Nutrinews
RunningNews.gr Forum
RunningNews.gr Forum
Αρχική | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα χρήστη:
Κωδικός:
Αποθήκευση Κωδικού
Ξεχάσατε Κωδικό?

 Όλα τα Forum
 Τα πάντα για το τρέξιμο
 Οι Αγώνες μας
 Βρεττάκεια 2013-Στη γη του Κροκεάτη Λίθου,3/8/13
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο θέμα
 Εκτυπώσιμη μορφή
Previous Page | Next Page
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα
Page: of 22

SKOTEINOS
Σκοτεινές Δυνάμεις

Greece


11053 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 06/02/2013 :  18:19:57  Εμφάνιση Προφίλ  Visit SKOTEINOS Προσωπική Σελίδα  Απάντηση σε αποστρόφους
quote:
Originally posted by dpkouk

και καρφωσαμε εμεις

http://marathon.yooblog.gr/

Όλα είναι σχετικά, άρα κι ανεκτά...



Άιντε ρε Καϊλα που μου κλαίγεσαι για τα ταπεινά Βρεττάκεια.Εσύ που δεν αφήνεις υπεραπόσταση για υπεραπόσταση,πας να μου σαμποτάρεις τον φτωχό αγωνάκο μου.
Χου ρε.

ΒΡΕΤΤΑΚΕΙΑ 2013-ΣΤΗΝ ΓΗ ΤΟΥ ΚΡΟΚΕΑΤΗ ΛΙΘΟΥ.ΚΡΟΚΕΕΣ ΛΑΚΩΝΙΑΣ 2-3/8/2013
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Aytoxeiras
Elite Forum-Runner

1247 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 06/02/2013 :  18:42:17  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
παιδιά ο αγώνας τα σπάει. όχι επειδή τον κάνει ο Παύλος αλλά από άποψη οργάνωσης/παροχών κλπ είναι ο καλύτερος αγώνας που έχω τρέξει. μην το χάσετε
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Vaterman
Senior Forum-Runner

Greece
1020 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 06/02/2013 :  19:01:30  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Ανηφορίτσα???? αχαχαχαχα Η ΑΝΗΦΟΡΙΤΣΑ!!!!! και πολλές άλλες πιο ήπιες ας πούμε!!!!!! Αχαχαχαχα Πολύ δύσκολη η διαδρομή Παυλίτο αλλά είναι καλό κι αυτό... αχχχ ότι πρέπει για προετοιμασία Κλασσικής!!!!!

ΔΕΝ ΕΓΚΑΤΑΛΕΙΠΟΥΜΕ ΠΟΤΕ!!!
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

zoro
Master Forum-Runner

Greece
3934 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 06/02/2013 :  19:28:03  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
quote:
Originally posted by Aytoxeiras

παιδιά ο αγώνας τα σπάει. όχι επειδή τον κάνει ο Παύλος αλλά από άποψη οργάνωσης/παροχών κλπ είναι ο καλύτερος αγώνας που έχω τρέξει. μην το χάσετε


έλα, πές την αλήθεια, τι σου 'έδωσε'...
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

dpkouk
ellanodikis

Greece


11938 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 06/02/2013 :  20:40:24  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
quote:
Originally posted by SKOTEINOS

quote:
Originally posted by dpkouk

και καρφωσαμε εμεις

http://marathon.yooblog.gr/

Όλα είναι σχετικά, άρα κι ανεκτά...



Άιντε ρε Καϊλα που μου κλαίγεσαι για τα ταπεινά Βρεττάκεια.Εσύ που δεν αφήνεις υπεραπόσταση για υπεραπόσταση,πας να μου σαμποτάρεις τον φτωχό αγωνάκο μου.
Χου ρε.

ΒΡΕΤΤΑΚΕΙΑ 2013-ΣΤΗΝ ΓΗ ΤΟΥ ΚΡΟΚΕΑΤΗ ΛΙΘΟΥ.ΚΡΟΚΕΕΣ ΛΑΚΩΝΙΑΣ 2-3/8/2013


ρε παω να σωσω κανα χριστιανο που καλοκαιριατικα θαρθει και καλα για διακοπες θαχει πιει και κανα ουζο και θα ψαχνεται...

παιδες οντως ο αγωνας καραλεει,μην ακουτε..κι η οποια δυσκολια σε ψηνει για κλασικη κλπ..κι υπαρχει πολυ μερακι απο πισω στο ολο εγχειρημα..

http://marathon.yooblog.gr/

Όλα είναι σχετικά, άρα κι ανεκτά...
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

SKOTEINOS
Σκοτεινές Δυνάμεις

Greece


11053 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 06/02/2013 :  21:19:05  Εμφάνιση Προφίλ  Visit SKOTEINOS Προσωπική Σελίδα  Απάντηση σε αποστρόφους
Φέτος κανονίζω έναρξη του αγώνα που όμοιά του δεν έχετε ξανασυναντήσει ποτέ σας

Μέχρι τότε:ΕΚΠΛΗΞΗ.....

ΒΡΕΤΤΑΚΕΙΑ 2013-ΣΤΗΝ ΓΗ ΤΟΥ ΚΡΟΚΕΑΤΗ ΛΙΘΟΥ.ΚΡΟΚΕΕΣ ΛΑΚΩΝΙΑΣ 2-3/8/2013
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

SKOTEINOS
Σκοτεινές Δυνάμεις

Greece


11053 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 06/02/2013 :  21:21:17  Εμφάνιση Προφίλ  Visit SKOTEINOS Προσωπική Σελίδα  Απάντηση σε αποστρόφους
quote:
Originally posted by Vaterman

Ανηφορίτσα???? αχαχαχαχα Η ΑΝΗΦΟΡΙΤΣΑ!!!!! και πολλές άλλες πιο ήπιες ας πούμε!!!!!! Αχαχαχαχα Πολύ δύσκολη η διαδρομή Παυλίτο αλλά είναι καλό κι αυτό... αχχχ ότι πρέπει για προετοιμασία Κλασσικής!!!!!

ΔΕΝ ΕΓΚΑΤΑΛΕΙΠΟΥΜΕ ΠΟΤΕ!!!




Καλά κοίτα εσύ τα τσάρτερ από Καλαμάτα για Ντίσσελντορφ και πολλά είπες....

ΒΡΕΤΤΑΚΕΙΑ 2013-ΣΤΗΝ ΓΗ ΤΟΥ ΚΡΟΚΕΑΤΗ ΛΙΘΟΥ.ΚΡΟΚΕΕΣ ΛΑΚΩΝΙΑΣ 2-3/8/2013
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Gypaetos
Elite Forum-Runner

Greece
1953 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 06/02/2013 :  21:28:17  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Επειδή 20 χλμ βουνό με ανηφορίτσες (!) δεν είναι και λίγα, για εμένα τουλάχιστον, να ρωτήσω κι εγώ τον σκοτεινό διοργανωτή να μου δώσει τα φώτα του: ο αγώνας τι ώρα είναι, πρωί ή απόγευμα; Για να δω αν με παίρνει, μιας και μιλάμε για αρχές Αυγούστου με ντάλα ήλιο και μπορεί και σαραντάρια...
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

SKOTEINOS
Σκοτεινές Δυνάμεις

Greece


11053 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 06/02/2013 :  21:30:41  Εμφάνιση Προφίλ  Visit SKOTEINOS Προσωπική Σελίδα  Απάντηση σε αποστρόφους
quote:
Originally posted by dpkouk

quote:
Originally posted by SKOTEINOS

quote:
Originally posted by dpkouk

και καρφωσαμε εμεις

http://marathon.yooblog.gr/

Όλα είναι σχετικά, άρα κι ανεκτά...



Άιντε ρε Καϊλα που μου κλαίγεσαι για τα ταπεινά Βρεττάκεια.Εσύ που δεν αφήνεις υπεραπόσταση για υπεραπόσταση,πας να μου σαμποτάρεις τον φτωχό αγωνάκο μου.
Χου ρε.

ΒΡΕΤΤΑΚΕΙΑ 2013-ΣΤΗΝ ΓΗ ΤΟΥ ΚΡΟΚΕΑΤΗ ΛΙΘΟΥ.ΚΡΟΚΕΕΣ ΛΑΚΩΝΙΑΣ 2-3/8/2013


ρε παω να σωσω κανα χριστιανο που καλοκαιριατικα θαρθει και καλα για διακοπες θαχει πιει και κανα ουζο και θα ψαχνεται...

παιδες οντως ο αγωνας καραλεει,μην ακουτε..κι η οποια δυσκολια σε ψηνει για κλασικη κλπ..κι υπαρχει πολυ μερακι απο πισω στο ολο εγχειρημα..

http://marathon.yooblog.gr/

Όλα είναι σχετικά, άρα κι ανεκτά...




Μα η φιλοσοφία του συγκεκριμένου αγώνα,είναι αυτή ακριβώς:
Ότι σιγά-σιγά σε βάζει στο κλίμα της Κλασσικής.
Είναι 3 μήνες ακριβώς πριν την κλασσική,οπότε τα 20 χλμ.τα συγκεκριμένα σε ΄βγάζουν από την ραστώνη του καλοκαιριού και της ξεκούρασης και σε βάζουν στο κλίμα της κλασσικής.
Μην ξεχνάτε ότι θα έχει και ένα πεντάρι την προηγούμενη μέρα στις 19.30.
Σε λίγες εβδομάδες αναλυτικά η προκήρυξη.


Σημ.:Τον Πήλικα ψήνω να έρθει.Άμα τον καταφέρω....πάει,ο αγώνας θα γίνει μούτι.

Αααααααα μην ξεχνάτε ότι θα τιμηθούν και οι newfish ως οι ΄΄Ρούκι΄΄ της χρονιάς....

ΒΡΕΤΤΑΚΕΙΑ 2013-ΣΤΗΝ ΓΗ ΤΟΥ ΚΡΟΚΕΑΤΗ ΛΙΘΟΥ.ΚΡΟΚΕΕΣ ΛΑΚΩΝΙΑΣ 2-3/8/2013
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Vaterman
Senior Forum-Runner

Greece
1020 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 06/02/2013 :  21:32:39  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
πέρισι κατά τις 17,30-18,00 ήταν νομίζω φέτος ο κος Σκοτεινός θα μας πει...

Άσε Παύλο χθές έμαθα ότι η Aegean σκέφτεται να παίξει για Ντίσσελντορφ τη γραμμά μεταξύ Καλαμάτας & Θεσσαλονίκης! Άντε να δούμε... χαχαχαχα αν και έχω βρει κ ένα άλλο πακετάκι αν σε ενδιαφέρει (εισητήρια & ξενοδοχείο στο χώρο του αγώνα) με 315!!!!

ΔΕΝ ΕΓΚΑΤΑΛΕΙΠΟΥΜΕ ΠΟΤΕ!!!
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

SKOTEINOS
Σκοτεινές Δυνάμεις

Greece


11053 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 06/02/2013 :  21:33:52  Εμφάνιση Προφίλ  Visit SKOTEINOS Προσωπική Σελίδα  Απάντηση σε αποστρόφους
quote:
Originally posted by Gypaetos

Επειδή 20 χλμ βουνό με ανηφορίτσες (!) δεν είναι και λίγα, για εμένα τουλάχιστον, να ρωτήσω κι εγώ τον σκοτεινό διοργανωτή να μου δώσει τα φώτα του: ο αγώνας τι ώρα είναι, πρωί ή απόγευμα; Για να δω αν με παίρνει, μιας και μιλάμε για αρχές Αυγούστου με ντάλα ήλιο και μπορεί και σαραντάρια...



Απόγευμα στις 18.00 στις 3 Αυγούστου.
Νταξει,δεν είναι ότι πιο δροσερό υπάρχει,αλλά την ώρα που γίνεται η έναρξη,ο ήλιος έχει γείρει αρκετά,οπότε οι παράπλευροι λόφοι και τα δέντρα από όπου περνάτε,δημιουργουν φυσική σκιά σε όλη την διαδρομή-αυτό είναι το καλό.

Πέρσι,είχε και συννεφιά σε όλο τον αγώνα και η θερμοκρασία δεν ξεπέρασε τους 30 βαθμούς.
Επειδή εκείνη την εποχή,νυχτώνει πιο γρήγορα,εκείνη την ώρα δεν έχετε ήλιο να σας χτυπάει ιδιαίτερα.
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

SKOTEINOS
Σκοτεινές Δυνάμεις

Greece


11053 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 06/02/2013 :  21:39:04  Εμφάνιση Προφίλ  Visit SKOTEINOS Προσωπική Σελίδα  Απάντηση σε αποστρόφους
quote:
Originally posted by Vaterman

πέρισι κατά τις 17,30-18,00 ήταν νομίζω φέτος ο κος Σκοτεινός θα μας πει...

Άσε Παύλο χθές έμαθα ότι η Aegean σκέφτεται να παίξει για Ντίσσελντορφ τη γραμμά μεταξύ Καλαμάτας & Θεσσαλονίκης! Άντε να δούμε... χαχαχαχα αν και έχω βρει κ ένα άλλο πακετάκι αν σε ενδιαφέρει (εισητήρια & ξενοδοχείο στο χώρο του αγώνα) με 315!!!!

ΔΕΝ ΕΓΚΑΤΑΛΕΙΠΟΥΜΕ ΠΟΤΕ!!!




18.30 έγινε η έναρξη πέρσι,η οποία ήταν λάθος μου,επειδή τους τελευταίους τους έπιασε η νύχτα και σκιάχτηκαν.Για αυτό φέτος θα ξεκινήσουμε μισή ώρα νωρίτερα.....

ΒΡΕΤΤΑΚΕΙΑ 2013-ΣΤΗΝ ΓΗ ΤΟΥ ΚΡΟΚΕΑΤΗ ΛΙΘΟΥ.ΚΡΟΚΕΕΣ ΛΑΚΩΝΙΑΣ 2-3/8/2013
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Gypaetos
Elite Forum-Runner

Greece
1953 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 06/02/2013 :  21:49:50  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
quote:
Originally posted by SKOTEINOS

quote:
Originally posted by Vaterman

πέρισι κατά τις 17,30-18,00 ήταν νομίζω φέτος ο κος Σκοτεινός θα μας πει...

Άσε Παύλο χθές έμαθα ότι η Aegean σκέφτεται να παίξει για Ντίσσελντορφ τη γραμμά μεταξύ Καλαμάτας & Θεσσαλονίκης! Άντε να δούμε... χαχαχαχα αν και έχω βρει κ ένα άλλο πακετάκι αν σε ενδιαφέρει (εισητήρια & ξενοδοχείο στο χώρο του αγώνα) με 315!!!!

ΔΕΝ ΕΓΚΑΤΑΛΕΙΠΟΥΜΕ ΠΟΤΕ!!!



Όπως τα περιγράφεις καλύτερα ζέστη και να τερματισμός με την σκούπα παρά να μας φάνε οι λύκοι μες τη νύχτα, αν τύχει π.χ. και χάσουμε τον δρόμο (μου 'χει τύχει, να χάσω το δρόμο, όχι να με κυνηγάνε λύκοι, όχι ακόμα δηλαδή...). Πέφτει μέσα στις οικογενειακές διακοπές ο αγώνας, αλλά θα το εξετάσω σοβαρά μήπως και τον στριμώξω στο πρόγραμμα.


18.30 έγινε η έναρξη πέρσι,η οποία ήταν λάθος μου,επειδή τους τελευταίους τους έπιασε η νύχτα και σκιάχτηκαν.Για αυτό φέτος θα ξεκινήσουμε μισή ώρα νωρίτερα.....

ΒΡΕΤΤΑΚΕΙΑ 2013-ΣΤΗΝ ΓΗ ΤΟΥ ΚΡΟΚΕΑΤΗ ΛΙΘΟΥ.ΚΡΟΚΕΕΣ ΛΑΚΩΝΙΑΣ 2-3/8/2013

Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

SKOTEINOS
Σκοτεινές Δυνάμεις

Greece


11053 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 06/02/2013 :  21:56:46  Εμφάνιση Προφίλ  Visit SKOTEINOS Προσωπική Σελίδα  Απάντηση σε αποστρόφους
quote:
Originally posted by Gypaetos

quote:
Originally posted by SKOTEINOS

quote:
Originally posted by Vaterman

πέρισι κατά τις 17,30-18,00 ήταν νομίζω φέτος ο κος Σκοτεινός θα μας πει...

Άσε Παύλο χθές έμαθα ότι η Aegean σκέφτεται να παίξει για Ντίσσελντορφ τη γραμμά μεταξύ Καλαμάτας & Θεσσαλονίκης! Άντε να δούμε... χαχαχαχα αν και έχω βρει κ ένα άλλο πακετάκι αν σε ενδιαφέρει (εισητήρια & ξενοδοχείο στο χώρο του αγώνα) με 315!!!!

ΔΕΝ ΕΓΚΑΤΑΛΕΙΠΟΥΜΕ ΠΟΤΕ!!!



Όπως τα περιγράφεις καλύτερα ζέστη και να τερματισμός με την σκούπα παρά να μας φάνε οι λύκοι μες τη νύχτα, αν τύχει π.χ. και χάσουμε τον δρόμο (μου 'χει τύχει, να χάσω το δρόμο, όχι να με κυνηγάνε λύκοι, όχι ακόμα δηλαδή...). Πέφτει μέσα στις οικογενειακές διακοπές ο αγώνας, αλλά θα το εξετάσω σοβαρά μήπως και τον στριμώξω στο πρόγραμμα.


18.30 έγινε η έναρξη πέρσι,η οποία ήταν λάθος μου,επειδή τους τελευταίους τους έπιασε η νύχτα και σκιάχτηκαν.Για αυτό φέτος θα ξεκινήσουμε μισή ώρα νωρίτερα.....

ΒΡΕΤΤΑΚΕΙΑ 2013-ΣΤΗΝ ΓΗ ΤΟΥ ΚΡΟΚΕΑΤΗ ΛΙΘΟΥ.ΚΡΟΚΕΕΣ ΛΑΚΩΝΙΑΣ 2-3/8/2013






ΑΔΥΝΑΤΟΝ ΝΑ ΧΑΘΕΙΣ ΣΤΟΝ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟ ΑΓΩΝΑ.
Και να θες δεν γίνεται.Η διαδρομή φυλλάσεται σε όλο το μήκος της από δεκάδες εθελοντές.
Και δεν είναι μπέρδεμα η διαδρομή, και έχω δεκάδες εθελοντές που ανεβοκατεβαίνουν την διαδρομή με μηχανάκια και ποδήλατα.Επίσης πίσω από τους τελευταίους ακριβώς υπάρχει περιπολικό.Πέρσι,μάζεψε τους 2 τελευταίους και τους έφερε στο τέρμα γιατί είχαν φοβηθεί από τα σκοτάδια,αλλά για να χαθεί καποιος ΔΕΝ ΠΑΙΖΕΙ.
ΑΓΩΝΑΣ ΠΟΥ ΓΙΝΕΤΑΙ ΥΠΟ ΤΗΝ ΔΙΚΙΑ ΜΟΥ ΕΠΙΒΛΕΨΗ,ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΚΑΠΟΙΟΣ ΝΑ ΣΤΕΡΗΘΕΙ ΚΑΤΙ Ή ΝΑ ΈΧΕΙ ΤΟ ΠΑΡΑΜΙΚΡΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ.
Μην ξεχνάτε ότι τεχνικός σύμβουλος του αγώνα είναι ο Απόλλωνας,ο οποίος έχει εμπειρία από τους εκατοντάδες αγώνες που έχει κάνει στην Ελλάδα.

ΒΡΕΤΤΑΚΕΙΑ 2013-ΣΤΗΝ ΓΗ ΤΟΥ ΚΡΟΚΕΑΤΗ ΛΙΘΟΥ.ΚΡΟΚΕΕΣ ΛΑΚΩΝΙΑΣ 2-3/8/2013
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Gypaetos
Elite Forum-Runner

Greece
1953 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 06/02/2013 :  22:02:39  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Καλά καλά, δεν είπαμε και τίποτα! Αν κατάλαβα καλά η διαδρομή είναι σε δρόμο (δασικό ή άσφαλτο), γιατί αλλιώς πως γίνεται και ακολουθεί περιπολικό; Δεν έχει δηλαδή καθόλου μονοπάτια και πλαγιές, δηλαδή αμιγώς trail κομμάτια;
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας
Page: of 22 Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
Προηγούμενη σελίδα | Επόμενη σελίδα
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο θέμα
 Εκτυπώσιμη μορφή
Μετάβαση σε:
RunningNews.gr Forum © RunningNews.gr Go To Top Of Page
Snitz Forums 2000