Nutrinews
RunningNews.gr Forum
RunningNews.gr Forum
Αρχική | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα χρήστη:
Κωδικός:
Αποθήκευση Κωδικού
Ξεχάσατε Κωδικό?

 Όλα τα Forum
 Τα πάντα για το τρέξιμο
 Οι Αγώνες μας
 Μαραθώνιος του Μιλάνο 7/4/2013
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο θέμα
 Εκτυπώσιμη μορφή
Previous Page | Next Page
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα
Page: of 5

Aytoxeiras
Elite Forum-Runner

1247 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 14/03/2013 :  00:32:47  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
προσπαθώ να βρω ξενοδοχείο και δε μπορώ να αποφασίσω! ιδεα;
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Dejan
Master Forum-Runner

Greece


3884 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 14/03/2013 :  10:58:51  Εμφάνιση Προφίλ  Visit Dejan Προσωπική Σελίδα  Απάντηση σε αποστρόφους
Θα έκλεινα κάποιο που να είναι πάνω στη Via Monza ή στη Corso Buenos Aires ή στη Vittorio Emanuele αλλά τότε πάει ακριβά.

______________________
“Ethiopians and Kenyans are running 160 miles a week, more than you will ever run, because it’s their only way out, and those who survive that are going to be really hard to beat unless you do everything perfectly,” Salazar told Ritzenhein. “If they have better biomechanics, too, you are in trouble.”
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

runmichalis
Forum-Runner

Greece
55 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 14/03/2013 :  11:11:49  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
το trivago εχει πολυ καλες τιμες και εγω εκλεισα.... στο κεντρο του μιλανου 200μετρα σε σταση μετρο οπου θα πας και στην εκκινηση με το μετρο....
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Dejan
Master Forum-Runner

Greece


3884 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 14/03/2013 :  11:49:31  Εμφάνιση Προφίλ  Visit Dejan Προσωπική Σελίδα  Απάντηση σε αποστρόφους
Μπορείς να κλίσεις και στο Fierra κοντά... ώστε να μη ταλαιπωρηθείς νωρίς το πρωί. Απλά είναι πολύ μακριά από το κέντρο ώστε τις υπόλοιπες μέρες να κάνεις βόλτες.... (και σαφέστατα πιο ακριβό εισιτήριο).

______________________
“Ethiopians and Kenyans are running 160 miles a week, more than you will ever run, because it’s their only way out, and those who survive that are going to be really hard to beat unless you do everything perfectly,” Salazar told Ritzenhein. “If they have better biomechanics, too, you are in trouble.”
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

kostasC
Forum-Runner

Greece
142 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 14/03/2013 :  12:04:23  Εμφάνιση Προφίλ  Visit kostasC Προσωπική Σελίδα  Απάντηση σε αποστρόφους
quote:
Originally posted by kostasC

Πας στη σελίδα http://milanocitymarathon.gazzetta.it/?lang=en
και αριστερά στο HEALTH FORM κάνεις download τη φόρμα που πρέπει να συμπληρώσει ο γιατρός.
τη δική μου την έχω ανεβάσει εδώ και μια εβδομάδα και φαίνεται να ζητάνε ακόμα valid health cerification. Είναι απο καρδιολόγο και με αγγλικούς χαρακτήρες. Τους έχω στείλει mail και περιμένω... νομίζω οι Ιταλοί είναι χειρότεροι απο εμάς σε αυτά τα θέματα.

Απο εδώ μπορείς να τσεκάρεις αν ειναι Οκ η εγγραφή σου
http://www.tds-live.com/ns/index.jsp?login=&password=&is_domenica=-1&nextRaceId=&dpbib=&dpcat=&dpsex=&serviziol=null&id=5012&pageType=1&servizio=101&locale=2057


You better run...run



Τελικά απάντησαν με email, είναι Ok η εγγραφή, άρα Ok και το πιστοποιητικό από καρδιολόγο.


You better run...run
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Aytoxeiras
Elite Forum-Runner

1247 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 01/04/2013 :  19:11:17  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
δεδομένου ότι τα λιγοστά τρεξίματα που εχω κάνει εδώ πέρα είναι σε θερμοκρασίες γύρω από το μηδεν, άρχισα να προβληματίζομαι για το τι ρούχα θα ηταν καλό να φορέσω. t-shirt ή μακρύ; τι λέτε οι παλιοί που το χετε τρέξει; τι λέει το κλίμα της Ιταλίας αυτή την εποχή;
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Dejan
Master Forum-Runner

Greece


3884 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 01/04/2013 :  20:35:28  Εμφάνιση Προφίλ  Visit Dejan Προσωπική Σελίδα  Απάντηση σε αποστρόφους
Τα πρωινά έχει ψωφόκρυο.... μη κάνεις το λάθος και πας χωρίς 2-3 σκουπιδοσακούλες..... Στο Fierra παίζει να έχει κοντά στον 1 βαθμό γύρω στις 7 το πρωί. Σποραδικά ρίχνει λίγες ψιχάλες αλλά γενικότερα έχει ήλιο. Αέρα πάντως δεν έχει. Υγρασία επίσης. Η έκθεση είναι μικρότερη και από της Αθήνας και είναι στημένο περίπτερο κλειστού τύπου. Δεν αξίζει να αγοράσεις κάτι από εκεί εκτός από sacuny, brooks και αν έχουν προσφορά mizuno. ΠΡΟΣΟΧΗ ΣΤΑ ΡΕΣΤΑ!

______________________
“Ethiopians and Kenyans are running 160 miles a week, more than you will ever run, because it’s their only way out, and those who survive that are going to be really hard to beat unless you do everything perfectly,” Salazar told Ritzenhein. “If they have better biomechanics, too, you are in trouble.”
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

kostasC
Forum-Runner

Greece
142 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 02/04/2013 :  11:52:35  Εμφάνιση Προφίλ  Visit kostasC Προσωπική Σελίδα  Απάντηση σε αποστρόφους
λίγες μέρες μείνανε...
προσωπικά είμαι με πρόβλημα στο γόνατο, μάλλον απο Λαγοκνημιαία Ταινία που (επανα)χτύπησε στον Βενιζέλειο ημι στα Χανιά.
Αλλά θα στηθώ στην εκκίνηση και ότι γίνει. Κυριακή δεν ολοκλήρωσα ούτε δυο γύρους στο γήπεδο !!!
Πήρα νέα παπούτσια μήπως... και απο χθες θα κάνω ενδυνάμωση για 3 μέρες με χαλαρό τρέξιμο.
Σήμερα θα κάνω και μαγνητική μη τυχόν και είναι και τίποτα άλλο και το κάνω χειρότερα.
Αν ψαχνόμαστε εκεί, 1861 είναι το BIB.
Στην EXPO σκέφτομαι να πάω την Πέμπτη βράδυ.


You better run...run
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

runmichalis
Forum-Runner

Greece
55 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 02/04/2013 :  13:40:24  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
εγω θα παω η παρασκευη απογευμα η σαββατο πρωι και εγω τραυματιας ειμαι....
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

kostasC
Forum-Runner

Greece
142 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 02/04/2013 :  20:14:43  Εμφάνιση Προφίλ  Visit kostasC Προσωπική Σελίδα  Απάντηση σε αποστρόφους
Με βλέπω και εμένα Παρασκευή. Πέμπτη που είναι η πτήση μου, έχουν κηρύξει απεργία οι ελεγκτές εναέριας κυκλοφορίας και δε θα πετάει τίποτα.



You better run...run
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

runmichalis
Forum-Runner

Greece
55 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 02/04/2013 :  22:10:30  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
ΩΡΑΙΑ ΘΑ ΤΑ ΠΟΥΜΕ ΜΑΛΛΟΝ ΣΤΟ ΑΕΡΟΔΡΟΜΙΟ....
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Dejan
Master Forum-Runner

Greece


3884 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 02/04/2013 :  22:18:04  Εμφάνιση Προφίλ  Visit Dejan Προσωπική Σελίδα  Απάντηση σε αποστρόφους
quote:
Originally posted by runmichalis

ΩΡΑΙΑ ΘΑ ΤΑ ΠΟΥΜΕ ΜΑΛΛΟΝ ΣΤΟ ΑΕΡΟΔΡΟΜΙΟ....


Αν τα πείτε στο Αεροδρόμιο πάρτε το Malpensa express bus μαζί και αγοράστε το τριπλό εισητήριο. Κοστίζει 15 ευρώ ενώ το κάθε ένα ξεχωριστά κοστίζει 7,5 (κερδίζετε 1 εισιτήριο)

______________________
“Ethiopians and Kenyans are running 160 miles a week, more than you will ever run, because it’s their only way out, and those who survive that are going to be really hard to beat unless you do everything perfectly,” Salazar told Ritzenhein. “If they have better biomechanics, too, you are in trouble.”
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

sisi
Senior Forum-Runner

Greece


563 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 03/04/2013 :  01:26:34  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
quote:
Originally posted by Dejan

quote:
Originally posted by runmichalis

ΩΡΑΙΑ ΘΑ ΤΑ ΠΟΥΜΕ ΜΑΛΛΟΝ ΣΤΟ ΑΕΡΟΔΡΟΜΙΟ....


Αν τα πείτε στο Αεροδρόμιο πάρτε το Malpensa express bus μαζί και αγοράστε το τριπλό εισητήριο. Κοστίζει 15 ευρώ ενώ το κάθε ένα ξεχωριστά κοστίζει 7,5 (κερδίζετε 1 εισιτήριο)


Τό Βιβλίο τῶν Μικρῶν Ἐξερευνητῶν προσωποποιημένο εἶσαι βρέ παιδί μου...

Σίση

Edited by - sisi on 03/04/2013 01:28:31
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Dejan
Master Forum-Runner

Greece


3884 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 03/04/2013 :  07:18:46  Εμφάνιση Προφίλ  Visit Dejan Προσωπική Σελίδα  Απάντηση σε αποστρόφους
quote:
Originally posted by sisi

quote:
Originally posted by Dejan

quote:
Originally posted by runmichalis

ΩΡΑΙΑ ΘΑ ΤΑ ΠΟΥΜΕ ΜΑΛΛΟΝ ΣΤΟ ΑΕΡΟΔΡΟΜΙΟ....


Αν τα πείτε στο Αεροδρόμιο πάρτε το Malpensa express bus μαζί και αγοράστε το τριπλό εισητήριο. Κοστίζει 15 ευρώ ενώ το κάθε ένα ξεχωριστά κοστίζει 7,5 (κερδίζετε 1 εισιτήριο)


Τό Βιβλίο τῶν Μικρῶν Ἐξερευνητῶν προσωποποιημένο εἶσαι βρέ παιδί μου...

Σίση


Απλά... ξέρω πολύ καλά το Μιλάνο 15 ταξίδια είναι αυτά

______________________
“Ethiopians and Kenyans are running 160 miles a week, more than you will ever run, because it’s their only way out, and those who survive that are going to be really hard to beat unless you do everything perfectly,” Salazar told Ritzenhein. “If they have better biomechanics, too, you are in trouble.”
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

kostasC
Forum-Runner

Greece
142 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 03/04/2013 :  12:19:56  Εμφάνιση Προφίλ  Visit kostasC Προσωπική Σελίδα  Απάντηση σε αποστρόφους
Τελικά η απεργία επηρεάζει μόνο τις εσωτερικές πτήσεις. Μιχάλη τα λέμε Μιλάνο.
Ο καιρός καλός προς ζεστός... κοίτα καιρό που διάλεξε το γόνατο να πιάσει, τώρα που τρέχουν αλα Ιταλικά κι ανθίζει όλη η πλάση !


You better run...run
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας
Page: of 5 Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
Προηγούμενη σελίδα | Επόμενη σελίδα
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο θέμα
 Εκτυπώσιμη μορφή
Μετάβαση σε:
RunningNews.gr Forum © RunningNews.gr Go To Top Of Page
Snitz Forums 2000