξανά αυτήν την Κυριακή 17 Φεβρουαρίου στις 10πμ στο ίδιο μέρος. Παρακαλώ ενημερώστε με μέσω προσωπικού μηνύματος αν σκοπεύετε να έρθετε. Ανάλογα με το πόσοι θα είμαστε θα πρέπει κανονίσουμε και την προπόνηση.
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

zoro
Master Forum-Runner

Greece
3934 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 11/04/2015 :  18:29:52  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Είδα πως διαμορφώθηκε η καινούργια παραλία και ζήλεψα....τυχεράκηδες (σ'αυτό) Θεσσαλονικείς!!
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

costastsico
Forum-Runner

Greece
193 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 11/04/2015 :  18:56:13  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Εχεις δίκιο zoro ειμαστε πολυ τυχεροί σ αυτό το θέμα εμείς οι δρομείς της θεσσαλονικης . Ειναι μεγάλη πολυτέλεια να εχεις πεντε χιλιόμετρα ευθεία χωρις αυτοκίνητα και με υπέροχη θέα . Το κακό ειναι οτι δεν τρέχουν ακόμα ελπίζω , πολλές γυναίκες για να ομορφύνει κι άλλο η θέα .. Ομολογώ οτι ζηλεύω κι γω λίγο όταν διαβάζω για πάρκα στην Αθήνα όπως Τριτση , Φιλοθεης , Συγγρου , Υμητου και αλλα όμως δεν έχω εικόνα μόνο οτι διαβάζω εδώ απο σας . Παρολαυτα ειναι ευλογία θεωρώ να βάζεις παπουτσια να βγαίνεις απ το σπίτι και να ξεκινάς το χρονόμετρο ...
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

zoro
Master Forum-Runner

Greece
3934 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 11/04/2015 :  20:43:35  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
....αυτό το έχω λόγω πάρκου τρίτση, μεγαααάλη ευκολία
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

ANASTASIOS
Master Forum-Runner

Greece


6135 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 16/04/2015 :  11:00:14  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
quote:
Originally posted by zoro

....αυτό το έχω λόγω πάρκου τρίτση, μεγαααάλη ευκολία




Δέν το συζητάμε κάν, τυχερούλη

Το καλύτερο σου χαμόγελο να το φυλάς για κείνους που δέν το αξίζουν.
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας
  Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο θέμα
 Εκτυπώσιμη μορφή
Μετάβαση σε:
RunningNews.gr Forum © RunningNews.gr Go To Top Of Page
Snitz Forums 2000